اخذ ویزا پاکستان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا پاکستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا پاکستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا پاکستان
اخذ ویزا پاکستان

اخذ ویزا پاکستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا پاکستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا پاکستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا پاکستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا پاکستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا پاکستان

شروط و الزامات اخذ ویزا پاکستان

مراحل اخذ ویزا پاکستان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا پاکستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا پاکستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا پاکستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

برای اخذ ویزا پاکستان و سفر به این کشور، تمامی اتباع خارجی باید درخواست ورود خود را ارائه دهند. با این حال، برخی از کشورها ممکن است از مقررات ویزا معاف شوند. دولت پاکستان با 48 کشور دارای توافقنامه معافیت ویزا است که شهروندان آن ها می توانند بدون اخذ ویزا برای دوره های تعیین شده وارد کشور شوند.

همچنین این امکان وجود دارد که برای ویزای الکترونیکی درخواست داده شود. مسافران از حدود 125 کشور مجاز به درخواست آنلاین ویزای پاکستان برای بازدید از این کشور برای اهداف مختلفی از جمله گردشگری، تجارت یا کار یا تحصیل در پاکستان هستند.

ویزای الکترونیکی برای پاکستان که با نام ETA یا مجوز سفر الکترونیکی نیز شناخته می شود را می توانید با تکمیل یک فرم آنلاین ساده و ارسال آن درخواست کنید. این نوع از ویزا برای آدرس ایمیلی که ارائه می کنید ارسال می شود که می توانید چاپ کنید تا هنگام ورود به کشور ارائه شود.

مدت اعتبار پس از اخذ ویزا پاکستان

برای انواع اقامت در کشور پاکستان و تعداد ورودی های مجاز بسته به هدف سفر، می توانید برای اخذ ویزا پاکستان اقدام کنید. eVisa توریستی در ابتدا برای یک ورود 30 روزه صادر می شود، اما می تواند برای مدت اقامت بیشتر تا 6 ماه یا بیشتر بصورت آنلاین تمدید شود. eVisa برای تجارت ممکن است برای 5 سال اقامت اعطا شود و یک ویزای چند بار ورود است.

در این میان ویزای کار آنلاین پاکستان ممکن است با اعتبار حداکثر 1 سال صادر شود و همچنین یک مجوز ورود چندگانه است. این درحالی است که ویزای دانشجویی برای پاکستان برای اقامت حداکثر 2 سال تعلق می گیرد. هنگام ارسال درخواست ویزای آنلاین برای پاکستان، بسته به گزینه ویزا انتخاب شده ، ارائه مدارک ضروری است.

به عنوان مثال ، افرادی که متقاضی ETA توریستی هستند باید یک عکس جدید را به همراه یک برگه رزرو هتل تأیید شده در پاکستان را بارگذاری کنند. اگر متقاضی ویزای الکترونیکی تجاری هستید، باید نامه دعوت نامه تجارت از سیستم دعوت نامه تجارت الکترونیکی پاکستان را ارائه دهید. به متقاضیان توصیه می شود حداقل 72 ساعت قبل از تاریخ ورود در نظر گرفته شده به این کشور ، درخواست ETA پاکستانی را ارائه دهند تا زمان رسیدگی کافی فراهم شود.

انواع ویزای پاکستان

انواع ویزای پاکستان به طور کلی به عنوان ویزای توریستی، ویزای تجاری، ویزای دانشجویی و ویزای زیارتی دسته بندی می شوند. اخذ ویزا پاکستان به صورت یکبار ورود یا ورود چندگانه براساس کل مدت اقامت دارنده آن متمایز می شوند. ویزای کوتاه مدت برای دوره های از پیش تعیین شده مطابق با درخواست اقامت متقاضی که بیش از 90 روز نمی باشد، صادر می شود.

ویزای توریستی پاکستان حداکثر تا سه ماه معتبر است و برای خارجیانی که مایلند برای اهداف گردشگری و سرگرمی به این کشور سفر کنند صادر می شود. این در حالی است که ویزای تجاری به اتباع خارجی که به دلایل مرتبط با تجارت مایل به بازدید از پاکستان هستند، اعطا می شود. مسافران ممکن است تا پنج سال در پاکستان بمانند. با این حال، از متقاضیان خواسته می شود نامه دعوت نامه ارائه شده از طرف همتای تجاری یا توصیه شده توسط سازمان های تجاری مربوطه در پاکستان را ارائه دهند.

همچنین افراد خارجی با اصالت پاکستانی یا کسانی که همسر یک شهروند پاکستانی هستند می توانند برای ملاقات با خانواده، اقوام یا دوستان خود برای ویزای خانوادگی اقدام کنند. از متقاضیان درخواست می شود گواهی ازدواج ، شناسنامه یا کارت مبدا پاکستان ارائه دهند. آنها اجازه دارند تا 5 سال با مدت اقامت 1 سال برای هر بازدید از پاکستان دیدار کند.

اخذ ویزا پاکستان

اخذ ویزا پاکستان شرکت در کنفرانس و همایش

اتباع کشورهای ثالث که مایلند با هدف شرکت در رویدادهای علمی، فرهنگی یا ورزشی به پاکستان وارد شوند، می توانند برای اخذ ویزا پاکستان اقدام کنند. از متقاضیان درخواست می شود شش هفته قبل از رویداد مورد نظر اقدام کنند. دعوت نامه رسمی از طرف سازمان میزبان الزامی است.

پاکستان یک مقصد شناخته شده برای فعالیت های ورزشی مانند پیاده روی است، بنابراین میزبان افرادی از سراسر جهان است. افراد خارجی ممکن است برای چنین اهدافی برای ویزای کوهنوردی و پیاده روی اقدام کنند. همچنین افرادی که مایلند برای اهداف کوتاه مدت آموزشی به پاکستان سفر کنند می توانند برای ویزای آموزشی درخواست دهند.

این ویزا به دارنده اجازه می دهد تا دو سال در پاکستان بماند. کسانی که مایلند مدت طولانی تری در پاکستان بمانند باید اجازه اقامت بگیرند. در صورتی که قصد سفر به هدف آموزش در این کشور را دارید، می توانید برای اخذ ویزا پاکستان ، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام کنید.

اخذ ویزای بلند مدت پاکستان

ویزای بلند مدت حق ورود به پاکستان را برای مدت طولانی به دارنده آن اعطا می کند. خارجیانی که مایل به ثبت نام در یک موسسه آموزشی در پاکستان هستند، ویزای دانشجویی را دریافت می کنند. دانشجویانی که زیر سن قانونی هستند، نیاز به رضایت کتبی سرپرستان قانونی خود دارند. مدارک پذیرش در موسسه آموزشی پاکستان نیز الزامی است.

اتباع کشورهای ثالث که مایلند برای مدت طولانی تری در پاکستان برای اهداف کاری بمانند، لازم است برای ویزای کار اقدام کنند. برای واجد شرایط بودن در اخذ ویزا پاکستان ، آنها باید یک پیشنهاد کار معتبر داشته باشند. سایر شرایط شرایط عبارت از نامه ثبت شرکت SECP ، مشخصات تماس حامی مالی از جمله گواهی NTN شرکت و مشخصات استخدام آنها می باشد.

ویزای کار پاکستان با چندین بار ورود حداکثر تا یک سال معتبر است که قابلیت تمدید نیز دارد. ویزای ترانزیت پاکستان به دارنده این امکان را می دهد تا به طور موقت در فرودگاه های پاکستان برای ترخیص کالا متوقف شود. مسافر می تواند مدت زمان از پیش تعیین شده ای را قبل از انتقال به مقصد بعدی بگذراند.

شرایط عمومی برای اخذ ویزا پاکستان

برای اخذ ویزا پاکستان ، لازم است که مدارک و شرایطی را فراهم نمایید. از آن جمله برخورداری از گذرنامه یا سند سفر است که دارای حداقل دو صفحه خالی بود و حداقل شش ماه اعتبار داشته باشد و حداقل 90 روز پس از پایان سفر مهلت آن باقی مانده باشد. همچنین باید کپی صفحه اول، شامل داده های شخصی و ویزاهای قبلی ارائه شود.

فرم درخواست ویزا تکمیل شده و امضا گردد و به همراه دو عکس بیومتریک که مربوط به حداکثر 6 ماه قبل باشد، ارائه گردد. توجه داشته باشید که گذرنامه و عکس شخصی برای ثبت درخواست ویزای الکترونیکی، باید با دستورالعمل های ارائه شده به صورت آنلاین مطابقت داشته باشد. لازم به ذکر است که مدارک اثبات سفر با بلیط های دو طرفه تأیید شده و جزئیات حساب بانکی که ثابت می کند مسافر می تواند سفر خود را به اندازه کافی تأمین مالی کند، نیز لازم است.

دیگر مدارک لازم برای دریافت ویزای پاکستان

مهم است که متقاضی اخذ ویزا پاکستان ، هیچ تهدیدی برای سلامت عمومی، امنیت، اخلاق یا اقتصاد کشور ایجاد نکند. از این رو، نباید به جرمی متهم یا محکوم شود. مدارک شغلی در قالب اسناد معتبر مانند نامه کارفرما، گواهی دانشجویی، سند ثبت نام یا نمایش صندوق های بازنشستگی هنگام درخواست الزامی است.

جزئیات محل اقامت از طریق دعوت نامه یا مدارک مربوط به رزرو هتل در طول اقامت به همراه مستندات بیمه درمانی سفر لازم است. همچنین ممکن است اسناد خاصی وجود داشته باشد که بسته به وضعیت استخدام شما باید به درخواست شما اضافه شود.

فهرست مطالب

فهرست مطالب