اخذ ویزا چین

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا چین را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا چین را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا چین
اخذ ویزا چین

اخذ ویزا چین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا چین در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا چین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا چین نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا چین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا چین

شروط و الزامات اخذ ویزا چین

مراحل اخذ ویزا چین

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا چین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا چین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا چین

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در صورتی که تصمیم دارید به کشور چین سفر کنید، برای اخذ ویزا چین ، باید فرم درخواست را همراه با عکس رنگی که اخیراً گرفته شده است تکمیل کنید، یک گذرنامه معتبر تهیه کرده و آنها را به همراه سایر مدارک پشتیبانی به سفارت یا کنسولگری چین که در منطقه اقامت شما است.

البته به عنوان اولین قدم لازم است که بر اساس هدف سفر خود، تعیین کنید که کدام ویزا را می خواهید بگیرید. شما می توانید با مطالعه انواع ویزای چین، روش مناسب خود را انتخاب کنید. اما به طور کلی، برای گردشگران ویزای L مناسب است. اما این نکته را در نظر داشته باشید که بایستی مدارک شما مطابق با الزامات سفارت یا کنسولگری چین است.

برای این کار لازم است که گذرنامه، با اعتبار باقیمانده حداقل 6 ماه وصفحات ویزای خالی داشته باشید. همچنین بایستی فرم درخواست ویزا را کامل کرده و عکس با پس زمینه روشن در ابعاد 33*48 میلی متر را پیوست کنید.

ارسال درخواست ویزای چین

از سفارت، کنسولگری یا مرکز اخذ ویزا چین CVASC که در منطقه اقامت شما واقع شده است، بازدید کنید. می توانید شخصاً حاضر شوید یا از موسسه حقوقی، ثبتی، مهاجرتی ثبتا بخواهید این کار را برای شما انجام دهد. در بعضی از دفاتر کنسولی و CVASC سرویس پست نیز موجود است.

به طور معمول، زمان پردازش عادی چهار روز کاری است. به یاد داشته باشید که ممکن است روزهای غیر کاری اضافی برای تعطیلات رسمی چین وجود داشته باشد. با پرداخت هزینه اضافی معمولاً می توانید درخواست خود را سریعتر پردازش کنید. در این شرایط می توان درخواست شما را در عرض 24 ساعت پردازش کرد.

 لازم به ذکر است که لازم است در تاریخ تعیین شده در برگه تحویل، به مکانی که برای اخذ ویزا چین درخواست می دهید بروید. هزینه را پرداخت کنید و پاسپورت خود را با ویزا دریافت نمایید.

بهترین زمان برای درخواست ویزای چین

بهترین زمان برای درخواست ویزای چین یک یا دو ماه قبل از تاریخ عزیمت شما است. معمولاً ویزای چین از تاریخ صدور فقط سه ماه اعتبار دارد و این نشان می دهد که اولین زمان درخواست شما سه ماه قبل از عزیمت است. این را هم در نظر داشته باشید که معمولاً پس از اعطای ویزا نمی توانید ویزای چین را تمدید کنید، اما زمانی که در چین هستید در محل اداره ورود و خروج تحت اداره امنیت عمومی، می توانید این کار را انجام دهید.

 گاهی اوقات ممکن است هنگام سفر یا اقامت در یک کشور سوم نیاز به اخذ ویزا چین داشته باشید. ممکن است برای چنین مواردی اوضاع متفاوت شود. اثبات اقامت قانونی در کشوری که برای ویزای چین درخواست می کنید، نیاز به مدارک اضافی دارد.

از سویی دیگر، از آنجا که سیاست ویزای چین به طور مداوم در حال تغییر است، بسیاری از متقاضیان تهیه یک برنامه بدون اشتباه را دشوار می دانند که باعث تأخیر در تأمین و اخذ ویزا چین می شود. در این خصوص می توانید از خدمات ثبتا بهره مند شوید.

اخذ ویزا چین

شرایط و ضوابط اخذ ویزا چین

متقاضیان لازم است برای سفر ضروری خود به چین تأییدیه خاصی کسب کنند. متقاضیان برای هماهنگی در صدور نامه تأیید ویزا ، دعوت نامه خاص یا نامه PU ، باید با نهاد یا شرکتی که به چین سفر می کنند، تماس بگیرند. این امر باید توسط دفتر امور خارجه استانی در چین صادر شود و در اختیار کنسولگری یا سفارت مربوطه قرار گیرد.

بعلاوه، اگر در گذرنامه خود مهر و نشان معتبر اقامت معتبر داشته باشید که قبل از 28 مارس 2020 صادر شده باشد و پس از این تاریخ منقضی شده باشد، می توانید برای ورود مجدد به چین ویزای جدید درخواست کنید تا زمانی که قصد دارید کار یا اقامت خود را از مجدد شروع کنید.

 اگر مستنداتی در این زمینه داشته باشید، هیچ نامه PU برای این فرآیند مورد نیاز نخواهد بود. اگر برای سخنرانی دانشگاه، سمینار، کنفرانس یا فعالیت های غیرانتفاعی به چین سفر می کنید، لازم است که برای ویزای بازدید غیر تجاری اقدام کنید.

درخواست ویزای تجاری چین

در صورتی که تصمیم دارید برای اخذ ویزا چین از نوع ویزای تجاری اقدام کنید، باید یک نسخه از صفحه اطلاعات شخصی گذرنامه خود را ارائه دهید. گذرنامه شما باید شش ماه فراتر از مدت ویزای درخواستی اعتبار داشته باشد. همچنین در صورت درخواست چندین بار ورود، گذرنامه باید حداقل شامل دو صفحه خالی از ویزا باشد، هیچ مهر یا مهر تاییدیه ای در صفحات وجود ندارد

ضمن آن که شما باید یک عکس مطابق با عکس گذرنامه ارائه دهید که مطابق با معیارهای مشخصی باشد. این عکس بایستی در شش ماه گذشته، در یک زمینه کاملا سفید گرفته شده و روی کاغذ عکس با کیفیت بالا چاپ شود. همچنین ابعاد عکس نیز لازم است در 48*33 میلی متر باشد.

 این درحالی است که باید صورت شما در بخش میانی عکس بوده ، بدون لبخند باشد و از نمایی جلویی و با چشمان باز انجام شود. همچنین هیچ نور پس زمینه یا سایه ای روی صورت شما وجود نداشته باشد. همچنین نبایستی عینک، جواهرات و پوشش سر داشته باشید.

اثبات اقامت در اخذ ویزا چین

شما باید برای اخذ ویزا چین از شرکت مستقر در این کشور یک نامه کسب و کار دریافت کرده و ارائه دهید. تمام نامه ها باید روی سربرگ شرکتی چاپ شوند که آدرس پستی را نشان می دهد. این نامه باید به آدرس سفارت چین باشد. شما باید مدرکی از آدرس فعلی اقامت خود ارائه دهید. این سند می تواند کپی صفحه روی گواهینامه رانندگی یا شناسنامه دولتی شما باشد.

نام خود را همانطور که در گذرنامه شما نشان داده شده است، ثبت کرده و آدرس محل اقامت فعلی را همانطور که در درخواست ویزا ارائه شده است، نشان دهید. لطفا توجه داشته باشید، شما باید قبض آب و برق ارائه دهید، کنسولگری به این قبوض نیاز دارد. همچنین اگر نامه PU خود را تأمین کرده اید، باید در نامه کنسولگری مربوط به حوزه قضایی شما را نشان دهد.

به خاطر داشته باشید که فرم اخذ ویزا چین را کامل تکمیل کرده و امضا نمایید. این فرم باید بصورت آنلاین تکمیل شود و پاسخ ها در تمامی قسمت های مورد نیاز درج شود. همچنین باید نام مسافر دقیقاً همانطور که در گذرنامه نوشته شده ذکر شده و چاپ یک طرفه باشد. این نامه لازم است که دارای تاریخ بوده و با قلم سیاه یا آبی امضا شود.

شرایط درخواست گردشگری برای ویزای چین

به طور معمول کسانی که تصمیم دارند، کمتر از نود روز در این کشور اقامت داشته باشند، برای درخواست ویزای چین از نوع توریستی (L Visa) اقدام می نمایند. این نکته را در نظر داشته باشید که هر شخصی می تواند برای دریافت ویزای این کشور اقدام نماید. اما تایید و پذیرش این دولت، کاملا به فرد بستگی دارد. ضمن آن که همانگونه که اشاره شد، قوانین صدور ویزای متغیری دارد که لازم است پیش از هر اقدامی آن را مطالعه نمایید.

برای آن که بتوانید برای اخذ ویزا چین اقدام کنید به مدارک مالی و هویتی نیز احتیاج دارید که می توان از آن جمله به ارائه پاسپورت که دارای حداقل شش ماه اعتبار بوده اشاره کرد، همچنین فرم درخواست تکمیل شده، به همراه عکس پاسپورتی، بلیط سفر به چین، نامه رزرو هتل در یکی از شهرهای این کشور، نامه دعوت نامه، بیمه نامه معتبر و مدارک اثبات تمکن مالی را باید ارائه نمود.

فهرست مطالب

فهرست مطالب