اخذ ویزا ژاپن

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا ژاپن را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا ژاپن را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۵ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا ژاپن
اخذ ویزا ژاپن

اخذ ویزا ژاپن

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا ژاپن در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا ژاپن را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا ژاپن نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا ژاپن میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا ژاپن

شروط و الزامات اخذ ویزا ژاپن

مراحل اخذ ویزا ژاپن

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا ژاپن میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا ژاپن را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا ژاپن

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در ابتدا باید اشاره کنیم که نوع ویزایی که باید برای آن درخواست کنید، بستگی به نوع فعالیت هایی دارد که قصد دارید در ژاپن انجام دهید. اگر فقط برای مدت زمان کوتاهی به ژاپن می آیید و به فعالیت هایی مانند دید و بازدید از خانواده و دوستان، شرکت در یک رویداد یا جلسات تجاری نمی پردازید، می توانید برای اخذ ویزا ژاپن از نوع موقت یا ویزای توریستی اقدام کنید که مستقیماً در سفارت یا کنسولگری ژاپن در دسترس است.

اتباع کشورهایی که دارای شرایط معافیت ویزا با ژاپن هستند، می توانند بدون گذراندن مراحل قبلی، فقط با گذرنامه خود به ژاپن بروند، مگر اینکه قصد اقامت طولانی مدت یا کار داشته باشید. در این صورت لازم است که برای اخذ ویزای بلند مدت اقدام کنید.

برای اینکه بتوانید این کار را انجام دهید، ابتدا باید تعیین کنید که واجد شرایط کدام نوع ویزا هستید. این بدان معناست که اگر متقاضی ویزای کار یا ویزای دانشجویی هستید، باید در ژاپن شغلی پیدا کرده و یا مدارک مربوط به پذیرش در دانشگاه های این کشور را داشته باشید. پس از انتخاب نوع ویزایی که مناسب شماست، باید درخواست خود را ارائه نمایید.

اخذ ویزای کار ژاپن

ویزاهای کاری به عنوان ویزاهای اقامت طولانی مدت در نظر گرفته می شوند و نوعی کار را شامل می شوند که به دانش یا مهارت های سطح بالایی نیاز دارد. بنابراین، شامل کارهای ساده نیستند. مشاغلی مانند پیشخدمت، کارگران ساختمانی، فروشندگان و غیره نمی توانند برای اخذ ویزا ژاپن از نوع کار اقدام کنند.

لازم به ذکر است که برای مشاغلی همچون مهندس، متخصص علوم انسانی، مهندس خدمات بین الملل می توانید درخواست ویزای کار دهید. مهندسان و متخصصان علوم انسانی باید دارای مدرک دانشگاهی در رشته های مربوطه یا 10 سال تجربه حرفه ای باشند. مهندسین خدمات بین المللی باید 3 سال تجربه حرفه ای در زمینه خود داشته باشند.

از سویی دیگر، مهاجران شرکت های خارجی یا شرکت های تابعه شرکت های ژاپنی مستقر در خارج از کشور است که بیش از یک سال در دفتر مذکور در خارج از کشور کار کرده اند یا مشاغلی که شامل آشپزی خارجی، معماری یا مهندسی عمران مشخصه کشورهای خارجی، آموزش حیوانات، آموزش ورزش، پردازش سنگ های قیمتی هستند نیز می توانند ویزای کار دریافت کنند که داشتن حداقل 3 سال تجربه حرفه ای در این زمینه اجباری است.

دیگر شرایط اخذ ویزا ژاپن

این نکته را نیز باید در نظر داشت که کسانی که قصد دارند در ژاپن شغلی راه اندازی کنند یا برای تجارت خود سرمایه گذاری کنند، نیز می توانند ویزای کار دریافت نمایند. همچنین برای کسانی که طرف سرمایه گذاران تجاری را اداره می کنند، اعمال می شود. به طور کلی هدف از این ویزا جذب افراد ماهری است که در اقتصاد ژاپن سهیم هستند.

کسانی که دارای وضعیت، دانش یا مهارت خاصی هستند می توانند ویزاهای کاری را دریافت کنند. همچنین دیپلمات یا مقامات، پرسنل سفارتخانه ها و دفاتر کنسولی، نمایندگی های دیپلماتیک، پرسنل دولت و خانواده های آنها نیز شرایط اخذ ویزا ژاپن را در نوع ویزای کاری دارند.

این نکته را نیز اضافه کنیم که تحقیق و آموزش در دانشگاه یا موسسات آموزشی، آموزش زبان های خارجی یا سایر تحصیلات در مدارس ابتدایی، دبیرستان ها و غیره نیز شامل این نوع ویزا می باشد. البته کسانی که به دنبال کار در مدارس زبان خصوصی هستند باید برای ویزای متخصص علوم انسانی، خدمات بین المللی درخواست دهند.

اخذ ویزا ژاپن

ویزای غیر کار

کسانی که ویزای غیر کاری دارند تا زمانی که دفتر مهاجرت به آنها اجازه دهد، مجاز به کار است. این ویزای اقامت کوتاه مدت محسوب می شود و محدودیت هایی اعمال می شود. کسانی که تحت ویزای غیر کار در ژاپن اقامت دارند، نمی توانند از تعداد ساعات مجاز در هفته بیشتر کنند.

کسانی می توانند از این شرایط بهره مند شوند که درخواست ویزای ایشان از سوی موسسه علمی و محل تحصیل ایشان ارسال شده است. کسانی که برای به دست آوردن فناوری، مهارت یا دانش، آموزش می بینند، واجد شرایط این نوع ویزا هستند.

هنگام اخذ ویزا ژاپن ، این نوع ویزا تنها زمانی اعطا می شود که داوطلب پس از بازگشت به کشور خود در شغلی که به فن آوری، مهارت یا دانش نیاز دارد، کار کند. همچنین می تواند کارآموزی فنی باشد که دوره های کارآموزی را پس از آموزش تحت ویزای کارآموز تحت پوشش قرار می دهد.

ویزاهای مربوط به خانواده

ویزاهای مربوط به خانواده ویزاهای اقامت کوتاه مدت در نظر گرفته می شوند و هیچگونه محدودیتی در رابطه با کار ندارند، بنابراین می توانید بیش از یک فعالیت انجام دهید یا شغل خود را تغییر دهید. کسانی که می توانند برای این ویزا ها اقدام کنند، شامل همسران و فرزندان تبعه ژاپن، ساکنان بلند مدت یا دائمی، همسران و فرزندان فردی که اقامت دائم دارد، می شود.

از دیگر ویزاهای موقتی که صادر می شود ویزای تجاری است. برای اقامت حداکثر 90 روزه، ویزای کاری موقت وجود دارد که می تواند ویزای یکبار یا دوبار ورود باشد. اهداف تجاری شامل کنفرانس ها، جلسات، امضای قرارداد و بررسی بازار است.

همچنین ویزای ترانزیت نیز هنگام اخذ ویزا ژاپن به صورت موقت مطرح است که  برخی از ملیت ها برای توقف در ژاپن هنگام رفتن به مقصد بعدی، به ویزای ترانزیت احتیاج دارند. مسافران تا زمانی که در منطقه اختصاص داده شده بمانند و فرودگاه را ترک نکنند، نیازی به این امر ندارند.

ویزای توریستی ژاپن

هر گردشگری که مایل به بازدید از ژاپن باشد باید قبل از ورود به کشور ویزای توریستی دریافت کند. با این وجود، ژاپن چندین ملیت را از رعایت این شرط مستثنی می کند. به عنوان مثال، شهروندان اکثر کشورهای اروپایی، ایالات متحده ، استرالیا و آرژانتین نیازی به گرفتن ویزای توریستی ژاپن ندارند. از نظر گردشگری کشورهای معاف از ویزا محسوب می شوند. اتباع هر یک از این مناطق می توانند حداکثر 90 روز بدون ویزا در ژاپن بمانند و به آنها وضعیت موقت بازدید می دهند.

ویزای توریستی ژاپن ویزای اقامت کوتاه مدت است که به منظور گشت و گذار، دیدار با دوستان یا شرکت در کنفرانس ها یا دوره ها است. طبق مقررات یک بار ورود، گردشگران می توانند تا 30 روز در ژاپن بمانند، اما این ویزای توریستی برای یک دوره حداکثر 90 روزه معتبر است.

گردشگران همچنین می توانند برای 2 سفر کوتاه مدت در مدت 6 ماه برای ویزای دوبار ورود اقدام کنند. توجه به این نکته مهم است که ویزای توریستی ژاپن به مسافران اجازه نمی دهد در زمان اقامت در این کشور به کار و تجارت بپردازند.

دریافت گواهی صلاحیت

اگر برای هر چیز دیگری غیر از جهانگردی به سرزمین طلوع آفتاب سفر می کنید، یکی از اصلی ترین شرایط برای اخذ ویزا ژاپن ، گواهی صلاحیت COE است. این گواهینامه اولین گام در مراحل ویزا و روند درخواست کشور ژاپن است. زیرا بیان می کند که متقاضی به طور قانونی می تواند به ژاپن بیاید.

بنابراین چنانچه برای کار، دیدار خانواده یا دلیل واجد شرایط دیگری باشد، شما باید قبل از ورود به ژاپن درخواست و دریافت این گواهی را انجام دهید. به همین ترتیب، علی رغم آنچه که انتظار دارید، هنگام ورود به کشور ژاپن، روند درخواست کارت اقامت ژاپن یا گرین کارت را در فرودگاه آغاز خواهید کرد. شما می توانید در این خصوص راهنمایی های لازم را از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب