اخذ ویزا کلمبیا

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا کلمبیا را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا کلمبیا را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۹ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا کلمبیا
اخذ ویزا کلمبیا

اخذ ویزا کلمبیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا کلمبیا در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا کلمبیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا کلمبیا نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا کلمبیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا کلمبیا

شروط و الزامات اخذ ویزا کلمبیا

مراحل اخذ ویزا کلمبیا

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا کلمبیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا کلمبیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا کلمبیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا کلمبیا

هنگامی که برای اخذ ویزا کلمبیا اقدام می کنید، می توانید انواع مختلف ویزا را بررسی کنید که به شما امکان می دهد یک سال یا بیشتر در این کشور بمانید. البته این کشور، قوانین ویزا خود را تغییر داده و درک قوانین جدید ویزا قبل از اقدام برای ویزای کلمبیا مهم است. ضمن آن که تأثیرات ویروس کرونا در روند ویزای کلمبیا وجود دارد.

شهروندان چندین کشور از جمله استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، انگلستان، ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر برای ورود به کلمبیا به عنوان توریست تا 90 روز نیازی به ویزا ندارند. لازم به ذکر است که ویزای توریستی کلمبیا یک ویزای رسمی نیست. این فقط یک مهر در گذرنامه است.

علاوه بر این، ویزای توریستی می تواند 90 روز به صورت آنلاین تمدید شود. با این حال، با ویزای توریستی و مجوز و خارج از ویزای رسمی کلمبیا، اقامت شما در کلمبیا حداکثر به 180 روز در سال محدود می شود. بنابراین، اگر می خواهید بیش از 180 روز اقامت داشته باشید، به ویزای کلمبیا نیاز دارید.

انواع ویزای کلمبیا

پیش از این برای اخذ ویزا کلمبیا ، سه نوع ویزا در دسترس بود. ویزاهای موقت، اقامت و ویزای تجاری که اکثر مهاجران ساکن کلمبیا قبل از تغییر ویزا در اواخر سال 2017 دارای ویزای موقت و اقامت بودند. اکنون با تغییرات ایجاد شده در سیاست ویزا کلمبیا، ویزاهای بازدید کننده، مهاجر و ساکن اعطا می شوند که تحت قوانین جدید ویزا هستند.

اکنون در سفارت و کنسولگری کلمبیا درخواست های ویزا بدون مشکل به صورت آنلاین دریافت شده و از زمان شروع شیوع ویروس کرونا ویرایش های ویزا نیز صورت می گیرد. در صورتی که قصد سفر به کلمبیا دارید و نیاز به دریافت ویزای این کشور دارید، می توانید از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام کنید.

اخذ ویزا کلمبیا نوع مهاجر

رایج ترین ویزاهای مهاجر توسط شهروندان خارجی، با اهداف ازدواج، سرمایه گذاری، بازنشستگی، کار و دانشجویی  درخواست می شود که اکنون با تغییرات ایجاد شده در سیاست ویزای این کشور، لازم است که هنگام اخذ ویزا کلمبیا، به قوانین و دستورالعمل های جدید توجه داشته و بر اساس آن ها برای درخواست ویزای این کشور اقدام کنید. به عنوان مثال متقاضی لازم است که همسر یا شریک زندگی دائم کلمبیا بوده یا فرزندخواندگی یک شهروند کلمبیایی باشد.

تابعیت یکی از کشورهای عضو توافق نامه اقامت برای اتباع مرکور، بولیوی و شیلی را داشته باشد. به موجب روابط کارگری یا انعقاد قرارداد با خدماتی که با شخص حقیقی یا حقوقی مستقر در کلمبیا ارائه می شود، اشتغال در کلمبیا به صورت طولانی مدت داشته باشد. همچنین صلاحیت یا تخصص لازم را برای انجام حرفه ای به طور مستقل داشته باشید. یا آنکه در یک موسسه آموزشی مقطع کارشناسی به بالا در کلمبیا پذیرفته یا ثبت نام کنید. در نهایت برای بازنشستگی مستمری دریافت کنید، یا از یک منبع قانونی معتبر درآمد دوره ای اخذ نمایید.

اخذ ویزا کلمبیا

جزئیات ویزاهای موقت کلمبیا

ویزای موقت در دسته های فوق دارای مجوز کار آزاد است که به متقاضیان ویزا کلمبیا اجازه می دهد هرگونه فعالیت کاری قانونی را در کلمبیا انجام دهند. بنابراین، اگر ویزای ازدواج دارید، می توانید در کلمبیا کار کنید. همچنین، ویزای کار یا حرفه ای می تواند فقط برای موقعیت، نهاد یا حرفه ای که ویزا به آن اعطا شده است، کار کند. و ویزای سرمایه گذار کسب و کار نیز تنها می تواند برای شرکتی که دارنده ویزا در آن شریک یا سهامدار است، کار نماید.

سایر متقاضیان ویزای موقت، اجازه کار در کلمبیا را ندارید. بنابراین، اگر ویزای مذهبی، دانشجویی، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات یا بازنشستگی داشته باشید، نمی توانید کار کنید. همچنین اگر بیش از شش ماه متوالی با ویزای موقت کلمبیا را ترک کنید، ویزا منقضی می شود و دیگر معتبر نیست.

ویزای اقامت کلمبیا

ویزای اقامت هنگام اخذ ویزا کلمبیا در چندین نوع در دسترس است. متقاضیان این نوع ویزا کسانی هستند که پدر یا مادر یک تبعه کلمبیا از بدو تولد هستند و یا دارای ویزای موقت در رده های یک تا سه بطور مداوم و بدون وقفه به مدت دو سال است. همچنین بطور مداوم و بدون وقفه ویزای موقت دسته 4 تا 11 فوق را به مدت 5 سال برگزار کرده است.

ضمن آن که متقاضی سرمایه گذاری حداقل 650 برابر حداقل دستمزد ماهانه در کلمبیا را داشته باشد. اگر بیش از دو سال با ویزای اقامت کلمبیا را ترک کنید، ویزا منقضی می شود و دیگر معتبر نیست. در صورتی که در این خصوص نیاز به راهنمایی دارید می توانید از کارشناسان ثبتا راهنمایی دریافت کنید.

ویزای بازدید کننده کلمبیا

هنگام اخذ ویزا کلمبیا  و ویزای بازدید کننده کلمبیا لازم است اشاره کنیم که این نوع ویزا برای 16 فعالیت مختلف به قابل دریافت است. هنگامی که حمل و نقل مستقیم در یکی از فرودگاه های کلمبیا و مقصد کشور سوم را انجام دهید یا برای تفریح، گردشگری یا اهداف فرهنگی از کلمبیا دیدن کنید، این ویزا صادر می شود.

مذاکرات تجاری، مطالعات بازار، برنامه ها یا رویه های سرمایه گذاری مستقیم و ایجاد جامعه تجاری، مذاکره، عقد قرارداد یا نمایندگی تجاری نیز از دیگر موارد صدور ویزا بازدید کننده است. همچنین اگر در یک برنامه تبادل آکادمیک شرکت کنید، برای دریافت آموزش در هنر یا تجارت یا مطالعات مختلفی در یک برنامه آموزش عالی ابتدایی، متوسطه یا کارشناسی قصد سفر به کلمبیا را داشته باشید، می توانید برای اخذ ویزا کلمبیا و ویزای بازدید کننده کلمبیا اقدام کنید.

نحوه درخواست ویزای کلمبیا

می توانید بصورت آنلاین برای ویزای کلمبیا اقدام کنید. علاوه بر این، می توانید ویزاهای کلمبیا را در کنسولگری های کلمبیا در سراسر جهان دریافت کنید. روند ویزای کلمبیا به صورت آنلاین بسیار آسان است. این برنامه به اسکن کلیه اسناد مورد نیاز در پرونده های PDF و عکس در قالب jpg نیاز دارد.

به طور معمول پردازش ویزای کلمبیا، بین ده الی پانزده روز طول می کشد. بعد از اینکه اخذ ویزا کلمبیا با موفقیت به صورت آنلاین انجام دادید، لازم است که آن را چاپ کرده و به همراه مدارک دیگر هنگام ورود به این کشور داشته باشید. توجه داشته باشید که به دلیل عکسبرداری و اثر انگشت، لازم است که متقاضی به صورت حضوری در دفتر سفارت یا کنسولگری کلمبیا حاضر شود.

فهرست مطالب

فهرست مطالب