ثبت شرکت در هیسپانیولا

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در هیسپانیولا را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در هیسپانیولا را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در هیسپانیولا میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ:
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در هیسپانیولا
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در هیسپانیولا

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در هیسپانیولا

با ثبت شرکت در هیسپانیولا یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور هیسپانیولا برسید. ثبت شرکت در هیسپانیولا، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در هیسپانیولا فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی هیسپانیولا با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور هیسپانیولا به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در هیسپانیولا ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در هیسپانیولا همراه شما خواهد بود .

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در هیسپانیولا

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در هیسپانیولا به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در هیسپانیولا بصورت فوری
ثبت شرکت در هیسپانیولا توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در هیسپانیولا با قیمت مناسب
ثبت شرکت در هیسپانیولا بصورت تضمینی
ثبت شرکت در هیسپانیولا توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه هیسپانیولا

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در هیسپانیولا

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در هیسپانیولا توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در هیسپانیولا

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در هیسپانیولا شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در هیسپانیولا با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در هیسپانیولا توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در هیسپانیولا

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در هیسپانیولا دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در هیسپانیولا

ثبت شرکت در هیسپانیولا یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به هیسپانیولا است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای هیسپانیولا از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در هیسپانیولا

برای این که موفق به ثبت شرکت در هیسپانیولا شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت هیسپانیولا از طریق ثبت شرکت در هیسپانیولا توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در هیسپانیولا

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در هیسپانیولا اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در هیسپانیولا ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در هیسپانیولا، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در هیسپانیولا

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در هیسپانیولا باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در هیسپانیولا باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور هیسپانیولا پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در هیسپانیولا

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در هیسپانیولا ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور هیسپانیولا نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور هیسپانیولا راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در هیسپانیولا

درک درست از ایده تجاری شما در کشور هیسپانیولا، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در هیسپانیولا ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در هیسپانیولا

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در هیسپانیولا ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور هیسپانیولا شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور هیسپانیولا

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در هیسپانیولا شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور هیسپانیولا آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در هیسپانیولا هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در هیسپانیولا

برای ثبت شرکت سهامی در هیسپانیولا نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در هیسپانیولا یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در هیسپانیولا

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور هیسپانیولا میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در هیسپانیولا خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در هیسپانیولا از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در هیسپانیولا را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در هیسپانیولا

برای ثبت شرکت تعاونی در هیسپانیولا به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور هیسپانیولا بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در هیسپانیولا

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور هیسپانیولا ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در هیسپانیولا اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در هیسپانیولا

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور هیسپانیولا دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در هیسپانیولا

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در هیسپانیولا به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در هیسپانیولا خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در هیسپانیولا
• ثبت شرکت تضامنی در هیسپانیولا
• ثبت شرکت سهامی در هیسپانیولا
• ثبت شرکت تولیدی در هیسپانیولا
حال که با انواع شرکت های مختلف در هیسپانیولا ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در هیسپانیولا بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در هیسپانیولا به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور هیسپانیولا را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در هیسپانیولا

تاسیس یک شرکت در هیسپانیولا و یا سرمایه گذاری در هیسپانیولا ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور هیسپانیولا، و یا قوانین مقررات کشور هیسپانیولا آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی هیسپانیولا بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در هیسپانیولا را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در هیسپانیولا به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای هیسپانیولا.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور هیسپانیولا
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در هیسپانیولا لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در هیسپانیولا

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در هیسپانیولا باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در هیسپانیولا

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در هیسپانیولا آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در هیسپانیولا

با آغاز فرایند ثبت شرکت در هیسپانیولا معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در هیسپانیولا

ثبت شرکت در هیسپانیولا به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور هیسپانیولا را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در هیسپانیولا ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در هیسپانیولا

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور هیسپانیولا ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در هیسپانیولا است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور هیسپانیولا ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور هیسپانیولا شوید. در صورت اخذ اقامت دائم هیسپانیولا می توانید پاسپورت هیسپانیولا را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور هیسپانیولا را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور هیسپانیولا به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در هیسپانیولا

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در هیسپانیولا نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت هیسپانیولا از طریق ثبت شرکت در هیسپانیولا ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور هیسپانیولا راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در هیسپانیولا

شما با ثبت شرکت در هیسپانیولا می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور هیسپانیولا را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در هیسپانیولا عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور هیسپانیولا
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس هیسپانیولا
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور هیسپانیولا برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در هیسپانیولا
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور هیسپانیولا و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در هیسپانیولا و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور هیسپانیولا کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور هیسپانیولا در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در هیسپانیولا معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در هیسپانیولا و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در هیسپانیولا با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد هیسپانیولا اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در هیسپانیولا

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه هیسپانیولا استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه هیسپانیولا میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه هیسپانیولا چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه هیسپانیولا دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه هیسپانیولا باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد هیسپانیولا میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با هیسپانیولا در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به هیسپانیولا هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات هیسپانیولا چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه هیسپانیولا دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه هیسپانیولا صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با هیسپانیولا میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه هیسپانیولا باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور هیسپانیولا بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات هیسپانیولا توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه هیسپانیولا دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه هیسپانیولا استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه هیسپانیولا استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران هیسپانیولا بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه هیسپانیولا با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد هیسپانیولا با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه هیسپانیولا منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات هیسپانیولا بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه هیسپانیولا ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.