1652 امتیاز
5/5

با پارتنر خود به کجای اروپا سفر کنیم؟

امروز مورخ:

با پارتنر خود به کجای اروپا سفر کنیم؟

شیوع کرونا و اجبار به کار یا تحصیل در خانه باعث شده که بسیاری از مردم نتوانند فرصتی کافی برای خود و یا پارتنرشان داشته باشند. به همین دلیل شاید بسیاری از زوج‌ها تمایل داشته باشند که تابستان امسال، فرزندانشان را به پدربزرگ و مادر بزرگ بسپارند و به دنبال فرصتی رومانتیک برای خود، استراحت و تجدید قوا بگردند. بزرگسالان در اروپا برای گذراندن چنین دورانی انتخاب‌های زیادی پیش رو  دارند؛ از استراحت در هتل‌های مجلل و مجهز به آب گرم گرفته تا خوابیدن زیر ستاره‌ها در کابین‌هایی عجیب و غریب. در ادامه به معرفی شماری از مکان‌های جذاب اروپا برای گذراندن تعطیلات رمانتیک میپردازیم.

هتل‌های ممو آلفاما، لیسبون، پرتغال:

تعطیلات کوتاه مدت در شهرها یکی از گزینه‌های پرطرفدار برای زوج‌هایی میباشد که به دنبال لذت بردن از یک یا دو شب عاشقانه دور از خانواده هستند. منطقه ممو در قلب شهر آلفامای پرتغال قرار دارد و یک منطقه تاریخی است که به شما امکان می‌دهد از اتاق خود یا استخر فضای باز محل اقامتتان، یکی از بهترین چشم اندازهای شهر لیسبون را شاهد باشید. کوچه‌های این منطقه مملو از موسیقی و المان‌های هنری است و اسباب راحتی مسافران در همه جای ممو آلفاما فراهم گشته است.

خانه‌های «دمتر» در سانتورینی، یونان:

سانتورینی دهکده‌ای زیبا در بالای تپه است که با خانه‌های سفید رنگ و گنبدهای آبی‌رنگ کلیسای آن، به یکی از محبوب‌ترین مناطق یونان تبدیل شده است. خانه‌های کوچک این دهکده نیز عمدتا به تراس‌هایی زیبا با چشم اندازهای پانورامیک مزین شده است.

پاراگون ۷۰۰، پوگیلا، ایتالیا:

هتل لوکس «پاراگون۷۰۰» در یک کاخ بازسازی شده در شهر اوستونی ایتالیا ساخته شده است؛ منطقه‌ای دلپذیر و به دور از هیاهوی شهری. این هتل به خوبی توانسته است جذابیت‌های هنری ایتالیا را با مبلمان‌ و دکوراسیونی از سراسر جهان ترکیب کند. امکانات تفریحی این هتل همچون لذت بردن از باغ‌های پرتفال و لیمو و شرکت در سفرهای دریایی خصوصی، فضای عالی را برای بهبود روابط شما با پارتنرتان فراهم می‌کند و خاطراتی زیبا از یک سفر رومانتیک را برای شما برجای خواهد گذاشت.

اسکارلت، کورنوال، انگلستان:

این آب گرم ویژه بزرگسالان در گوشه‌ای آرام در کورنوال قرار دارد و دارای امکاناتی همچون استخرهای روباز، سونا، ساحلی دلنشین و رومانتیک نیز است. اتاق‌هایی با منظره رو به دریا و باغ‌های خصوصی که اگر برای طولانی مدت در آنجا باقی بمانید احتمالا فراموش خواهید کرد که مسئولیتهایی هم در خانه دارید.

معدن «کرین»، کپنهاگ، دانمارک:

احتمالا تا کنون درباره تبدیل فانونس دریایی به مهمانخانه شنیده‌اید، اما درباره تبدیل چرتقیل معدن به چنین مکانی چطور؟ این هتل نامتعارف را می‌توان در نزدیکی شهر کپنهاگ دانمارک یافت. در بالای این چرثقیل معدن ذغال سنگ، ترکیبی از ماجراجویی و تجمل را می‌توان یافت. در تنها اتاق خواب این هتل، یکی از طراحی‌های منحصربفرد داخلی و مدرن دانمارک به نمایش گذاشته شده است. این هتل دو تراس هم دارد؛ یکی به سمت شرق برای دیدن طلوع آفتاب و دیگری رو به غرب برای دیدن غروب آفتاب و البته منظره‌ای از دریا و بندر.

کلبه‌های شیشه‌ای در ایسلند:

اگر دیدن شفق قطبی یکی از رویاهای شما میباشد، این مکان فرصت خوبی برای استراحت شما و پارتنرتان و تحقق این رویاست. اگرچه امکان دیدن این پدیده همیشه وجود ندارد اما سپری کردن شب در کلبه‌های شیشه‌ای در قلب طبیعت ایسلند، احتمال دیدن آن را زیاد میکند.

 

آخرین خبرها:

عنوان خبر: با پارتنر خود به کجای اروپا سفر کنیم؟
این گزارش خبری توسط تیم حقوقی حقوقی و خبرگزاری موسسه ثبتا آرشیو و تحت سریال منحصربفرد ثبت شد .

فهرست مطالب:

تبلیغات منتخب :

فهرست مطالب: