اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در ایرلند

5/5 - (7 امتیاز)
امروز مورخ: ۰۷ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در ایرلند

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در ایرلند * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در ایرلند * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در ایرلند * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در ایرلند

افتتاح حساب بانکی در ایرلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در ایرلند در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در ایرلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در ایرلند نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در ایرلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در ایرلند را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در ایرلند

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در ایرلند

مراحل افتتاح حساب بانکی در ایرلند

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در ایرلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در ایرلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در ایرلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب بانکی در ایرلند

برای افرادی که به طور مداوم به ایرلند سفر می کنند ، در برخی مواقع قصد اقامت در آنجا را دارند یا به دلایل کاری در این کشور هستند؛ حساب بانکی در این کشور یکی از ابزارهایی است که بدون آن نمی توانند انجام دهند.

 با این حال ، اگر اولین بار است که یک حساب بانکی در خارج از کشور ایجاد می کنید ، این احتمال وجود دارد که شک زیادی داشته باشید و نسبت به آن احساس ناامنی کنید.

رفع شک و تردید در مورد افتتاح حساب بانکی در ایرلند

آیا افتتاح حساب بانکی در این کشور بدون اقامت امکان پذیر است؟

اگرچه به طور مستقل این کار از طریق خدمات ثبتا امکان پذیر است امکان پذیر است بدون داشتن اقامت ، یک حساب بانکی این کشور باز کنید. حتی اگر سفر برای شما غیرممکن باشد ، بدون ایجاد نیاز به سفر به خارج از کشور ، گزینه های دیگری برای ایجاد حساب بانکی وجود دارد.

آیا قانونی است؟

بله. اگرچه بیشتر بانک ها برای افتتاح حساب بانکی در این کشور به شرایط اقامت نیاز دارند ، این قانون استثنائاتی دارد که باعث می شود حسابها کاملاً قانونی و توسط کشور شناخته شوند.

الزامات افتتاح حساب در ایرلند

اگرچه شرایط مورد نیاز به هر بانک بستگی دارد ، اما اساسی ترین (و آنچه در بیشتر بانک های سراسر جهان درخواست می شود) گذرنامه ، اثبات آدرس (صرف نظر از اینکه شما مقیم نیستید) ، برنامه درسی ، توصیه نامه و غیره است. دستیابی به این الزامات بسیار آسان است و با ایجاد حساب بانکی در این کشور تداخل ندارد.

افتتاح حساب بانکی در ایرلند

مدت زمان مورد نیاز برای افتتاح حساب بانکی در ایرلند

به طور کلی، زمان ایجاد یک حساب بانکی در ایرلند بسته به بانک مورد نظر و در دسترس بودن شرایط بسیار متفاوت است. برای باز کردن حساب بانک های سطح بالا معمولاً کمی بیشتر طول می کشد اما انتظار آن ارزش دارد.

در بیشتر موارد ، ایجاد یک حساب بانکی در این کشور معمولاً سه هفته بیشتر طول نمی کشد، و ممکن است هنگامی که الزامات لازم از قبل وجود دارد این زمان کوتاه شود.

بانک ایرلند

بانک ایرلند (به انگلیسی: Bank of Ireland) بانک تجاری ایرلندی است، که به‌عنوان بزرگترین بانک مستقر در جمهوری ایرلند شناخته می‌شود.

 بانک ایرلند در تاریخ ۲۵ ژوئن ۱۷۸۳ به دستور پارلمان ایرلند، به‌عنوان بانک مرکزی ایرلند و در شهر دوبلین تأسیس شد، امروزه دارای عملیات درکشورهای استرالیا، آلمان، فرانسه، بریتانیا، ایالات متحده آمریکا و ایرلند شمالی می‌باشد. 

شعبه مرکزی این بانک در شهر دوبلین، ایرلند قرار دارد و سهام آن (LSE: BKIR، IRE) در بازار بورس نیویورک، بورس لندن و بورس اوراق بهادار ایرلند معامله می‌شود.

راهنمایی در مورد افتتاح حساب بانک ایرلند

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور ایرلند از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است که با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت به ایرلند و اخذ تابعیت و اقامت ایرلند از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به ایرلند و اخذ اقامت کشور ایرلند از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری به ایرلند بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی ایرلند صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (7 امتیاز)

فهرست مطالب