اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

افتتاح حساب بانکی در مکزیک

5/5 - (6 امتیاز)
امروز مورخ: ۰۷ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در مکزیک

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در مکزیک * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در مکزیک * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در مکزیک * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در مکزیک

افتتاح حساب بانکی در مکزیک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در مکزیک در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در مکزیک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در مکزیک نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در مکزیک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در مکزیک را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در مکزیک

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در مکزیک

مراحل افتتاح حساب بانکی در مکزیک

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در مکزیک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در مکزیک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در مکزیک

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب بانکی در مکزیک

افتتاح حساب بانکی بین المللی ، اقتصاد مکزیک با 1200 میلیارد دلار تولید ناخالص ، در رتبه 16 دنیا قرار دارد . بانک مرکزی این کشور که با نماد Bdem شناخته می‌شود ، در سال 1925 تاسیس شد و در سال 1931 سازمان‌های پولی این کشور قانونمند شد.

پزو مکزیک ارز رسمی کشور است . پرداخت الکترونیک در این کشور رو به رشد است . کارت پرداخت کارنت بخشی از پرداخت غیر نقدی این کشور را بر عهده دارد.

بانک های مهم در مکزیک

BANCO MEXT

این بانک در سال 1884 با ادغام دو بانک بانکوناسیونال و مکزیکانو و مرکانیتل راه اندازی شد و در سال 2001 زیرگروه سیتی گروپ آمریکا شد . 1500 شعبه دارد .

BABBAJIO

در سال 1994 در شهر لئون تاسیس شد در حوزه وام ‌دهی قدرتمند ظاهر شده است . حدود 300 شعبه دارد و هشتمین بانک این کشور از لحاظ ارزش دارایی است .

Bancomer

حدود 1700 شعبه دارد و با 11 میلیون مشتری، بزرگترین بانک مکزیک است. در سال 1932 تاسیس شد و در سال 2000 توسط بانک اسپانیایی BBVA خریداری شد.

Compartamos

در حوزه بانکداری خرد فعال است و با بیش از دو میلیون مشتری، یکی از مهمترین بانک‌های خصوصی مکزیک ، در حوزه وام‌ دهی است .

بانک هوشمند در مکزیک

konfio

یک پلتفرم وام دهی آنلاین است که حدود 18 میلیون جذب سرمایه داشته است .

Bitso

یک سایت خرید و فروش بیت کوین و دیگر پول های دیجیتال است .

Kveski

در حوزه وام دهی آنلاین مشغول به کار است . CONEKTA نرم افزار انتقال پول آنلاین است .

افتتاح حساب بانکی در مکزیک

مزایای داشتن حساب بانکی در مکزیک

  • استفاده از خدماتی مانند سوئیفت و ال سی
  • حساب بانکی پایدار و دائمی در جهان
  • استفاده از خدمات آنلاین به صاحبان حساب
  • افزایش اعتماد و اعتبار شما در معاملات تجاری با دارا بودن حساب بین المللی شخصی
  • استفاده از این حساب ها در پرونده های مهاجرتی صاحبان حساب

سیستم‌های پرداخت مکزیک

با اینکه اکثر پرداخت‌های خرد در مکزیک توسط پول نقد انجام می‌شود، اما با این حال پرداخت‌های الکترونیکی هم در این کشور در حال رشد است.

 پول نقدهای ۱۰، ۲۰ و ۵۰ سنتی و یک، دو، پنج، ده و یکصد پزویی در بازار رایج است و تا پایان سال ۲۰۰۹ ارزش اسکناس‌ها و سکه‌های در چرخش در بازار معادل ۵۳۷ میلیارد پزوی مکزیک گزارش شد که حدود ۴.۵ درصد از تولید ناخالص داخلی کشور در آن سال را تشکیل می‌داد.

راهنمای افتتاح حساب بانکی در مکزیک

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور مکزیک از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی مکزیک صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

5/5 - (6 امتیاز)

فهرست مطالب