اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

افتتاح حساب بانکی در پاناما

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

افتتاح حساب بانکی در پاناما Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در پاناما * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در پاناما * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در پاناما * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
افتتاح حساب بانکی در پاناما
افتتاح حساب بانکی در پاناما

افتتاح حساب بانکی در پاناما

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در پاناما در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در پاناما را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در پاناما نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در پاناما میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در پاناما را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در پاناما

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در پاناما

مراحل افتتاح حساب بانکی در پاناما

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در پاناما میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در پاناما را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در پاناما

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب بانکی در پاناما

افتتاح حساب بانکی بین المللی ، پاناما کشور کوچکی است با چهار میلیون جمعیت، ولی با ویژگی‌های عجیب‌وغریب که در دنیای غرب نمی‌شود آن را نادیده گرفت. از لحاظ جغرافیایی شاهراه زمینی اتصال آمریکای جنوبی و آمریکای شمالی است و از سال ۱۹۱۴ به لطف کانال پاناما از لحاظ دریایی شاهراه ارتباطی سواحل شرقی و غربی آمریکای شمالی است.

ویژگی منحصربه‌فرد دیگر پاناما، نداشتن بانک مرکزی است که باعث شده این کشور اقتصاد کاملا مستقلی داشته باشد که به‌شدت متکی بر ارائه خدمات برای ورود دلار به این کشور است و همین استقلال باعث شده در ۲۰ سال گذشته تورم بالای یک درصد نداشته باشد. 

اقتصاد پاناما

اقتصاد پاناما یک اقتصاد کاملا دلارمحور با نرخ تورم بسیار پایین است که به‌طور عمده به‌ترتیب مبتنی بر بانکداری، تجارت و توریست است. کسب درآمد از بخش خدمات آنقدر در پاناما مطرح است که تقریبا ۸۰ درصد تولید ناخالص داخلی این کشور از طریق ارائه خدمت تامین می‌شود که بیش از ۱۰ درصد از کل تولید ناخالص داخلی این کشور متعلق به خدمات بانکداری است،.

همچنین سالانه یک میلیارد دلار درآمد کانال پاناماست. مهم‌ترین حوزه‌های خدماتی پاناما عبارتند از: کانال پاناما، بانکداری، منطقه آزاد کولون، بیمه، بندرداری، کشتیرانی، سلامت و درمان و دیگر کسب‌وکارها.

سیستم‌های پرداخت بانکی پاناما

با وجود اینکه بیش از ۷۰ بانک در پاناما شعبه دارند و ارائه‌دهندگان خدمات کارت بین‌المللی از جمله ویزا و مسترکارت در این کشور فعالیت دارند، ولی عمده مردم این کشور همچنان ترجیح می‌دهند خریدهای خرد خود را به‌صورت نقدی و با اسکناس انجام دهند و هنوز بخش قابل توجهی از مردم این کشور هیچ استفاده‌ای از شبکه بانکی نمی‌کنند.

 ۲۷۰۰ دستگاه خودپرداز نیاز به پول نقد مردم را در سراسر این کشور تامین می‌کنند و اسکناس همچنان گزینه شماره یک برای پرداخت‌های خرد است.

افتتاح حساب بانکی در پاناما

فین‌تک پاناما

از آنجایی که بانکداری یکی از مهم‌ترین حوزه‌های خدماتی بین‌المللی در پاناما محسوب می‌شود، فین‌تک نیز رشد قابل توجهی در این کشور داشته است. پاناما از کشورهای پیشرو در حوزه ارزهای رمزنگاری‌شده است و در حال حاضر ۱۰ خودپرداز تبادل ارزهای رمزنگاری‌شده در پایتخت پاناما فعال هستند.

برخی از اینها تا سقف روزانه یکصدهزار دلار اجازه خریدوفروش می‌دهند؛ شاید بد نباشد بدانید در کل دنیا چیزی حدود سه هزار خودپرداز تبادل ارزهای رمزنگاری‌شده فعال است.

مهم‌ترین بانک‌های پاناما

مدیرعامل: رائول آلمان زوبیتا

تعداد پرسنل: ۳۷۰۰ نفر

تعداد شعبه: ۶۷

بنکو جنرال پاناما از سال ۱۹۵۵ میلادی فعالیت خودش را به‌عنوان یک بانک خصوصی مستقل آغاز کرده و در حال حاضر از لحاظ تعداد شعب اولین بانک و با ۱۱ هزار میلیارد دلار دارایی دومین بانک این کشور محسوب می‌شود. 

این بانک هم در حوزه بانکداری خرد فعالیت می‌کند و هم در حوزه‌های کلان اقتصادی سرمایه‌گذاری می‌کند یا وام می‌دهد. این بانک در حوزه بیمه نیز فعالیت قابل توجهی دارد و در چندین کشور آمریکایی دیگر شعبه دارد. در سال ۲۰۱۶ نیز به‌عنوان یکی از جذاب‌ترین سازمان‌ها در پاناما برای استخدام معرفی شد.

مدیرعامل: ارنستو کستگنارو

تعداد پرسنل: ۲۲۰۰ نفر

تعداد شعبه: ۳۳

بی‌ای‌سی اینترنشنال علاوه بر پاناما در شش کشور دیگر در آمریکای جنوبی از جمله؛ مکزیک، نیکاراگوئه و هندوراس خدمات ارائه می‌دهد. این بانک هرچند از لحاظ شعب در جایگاه سوم در پاناما قرار می‌گیرد، ولی با بیش از ۱۴ هزار میلیارد دلار دارایی بزرگ‌ترین بانک پاناما محسوب می‌شود که انواع خدمات بانکداری خرد و بانکداری تجاری را ارائه می‌کند.

راهنمای افتتاح حساب بانکی در پاناما

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور پاناما از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی پاناما صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب