اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

افتتاح حساب بانکی در کلمبیا

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

افتتاح حساب بانکی در کلمبیا Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در کلمبیا * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در کلمبیا * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در کلمبیا * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
افتتاح حساب بانکی در کلمبیا
افتتاح حساب بانکی در کلمبیا

افتتاح حساب بانکی در کلمبیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در کلمبیا در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در کلمبیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در کلمبیا نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در کلمبیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در کلمبیا را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در کلمبیا

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در کلمبیا

مراحل افتتاح حساب بانکی در کلمبیا

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در کلمبیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در کلمبیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در کلمبیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب بانکی در کلمبیا

افتتاح حساب بانکی بین المللی ، اقتصاد کلمبیا با تولید ناخالص 323 میلیارد دلار، در رتبه 32 دنیا قرار دارد و چهارمین قدرت اقتصادی آمریکای جنوبی است. بانکداری این کشور سنتی است و پرداخت نقدی در آن رونق دارد. سیستم بانکداری این کشور مبتنی بر کمک های خارجی، به ویژه صندوق بین‌المللی پول است.

برترین بانک‌های کشور کلمبیا

Bancolombia: بزرگترین بانک تجاری کلمبیا است و در تمام حوزه‌های بانکداری فعال است . حدود هزار شعبه دارد. در سال 1945 تاسیس شده و در چندین کشور شعبه دارد.

Banco de Bogota: قدیمی ترین بانک تجاری کلمبیا است و در بانکداری خرد و وام دهی، با بیش از 600 شعبه فعالیت می کند .

DAVIVENDA: در زمینه بانکداری خرد فعالیت می کند و در سال 1972 تاسیس شده است.

Afluenta: در حوزه کارت‌های اعتباری فعال است.

Banco de Occidente: یکی از بزرگترین بانک های کلمبیاست و بخش اعظم سهام آن متعلق به یک فرد میلیاردر این کشور است. ارز این کشور پزو است و با نماد “COP” شناخته می شود.

سیستم‌های پرداخت بانکی کلمبیا

رایج‌ترین روش‌های پرداخت در کلمبیا حساب باز، اعتبارنامه، پیش پرداخت پول، مجموعه مستندات، فاکتور، کارت اعتباری و… است. وام‌های بلندمدت و کم‌بهره نیز یکی از ابزارهای مهم فروش در این کشور به ویژه برای دولت و مناقصه‌های عمومی است. 

تجارت مالی عمومی نیز در این کشور، آزاد است و اعتبارنامه‌ها به‌طور گسترده استفاده می‌شود. روش‌ها و شیوه‌های پرداخت هم با توجه به نوع اعتبار متفاوت هستند.

افتتاح حساب بانکی در کلمبیا

اقتصاد کلمبیا

کلمبیا چهارمین قدرت اقتصادی باثبات و روبه‌رشد آمریکای لاتین است. این کشور عضو سازمان ملل متحد، سازمان تجارت جهانی، سازمان ایالات آمریکا و سازمان اتحاد اقیانوس آرام است. عمده صادرات کلمبیا شامل نفت، قهوه، زغال‌سنگ، داروسازی، فولاد، میوه، قند، نساجی و غیره است. 

علاوه بر این، ۹۰ درصد از سرمایه‌گذاران خارجی سرمایه خود را با امنیت کامل در قسمت توسعه میدان‌های نفتی و زغال‌سنگ این کشور سرمایه‌گذاری می‌کنند. اقتصاد کلمبیا موقعیت خود را مرهون فراوانی مواد اولیه، جمعیت بالای باسواد و واحد پولی باارزش است.

مطابق آمار، رشد تولید ناخالص ملی کلمبیا در سال ۲۰۱۶، دو درصد بوده، نیروی کار کلمبیا در سال ۲۰۱۵ بالغ بر ۲۴ میلیون نفر شناسایی شده، میانگین نرخ بیکاری ملی این کشور، در سال۲۰۱۷، بالغ بر ۵.۷ درصد برآورد شده، تورم سالانه کلمبیا در سال ۲۰۱۷ معادل چهار درصد بوده و سهم گردشگری این کشور نیز در سال ۲۰۱۷ بالغ بر ۳.۸ میلیون نفر تخمین زده شده است.

فین‌تک کلمبیا

با توجه به اطلاعات ارائه‌شده در پنل ادغام فین‌تک با تجارت الکترونیک که سال ۲۰۱۷ در کلمبیا برگزار شد، رئیس انجمن فین‌تک کلمبیا اعلام کرد: «در این کشور بیش از ۱۵۰ شرکت در این بخش فعالیت می‌کنند.

 در بسیاری از کشورهای منطقه آمریکای جنوبی فناوری‌های مالی در حال راه‌اندازی است تا نیازهای این بخش را مرتفع کند و در این میان کلمبیا نیز از این قاعده مستثنی نیست. انجمن فین‌تک کلمبیا به‌دنبال این بوده است که با ارائه محصولات قابل اعتماد استارت‌آپ‌ها به مصرف‌کنندگان در این کشور، رضایت خاطر آنان را جلب کند.»

در حال حاضر بیش از ۱۵۰۰ شرکت و فرد به بخش فین‌تک این کشور، متصل هستند و از خدمات ارائه‌شده بهره می‌برند. همچنین انجمن فین‌تک کلمبیا با متخصصان خود در حال بررسی رگولاتوری در این بخش است.

راهنمای افتتاح حساب بانکی در کلمبیا

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور کلمبیا از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی کلمبیا صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

 

فهرست مطالب

فهرست مطالب