اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

افتتاح حساب بانکی در گرجستان

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

افتتاح حساب بانکی در گرجستان Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در گرجستان * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در گرجستان * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در گرجستان * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
افتتاح حساب بانکی در گرجستان
افتتاح حساب بانکی در گرجستان

افتتاح حساب بانکی در گرجستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در گرجستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در گرجستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در گرجستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در گرجستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در گرجستان را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در گرجستان

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در گرجستان

مراحل افتتاح حساب بانکی در گرجستان

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در گرجستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در گرجستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در گرجستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

افتتاح حساب بانکی بین المللی ، باز کردن حساب بانکی می تواند شانس بسیار خوبی برای مدیریت مالی شما باشد. افراد خارجی به بازگشایی حساب در تمام بانک های گرجستان دعوت می شوند و این کار بسیار ساده و سریع است و حداقل موجودی و نه  هیچ گونه سندی نیاز نیست، فقط به یک گذرنامه معتبر نیاز دارید.

بانک های گرجستان

بانک های گرجستان معمولا امکان بازگشایی حساب به دلار، یورو و جل را فراهم می کنند و هزینه های استفاده شده در نرخ های برابری بسیار کم است (حدود 0.10 تا 0.15 درصد) و هم چنین نرخ ها به طور قابل ملاحظه ای برای خدمات بانکی مانند انتقال پول کم است.

در حال حاضر، نرخ سود  برای حساب های بلند مدت و کوتاه مدت بسیار کم است، برای حساب های بلندمدت به پول رایج محلی 11 درصد است و 6 درصد برای حساب هایی با پول دلار و یا یورو می باشد.

قوانین افتتاح حساب در گرجستان

به طور طبیعی، باز کردن حساب بانکی از راه دور در گرجستان ممکن نیست، بنابراین کمک دارنده و یا نماینده قانونی مورد نیاز است. در هر حال، وقتی حساب باز شد، اکثر بانک های گرجی سرویس برخط بانکی را نیز ارائه می کنند.

 بنابراین می توانید کنترل حساب های خود را از راه دور و بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

مشاورین موسسه ثبتا با تجربه و سابقه خود یاری رسان امر مهاجرت شما به طرق مختلف از جمله تحصیل در گرجستان می باشند. شما میتوانید با مشاورین ما ابتدا به صورت رایگان گفت و گو کنید تا اطلاعات پیشنیاز را به شما بدهند.

و درصورت تمایل وقت خود را با مشاورین ارشد و وکلای ما تنظیم کنید.

افتتاح حساب بانکی در گرجستان

افتتاح حساب بانکی در گرجستان برای سرمایه گذارهای ایرانی

با توجه به اینکه اقامت گرجستان با سرمایه گذاری در ابتدا منجر به اخذ اقامت دائم گرجستان برای شخص سرمایه گذار و خانواده وی می شود ، لذا کلیه بانک های گرجستان بدون ایجاد محدودیت با اشخاصی که اقامت دائم گرجستان را دارند ، کار می کنند.

بنابراین روش دیگری که شخص متقاضی بدون هیچ محدودیتی بتواند با حساب های بانکی خودش در گرجستان بدون داشتن محدودیت معامله کند ، اخذ اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری است.

بنابراین می بینید که روش های فراوانی جهت اخذ کارت اقامت گرجستان و سپس بازکردن حساب بانکی در گرجستان وجود دارد که بستگی به شرایط شما دارد.

یکی دیگر از این روش ها ، خرید ملک در گرجستان حداقل به میزان ۳۵ هزار دلار آمریکا و اخذ کارت اقامت یکساله گرجستان است که پس از اخذ اقامت ، شخص متقاضی می تواند بدون داشتن هیچ مشکلی در بانک های گرجستان حساب باز کند.

 هر چند که حتی پس از داشتن کارت اقامت گرجستان همه ی بانکها با اتباع ایرانی کار نمی کنند و فقط چند تا بانک هستند که این کار را انجام می دهند ولی پس از اخذ اقامت دائم یا شهروندی گرجستان تمام بانک های گرجستان بدون محدودیت با اتباع ایرانی کار می کنند.

مدارک مورد نیاز برای افتتاح حساب

  • شناسه ملی و گذرنامه 
  • اثبات آدرس محل سکونت
  • خدمات و اسناد فوق بسته به ساختار قانونی و صلاحیت انتخاب شده متفاوت است.

راهنمای افتتاح حساب بانکی

موسسه ثبتا از موسسات معتبر مشاوره حقوقی مهاجرتی در امور تحصیلی و اخذ اقامت و تابعیت کشور گرجستان از طریق مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری در این کشور است.

همچنین با بهره گیری از متخصصین و مشاورین حرفه ای خود همواره می تواند راهنمای شما در تمامی مراحل مهاجرت، اخذ تابعیت و اقامت از طریق تحصیل و سرمایه گذاری و ثبت شرکت باشد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مهاجرت تحصیلی به این کشور و اخذ اقامت از طریق تحصیل و ویزای کاری، می توانید با موسسه ثبتا تماس حاصل فرمایید و از مشاوره تخصصی و حرفه ای در زمینه مهاجرت تحصیلی و کاری بهره مند گردید.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی گرجستان صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب