اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

افتتاح حساب بانکی در آذربایجان

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۲۴ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در آذربایجان

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در آذربایجان * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در آذربایجان * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در آذربایجان * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در آذربایجان

افتتاح حساب بانکی در آذربایجان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در آذربایجان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در آذربایجان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در آذربایجان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در آذربایجان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در آذربایجان را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در آذربایجان

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در آذربایجان

مراحل افتتاح حساب بانکی در آذربایجان

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در آذربایجان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در آذربایجان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در آذربایجان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب در بانک اذربایجان

یکی از اصلی ترین امکانات تجارت بین المللی که به دلایل مختلف از جمله انزوازی سیاسی و اقتصادی از دسترس مردم ایران خارج شده افتتاح حساب های بانکی ارزی بین المللی می باشد. در صورتی که شما موفق به افتتاح حساب های دلاری و یورویی شوید راه برای تجارت بین الملل بر روی تان باز خواهد شد.

 معروف ترین کارت های بانکی ارزی بین المللی عبارتند از ویزا کارت Visa Card و مسترکارت Master Card . هر کدام از این کارت ها نیز انواع متختلفی همچون سیلور، گلد و پلاتینیوم دارند که امکانات بیشتری را برای تان فراهم می آورند. در کل اگر شما ویزاکارت گلد تهیه کنید می توانید اکثر کاری های بین المللی را انجام دهید.

وضعیت افتتاح حساب در آذربایجان

بعضی از بانک های کشور آذربایجان همچون NBC Bank و MUGAN Bank در حال حاضر برای شهروندان ایرانی امکان افتتاح حساب بانکی دارند که در ادامه به امکانات هر کدام خواهیم پرداخت. نکته ای که در این بین مطرح می شود این است که شما بعد از افتتاح حساب در هر کدام از بانک های آذربایجان نیاز دارید تا بعد از خالی شدن حساب تان دوباره آن را شارژ کنید. 

یعنی باید بتوانید مبالغ مورد نظرتان را به حساب بانکی تان در باکو واریز نمایید. برای این کار هم باز هم لازم است تا به شهر باکو سفر کنید و هزینه های بالای مسافرت خارجی را متقبل گردید. این موضوع یکی از موانع شهروندان ایرانی در راه ایجاد تجارت بین المللی خودشان می باشد. ما به شما کمک خواهیم کرد تا از پس این مشکل برآیید.

شارژ حساب بانکی در آذربایجان

همانطور که گفتیم بعضی از بانک های آذربایجان همچون NBC و MUĞAN برای ایرانی ها افتتاح حساب می کنند. چنانچه بعد از افتتاح حساب نیاز به واریز پول به حساب تان در آذربایجان داشته باشید کافی است با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت مبلغ مورد نظرتان را به حساب بانکی تان واریز نماییم.

برای این شماره حساب بانکی و نام و نام خانوادگی تان بر اساس پاسپورت را برای ما ارسال می کنید. بدین ترتیب در کمترین زمان ممکن پول مورد نظرتان به حساب بانکی شما واریز شده و خواهید توانست عملیات بانکی را اجرا نمایید.

افتتاح حساب بانکی در آذربایجان

افتتاح حساب بانک NBC در آذربایجان

این بانک یکی از بانک های متوسط در آذربایجان می باشد. تعداد شعبه های بانک NBC همانند برخی از بانک های مشهور آذربایجان همچوت کاپیتال بانک و اینترنشنال بانک Beynalxalq زیاد نیست. لاکن برای حل و فصل بسیاری از امور بانکی گزینه خوبی به حساب می آید. یکی از دلایل این امر خلوت بودن شعبه های آن است. شما هر زمان که به یکی از شعب این بانک مراجعه نمایید کارتان بیشتر از 20 دقیقه طول نخواهد کشید.

آنچه بانک NBC را محبوب ایرانی ها نموده است، عرضه کارت های ویزا از طرف این بانک به شهروندان ایرانی است. شما می توانید با در دست داشتن پاسپورت به یکی از شعب این بانک مراجعه نموده و برای خودتان حساب ویزا کارت آذربایجانی یا همان حساب مانات باز کنید.

ویزاکارت بانک آذربایجان

شما با داشتن ویزاکارت بانک NBC می توانید از کلیه سایت های بین المللی همانند سایت های هتل و بلیت هواپیما خرید کنید و پول آن را به صورت آنلاین و با استفاده از ویزاکارت بانک ان بی سی آذربایجان پرداخت نمایید. کارمندان بانک توصیه می کنند که با این کارت فقط از سایت های فروش داخل آذربایجان خرید کنید ولی تجربه نشان داده است که می توان از سایت های خارجی نیز خرید کرد.

 چیزی که اتفاق می افتد این است که مبلغ کارت شما در موقع خرید از مانات به دلار یا یورو تبدیل شده و از مانده کارت تان کسر می گردد. از اصلی ترین کاربدهای ویزاکارت ماناتی NBC بانک برای ایرانی ها می توان به خرید آنلاین بلیت هواپیما و اخذ ویزای آذربایجان اشاره کرد.

چنانچه به دنبال کارت دلاری و یورویی باشید ما افتتاح حساب در مغان بانک آذربایجان را توصیه خواهیم کرد.

افتتاح حساب در مغان بانک آذربایجان

مغان بانک از تازه تاسیس ترین بانک های آذربایجان بوده ولی تعداد شعب آن از تعداد شعب بانک NBC بیشتر می باشد. مغان بانک Muğan Bank نیز مانند سایر بانک ها امکان افتتاح حساب به ایرانی ها را ارایه نمی کند. لاکن به دنبال مراجعه فراوان ایرانی ها برای افتتاح حساب دلاری یا یورویی این بانک یکی از شعب خود را مامور عرضه خدمات به شهروندان ایرانی نموده است. تعداد مراجعین در حدی بوده است که مدیران بانک مغان تصمیم گرفتند جهت رفاه حال ایرانی ها از پرسنل آشنا به زبان فارسی نیز استفاده نمایند.

طبیعتا افتتاح حساب ارزی در بانک موغان آذربایجان سود سرشاری را به سمت آن سوق داده است. با این وجود شهروندان ایران هم چاره ای جز قبول شرایط بانک و افتتاح حساب در آن ندارند. از جمله شرایط افتتاح حساب در مغان بانک پرداخت هزینه بابت باز کردن حساب است. ویزاکارت و مستر کارت های مغان بانک به صورت دو ساله و به نام صاحب پاسپورت صادر می شوند. برای افتتاح و دریافت کارت دو روز زمان لازم است. این در حالی است که افتتاح حساب و آماده شدن کارت شما در بانک NBC یک هفته زمان لازم خواهد داشت. به همین خاطر برای افتتاح حساب باید این مورد بخصوص را نیز در نظر داشته باشید.

نکات مهم در اخذ ویزا کارت مغان بانک

ویزاکارت یا مسترکارت گلد مغان بانک برای انواع خریدهای بین المللی و دریافت وجه از سایر کشورها و کارهای روتینی همچون خرید بلیت بوتا، رزرو هتل از سایت های معتبر، دادن تبلیغ به گوگل و نیز اخذ ویزای آذربایجان مناسب است.

نکته 1: ویزاکارت بانک NBC امکان ارسال و دریافت وجه از خارج از آذربایجان را به شما نمی دهد.

نکته 2: با داشتن ویزا کارت یا مستر کارت مغان بانک آذربایجان از همه کشورها به جز ارمنستان وجه ارزی دریافت نمایید ولی امکان ارسال پول به خارج از آذربایجان را به هیچ وجه نخواهید داشت.

فهرست مطالب