اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

افتتاح حساب بانکی در بلژیک

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در بلژیک

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در بلژیک * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در بلژیک * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در بلژیک * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در بلژیک

افتتاح حساب بانکی در بلژیک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در بلژیک در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در بلژیک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در بلژیک نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در بلژیک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در بلژیک را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در بلژیک

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در بلژیک

مراحل افتتاح حساب بانکی در بلژیک

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در بلژیک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در بلژیک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در بلژیک

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر بانک های بلژیک

بلژیک با اقتصاد مبتنی بر بازار آزاد، توانست در بین 20  کشور برتر دنیا از لحاظ ارزش اقتصادی، با تولید ناخالص 560 میلیارد دلار در رتبه 22 قرار گیرد .

 بانک مرکزی این کشور از سال 1850 تاسیس شده و در حال حاضر زیر نظر بانک مرکزی اروپا فعالیت می‌کند. یورو ارز رسمی این کشور است که جایگزین فرانک بلژیکی شد.   

برترین بانک ها در بلژیک

پرداخت آنلاین، نقش مهمی در تراکنش های بانکی این کشور دارد، برترین بانک‌های بلژیک عبارتند از:

AXA

در حوزه بانکداری خرد فعال است و در سال 2007 شعبه اش را در بروکسل افتتاح کرد.

Beo Bank

در حوزه وام و کارت های اعتباری فعال است و متعلق به گروه کردیت میوچال فرانسه است و  از سال 2013 با حدود 200 شعبه تحت نظر این برند فعالیت میکند .

KBC

در حوزه بانکداری خرد فعال است و یکی از بیمه های بزرگ اروپا نیز محسوب می‌شود . حدود 1500 شعبه دارد . 

FORTIS

یک بانک بین المللی است که زیرگروه فورتیس هلند است و با 800  شعبه فعال است .

CRELAN

در حوزه کشاورزی فعال است و خصوصی است و بیش از 700  شعبه دارد .

بانک هوشمند در بلژیک

Cash Force

اطلاعات مالی را تجزیه و تحلیل می‌کند.

doccle

یک نرم‌افزار حسابداری آنلاین است .

twikey

یک استارت آپ مدیریت پرداخت بر پایه قرار دادهاست . 

i Ban First

یک نرم افزار پرداخت آنلاین با قبول تمام ارزهای رایج دنیا است .

افتتاح حساب بانکی در بلژیک

سود حساب های پس انداز بانک ها در بلژيک

سود بانکی که به سپرده های گوناگون و وامها تعلق می گيرند هر از چند گاهی افزايش می يابد ولی بانکهای بلژيکی بدون توجه به اين افزايشها به حسابهای پس انداز سود بسيار اندکی می دهند.

هم اکنون سود بانکی سالانه ی حسابهای پس انداز در بلژيک ۱.۲۵ درصد است. اين رقم حتی از درصد تورم ساليانه ای که بانک ملی کشور تعيين کرده هم کمتر می باشد.

به گفته ی کانون پشتيبانی از حقوق مصرف کنندگان بلژيک Test-Achats مردم بهتر است پولهای خود را در بانکهای کوچکی بگذارند که سود بيشتری به مردم می دهند و درصد سوددهی آنها با واقعيت بازار بيشتر منطبق است.

بانک اکسا بلژیک

مدیرعامل: جف ون این

تعداد پرسنل: ۸۵۰ نفر

تعداد شعبه: –

بانک اکسا اروپا واقع در بروکسل است و بازوی بانکی اکسا گروپ به‌شمار می‌رود که ارائه‌دهنده راهکارهای بانکداری خرد به افراد و شرکت‌های کوچک اروپایی است. در سال ۲۰۰۷ هیات‌مدیره گروه اکسا تصمیم گرفت تا یک تصمیم استراتژیک بانکی اروپایی بگیرد و یک دفتر بانکداری اروپایی در بروکسل به نام بانک اکسا اروپا ایجاد کند.

بی‌ان‌پی پاریباس فورتیس بلژیک

مدیرعامل: ماکسیم ژادوت

تعداد پرسنل: ۳۷۰۰۰ نفر

تعداد شعبه: ۸۰۰

بی‌ان‌پی پاریباس فورتیس یک بانک بین‌المللی در بلژیک و شرکت تابعه بی‌ان‌پی پاریباس است. این بانک پیش‌تر همراه با فورتیس بانک هلند، بازوی بانکداری موسسه مالی فورتیس محسوب می‌شد. این بانک، بزرگ‌ترین بانک در بلژیک محسوب می‌شود و خدمات گسترده‌ مالی ارائه می‌دهد.

بانک کردیت اگریکول و سنتئا بلژِک

مدیرعامل: فیلیپ ووآزین

تعداد پرسنل: ۱۷۰۰ نفر

تعداد شعبه: ۷۳۳

کرلن پس از ادغام لندبووکردیت، کردیت اگریکول و سنتئا، به‌عنوان برند بانکی معرفی شد. این بانک بلژیکی در زمینه کشاورزی فعالیت می‌کند و بخشی از گروه کرلن است که ۵۰ درصد آن متعلق به گروه کردیت اگریکول است. در ژوئن ۲۰۱۵، کرلن یک بانک تماما بلژیکی شد که متعلق به مشتریانش بود.

بئوبانک بلژیک

مدیرعامل: گی شلینک

تعداد پرسنل: ۱۵۰۰ نفر

تعداد شعبه: ۱۹۲

بئوبانک متعلق به کنگلومراسیون مالی فرانسه به نام کردیت میوچال نورد یوروپ است. از سال ۲۰۱۳، این شرکت محصولات بانکداری روزانه از جمله حساب جاری، وام، کارت‌های اعتباری و… را در سراسر بلژیک ارائه می‌دهد. این بانک در ابتدا با نام سیتی‌بانک بلژیک فعالیت می‌کرد و در سال ۲۰۱۳ برندش به بئوبانک تغییر پیدا کرد.

کی‌بی‌سی بانک بلژِیک

مدیرعامل: یوهان تیچ

تعداد پرسنل: ۳۸۳۵۶ نفر

تعداد شعبه: ۱۵۲۱

کی‌بی‌سی بانک گسترده‌ترین شبکه بانکی در اروپا را دارد و بخش اعظم فعالیت‌های آن در زمینه بانکداری خرد و ارائه خدمات بانکی است. کی‌بی‌سی در حال حاضر دومین شرکت بزرگ خدمات بیمه در بلژیک است و در سال ۲۰۱۲ در فهرست بزرگ‌ترین بانک‌های اروپایی، بر پایه میزان ارزش بازار در رتبه ۱۸ قرار گرفت.

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی بلژیک صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب