اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

افتتاح حساب بانکی در دانمارک

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۲۴ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در دانمارک

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در دانمارک * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در دانمارک * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در دانمارک * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در دانمارک

افتتاح حساب بانکی در دانمارک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در دانمارک در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در دانمارک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در دانمارک نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در دانمارک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در دانمارک را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در دانمارک

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در دانمارک

مراحل افتتاح حساب بانکی در دانمارک

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در دانمارک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در دانمارک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در دانمارک

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر افتتاح حساب بانکی در دانمارک

افراد معمولا بنا به دلایلی همانند مسافرت، تحصیل، سرمایه گذاری، بیزینس و … در کشورهای اروپایی نیازمند افتتاح حساب بانکی هستند. این امر مخصوصا زمانی مهم جلوه می نماید که شما بنا به دلایل مختلفی قصد مهاجرت و اخذ ویزای کشورهای اروپایی را دارید.

 بنابراین شما برای انجام تمامی امور زندگی، تحصیل و یا کار خود در اروپا به ناچار نیازمند داشتن حساب بانکی هستید. سوالات زیادی پیرامون گشایش حساب در کشورهای اروپایی مطرح است که ما در موسسه ثبتا درپی پاسخ به آنها هستیم.

افتتاح حساب بانکی در دانمارک

در صورتی که موفق به افتتاح حساب بانکی در یکی از بانک‌های دانمارک شدید، بدون شک یکی از مراحل اقامت خود را انجام داده‌اید.

 سیاست های مهاجرتی دانمارک طوری هستند که برای بازکردن حساب بانکی نیاز به شناسه شهروندی، آدرس محل تحصیل و یا محل کار، شناسه دانشجویی و یا کاری دارید.

اقتصاد و بانکداری دانمارک

اقتصاد دانمارک با تولید ناخالص داخلی 330 میلیارد دلار ، سی و چهارمین اقتصاد دنیاست . بر خلاف دیگر کشورهای اروپایی ، واحد پولی این کشور کرون با نماد Dkk است و در جزایر فارو هم ارز آن کشور است . هر کرون صد اوره است .

 هنوز کارت‌های اعتباری و نقدی روش رایج برای پرداخت در این کشور است . پرداخت‌های موبایلی در این کشور پیشرفت نداشتند و بانکداری سنتی قالب است . (کروناس) سیستم پرداخت یکپارچه در این کشور است .

افتتاح حساب بانکی در دانمارک

انواع حساب بانکی در دانمارک

انواع مختلف حساب بانکی با هزینه های متفاوت در دانمارک وجود دارد که افراد بایستی از قبل درمورد شرایط مورد نیاز برای افتتاح آنها مطلع شوند. شرایط افتتاح حساب برای افراد مقیم در این کشور بسیار آسان است. 

اما افراد غیرمقیم برای افتتاح حساب نیازمند افتتاح حساب بین المللی یا حساب های دیجیتال یا حساب موبایل بانک هستند که در گزارش های بعدی ثبتا توضیح داده می شود.

انواع بانک ها در دانمارک

Danske Bank

این بانک در سال 1871 تاسیس شده است و یکی از بزرگترین بانکهای خرد شمال اروپاست و با بیش از 300 شعبه حدود 5 میلیون مشتری دارد .

JYSKE BANK

جوسکه بانک بیش از 120 شعبه دارد و در کشورهای آلمان ، اسپانیا ، فرانسه و سوئیس فعال است و مقر آن در کپنهاگ است .

Syd bank

سود بانک که مقر آن در آبنرا است . در سال 1970 از ادغام چند بانک تشکیل شد . بیش از یکصد شعبه دارد و بعد از سال 2000 اوج گرفت .

Nykredit

از سال 1851 در حوزه بانکداری دانمارک فعال است و با بیش از 220 شعبه یکی از بزرگترین صادرکنندگان اوراق قرضه اروپاست .

Nordea

نوردا بزرگترین بانک کشور های اسکاندیناوی است که با گروه های مالی یونی و اسپارکا سن در سال 1997 ادغام شد .

بانک های هوشمند در دانمارک

LUNARWAY

یک بانک آنلاین است و در سال 2018 حدود 10 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است .

Coinify

یک نرم‌افزار مبادله بیت کوین است و حدود 9 میلیون دلار سرمایه جذب کرده است .

BANCORE

یک بانک آنلاین با 8 میلیون جذب سرمایه اولیه است .

LENDINO

یک پلتفورم پرداخت از طریق موبایل است .

سخن پایانی

همان طور که می دانید موسسه ثبتا همراه و پشتیبان شما در تمامی امور بانکی در خارج از کشور خواهد بود.

در این گزارش قصد داشتیم در مورد امور بانکی دانمارک صحبت کنیم. همانطور که می دانید برای افتتاح حساب بانکی به یک سری مدارک احتیاج است برای اطلاع از شرایط موجود با کارشناسان ثبتا تماس حاصل فرمایید.

فهرست مطالب