اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

افتتاح حساب بانکی در ژاپن

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۲۰ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات افتتاح حساب بانکی در ژاپن

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * افتتاح حساب بانکی در ژاپن * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در ژاپن * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * افتتاح حساب بانکی در ژاپن * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
افتتاح حساب بانکی در ژاپن

افتتاح حساب بانکی در ژاپن

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه افتتاح حساب بانکی در ژاپن در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به افتتاح حساب بانکی در ژاپن را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری افتتاح حساب بانکی در ژاپن نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات حساب بانکی بین المللی برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور افتتاح حساب بانکی در ژاپن میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست افتتاح حساب بانکی در ژاپن را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور افتتاح حساب بانکی در ژاپن

شروط و الزامات افتتاح حساب بانکی در ژاپن

مراحل افتتاح حساب بانکی در ژاپن

توجه داشته باشید بمنظور افتتاح حساب بانکی در ژاپن میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل افتتاح حساب بانکی در ژاپن را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

افتتاح حساب بانکی در ژاپن

محتوای این صفحه عبارتند از:

نظام بانکی در ژاپن

بانک مرکزی ژاپن در سال ۱۸۸۲ میلادی تاسیس شده است و پیشینه ی فعالیت طولانی دارد. وظیفه ی اصلی این بانک چاپ اسکناس های این کشور و ایفای نقش خزانه داری برای دولت است .

ﻫﻤﭽﻨﯿﻦ ﻣﺴﺌﻮﻟﯿﺖ اﻓﺰاﯾﺶ و ﮐﺎﻫﺶ ﻧﺮخ ﺑﻬﺮه ی ﺑﺎﻧﮑﯽ در ژاﭘﻦ و ﺣﻔﻆ ﻣﻄﻠﻮب ذﺧﺎﯾﺮ ﭘﻮﻟﯽ ﺑﺮ ﻋﻬﺪه اﯾﻦ ﺑﺎﻧﮏ اﺳﺖ. اﺟﺮاي ﻣﻘﺮرات ﮔﺮدش ﭘﻮﻟﯽ، ﺗﺎﻣﯿﻦ ﺛﺒﺎت ﯾﻦ و ﺗﺎﻣﯿﻦ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﻫﺎی ﭘﻮﻟﯽ و اﻋﺘﺒﺎرات دوﻟﺘﯽ از دﯾﮕﺮ وﻇﺎﯾﻒ ﺑﺎﻧﮏ ﻣﺮﮐﺰی ژاﭘﻦ اﺳﺖ. اﯾﻦ ﺑﺎﻧﮏ داده ﻫﺎ و اﻃﻼﻋﺎت ﻣﺮﺗﺒﻂ را ﮔﺮدآوری ﮐﺮده و ﭘﮋوﻫﺶ ﻫﺎ و ﻣﻄﺎﻟﻌﺎﺗﯽ را در راﺳﺘﺎي ﺗﻮﺳﻌﻪ اﻗﺘﺼﺎد ﻣﻠﯽ اﻧﺠﺎم دﻫﺪ. ﺑﺎﻧﮏ ﻫﺎی ژاﭘﻦ ﺑﻪ ﺑﺨﺶ ﻫﺎی زﯾﺮ ﺗﻘﺴﯿﻢ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ:

  1. ﺑﺎﻧﮏ ﻫﺎی دوﻟﺘﯽ و ﻣﻠﯽ 
  2. ﺑﺎﻧﮏ ﻫﺎی ﻣﺤﻠﯽ 
  3. ﺑﺎﻧﮏ ﻫﺎی ﺿﺎﻣﻦ LC 
  4. ﻫﻮﻟﺪﯾﻨﮓ ﻫﺎی 
  5. ﺑﺎﻧﮏ ﻫﺎی ﺷﻬﺮی 
  6. ﺑﺎﻧﮏ های آنلاین 
  7. ﺑﺎﻧﮏ ﻫﺎی اﻋﺘﺒﺎری ﺑﻠﻨﺪﻣﺪت 
  8. بانک های خارجی 

وضعیت افتتاح حساب در بانک ها ژاپن

ده سال پیش، ۱۴ بانک در ژاپن موجود بود. اکنون پس از وقوع یک بحران مالی و مقابله با همه‌گونه حباب در بخش اموال و دارایی‌های مختلف، تنها سه بانک در این کشور وجود دارد. طی این سال‌ها، برخی از بانک‌ها دچار فروپاشی و ورشکستگی شدند و یا به خاطر وام‌های هنگفتی که در اواخر دهه ۸۰ میلیادی پرداخت کردند، دستخوش مشکلات زیادی شدند، چون در این مدت قیمت املاک و مستغلات و سهام به اوج خود رسیده بود، سایر بانک‌ها هم در روند ادغام، جذب بانک‌های دیگر شدند. 
 
این وضعیت هیچ تصویر زیبایی را برای بانک‌ها به نمایش نگذاشت. بانک‌هایی که باقی ماندند در شرایط بی‌بازده به سر می‌برند و به اندازه کافی سوددهی ندارند. آنها تازه هم‌اکنون اقدام به تدوین استراتژی‌هایی برای تجهیز خودشان کردند تا در اقتصاد حرفی برای گفتن داشته باشند. با هر استانداردی که بسنجیم، سه بانکی که در نهایت باقی مانده‌اند بسیار بزرگند.

فعالیت های بانک ها در ژاپن

علاوه بر وامی که بانک‌ها به شرکت‌های سرشناس می‌دهند، این روزها آنها قصد دارند فعالیت‌های خود را در زمینه‌های گوناگون افزایش دهند و این بدان معنا است که بانک‌های ژاپن برای رشد در زمینه‌های مختلف به مبارزه می‌پردازند. زمینه‌هایی از جمله پرداخت وام به بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط، پرداخت وام به اشخاص، فروش سرمایه‌گذاری‌های رهنی و امانی و بانکداری بین‌المللی، وام‌گیرندگان نیز از منافع این بانک‌ها بهره‌مند می‌شوند. 

اکنون اوضاع و شرایط چنان است که بانک‌های ژاپن را تشویق می‌کند رفتاری «عادی»‌تر از خود نشان دهند، یعنی بیشتر به همتاهای خود در دیگر نقاط جهان شبیه شوند. بانک ژاپن شروع به افزایش نرخ بهره کرده است. بانک‌ها پول‌های عمومی را که در اوج بحران به آنها عرضه شده پس می‌دهند. 

افتتاح حساب بانکی در ژاپن

معرفی بانک های برتر ژاپن

موسسه کورپوریت فایننس در گزارش جدید خود به معرفی برترین بانک‌های ژاپنی پرداخت. نظام بانکی در ژاپن شامل بانک‌های داخلی و خارجی است. در حال حاضر حدود ۲۰۰ بانک در ژاپن فعالیت دارند که برخی از آن‌ها دارای فعالیت در مناطق محدودی از این کشور هستند. موسسه رتبه بندی مودی نظام بانکی ژاپن را باثبات رتبه بندی کرده است. در ادامه با برترین بانک‌های ژاپنی آشنا می‌شوید:

۱-میتسوبیشی

بزرگ‌ترین بانک ژاپنی که در سال ۱۸۸۰ میلادی تاسیس شد و در ۵۰ کشور فعال است. مقر اصلی این بانک در شهر توکیو قرار دارد و ۱۴۰ هزار نفر نیز در سراسر جهان استخدام آن هستند. این بانک ۱۲ میلیون مشتری دارد.

۲- پست بانک

این بانک ژاپنی که در سال ۲۰۰۶ میلادی تاسیس شد و علاوه بر ژاپن در دیگر کشورها نیز فعال است. مقر اصلی این بانک در شهر توکیو قرار دارد و ۱۳ هزار نفر نیز در سراسر جهان استخدام آن هستند. این بانک ۲۳ هزار و ۸۷۹ شعبه دارد.

۳- میزوهو فایننشیال گروپ

این بانک ژاپنی که در سال ۲۰۰۳ میلادی تاسیس شد و علاوه بر ژاپن در آمریکا و اروپا نیز فعال است. مقر اصلی این بانک در شهر توکیو قرار دارد و ۶۰ هزار نفر نیز در سراسر جهان استخدام آن هستند.

۴- سامیتومو میتسوئی گروپ

این بانک ژاپنی که در سال ۲۰۰۲ میلادی تاسیس شد و علاوه بر ژاپن در ۳۸ کشور دیگر نیز فعال است. مقر اصلی این بانک در شهر توکیو قرار دارد و ۷۰ هزار نفر نیز در سراسر جهان استخدام آن هستند.

۵- نورین چوکین بانک

این بانک ژاپنی که در سال ۱۹۲۳ میلادی تاسیس شد و علاوه بر ژاپن در لندن، نیویورک، سنگاپور، پکن و هنگ کنگ نیز فعال است. مقر اصلی این بانک در شهر توکیو قرار دارد.

حرکت بانکی ژاپن به سمت ارزهای دیجیتال

بانک مرکزی ژاپن مدتی است که در حال آزمایش ارز دیجیتال انحصاری خود است اما تاکنون برنامه‌ای برای صدور آن اعلام نکرده است.

دولت ژاپن در ماه جاری اعلام کرد که صدور ین دیجیتال بخشی از دستورکار اجرایی سال جاری است. قانونگذاران ارشد ژاپنی از فوریه دولت را ترغیب کردند تا مطالعات در این حوزه را تقویت کنند.

گفتنی است که براساس اعلام «بنجامین دیوکنو» رییس بانک مرکزی فیلیپین، این نهاد نیز کارگروهی را برای تحقیقات در خصوص رمز ارز ملی منصوب کرده و نتایج این تحقیقات ماه آینده اعلام خواهد شد.

فین‌تک ژاپن

اگر سنگاپور را هاب فین‌تک آسیا بدانیم، باید ژاپن را هم هاب ارزهای رمزنگاری‌شده دنیا بدانیم. گرچه چینی‌ها بیشترین ماینرهای بیت‌کوین دنیا را دارند، ولی نیمی از بیت‌کوین‌های دنیا در اختیار ژاپنی‌هاست و این کشور بیشترین زیرساخت‌ها را برای استفاده مردم از این ارز رمزنگاری‌شده دارد. 

همین یک سال پیش بود که دولت ژاپن بیت‌کوین را به‌عنوان ارز رسمی این کشور معرفی کرد. قانون جدید اجازه می‌دهد مردم قانونی و نه پنهانی از بیت‌کوین برای خریدوفروش استفاده کنند. این قانون برای جلوگیری از تکرار تجربه رسوایی مت‌گاکس، بزرگ‌ترین صرافی بیت‌کوین است که ۸۰۰ هزار بیت‌کوین آن دزدیده شد.

سخن پایانی

ژاپن یکی از قدرت‌های اقتصادی دنیاست و تولید ناخالص داخلی آن بیش‌ از پنج هزار میلیارد دلار در سال؛ یعنی در جایگاه سوم بعد از آمریکا و چین است؛ بنابراین ژاپن تا همین ‌جای کار از ۳۱ تیم دیگر حاضر در روسیه جلوتر است.

رابطه دوستانه ژاپن بعد از جنگ با آمریکا هم به کمک آنها آمد تا در فناوری‌های پیشرفته به یک غول در دنیا تبدیل شوند. ژاپنی‌ها زمانی تخصص‌شان تولید کالاهای بی‌کیفیت بود و رویای آنها این بود که ساخت ژاپن معادل کیفیت شود؛ رویایی که سال‌هاست تحقق یافته و در آمریکا آنهایی که دوست دارند اتومبیل‌های باکیفیت، بادوام و کم‌خرج سوار شوند، حتما سراغ انتخاب‌های ژاپنی مانند تویوتا می‌روند.

فهرست مطالب