ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ: ۳۰ /۱۱ /۱۴۰۲
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

با ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور ایالات فدرال میکرونزی برسید. ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در ایالات فدرال میکرونزی فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی ایالات فدرال میکرونزی با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور ایالات فدرال میکرونزی به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در ایالات فدرال میکرونزی همراه شما خواهد بود .

🔵 خدمات ثبتی: ثبت شرکت و موسسه خارجی
🔵 بخش اجرایی امور ثبتی: واحد امور ثبت و تاسیس شرکت ها
🔵 مرجع ثبت: اداره ثبت شرکت ها
🔵 دفاتر مدیریت: دفاتر مرکزی واقع در کشورهای ایران- امارات- ترکیه- آلمان- استرالیا- انگلیس- کانادا- فنلاند- آذربایجان و ...
🔵 تعداد کارشناسان : 15 نفرکارشناس امور ثبت شرکت ها
🔵 مدیران ارشد موسسه: برای اطلاع از مدیران ارشد وارد بخش هیئت مدیران شده و اطلاعات کامل مدیران را مشاهده نمایید
🔵 سال تاسیس: موسسه ثبتی و امور مهاجرتی SABTTA در سال 1998 تاسیس و پایه گذاری شد.

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی بصورت فوری
ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی با قیمت مناسب
ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی بصورت تضمینی
ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه ایالات فدرال میکرونزی

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به ایالات فدرال میکرونزی است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای ایالات فدرال میکرونزی از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

برای این که موفق به ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت ایالات فدرال میکرونزی از طریق ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در ایالات فدرال میکرونزی باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور ایالات فدرال میکرونزی پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور ایالات فدرال میکرونزی نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور ایالات فدرال میکرونزی راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

درک درست از ایده تجاری شما در کشور ایالات فدرال میکرونزی، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در ایالات فدرال میکرونزی ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در ایالات فدرال میکرونزی ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور ایالات فدرال میکرونزی شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور ایالات فدرال میکرونزی

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور ایالات فدرال میکرونزی آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در ایالات فدرال میکرونزی هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در ایالات فدرال میکرونزی

برای ثبت شرکت سهامی در ایالات فدرال میکرونزی نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در ایالات فدرال میکرونزی یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در ایالات فدرال میکرونزی

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور ایالات فدرال میکرونزی میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در ایالات فدرال میکرونزی خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ایالات فدرال میکرونزی از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در ایالات فدرال میکرونزی را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در ایالات فدرال میکرونزی

برای ثبت شرکت تعاونی در ایالات فدرال میکرونزی به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور ایالات فدرال میکرونزی بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور ایالات فدرال میکرونزی ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در ایالات فدرال میکرونزی اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در ایالات فدرال میکرونزی

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور ایالات فدرال میکرونزی دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در ایالات فدرال میکرونزی

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در ایالات فدرال میکرونزی به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در ایالات فدرال میکرونزی خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در ایالات فدرال میکرونزی
• ثبت شرکت تضامنی در ایالات فدرال میکرونزی
• ثبت شرکت سهامی در ایالات فدرال میکرونزی
• ثبت شرکت تولیدی در ایالات فدرال میکرونزی
حال که با انواع شرکت های مختلف در ایالات فدرال میکرونزی ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در ایالات فدرال میکرونزی به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور ایالات فدرال میکرونزی را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

تاسیس یک شرکت در ایالات فدرال میکرونزی و یا سرمایه گذاری در ایالات فدرال میکرونزی ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور ایالات فدرال میکرونزی، و یا قوانین مقررات کشور ایالات فدرال میکرونزی آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی ایالات فدرال میکرونزی بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در ایالات فدرال میکرونزی به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای ایالات فدرال میکرونزی.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور ایالات فدرال میکرونزی
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

با آغاز فرایند ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور ایالات فدرال میکرونزی را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور ایالات فدرال میکرونزی ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در ایالات فدرال میکرونزی است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور ایالات فدرال میکرونزی ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور ایالات فدرال میکرونزی شوید. در صورت اخذ اقامت دائم ایالات فدرال میکرونزی می توانید پاسپورت ایالات فدرال میکرونزی را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور ایالات فدرال میکرونزی را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور ایالات فدرال میکرونزی به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در ایالات فدرال میکرونزی نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت ایالات فدرال میکرونزی از طریق ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور ایالات فدرال میکرونزی راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

شما با ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور ایالات فدرال میکرونزی را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور ایالات فدرال میکرونزی
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس ایالات فدرال میکرونزی
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور ایالات فدرال میکرونزی برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور ایالات فدرال میکرونزی و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور ایالات فدرال میکرونزی کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور ایالات فدرال میکرونزی در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد ایالات فدرال میکرونزی اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در ایالات فدرال میکرونزی

نوع شرکت
هزینه ثبت شرکت
LTD
تماس بگیرید

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه ایالات فدرال میکرونزی استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه ایالات فدرال میکرونزی میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه ایالات فدرال میکرونزی چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه ایالات فدرال میکرونزی دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه ایالات فدرال میکرونزی باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد ایالات فدرال میکرونزی میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با ایالات فدرال میکرونزی در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به ایالات فدرال میکرونزی هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات ایالات فدرال میکرونزی چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه ایالات فدرال میکرونزی دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه ایالات فدرال میکرونزی صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با ایالات فدرال میکرونزی میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه ایالات فدرال میکرونزی باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور ایالات فدرال میکرونزی بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات ایالات فدرال میکرونزی توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه ایالات فدرال میکرونزی دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه ایالات فدرال میکرونزی استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه ایالات فدرال میکرونزی استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران ایالات فدرال میکرونزی بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه ایالات فدرال میکرونزی با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد ایالات فدرال میکرونزی با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه ایالات فدرال میکرونزی منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات ایالات فدرال میکرونزی بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه ایالات فدرال میکرونزی ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.