ثبت شرکت در بوينس آيرس

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در بوينس آيرس را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در بوينس آيرس را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در بوينس آيرس میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ: ۰۱ /۱۲ /۱۴۰۲
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در بوينس آيرس
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در بوينس آيرس

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در بوينس آيرس

با ثبت شرکت در بوينس آيرس یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور بوينس آيرس برسید. ثبت شرکت در بوينس آيرس، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در بوينس آيرس فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی بوينس آيرس با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور بوينس آيرس به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در بوينس آيرس ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در بوينس آيرس همراه شما خواهد بود .

🔵 خدمات ثبتی: ثبت شرکت و موسسه خارجی
🔵 بخش اجرایی امور ثبتی: واحد امور ثبت و تاسیس شرکت ها
🔵 مرجع ثبت: اداره ثبت شرکت ها
🔵 دفاتر مدیریت: دفاتر مرکزی واقع در کشورهای ایران- امارات- ترکیه- آلمان- استرالیا- انگلیس- کانادا- فنلاند- آذربایجان و ...
🔵 تعداد کارشناسان : 15 نفرکارشناس امور ثبت شرکت ها
🔵 مدیران ارشد موسسه: برای اطلاع از مدیران ارشد وارد بخش هیئت مدیران شده و اطلاعات کامل مدیران را مشاهده نمایید
🔵 سال تاسیس: موسسه ثبتی و امور مهاجرتی SABTTA در سال 1998 تاسیس و پایه گذاری شد.

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در بوينس آيرس

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در بوينس آيرس به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در بوينس آيرس بصورت فوری
ثبت شرکت در بوينس آيرس توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در بوينس آيرس با قیمت مناسب
ثبت شرکت در بوينس آيرس بصورت تضمینی
ثبت شرکت در بوينس آيرس توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه بوينس آيرس

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در بوينس آيرس

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در بوينس آيرس توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در بوينس آيرس

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در بوينس آيرس شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در بوينس آيرس با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در بوينس آيرس توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در بوينس آيرس

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در بوينس آيرس دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در بوينس آيرس

ثبت شرکت در بوينس آيرس یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به بوينس آيرس است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای بوينس آيرس از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در بوينس آيرس

برای این که موفق به ثبت شرکت در بوينس آيرس شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت بوينس آيرس از طریق ثبت شرکت در بوينس آيرس توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در بوينس آيرس

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در بوينس آيرس اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در بوينس آيرس ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در بوينس آيرس، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در بوينس آيرس

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در بوينس آيرس باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در بوينس آيرس باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور بوينس آيرس پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در بوينس آيرس

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در بوينس آيرس ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور بوينس آيرس نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور بوينس آيرس راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در بوينس آيرس

درک درست از ایده تجاری شما در کشور بوينس آيرس، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در بوينس آيرس ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در بوينس آيرس

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در بوينس آيرس ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور بوينس آيرس شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور بوينس آيرس

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در بوينس آيرس شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور بوينس آيرس آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در بوينس آيرس هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در بوينس آيرس

برای ثبت شرکت سهامی در بوينس آيرس نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در بوينس آيرس یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در بوينس آيرس

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور بوينس آيرس میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در بوينس آيرس خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در بوينس آيرس از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در بوينس آيرس را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در بوينس آيرس

برای ثبت شرکت تعاونی در بوينس آيرس به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور بوينس آيرس بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در بوينس آيرس

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور بوينس آيرس ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در بوينس آيرس اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در بوينس آيرس

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور بوينس آيرس دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در بوينس آيرس

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در بوينس آيرس به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در بوينس آيرس خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در بوينس آيرس
• ثبت شرکت تضامنی در بوينس آيرس
• ثبت شرکت سهامی در بوينس آيرس
• ثبت شرکت تولیدی در بوينس آيرس
حال که با انواع شرکت های مختلف در بوينس آيرس ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در بوينس آيرس بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در بوينس آيرس به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور بوينس آيرس را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در بوينس آيرس

تاسیس یک شرکت در بوينس آيرس و یا سرمایه گذاری در بوينس آيرس ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور بوينس آيرس، و یا قوانین مقررات کشور بوينس آيرس آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی بوينس آيرس بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در بوينس آيرس را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در بوينس آيرس به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای بوينس آيرس.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور بوينس آيرس
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در بوينس آيرس لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در بوينس آيرس

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در بوينس آيرس باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در بوينس آيرس

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در بوينس آيرس آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در بوينس آيرس

با آغاز فرایند ثبت شرکت در بوينس آيرس معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در بوينس آيرس

ثبت شرکت در بوينس آيرس به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور بوينس آيرس را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در بوينس آيرس ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در بوينس آيرس

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور بوينس آيرس ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در بوينس آيرس است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور بوينس آيرس ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور بوينس آيرس شوید. در صورت اخذ اقامت دائم بوينس آيرس می توانید پاسپورت بوينس آيرس را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور بوينس آيرس را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور بوينس آيرس به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در بوينس آيرس

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در بوينس آيرس نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت بوينس آيرس از طریق ثبت شرکت در بوينس آيرس ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور بوينس آيرس راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در بوينس آيرس

شما با ثبت شرکت در بوينس آيرس می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور بوينس آيرس را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در بوينس آيرس عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور بوينس آيرس
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس بوينس آيرس
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور بوينس آيرس برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در بوينس آيرس
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور بوينس آيرس و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در بوينس آيرس و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور بوينس آيرس کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور بوينس آيرس در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در بوينس آيرس معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در بوينس آيرس و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در بوينس آيرس با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد بوينس آيرس اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در بوينس آيرس

نوع شرکت
هزینه ثبت شرکت
LTD
تماس بگیرید

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه بوينس آيرس استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه بوينس آيرس میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه بوينس آيرس چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه بوينس آيرس دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه بوينس آيرس باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد بوينس آيرس میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با بوينس آيرس در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به بوينس آيرس هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات بوينس آيرس چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه بوينس آيرس دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه بوينس آيرس صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با بوينس آيرس میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه بوينس آيرس باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور بوينس آيرس بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات بوينس آيرس توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه بوينس آيرس دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه بوينس آيرس استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه بوينس آيرس استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران بوينس آيرس بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه بوينس آيرس با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد بوينس آيرس با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه بوينس آيرس منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات بوينس آيرس بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه بوينس آيرس ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.