اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا
ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا

ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا

شروط و الزامات ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا

مراحل ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ثبت شرکت در بریتانیا

در این مقاله به صورت جامع با جزایر ویرجین بریتانیا، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در جزایر ویرجین بریتانیا، ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا، مراحل ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی آن با شرایط اقتصادی، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در جزایر ویرجین بریتانیا به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با جزایر ویرجین بریتانیا

جزایر ویرجین بریتانیا مجمع‌الجزایری بین دریای کارائیب و اقیانوس اطلس شمالی است که از شرق با پورتوریکو و از شمال شرق با جزایر ویرجین آمریکا همسایه است. این کشور عضو کشورهای مشترک المنافع است و واحد پول آن نیز دلار کارائیب شرقی است. جزایر ویرجین بریتانیا از جزایر تورتولا، ویرجین گوردا، آنگادا و جوست ون دایک به همراه بیش از 50 جزیره کوچکتر تشکیل شده است. حدود 16 جزیره مسکونی نیز دارد. شهر Road Town پایتخت این کشور است. در سرشماری سال 2010 جمعیت این جزایر 28054 نفر بوده است که 23491 نفر از آنها در Tortola زندگی می کردند. هم اکنون جمعیت فعلی این کشور بیش از 36000 نفر  می باشد. مردم جزایر ویرجین شهروندان بخش های برون مرزی انگلیس هستند. جزایر ویرجین بریتانیا به شدت به کارگران مهاجر وابسته است و بیش از 50٪ از کل کارگران این جزایر از تبار خارجی هستند. فقط 37٪ از کل جمعیت در این کشور به دنیا آمده اند. ۸۳٪ از جمعیت جزایر ویرجین بریتانیا سیاهپوست هستند، و ۱۷٪ دیگر از نژاد های دیگری همچون سفید، آسیایی، هندی و دورگه هستند. دین مردم جزایر ویرجین بریتانیا بسیار متنوع و از مسیحیت منشا گرفته است.، به طوری که ۸۶٪ آن را پروتستان ها، ۱۰٪ کاتولیک و بقیه از سایر ادیان هستند. زبان انگلیسی زبان رسمی مردم این جزایر است.

شرایط اقتصادی جزایر ویرجین بریتانیا

ارکان دو گانه اقتصاد، خدمات مالی و گردشگری است. که به ترتیب 60 و 40 درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهند. جزایر ویرجین بریتانیا از نظر سیاسی و گردشگری از اهمیت بسیاری برخوردار است، زیرا تعداد بیشتری از افراد در این جزایر استخدام می شوند و بخش عمده ای از مشاغل صنعت توریست به صورت محلی متعلق به سایر كشورها است. از لحاظ اقتصادی، خدمات مالی در این جزایر به عنوان یک مرکز مالی فراساحلی از اهمیت بالایی برخوردار است. 51.8٪ از درآمد دولت به طور مستقیم از هزینه های مجوز برای شرکت های دریایی تأمین می شود و مبالغ قابل توجه دیگری نیز به طور مستقیم یا غیرمستقیم از مالیات حقوق و دستمزد مربوط به حقوق پرداختی در بخش صنعت به دست می آید. واحد پول رسمی جزایر ویرجین دلار آمریکا است. جزایر ویرجین بریتانیا با متوسط ​​درآمد سرانه در حدود 42300 دلار (تخمین 2010) دارای یکی از اقتصادهای مرفه در منطقه کارائیب است. متوسط ​​درآمد ماهانه یک کارگر در زمان سرشماری سال 2010 ، 2452 دلار آمریکا بود. کشاورزی و صنعت تنها بخش کمی از تولید ناخالص داخلی جزایر را تشکیل می دهد. محصولات کشاورزی شامل میوه، سبزیجات، نیشکر، دام و طیور و صنایع شامل تقطیر رم، ساخت و ساز و قایق سازی است. ماهیگیری تجاری از اهمیت بالایی برخوردار است.

ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا

مزایا ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا

شرکت تجارت بین الملل: یک نوع شرکت تجاری است که در زمینه فروش محصولات و ارائه خدمات فعالیت می کند. حداقل سرمایه لازم برای ثبت این شرکت یک دلار می باشد. نرخ مالیات بر سود این شرکت صفر می باشد. نوعی شرکت با مسئولیت محدود می باشد.

شرکت هولدینگ: این شرکت نوعی شرکت با مسئولیت محدود می باشد. برای ثبت شرکت هولدینگ به حداقل سرمایه یک دلار نیاز است. برای ثبت آن نیازی به مقیم بودن مدیر و سهامداران نیست. شرکت هولدینگ شرکت مادری است که در زمینه نگهداری و مدیریت دارایی ها فعالیت می کند.

صندوق سرمایه: نوعی شرکت یا مسئولیت محدود است که حدال سرمایه لازم برای ثبت آن 20000 دلار است. این نوع شرکت به منظور مدیریت دارایی ها تاسیس می شود.

مشارکت محدود: این شرکن نیز نوعی شرکت با مسئولیت محدود است که در زمینه ارائه خدمات حرفه ای فعالیت می کند. حداقل سرمایه لازم برای ثبت آن یک دلار است و این نوع شرکت قادر به انجام فعالیت تجری محلی نیست.

قوانین ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در جزایر ویرجین بریتانیا وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور ماهر و مجرب باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در جزایر ویرجین بریتانیا برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهم ترین این قوانین آشنا خواهیم شد: در تاریخ 30 ژوئن 2014 ، جزایر ویرجین بریتانیا با توجه به قانون انطباق مالیات حساب های خارجی یک توافق نامه بین دولتی با ایالات متحده آمریکا امضا کردند. طبق قانون تحریم ها و مبارزه با پولشویی انگلستان در سال 2018، مالکیت سودمند شرکت ها در سرزمین های خارج از کشور انگلیس مانند جزایر ویرجین انگلیس باید برای افشای اطلاعات به صورت عمومی ثبت شود. دولت جزایر ویرجین بریتانیا قصد دارد این قانون را به چالش بکشید، با این استدلال که حاکمیت قانون اساسی اعطا شده به جزایر را نقض می کند. دولت جزایر ویرجین قانون مواد اقتصادی را برای جلوگیری از ورود دوباره به لیست سیاه پناهگاه های مالیاتی اتحادیه اروپا، در ژانویه 2019 وضع کرده است.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در جزایر ویرجین بریتانیا به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که جزایر ویرجین بریتانیا برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط ویژه آن می‌تواند به عنوان یک عامل مثبت برای رشد کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در جزایر ویرجین بریتانیا با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب