ثبت شرکت در پیونگ یانگ

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در پیونگ یانگ را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه مهاجرتی ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات ثبت شرکت در پیونگ یانگ را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند. بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و مطالعه مقالات مرتبط با ثبت شرکت در پیونگ یانگ میتوانید به پایگاه اطلاعاتی ثبتا مراجعه نمایید.

امروز مورخ: ۳۰ /۱۱ /۱۴۰۲
ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
ارائه خدمات تخصصی در زمینه ثبت شرکت در پیونگ یانگ
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدمات ثبت شرکت در پیونگ یانگ

SABTTA GROUP

وکیل تخصصی ثبت شرکت ثبتا گروپ

خدمات ثبت شرکت در پیونگ یانگ

با ثبت شرکت در پیونگ یانگ یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور پیونگ یانگ برسید. ثبت شرکت در پیونگ یانگ، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در پیونگ یانگ فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی پیونگ یانگ با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور پیونگ یانگ به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در پیونگ یانگ ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در پیونگ یانگ همراه شما خواهد بود .

🔵 خدمات ثبتی: ثبت شرکت و موسسه خارجی
🔵 بخش اجرایی امور ثبتی: واحد امور ثبت و تاسیس شرکت ها
🔵 مرجع ثبت: اداره ثبت شرکت ها
🔵 دفاتر مدیریت: دفاتر مرکزی واقع در کشورهای ایران- امارات- ترکیه- آلمان- استرالیا- انگلیس- کانادا- فنلاند- آذربایجان و ...
🔵 تعداد کارشناسان : 15 نفرکارشناس امور ثبت شرکت ها
🔵 مدیران ارشد موسسه: برای اطلاع از مدیران ارشد وارد بخش هیئت مدیران شده و اطلاعات کامل مدیران را مشاهده نمایید
🔵 سال تاسیس: موسسه ثبتی و امور مهاجرتی SABTTA در سال 1998 تاسیس و پایه گذاری شد.

اطلاعات بیشتر درباره ثبت شرکت در پیونگ یانگ

موسسه ثبتا بعنوان یکی از پیشکسوتان حوزه ثبتی و امور حقوقی بین المللی خدمات جامع و تخصصی را در زمینه ثبت شرکت در پیونگ یانگ به متقاضیان و مشتریان خود ارائه میدهد. در ادامه توضیحات بیشتر در رابطه با خدمات ثبت و تاسیس شرکت ارائه شده است ، شما همچنین میتوانید در هر ساعت از شبانه روز از طریق فرم مشاوره از وکیل تخصصی امور ثبت شرکت ها مشاوره دریافت نمایید.
اخذ پاسپورت

مدت زمان مطالعه مطلب: 11 minutes

پرونده های موفــــــق ثبتی: + 14,000

خدمات موسسه در حوزه امور ثبت شرکت ها:

ثبت شرکت در پیونگ یانگ بصورت فوری
ثبت شرکت در پیونگ یانگ توسط وکیل رسمی
ثبت شرکت در پیونگ یانگ با قیمت مناسب
ثبت شرکت در پیونگ یانگ بصورت تضمینی
ثبت شرکت در پیونگ یانگ توسط ایجنت اصلی

مجوزات بین المللــــــی :

مجوز موسسه برتر در امور ثبتی از موسسه CRP
عضور انجمن حقوقی سوئیس و کانادا
تاییدیه سازمان مهاجرتی میگرشر
تاییدیه سازمان امور مهاجرین کاری و تحصیلی انگلیس

خدمات موسسه ثبتـــــــــا در زمینه پیونگ یانگ

مشاوره تخصصی ثبت شرکت در پیونگ یانگ

مشاوره و بررسی تخصصی پرونده های ثبتی مرتبط با ثبت شرکت در پیونگ یانگ توسط کارشناسان مجرب و وکلای تخصصی موسسه ثبتا گروپ انجام میشود ، در این مرحله ابتدا پرونده متقاضی بررسی شده و در صورت امکان نسبت به عقد قرارداد ثبت شرکت اقدام میشود. پروسه ثبت شرکت بطور معمول در مدت زمان 10 الی 60 روز انجام میشود.
اخذ پاسپورت

تنظیم و عقد قرارداد ثبت شرکت در پیونگ یانگ

پس از بررسی اولیه پرونده ثبت شرکت در پیونگ یانگ شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی به دفتر موسسه مراجعه نموده و نسبت به تنظیم و امضای قرارداد ثبت و تاسیس شرکت خود اقدام نمایید . شما همچنین میتوانید با هماهنگی قبلی نسبت به دریافت یک نسخه یش نویس قرارداد اقدام نمایید.
اخذ پاسپورت

ثبت شرکت در پیونگ یانگ با نرخ بالای 95 درصد موفقیت

پرونده هایی که در زمینه ثبت شرکت در پیونگ یانگ توسط تیم ثبتی ثبتا گروپ پذیرش و پیگیری شده اند قالبا با نرخ موفقیت بیش از 95 درصد با موفقیت انجام شده اند . مجموعه ثبتا گروب با ایجاد شبکه تعاملاتی دو طرفه با سفارت و کنسولگری ها و همچنین با بکارگیری تیمی زبده و کارآزموده توانسته تا کنون بیش از 14000 هزار پرونده را با موفقیت انجام دهد.
اخذ پاسپورت

پذیرش پرونده های ثبت شرکت در پیونگ یانگ

تیم امور ثبتی ثبتا گروپ در زمینه ثبت شرکت در پیونگ یانگ دارای بیش از 10 سال تجربه حرفه ای بوده و آمادگی آنرا داشته که پرونده های ثبتی شما را با درصد موفقیت بالای 95 درصد پذیرش و پیگیری نماید. شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه ثبتا تماس بگیرید.
اخذ پاسپورت

دلایل ثبت شرکت در پیونگ یانگ

ثبت شرکت در پیونگ یانگ یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به پیونگ یانگ است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای پیونگ یانگ از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در پیونگ یانگ

برای این که موفق به ثبت شرکت در پیونگ یانگ شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت پیونگ یانگ از طریق ثبت شرکت در پیونگ یانگ توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در پیونگ یانگ

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در پیونگ یانگ اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در پیونگ یانگ ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در پیونگ یانگ، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در پیونگ یانگ

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در پیونگ یانگ باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در پیونگ یانگ باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور پیونگ یانگ پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در پیونگ یانگ

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در پیونگ یانگ ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور پیونگ یانگ نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور پیونگ یانگ راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در پیونگ یانگ

درک درست از ایده تجاری شما در کشور پیونگ یانگ، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در پیونگ یانگ ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در پیونگ یانگ

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در پیونگ یانگ ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور پیونگ یانگ شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور پیونگ یانگ

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در پیونگ یانگ شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور پیونگ یانگ آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در پیونگ یانگ هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در پیونگ یانگ

برای ثبت شرکت سهامی در پیونگ یانگ نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در پیونگ یانگ یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در پیونگ یانگ

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور پیونگ یانگ میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در پیونگ یانگ خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در پیونگ یانگ از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در پیونگ یانگ را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در پیونگ یانگ

برای ثبت شرکت تعاونی در پیونگ یانگ به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور پیونگ یانگ بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در پیونگ یانگ

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور پیونگ یانگ ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در پیونگ یانگ اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در پیونگ یانگ

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور پیونگ یانگ دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در پیونگ یانگ

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در پیونگ یانگ به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در پیونگ یانگ خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در پیونگ یانگ
• ثبت شرکت تضامنی در پیونگ یانگ
• ثبت شرکت سهامی در پیونگ یانگ
• ثبت شرکت تولیدی در پیونگ یانگ
حال که با انواع شرکت های مختلف در پیونگ یانگ ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در پیونگ یانگ بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در پیونگ یانگ به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور پیونگ یانگ را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در پیونگ یانگ

تاسیس یک شرکت در پیونگ یانگ و یا سرمایه گذاری در پیونگ یانگ ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور پیونگ یانگ، و یا قوانین مقررات کشور پیونگ یانگ آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی پیونگ یانگ بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در پیونگ یانگ را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در پیونگ یانگ به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای پیونگ یانگ.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور پیونگ یانگ
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در پیونگ یانگ لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در پیونگ یانگ

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در پیونگ یانگ باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در پیونگ یانگ

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در پیونگ یانگ آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در پیونگ یانگ

با آغاز فرایند ثبت شرکت در پیونگ یانگ معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در پیونگ یانگ

ثبت شرکت در پیونگ یانگ به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور پیونگ یانگ را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در پیونگ یانگ ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در پیونگ یانگ

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور پیونگ یانگ ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در پیونگ یانگ است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور پیونگ یانگ ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور پیونگ یانگ شوید. در صورت اخذ اقامت دائم پیونگ یانگ می توانید پاسپورت پیونگ یانگ را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور پیونگ یانگ را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور پیونگ یانگ به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در پیونگ یانگ

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در پیونگ یانگ نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت پیونگ یانگ از طریق ثبت شرکت در پیونگ یانگ ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور پیونگ یانگ راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در پیونگ یانگ

شما با ثبت شرکت در پیونگ یانگ می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور پیونگ یانگ را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در پیونگ یانگ عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور پیونگ یانگ
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس پیونگ یانگ
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور پیونگ یانگ برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در پیونگ یانگ
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور پیونگ یانگ و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در پیونگ یانگ و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور پیونگ یانگ کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور پیونگ یانگ در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در پیونگ یانگ معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در پیونگ یانگ و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در پیونگ یانگ با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد پیونگ یانگ اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

فهرست مطالب

خدماتـــــ : ثبت شرکت در پیونگ یانگ

نوع شرکت
هزینه ثبت شرکت
LTD
تماس بگیرید

سوالات متداول ثبت شرکت بین المللی

واحد پاسخگویی و پشتیبانی ثبتاگروپ

SABTTA GROUP

چطور میتوان از خدمات ثبتا گروپ در زمینه پیونگ یانگ استفاده نمود؟

بمنظور استفاده از خدمات موسسه ثبتا گروپ در زمینه پیونگ یانگ میبایست در ابتدا مشاور و وکیل تخصصی شرایط شما را بررسی نموده و سپس با در نظر گرفتن تمام جوانب کار برای عقد قرارداد اقدام نمایید.

برای گرفتن مشاوره در زمینه پیونگ یانگ چطور اقدام کنم؟

درصورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در زمینه پیونگ یانگ دارید ، میبایست از طریق این بخش ابتدا درخواست خود را ثبت و برای کارشناسان ما ارسال نمایید ، لازم به ذکر است پس از ثبت و تکمیل فرم مشاوره کارشناسان و وکلای این مجموعه حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای عقد قرارداد در زمینه پیونگ یانگ باید چگونه عمل نمود؟

بمنظور عقد قرارداد پیونگ یانگ میتوانید با هماهنگی قبلی به دفاتر ثبتا گروپ مراجعه نموده و نسبت به امضای قرارداد اقدام نمایید.

آیا خدمات مرتبط با پیونگ یانگ در موسسه ثبتا ارائه میشود؟

بله ، خدمات مربوط به پیونگ یانگ هم اکنون فعال و قابل ارائه میباشد

هزینه استفاده از خدمات پیونگ یانگ چگونه محاسبه میشود؟

درصورتیکه نیاز به دریافت خدمات در زمینه پیونگ یانگ دارید ، میتوانید به منظور کسب اطلاعات بیشتر از هزینه و شرایط آن با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

چگونه میتوانم با کارشناسان شما در زمینه پیونگ یانگ صحبت کنم؟

برای مکالمه تلفنی با کارشناسان ما در خصوص موارد مرتبط با پیونگ یانگ میبایست ابتدا از طریق بخش مشاوره درخواست خود را ثبت نمایید ، کارشناسان ما پس از ثبت و تکمیل فرم حداکثر ظرف مدت 1 ساعت کاری با شما تماس خواهند گرفت.

برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه پیونگ یانگ باید حضوری مراجعه کنم؟

خیر – کلیه فرایند مشاوره در خصوص امور پیونگ یانگ بصورت غیر حضوری و تلفنی انجام میشود.

پروسه مرتبط با خدمات پیونگ یانگ توسط چه افرادی در موسسه انجام میشود؟

کارشناسان موسسه ثبتا گروپ در زمینه پیونگ یانگ دارای حداقل 10 سال تجربه و سابقه فعالیت بوده و با اتکا به این دانش و تجربه امور شما را در این حوزه با بالاترین کیفیت ممکن انجام میدهند.

چه کسانی میتوانند از خدمات ثبتا گروپ در زمینه پیونگ یانگ استفاده کنند؟

کلیه متقاضیان در تمام کشورها با هر زبانی میتوانند از خدمات مجموعه ثبتا گروپ در زمینه پیونگ یانگ استفاده نمایند.

چقدر طول میکشد تا مشاوران پیونگ یانگ بعد از ثبت فرم با ما تماس بگیرند؟

حداکثر ظرف مدت 1 ساعت پس از تکمیل فرم مشاوره ، کارشناسان ما در زمینه پیونگ یانگ با شما تماس خواهند گرفت .

تنظیم قرارداد پیونگ یانگ با چه شرایطی انجام میشود؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط عمومی و خصوصی قرادادهایی که در زمینه پیونگ یانگ منعقد میشوند میتوانید با کارشناسان ما تماس بگیرید

آیا خدمات پیونگ یانگ بصورت تضمینی ارائه میشود؟

کلیه خدماتی که توسط ثبتا گروپ در حوزه پیونگ یانگ ارائه میشوند ، دارای نرخ ریت موفقیت بالای 95 درصد هستند.