اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور قرقیزستان

5/5 - (5 امتیاز)
امروز مورخ: ۱۰ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ثبت شرکت در کشور قرقیزستان

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور قرقیزستان * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور قرقیزستان * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور قرقیزستان * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور قرقیزستان

ثبت شرکت در کشور قرقیزستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور قرقیزستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور قرقیزستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور قرقیزستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور قرقیزستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور قرقیزستان را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور قرقیزستان

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور قرقیزستان

مراحل ثبت شرکت در کشور قرقیزستان

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور قرقیزستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور قرقیزستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

پرچم قرقیزستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

ثبت شرکت در قرقیزستان

توسعه ارتباطات از راه دور و جهانی‌سازی اقتصاد این امکان را برای سرمایه‌گذاران علاقه‌مند فراهم کرده است که بتوانند شرکت‌هایی را در سراسر جهان تشکیل دهند. با تحقیقات مناسب، سرمایه‌گذاری‌های مالی و پشتیبانی حقوقی، فعالیت‌های تجاری تقریباً با خیال راحت در همه کشورهای جهان صورت می‌گیرد. گرچه زمانی ایجاد مشاغل بین‌المللی یک کار پیچیده بود، اما اکنون با کمک مشاوران حقوقی و اقتصادی باتجربه امری عادی است.

مزایای تشکیل شرکت در یک کشور خارجی با توجه به معایب، زیاد است. بسیاری از کشورها مزایای خاص مبتنی بر مکان را شامل می‌شوند، از منابع طبیعی و زیرساخت‌های تأسیس شده تا قوانین و مقررات مطلوب که رشد در یک صنعت خاص را تشویق می‌کنند. به همین ترتیب، ممکن است ایجاد یک سرمایه‌گذاری یا خرید در کشور خود به دلیل شرایط نامساعد: محیط‌های سیاسی یا نظارتی، کمبود منابع و موارد دیگر دشوار باشد. در این شرایط، در نظر گرفتن یک گزینه برای تجارت در خارج از کشور مفید است که فرصت‌های بیشتری برای رشد، توسعه و موفقیت فراهم می‌کند.

هنگام تأسیس شرکت در قرقیزستان، یک سرمایه‌گذار علاقه‌مند باید با توجه به مراحل قانونی، مقررات بین‌المللی و سرمایه‌گذاری کافی برای موفقیت، دقت لازم را به عمل آورد. درک موانع فرهنگی، اجتماعی و سیاسی که در تأسیس و رشد تجارت شخص تأثیرگذار است، بسیار حیاتی است. عدم انجام این کار می‌تواند عواقب ناخواسته‌ای در پی داشته باشد. مجازات‌های بین‌المللی اغلب به فاجعه ختم می‌شوند، زیرا زمان، پول و انرژی به دلیل برنامه‌ریزی ضعیف از بین می‌رود.

مزایا و معایب ثبت شرکت در قرقیزستان

 

 • قرقیزستان با وجود اقتصاد پراکنده، در طی ده سال اخیر در صنایع معدنی، تولیدی و انرژی رشد چشم‌گیری داشته است.
 • مالیات شرکت‌ها در قرقیزستان 10% است. اما شرکت‌های لیزینگ تنها 5% مالیات می‌پردازند و شرکت‌هایی که طلا استخراج می‌کنند، از پرداخت مالیات معاف هستند.
 • کشور قرقیزستان ارزش تجارت را دارد، زیرا در موارد مختلف مانند آب، برق، غذا، اجاره و غیره از کشورهای غربی ارزان‌تر است.
 • قرقیزستان بسیار نزدیک به دو بازار بزرگ دنیا، یعنی چین و روسیه است و با هر دو کشور روابط خوبی برقرار کرده است.
 • دولت قرقیزستان با تصویب قانون سرمایه‌گذاری خارجی در سال 2003، تمرکز خود را روی مسئله آسان و کاربردی کردن تجارت در قرقیزستان قرار داده است.
 • کشور قرقیزستان قانونی رسم کرده تا امنیت سرمایه‌گذاران را تأمین کند. علاوه بر این قرقیزستان مشوق خوبی برای سرمایه‌گذاران خارجی است. برای مثال: ارائه یارانه و وام برای تأسیس یک شرکت تازه. آموزش کامل برای متخصصان و مبتدیان .
معایب ثبت شرکت در قرقیزستان
 • قرقیزستان دارای آمار بالا فساد است. کار‍‌آفرینان برای تسریع کار خود باید رشوه را نیز در نظر بگیرند.
 • با وجود قوانین مختلفی که برای سرمایه‌گذاران به وجود آمده است، سرمایه‌گذاران به دلیل زیرساخت‌های ضعیف و ضعف مدیریت از سرمایه‌گذاری خودداری می‌کنند.
 • درصد کمی از مردم قرقیزستان انگلیسی صبحت می‌کنند و شما برای انجام امور باید روسی یا قرقیزی بلد باشید.
 • اقتصاد قرقیزستان به استخراج و فروش طلا گره‌خورده است که می‌تواند روش اشتباهی برای رشد باشد.

نکته: قرقیزستان دارای منابع سرشار طلا است. پیشنهاد می‌شود که در این زمینه سرمایه‌گذاری کنید.

ساختارهای اصلی کسب و کار در قرقیزستان:

 • شرکت با مسئولیت محدود (LLC).
 • شرکت سهامی (دولتی / خصوصی).
 • دفتر نمایندگی / شعبه.

برای انتخاب اینکه کدام ساختار قانونی در قرقیزستان برای شما بهتر است، می‌توانید از ما بخواهید که یک گزارش حقوقی تهیه کنیم‌، در آن جوانب مثبت و منفی، و همچنین مالیات یک ساختار قانونی خاص را با هم مقایسه کنیم.

 

نام یک LLC در قرقیزستان:

 

قرقیزستان یک روش بررسی اولیه و رزرو نام یک LLC را دارد. در صورت رزرو نام، فرد متقاضی حق استفاده از این نام را ظرف 30 (سی) روز تقویمی برای خود محفوظ نگه می‌دارد.

طبق قوانین جمهوری قرقیزستان، استفاده از “جمهوری قرقیزستان” یا “قرقیزستان” فقط در صورتی مجاز است که میزان سرمایه مجاز یک شرکت LLC حداقل 5،000،000 (حدود 66،500 یورو) باشد. استفاده از کلمه “بیش کک” در یک نام محدودیتی ندارد.

حداقل سرمایه مجاز یک LLC در قرقیزستان:

 

حداقل سرمایه مجاز یک LLC جمع است. توصیه می‌شود حداقل 1000 (حدود 14 یورو) کمک کنید. سرمایه مجاز باید ظرف 1 سال کمک شود.

خدمات اصلی ثبت شرکت در قرقیزستان:
 1. تهیه اسناد تشکیل‌دهنده LLC
 2. ثبت شرکت LLC در مقامات مالیاتی؛
 3. سفارش و دریافت مهر یک شرکت LLC ؛
 4. ثبت داده‌های یک شرکت LLC در بودجه‌های خارج از بودجه.
 5. افتتاح حساب‌های جاری برای یک شرکت LLC در قرقیزستان و خارج از کشور.

ثبت‌ یک شرکت LLC در قرقیزستان

همه اسناد باید از قبل ارائه شود، بنابراین ما وقت داریم که آنها را به زبان قرقیزی ترجمه کنیم.

کلیه اسناد ارائه شده باید در سفارت قرقیزستان در کشور شرکت‌کننده (سهام‌دار) محضری شده و قانونی شوند و یا مطابق کنوانسیون لاهه 1961 توسط مقامات مربوطه پس از محضری شدن محکومیت شوند.

برای شرکت‌کنندگان از کشورهای مستقل مشترک‌المنافع (روسیه، بلاروس، ازبکستان، تاجیکستان، ارمنستان، اوکراین، قرقیزستان، مولداوی، ترکمنستان، آذربایجان و گرجستان)، بر اساس کنوانسیون کمک حقوقی و حقوقی مینسک نیازی به استفاده از موارد قانونی نیست. روابط در پرونده‌های مدنی، خانوادگی و کیفری (مورخ 23 ژانویه 1993) (یادداشت – بسته به نوع اقدامات حقوقی، موارد استثنایی در قوانین استفاده از سند وجود دارد).

حضور شرکت‌کنندگان در طول ثبت‌ یک شرکت:

حضور موسسان در هنگام ثبت شرکت در قرقیزستان ضروری نیست. فعالیت‌های اصلی ثبت نام توسط وکالت‌نامهٔ ما توسط کارشناسان انجام می‌شود. حضور مدیرکل فقط در افتتاح حساب‌های بانکی ضروری است.

 

مدت ثبت‌نام یک شرکت LLC در قرقیزستان:

 

ثبت شرکت LLC با مشارکت خارجی به طور متوسط ​​10 روز کاری و همچنین ثبت‌نام نمایندگی یا شعبه طول می‌کشد. لطفاً هنگام برنامه‌ریزی دوره ثبت‌نام، زمان لازم برای تهیه و ترجمه اسناد را در نظر داشته باشید.

نحوه انتصاب مدیرکل شرکت در قرقیزستان:

 

شما می‌توانید یک شهروند قرقیزستان یا یک شهروند خارجی را به‌عنوان مدیرکل منصوب کنید.

یک شهروند خارجی که در باید اجازه کار دریافت کند.

مدت بررسی اسناد توسط یک مرجع مهاجرت برای صدور مجوز اشتغال و استفاده از نیروی کار خارجی برای یک LLC یا یک شعبه / دفتر نمایندگی و اجازه کار برای یک کارمند خارجی 30 روز از تاریخ ارائه بسته کامل اسناد طول می‌کشد. اما، در عمل، این مدت می‌تواند تا 3 ماه باشد.

اگر برای دریافت مجوز کار مدیرکل وقت ندارید یا برای حل‌وفصل امور اداری به حضور دائمی آنها نیاز دارید، شرکت ما خدمات مدیران موقت در قرقیزستان را به شما ارائه می‌دهد. چنین مدیرانی می‌توانند وظایف مختلفی را انجام دهند، با سازمان بازرسی مالیاتی، گمرک یا بانک‌ها تعامل داشته باشند. شرط اصلی استفاده از این خدمات قانونی بودن کامل مشاغل مشتری است.

نتیجه

با توجه به مزایا و معایب، سرمایه‌گذاری در قرقیزستان می‌تواند روند مثبتی داشته باشد؛ البته باید اول در مورد اینکه چه شرکتی قرار است تأسیس کنید، کمی تحقیق کنید و همه جوانب را بسنجید. اگر شما با دید باز و کاملاً آگاه نوع شرکت را انتخاب کنید، می‌توانید آینده درخشانی را برای خود رقم بزنید.

5/5 - (5 امتیاز)

فهرست مطالب