اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

ثبت شرکت در کشور لسوتو

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

ثبت شرکت در کشور لسوتو Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور لسوتو * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور لسوتو * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور لسوتو * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
ثبت شرکت در کشور لسوتو
ثبت شرکت در کشور لسوتو

ثبت شرکت در کشور لسوتو

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور لسوتو در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور لسوتو را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور لسوتو نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور لسوتو میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور لسوتو را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور لسوتو

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور لسوتو

مراحل ثبت شرکت در کشور لسوتو

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور لسوتو میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور لسوتو را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در کشور لسوتو

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ثبت شرکت در لسوتو

در این مقاله به صورت جامع با کشور لسوتو، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در لسوتو، ثبت شرکت در کشور لسوتو، مراحل ثبت شرکت در کشور لسوتو و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در این کشور اشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور لسوتو در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی لسوتو با شرایط اقتصادی کشور، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور لسوتو می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور لسوتو به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور لسوتو

کشوری محصور در خشکی است که به طور کامل توسط آفریقای جنوبی احاطه شده است. کشور لسوتو بیش از 30000 کیلومتر مربع وسعت دارد (11583 مایل مربع) و دارای جمعیتی حدود 2 میلیون نفر می باشد. پایتخت و بزرگترین شهر لسوتو، شهر ماسرو است. این شهر بیش از 200 هزار نفر جمعیت دارد. توزیع جمعیت لسوتو 25 درصد شهری و 75 درصد روستایی است. با این حال ، تخمین زده می شود که افزایش سالانه جمعیت شهری 3.5 درصد باشد زبانهای رسمی در کشور لسوتو زبان های سسوتو و انگلیسی است. لسوتو کشوری مسطح است و ارتفاع آن از سطح دریا به بیش از صد متر می رسد. در این کشور پادشاه، قدرت اجرایی ندارد و قدرت اجرایی اصلی برعهده نخست‌وزیر کشور می باشد. پارک ملی لسوتو و آبشارهای خیره کننده در این کشور هر ساله گردشگران زیادی را جذب خود می کند. بیش از 95٪ جمعیت لسوتو مسیحی هستند. از میزان، پروتستان ها 18.2٪ از جمعیت، پنطیکاستال ها 15.4٪ ، انگلیکان 5.3٪ و سایر مسیحیان 1.8٪ جمعیت را تشکیل می دهند. همچنین کاتولیک ها 49.4٪ از جمعیت را تشکیل می دهند.

شرایط اقتصادی شرکتها در کشور لسوتو

نمره آزادی اقتصادی لسوتو 53.5 است که اقتصاد آن را در رتبه 142 در شاخص جهانی 2021 قرار داده است. امتیاز کلی آن 1.0 واحد کاهش یافته است که دلیل اصلی آن کاهش آزادی تجارت است. لسوتو در بین 47 کشور منطقه جنوب صحرای آفریقا در رتبه 31 قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه ای و جهانی است. لسوتو شش قرارداد تجارت ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معاملات 11.4 درصد است. رویه های گمرک به تدریج در حال بهبود است. هزینه های دولت طی سه سال گذشته 50.9 درصد از کل تولید GDP بوده است و کسری بودجه نیز به طور متوسط ​​4.1 درصد از تولید ناخالص داخلی بوده است. بدهی عمومی معادل 54.4 درصد از تولید ناخالص داخلی است. وضعیت تولید ناخالص داخلی کشور در چند سال اخیر رشد خوبی داشته است. در این کشور بیش از 900 هزار نفر نیروی کار دیده می‌شود. نرخ بیکاری در کشور لسوتو بیش از 45 درصد می باشد و در حدود 49 درصد از مردم نیز زیر خط فقر زندگی می کنند. نرخ تورم در کشور بسیار زیاد می باشد. بیشتر صادراتی این کشور به آمریکا می باشد. کالاهای صادراتی لسوتو شامل لباس و کفش و وسایل نقلیه هستند.

ثبت شرکت در کشور لسوتو

مزایا ثبت شرکت در کشور لسوتو

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در لسوتو هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور لسوتو

شرکت با مسئولیت محدود: شرکت با مسئولیت محدود یکی از متداول ترین نوع شرکت هایی است که توسط کارآفرینان در کشور لسوتو ثبت می شود. برای این نوع شرکت هیچ نوع محدودیتی در زمینه فعالیت شرکت وجود ندارد همچنین افراد خارجی می توانند مالک 100 درصد سهام شرکت باشند. بعد از ثبت شرکت با مسئولیت محدود می بایست صورت های مالی حسابرسی شده ارائه شود.

دفتر شعبه: دفتر شعبه نوعی شرکت زیر مجموعه شرکت مادر است که در زمینه فروش محلی در کشور لسوتو فعالیت می کند و از این طریق برای شرکت مادر درآمدزایی می کند. به طور دفتر شعبه اختیارات محدودی دارد که توسط شرکت مادر تعیین می شود.

دفتر نمایندگی: دفتر نمایندگی نیز یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت مادر است و در زمینه توسعه فعالیت های شرکت مادر و تحقیقات بازار فعالیت می کند.

قوانین ثبت شرکت در کشور لسوتو

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور لسوتو وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور لسوتو برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور لسوتو برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور لسوتو قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 35 درصد و بالاترین نرخ مالیات شرکت 25 درصد است. بار مالیاتی کلی معادل 31.6 درصد از کل درآمد داخلی است. طبق قانون مالیات بر درآمد یک شخص مطابق با ساختار دو نرخی 20 و 30 درصد اخذ می شود. این نرخ ها با توجه به اصلاحیه مجلس قابل تغییر است. حقوق مالکیت توسط قانون محافظت می شود، اما اجرای آن متناقض است. قوه قضائیه نسبتاً مستقل اما ناکارآمد است. فساد رسمی و مصونیت از مجازات همچنان در تمام بخش های دولت و خدمات عمومی مشکل آفرین است. مدیریت درآمد دولت شفاف نیست. آژانس مبارزه با فساد فاقد اختیارات کامل دادستانی است و با ظرفیت و چالش های بودجه روبرو است. قانون پیش بینی کرده است که به افراد اعتبار مالیاتی غیر قابل استرداد تعلق می گیرد. اعتبار مالیاتی نوعی تخفیف است که توسط قانون به افرادی داده می شود که درآمد مشمول مالیات داشته باشند. طبق قانون فردی که در لسوتو درآمد کسب می کند می بایست اظهارنامه مالیات بر درآمد خود را تشکیل دهد و مالیات بدهی خود را در لسوتو پرداخت کند.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور لسوتو، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور لسوتو باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور لسوتو موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور لسوتو به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور لسوتو برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور لسوتو با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب