اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

ثبت شرکت در کشور موزامبیک

5/5 - (7 امتیاز)
امروز مورخ: ۰۵ /۰۴ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ثبت شرکت در کشور موزامبیک

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور موزامبیک * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور موزامبیک * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور موزامبیک * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور موزامبیک

ثبت شرکت در کشور موزامبیک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور موزامبیک در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور موزامبیک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور موزامبیک نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور موزامبیک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور موزامبیک را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور موزامبیک

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور موزامبیک

مراحل ثبت شرکت در کشور موزامبیک

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور موزامبیک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور موزامبیک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در کشور موزامبیک

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ثبت شرکت در موزامبیک

در این مقاله به صورت جامع با کشور موزامبیک، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در موزامبیک، ثبت شرکت در کشور موزامبیک، مراحل ثبت شرکت در کشور موزامبیک و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور موزامبیک آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در موزامبیک در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی آن با شرایط اقتصادی، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور موزامبیک می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور موزامبیک موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور موزامبیک به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور موزامبیک

موزامبیک کشوری در جنوب شرقی آفریقا می باشد که از شرق با اقیانوس هند، از شمال با تانزانیا، از شمال غربی با مالاوی و زامبیا، از غرب با زیمبابوه و از جنوب غربی با اسواتینی همسایه است. پایتخت آن ماپوتو است. جمعیت کشور موزامبیک در حدود 31.1 میلیون نفر می باشد. واحد پول آن متیکال موزامبیکی می باشد. در شرق موزامبیک اقیانوس هند قرار دارد. موزامبیک از منابع طبیعی غنی و گسترده ای برخوردار است. تنها زبان رسمی موزامبیک پرتغالی است که تقریباً بیش نیمی از مردم با این زبان صحبت می کنند. زبانهای بومی رایج شامل ماخوا، سنا و سواحیلی است. بزرگترین دین در موزامبیک مسیحیت است گروهی از مردم نیز پیرو اسلام و ادیان سنتی آفریقایی هستند. موزامبیک عضو سازمان ملل متحد، اتحادیه آفریقا اتحادیه، کشورهای مشترک المنافع، سازمان همکاری اسلامی، جامعه کشورهای پرتغالی زبان، جنبش عدم تعهد و جامعه توسعه آفریقای جنوبی است.

شرایط اقتصادی کشور موزامبیک

نمره آزادی اقتصادی موزامبیک 51.6 است که اقتصاد آن را در رتبه 153 در شاخص جهانی سال2021  قرار داده است. امتیاز کلی آن 1.1 درجه افزایش یافته است که دلیل اصلی آن بهبود سلامت مالی است. موزامبیک در میان 47 کشور در منطقه جنوب صحرای آفریقا در رده 36 قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه ای و جهانی است. موزامبیک دارای سه توافق نامه تجارت ترجیحی است که در حال اجرا است. نرخ تعرفه میانگین وزنی تجاری 7.1 درصد است و سه اقدام غیر تعرفه ای در حال اجرا دارد. اقتصاد کشور عمدتاً مبتنی بر کشاورزی است، اما صنعت نیز در حال رشد است. آفریقای جنوبی شریک اصلی تجاری موزامبیک و منبع اصلی سرمایه گذاری مستقیم خارجی است. بلژیک، برزیل، پرتغال و اسپانیا نیز از مهمترین شرکای اقتصادی این کشور هستند.

ثبت شرکت در کشور موزامبیک

مزایا ثبت شرکت در کشور موزامبیک

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور موزامبیک هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در کشور موزامبیک

شرکت با مسئولیت محدود: شرکت با مسئولیت محدود موزامبیک متداولترین ساختار شرکتی است که توسط کارآفرینان برای ایجاد مشاغل کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می گیرد. برای ثبت این نوع شرکت حداقل به یک مدیر و یک سهامدار نیاز است. سهامداران ممکن است اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند. مدیران خارجی یک شرکت با مسئولیت محدود محلی باید شماره مالیات شخصی را دریافت کنند.  اما آنها موظف به ارائه اظهارنامه مالیاتی در موزامبیک نیستند.

شرکت سهامی: برای تأسیس این نوع شرکت به حداقل به 3 سهامدار و 1 مدیر نیاز است که می توانند اشخاص حقیقی یا حقوقی باشند و نیازی به اقامت در موزامبیک ندارند. همچنین باید یک حسابرس قانونی یا یک هیئت حسابرسی متشکل از 3 یا بیشتر تعیین کنند.

دفتر شعبه: قانون تجارت موزامبیک به اشخاص حقوقی خارجی که به دنبال تجارت در موزامبیک هستند امکان ایجاد دفاتر شعبه را فراهم می کند. برای تأسیس دفتر شعبه، یک شرکت خارجی ابتدا باید از وزارت صنعت و تجارت تجارت مجوز بگیرد.

دفتر نمایندگی: اشخاص خارجی مجاز به ایجاد دفاتر نمایندگی در موزامبیک هستند. برخلاف دفتر شعبه، چنین ساختار شرکتی نیازی به پرداخت مالیات و مالیات بر ارزش افزوده ندارد اما مجاز به انجام هرگونه فعالیت تجاری در این کشور نیست.

قوانین ثبت شرکت در کشور موزامبیک

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور موزامبیک وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور ماهر و مجرب باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور موزامبیک برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور موزامبیک برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور موزامبیک قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهم ترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ درآمد فردی و مالیات شرکت ها 32 درصد است. مالیات های دیگر شامل مالیات بر ارزش افزوده و ارث است. بار مالیاتی کلی معادل 21.6 درصد از کل درآمد داخلی است. مالیات شرکت ها در موزامبیک با نرخ استاندارد 32٪ اخذ می شود. همه اشخاص حقوقی باید برای مالیات در اداره مالیات موزامبیک ثبت نام کنند. سود سرمایه در موزامبیک به عنوان درآمد عادی در نظر گرفته می شود و با نرخ عادی 32٪ دریافت می شود. مالیات بر ارزش افزوده با نرخ استاندارد 17٪ اخذ می شود. برخی از خدمات شرکتی از جمله بانکداری، بهداشت و آموزش از مالیات بر ارزش افزوده معاف هستند. شرکت ها باید برای مالیات بر ارزش افزوده ثبت نام کنند و اظهارنامه ماهانه ارائه دهند. جمهوری موزامبیک با 9 کشور معاهده مالیات مضاعف امضا کرده است که موجب کاهش مالیات در معاملات با این کشور ها می شود.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور موزامبیک، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور موزامبیک باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور موزامبیک موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور موزامبیک به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور موزامبیک برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور موزامبیک با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

5/5 - (7 امتیاز)

فهرست مطالب