اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

ثبت شرکت در کشور وانواتو

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

ثبت شرکت در کشور وانواتو Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور وانواتو * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور وانواتو * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور وانواتو * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
ثبت شرکت در کشور وانواتو
ثبت شرکت در کشور وانواتو

ثبت شرکت در کشور وانواتو

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور وانواتو در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور وانواتو را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور وانواتو نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور وانواتو میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور وانواتو را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور وانواتو

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور وانواتو

مراحل ثبت شرکت در کشور وانواتو

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور وانواتو میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور وانواتو را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در کشور وانواتو

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ثبت شرکت در وانواتو

در این مقاله به صورت جامع با کشور وانواتو، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور وانواتو، ثبت شرکت در کشور وانواتو، مراحل ثبت شرکت در کشور وانواتو و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در وانواتو آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور وانواتو در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی این کشور با شرایط اقتصادی کشور وانواتو، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور وانواتو می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در وانواتوین کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور وانواتو به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور وانواتو

کشوری جزیره‌ای و کوچک می‌باشد که در جنوب اقیانوس آرام واقع شده‌است. این کشور از شمال با استرالیا، از شمال شرقی با کالدونیای جدید، از شرق با گینه نو، از جنوب شرقی با جزایر سلیمان و از غرب با فیجی همسایه است. این کشور از زمان استقلال به عضویت سازمان ملل متحد، کشورهای مشترک المنافع، سازمان بین المللی فرانکوفونی و انجمن جزایر اقیانوس آرام درآمد. طبق سرشماری سال 2009، وانواتو 243304 نفر جمعیت دارد. تجارت شهروندی برای سرمایه گذاری در سالهای اخیر به طور فزاینده ای درآمدزایی قابل توجهی برای وانواتو داشته است. زبان ملی این کشور زبان بیسلاما است و زبان رسمی این کشور نیز زبان های بیسلاما، انگلیسی و فرانسه می باشند. مسیحیت مذهب غالب در وانواتو است که از چندین فرقه تشکیل شده است. تقریباً یک سوم جمعیت به کلیسای پروتستان در وانواتو تعلق دارند که این کشور را به بیشترین کشور دارای پروتستان در جهان تبدیل می کند. کاتولیک رومی و آنگلیکان از دیگر فرقه های رایج هستند که هرکدام حدود 15٪ از جمعیت را شامل می شوند.

شرایط اقتصادی کشور وانواتو

امتیاز آزادی اقتصادی وانواتو 60.5 است که اقتصاد آن را در رتبه 97 در شاخص جهانی سال 2021 قرار داده است. امتیاز کلی آن 0.2 واحد کاهش یافته است که دلیل اصلی آن کاهش حقوق مالکیت است. وانواتو در میان 40 کشور منطقه آسیا و اقیانوسیه در رتبه 18 قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای است اما کمتر از میانگین جهانی است. وانواتو سه قرارداد تجارت ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه متوسط ​​متوسط ​​9.2 درصد است و الزامات گمرکی و سایر موانع غیر تعرفه ای بیشتر مانع جریانات تجاری می شوند. بیشتر فعالیتهای تجاری برای سرمایه گذاری خارجی آزاد است ، اما شرکتهای دولتی بر بخشهایی مانند صدا و سیما و حمل و نقل تسلط دارند. هزینه های دولت طی 3 سال گذشته به 35.7 درصد از کل تولید GDP رسیده است و مازاد بودجه به طور متوسط ​​3.9 درصد از تولید ناخالص داخلی بوده است. بدهی عمومی معادل 50.7 درصد از تولید ناخالص داخلی است. واحد پول کشور وانواتو، واتو نام دارد. تولید ناخالص داخلی آن نیز در حدود ۸۹۷ میلیون دلار است. در این کشور ۷۶ هزار و ۴۱۰ نفر نیروی کار وجود دارد. نرخ بیکاری نیز در حدود ۷/۱ درصد است.

ثبت شرکت در کشور وانواتو

مزایا ثبت شرکت در کشور وانواتو

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور وانواتو هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور وانواتو

شرکت با مسئولیت محدود: این نوع شرکت جزو متداول ترین نوع شرکت ها برای ثبت در این کشور است. شرکت با مسئولیت محدود در وانواتو هیچ نوع محدودیتی در زمینه فعالیت ندارد. افراد و شرکت های خارجی می توانند مالک 100 درصد سهام شرکت باشند.

دفتر شعبه: استفاده از دفتر شعبه در کشور وانواتو برای گسترش دامنه جغرافیایی شرکت‌ مادر در این کشور می باش. دامنه فعالیت دفتر شعبه توسط شرکت مادر تعیین می شود.

دفتر نمایندگی: برای ثبت شرکت در کشور وانواتو از نوع دفتر نمایندگی باید توجه داشت که این نوع شرکت نمی‌تواند فعالیت‌های بازرگانی و فروش مستقیم در این کشور داشته باشد. در واقع دفتر نمایندگی تنها مجاز به فعالیت در زمینه توسعه شرکت مادر و تحقیقات بازار است.

قوانین ثبت شرکت در کشور وانواتو

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور وانواتو وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور وانواتو برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور وانواتو برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور وانواتو قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: وانواتو مالیات بر درآمد فردی یا شرکتی وضع نمی کند. درواقع مالیات شرکت ها در این کشور صفر می باشد. مالیات شامل مالیات بر ارزش افزوده است. بار مالیاتی کلی معادل 18.0 درصد از کل درآمد داخلی است. اگرچه چارچوب قانونی وانواتو به طور کلی از حقوق مالکیت حمایت می کند ، اما اجرای آن کند است. بی نظمی ها و فساد دولت اغلب بر معاملات زمین تأثیر می گذارد. قوه قضاییه عمدتا مستقل است اما منابع لازم برای حفظ قضات و دادستان های واجد شرایط را ندارد. بر اساس نظرسنجی بانک جهانی تجارت جهانی 2020 ، اجرای قراردادها به طور متوسط ​​به 430 روز نیاز دارد. جناح گرایی همچنان ثبات سیاسی را تضعیف می کند و دولت را در برابر فساد آسیب پذیر می کند

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور وانواتو، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور وانواتو باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور وانواتو موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور وانواتو به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور وانواتو برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور وانواتو با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب