اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

ثبت شرکت در کشور گامبیا

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

ثبت شرکت در کشور گامبیا Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور گامبیا * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور گامبیا * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور گامبیا * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
ثبت شرکت در کشور گامبیا
ثبت شرکت در کشور گامبیا

ثبت شرکت در کشور گامبیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور گامبیا در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور گامبیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور گامبیا نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور گامبیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور گامبیا را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور گامبیا

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور گامبیا

مراحل ثبت شرکت در کشور گامبیا

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور گامبیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور گامبیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در کشور گامبیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ثبت شرکت در گامبیا

در این مقاله به صورت جامع با کشور گامبیا، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در گامبیا، ثبت شرکت در کشور گامبیا، مراحل ثبت شرکت در کشور گامبیا و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در کشور گامبیا آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در گامبیا در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی آن با شرایط اقتصادی، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور گامبیا می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور گامبیا موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور گامبیا به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور کشور گامبیا

گامبیا کوچکترین کشور قاره آفریقا است که توسط سنگال احاطه شده است. به دلیل موقعیت جغرافیایی منحصر به فرد خود، یک مرکز تجاری در منطقه نیز محسوب می شود. این کشور دارای ذخایر کمیاب منابع طبیعی و پایه کشاورزی است. گامبیا یکی از اعضای جامعه اقتصادی کشورهای آفریقای غربی است و از صندوق توسعه اروپا برای کشورهای ACP سود می برد. همچنین گامبیا عضو اتحادیه آفریقا، جنبش عدم تعهد، ECOWAS ، OIC، سازمان توسعه حوضه گامبیا و بسیاری از سازمانهای بین المللی است. جمعیت این کشور در حدود 1857181 می باشد و زبان رسمی مردم این کشور زبان انگلیسی است. واحد پول آن نیز دالاسی گامبیا می باشد. حدود ۹۰ درصد مردم کشور گامبیا مسلمان هستند. تولیدات کشاورزی ۲۳%، محصولات صنعتی ۱۳% و فعالیت‌های خدماتی ۶۴ درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می دهند. شهر بانجول پایتخت و بزرگترین شهر این کشور است. مردم این کشور به اقوام گوناگونی تعلق دارند که بزرگ‌ترینشان قوم ماندینکا می باشد که ۴۲ درصد از جمعیت گامبیا را شامل می شود.

شرایط اقتصادی کشور گامبیا

امتیاز آزادی اقتصادی گامبیا 58.8 است که اقتصاد آن را در رتبه 104 آزادترین شاخص 2021 قرار داده است. نمره کلی آن 2.5 درجه افزایش یافته است ، دلیل اصلی آن بهبود سلامت مالی است. گامبیا در میان کشورهای 47 در منطقه کشورهای جنوب صحرای آفریقا در رتبه دوازدهم قرار دارد و امتیاز کلی آن بالاتر از میانگین منطقه ای است اما کمتر از میانگین جهانی است. گامبیا یک توافق نامه تجارت ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه وزنی معادل 11.7 درصد است و یک اقدام غیر تعرفه ای رسمی در حال اجرا است. سرعت رشد اقتصاد گامبیا طی چند سال گذشته همانند اکثر کشور های همسایه نبوده است. سرانه تولید ناخالص داخلی در سال  2016 در حدود 1600 دلار بود (برابری قدرت خرید). بین سالهای 2010 و 2016 ، تولید ناخالص داخلی به طور متوسط ​​رشد منفی 1 درصدی داشته است. تورم در گامبیا نسبت به سایر کشورهای آفریقای غربی کم است. محرک های رشد اقتصادی در گامبیا کشاورزی و گردشگری هستند. شوک های متعدد، از جمله خشکسالی و بحران ابولا در سال 2014/2015 در منطقه ، باعث انقباض این بخش ها در سال های اخیر شده است.

ثبت شرکت در کشور گامبیا

مزایا ثبت شرکت در کشور کشور گامبیا

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور گامبیا هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در کشور کشور گامبیا

ثبت شرکت در هر کشوری ملزم داشتن اطلاعات کافی در مورد قوانین و اشکال مختلف شرکتی در آن کشور می باشد. در کشور گامبیا نیز انواع مختلف شرکت وجود دارد که کارآفرینان و افراد خارجی می توانند با توجه به نوع فعالیت خودشان اقدام به ثبت شرکت کنند. اشکال مختلف شرکتی که در گامبیا می توان ثبت کرد شامل شرکت با مسئولیت محدود، شرکت با مسئولیت نامحدود، شرکت با ضمانت محدود، دفتر شعبه می باشد. هر کدام از این شرکت ها برای ثبت نیاز به داشتن شرایط خاص و ارائه مدارک مختلف می باشد همچنین نحوه ثبت و قوانین و مقررات آن ها نیز با هم تفوت دارد. بر خی از شرایط و ضوابط ثبت شرکت در این کشور عبارت اند از : هر شرکت باید یک نام منحصر به فرد داشته باشد، حداقل یک مدیر و سهامدار برای ثبت شرکت الزامی می باشد. حداقل سرمایه لازم برای ثبت شرکت در گامبیا یک دلار می باشد. همچنین داشتن حسابرس و آدرس دفتری ثبت شده در گامبیا ضروری می باشد.

قوانین ثبت شرکت در کشور کشور گامبیا

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور کشور گامبیا وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور ماهر و مجرب باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور کشور گامبیا برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور کشور گامبیا برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور کشور گامبیا قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهم ترین این قوانین آشنا خواهیم شد: بالاترین نرخ مالیات بر درآمد فردی 35 درصد و بالاترین نرخ مالیات بر شرکت ها 31 درصد است. سایر مالیات ها شامل سود سرمایه و مالیات فروش است. بار مالیاتی کلی معادل 11.1 درصد از کل درآمد داخلی است. حداقل مالیات جایگزین 1٪ برای درآمد حسابرسی شده و 2٪ برای حسابهای بسته می باشد. نرخ مالیات بر ارزش افزوده 30٪ است. شرکت های خصوصی باید حداقل یک مدیر و شرکت های دولتی نیز حداقل دو مدیر باید منصوب کنند. طبق قوانین گامبیا، یک شرکت باید اطلاعات و سوابق قانونی مدیران، سهامدران را داشته باشد. هر شرکت ثبت شده در گامبیا باید گواهی ثبت شرکت داشته باشد این گواهی به شرکت اجازه فعالیت در گامبیا را می دهد. هیچ محدودیتی در حداقل یا حداکثر میزان سرمایه سهام برای ثبت شرکت در گامبیا وجود ندارد. هر شرکت باید یک دفتر ثبت شده در گامبیا داشته باشد تا اطلاعیه ها از آن طریق دریافت شود. هرگاه یک شرکت گامبیایی یک یا چند شرکت زیرمجموعه داشته باشد، حساب های گروهی آن باید به صورت صورت های تلفیقی ارائه شود.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور گامبیا، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور گامبیا باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور گامبیا موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور گامبیا به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور گامبیا برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط ویژه آن می‌تواند به عنوان یک عامل مثبت برای رشد کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور گامبیا با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

 

فهرست مطالب

فهرست مطالب