اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

ثبت شرکت در جزیره من

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ثبت شرکت در جزیره من

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در جزیره من * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در جزیره من * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در جزیره من * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در جزیره من

ثبت شرکت در جزیره من

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در جزیره من در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در جزیره من را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در جزیره من نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در جزیره من میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در جزیره من را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در جزیره من

شروط و الزامات ثبت شرکت در جزیره من

مراحل ثبت شرکت در جزیره من

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در جزیره من میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در جزیره من را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در جزیره من

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ثبت شرکت در جزیره من

در این مقاله به صورت جامع با جزیره من، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در جزیره من، ثبت شرکت در جزیره من، مراحل ثبت شرکت در جزیره من و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در جزیره من آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در جزیره من در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی این جزیره با شرایط اقتصادی جزیره ، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این جزیره آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در جزیره من می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در جزیره من موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در جزیره من به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با جزیره من

یک کشور جزیره ای با جمعیت 86000 نفر می باشد که در دریای ایرلند قرار دارد. در واقع می توان گفت که جزیره من یکی از جزایر نیمه‌خودمختار در دریای ایرلند است که از لحاظ موقعیت جغرافیایی بین بریتانیا و ایرلند قرار دارد.. پایتخت این جزیره شهر دوگلاس است. شهر چیکن راک یکی از مهمترین شهر ها در این جزیره است. جزیره من دارای پارلمان و دولت محلی مستقلی است، اما از جهات دیگر، از جمله سیاست خارجی وابسته به بریتانیا می باشد و مردم آن در انتخابات‌ و همه پرسی‌های بریتانیا شرکت می‌کنند. جزیره من هرگز عضوی از اتحادیه اروپا نبوده اما بخشی از اتحادیه گمرکی اتحادیه اروپا است و از مزایای ویژه آن بهره می برد. دین غالب این جزیره مسیحیت است که تحت تأثیر ادیان ایرلند قرار گرفته است. بیشتر مردم این جزیره را انگلیسی ها تشکیل می دهند. انگلستان مسئول دفاع از جزیره و نمایندگی جزیره در مجامع بین المللی است، اما پارلمان و دولت جزیره در تمام امور داخلی صلاحیت دارند. در سال 2007 ، جزیره من و انگلیس توافق نامه ای امضا کردند که چارچوب هایی برای توسعه هویت بین المللی جزیره من ایجاد کرده است.

شرایط اقتصادی جزیره من

خدمات مالی، تولیدی و گردشگری بخش های اصلی اقتصاد هستند. دولت مشوق های مالیاتی ویژه ای را به شرکت های فن آوری و موسسات مالی برای استقرار در جزیره ارائه می دهد. این امر در گسترش فرصت های شغلی در صنایع پردرآمد کمک زیادی کرده است. در نتیجه کشاورزی و ماهیگیری، که زمانی پایه اصلی اقتصاد بودند، از سهمشان در تولید ناخالص داخلی کاسته شده است. در سرشماری سال 2016 تعداد 41636 نفر شاغل ذکر شده است. که در بخش های پزشکی و بهداشتی، خدمات مالی و تجاری، ساخت و ساز، خرده فروشی و مدیریت دولتی مشغول به کار بوده اند. نرخ بیکاری در جزیره من حدود 5 درصد است. تجارت این جزیره بیشتر با انگلستان انجام می شود. این جزیره عضو اتحادیه گمرکی با انگلستان است و درآمد حاصل از آن بر اساس توافق نامه مشترک بین دو کشور تقسیم می شود شود . هیئت گردشگری جزیره من اخیراً در بخش های مهم، سرمایه گذاری کرده است تا صنعت گردشگری خود را متنوع کند. جزیره من در حال حاضر از دسترسی رایگان به بازارهای اتحادیه اروپا برخوردار است. روابط تجاری جزیره من با اتحادیه اروپا ناشی از عضویت انگلیس در اتحادیه اروپا است.

ثبت شرکت در جزیره من

مزایا ثبت شرکت در جزیره من

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاص می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در جزیره من هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در جزیره من

برای ثبت شرکت جزیره من انواع مختلفی دارد که در ادامه هر کدام را بررسی می کنیم و شما می توانید بسته به شرایط خود اقدام به ثبت هر کدام کنید این شرکت ها عبارت اند از:

شرکت با مسئولیت محدود: این شرکت در زمینه فروش محصولات و ارائه خدمات فعالیت می کند برای ثبت آن نیاز به یک مدیر و حداقل سرمایه یک پوند می باشد.
بنیاد خصوصی: نوعی شرکت است که در زمینه مدیریت دارایی و سرمایه در جزیره من فعالیت می کند. برای ثبت آن به یک مدیر و حداقل سرمایه یک پوند نیاز است.این شرکت قادر به انجام فعالیت های تجاری نیست.
شرکت بین المللی: در زمینه انجام خدمات حرفه ای فعالیت می کند. حداقل سرمایه لازم برای ثبت این نوع شرکت یک پوند است و قادر به انجام فعالیت های تجاری است.
شرکت خدمات اینترنتی: این نوع شرکت در زمینه خدمات الکترونیکی و بازی های اینترنتی فعالیت می کند. حداقل سرمایه لازم برای ثبت آن 56000 پوند است.

با توجه به اهمیت آشنایی با انواع ثبت شرکت در این جزیره  پیشنهاد می کنیم در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهامی در این مورد با کارشناسان و مشاورین ما در ارتباط باشید تا به صورت کاملا رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص دریافت کنید

قوانین ثبت شرکت در جزیره من

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در جزیره من وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور ماهر و مجرب باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این جزیره برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در جزیره من برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در جزیره من قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: شرکت های فعال در جزیره من از نرخ مالیات 0٪ برخوردار هستند. با این حال، مشاغل موجود در بخش های بانکی، زمین و املاک 10٪ تا 20% از درآمد سالانه خود را مشمول مالیات می شوند. شرکت ها در جزیره من ملزم به تهیه صورت های مالی خود تحت عنوان GAAP انگلستان ، IFRS یا GAAP ایالات متحده هستند. مطابق با قانون شرکت ها در جزیره من، صورت های مالی باید به صورت سالانه حسابرسی شوند و حسابرس باید مستقل و عضو یکی از نهادهای اصلی حرفه ای انگلستان باشد. اگر یک شرکت در این جزیره دارای گردش مالی سالانه کمتر از 5.6 میلیون یورو باشد و تعداد کارکنان آن بیش از 50 نفر نباشد از حسابرسی معاف می شود.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در جزیره من، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این جزیره و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در جزیره من باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در جزیره من موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در جزیره من به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که جزیره من برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این جزیره با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در جزیره من با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

فهرست مطالب