اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

ثبت شرکت در کشور آرژانتین

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ثبت شرکت در کشور آرژانتین

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور آرژانتین * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور آرژانتین * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور آرژانتین * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور آرژانتین

ثبت شرکت در کشور آرژانتین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور آرژانتین در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور آرژانتین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور آرژانتین نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور آرژانتین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور آرژانتین را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور آرژانتین

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور آرژانتین

مراحل ثبت شرکت در کشور آرژانتین

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور آرژانتین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور آرژانتین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در کشور آرژانتین

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ثبت شرکت در آرژانتین

در این مقاله به صورت جامع با کشور آرژانتین، شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری در کشور آرژانتین، ثبت شرکت در کشور آرژانتین، مراحل ثبت شرکت در کشور کآرژانتین و مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در آرژانتین آشنا خواهیم شد. برای ثبت شرکت در کشور آرژانتین در وهله اول باید علاوه بر شناخت کلی این کشور با شرایط اقتصادی کشور آرژانتین، انواع شرکت‌ها، قوانین ثبت شرکت و همچنین مزایای ثبت شرکت در این کشور آشنا شوید و سپس در مراحل بعد با مشاوره و کمک موسسه‌های معتبر اقدام به ثبت شرکت کنید. شما عزیزان بعد از مطالعه این مقاله در صورت داشتن هر گونه سوال یا ابهام در خصوص ثبت شرکت در کشور آرژانتین می‌توانید با کارشناسان و مشاوران موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا مشاورین ما در این خصوص شما را راهنمایی کنند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آرژانتینین کشور موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور آرژانتین به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید.

آشنایی با کشور آرژانتین

آرژانتین کشوری در آمریکای جنوبی است که از شرق با کشور برزیل و اروگوئه، از جنوب و جنوب غرب با کشور شیلی و از شمال با کشور پاراگوئه و بولیوی مرز مشترک دارد. مساحت کشور آرژانتین حدود 2780400 کیلومتر مربع است که از لحاظ وسعت رتبه دوم پس برزیل را دارد و رتبه هشتم در جهان را دارد. جمعیت این کشور 44938712 نفر است که از نظر تعداد جمعیت رتبه 31 در جهان را دارد. پایتخت آرژانتین بوئنس آیرس نام دارد. اقتصاد برزیل در میان کشور های آمریکای لاتین در رتبه سوم قرار دارد و سطح زندگی و رضایت از زندگی در این کشور بالا است. آرژانتین در اوایل قرار 20 به هفتمین کشور ثروتمند جهان تبدیل شد. شاخص توسعه انسانی در آرژانتین بسیار بالاست و در آمریکای لاتین پس از شیلی در رتبه دوم قرار دارد. سرانه تولید ناخالص داخلی این کشور بالا می باشد. آرژانتین یکی از کشور های در حال توسعه جهان با اقتصاد متوسط می باشد. آرژانتین منابع طبیعی بسیار غنی دارد که در اقتصاد این کشور تاثیر بسیار زیادی گذاشته است. زبان مردم کشور آرژانتین اسپانیایی می باشد که به عنوان زبان رسمی این کشور پذیرفته شده است. دین اکثریت مردم آرژانتین مسیحی می باشد هرچند قانون اساسی آزادی دین را تضمین می کند.

شرایط اقتصادی کشور آرژانتین

امتیاز آزادی اقتصادی آرژانتین 52.7 است که اقتصاد این کشور را در رتبه 148 در شاخص جهانی سال 2021 قرار داده است. امتیاز کلی آن 0.4 واحد کاهش یافته است که دلیل اصلی آن کاهش آزادی مالی است. آرژانتین در بین 32 کشور منطقه آمریکایی در رتبه 26 قرار دارد و امتیاز کلی آن زیر میانگین منطقه ای و جهانی است. آرژانتین هشت توافق نامه تجارت ترجیحی در حال اجرا دارد. نرخ تعرفه میانگین وزنی 13.7 درصد است و 144 اقدام غیرحرفه ای در حال اجرا دارد. سرانه تولید ناخالص داخلی آرژانتین در سال 2019،  444.458 میلیار دلار بود که از لحاظ تولید ناخالص داخلی دررتبه 25 در جهان قرار داشت. کشور آرژانتین از بخش های کشاورزی، صادرات و پایه های صنعتی متنوعی بهره می برد. در سال 2002 ، 75.5% از جمعیت آرژانتین زیر خط فقر قرار داشتند و در سال 2006  به 31/4% رسید. کالاهای صادراتی آرژانتین شامل سویا و روغن های گیاهی همچنین نفت و گاز و صنایع پتروشیمی می باشد. شرکای اصلی کشور آرژانتین در زمینه صادرات کشور های برزیل، ایالات متحده آمریکا و چین می باشند.

ثبت شرکت در کشور آرژانتین

مزایا ثبت شرکت در کشور آرژانتین

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاص می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در آرژانتین هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

انواع ثبت شرکت در کشور آرژانتین

شرکت با مسئولیت محدود آرژانتین: برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود در آرژانتین به حداقل دو مدیر و دو سهامدار نیاز می باشد راه اندازی این شرکت دوماه طول میکشد و حداقل سرمایه لازم برای ثبت آن 300 دلار آمریکا می باشد. برای ثبت شرکت مدیر باید مقیم آرژانتین باشد اما ضرورتی برای مقیم بودن سهامدار نیست.

شرکت سهام آرژانتین: برای ثبت شرکت سهامی به حداقل یک مدیر و دو سهامدار نیاز می باشد. سهامداران شرکت می توانند از هر ملیتی باشند اما مدیر باید مقیم آرژانتین باشد. حداقل سرمایه لازم برای ثبت این شرکت در آرژانتین 7500 دلار آمریکا می باشد.

دفتر شعبه آرژانتین: دفتر شعبه یک شرکت خارجی در آرژانتین می تواند قرار دادهای فروش محلی امضا کند و از مشتریان درآمد کسب کند. برای ثبت دفتر شعبه در آرژانتین نیازی به سرمایه اولیه نیست. دفتر شعبه فقط در محدوده تعریف شده توسط شرکت مادر فعالیت میکند.

قوانین ثبت شرکت در کشور آرژانتین

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور آرژانتین وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور ماهر و مجرب باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور آرژانتین برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در کشور آرژانتین برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در کشور آرژانتین قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: نرخ مالیات برای شرکت های مقیم و غیرمقیم در آرژانتین 35% تعیین شده است. آرژانتین از شرکت های غیر مقیم فقط از درآمدی که در داخل آرژانتین کسب می کنند مالیات دریافت می کند ولی از شرکت های مقیم از درآمدهای جهانی که کسب می کنند مالیات دریافت میکند. همه شرکت های مقیم آرژانتین باید ماهانه اظهار نامه مالیات بر ارزش افزوده را ارائه دهند. مالیات بر درآمد شخصی در آرژانتین 9% تا 35% درصد می باشد. عوارض فروش املاک و مستغلات در آرژانتین بین 2.5% تا  %4 تعیین شده است. قانون شرکت های آرژانتین شرکت ها را ملزم به ارائه صورت های مالی حسابرسی شده می کند.

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت در کشور آرژانتین، مزیت های ثبت شرکت و قوانین و مقررات ثبت شرکت در آرزانیتن و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما از ثبت شرکت در کشور آرژانتین باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی و دقیقی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزیتهای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور آرژانتین موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور آرژانتین به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور آرژانتین برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در کشور آرژانتین با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور آرژانتین با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

فهرست مطالب