اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

ثبت شرکت در کشور تایلند

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۲۴ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ثبت شرکت در کشور تایلند

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور تایلند * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور تایلند * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور تایلند * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
پرچم کشور تایلند

ثبت شرکت در کشور تایلند

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور تایلند در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور تایلند را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور تایلند نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور تایلند میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور تایلند را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور تایلند

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور تایلند

مراحل ثبت شرکت در کشور تایلند

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور تایلند میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور تایلند را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

پرچم کشور تایلند

محتوای این صفحه عبارتند از:

ثبت شرکت در کشور تایلند

تایلند دومین اقتصاد بزرگ جامعه ملل آسیای جنوب شرقی (آسه‌آن) و دروازه یکی از بازارهای درحال‌رشد و آینده‌دار در سراسر جهان است. تایلند دارای اقتصاد متنوع و پویایی است که دارای صنایع پیشرو مانند خودرو و الکترونیک است.

علاوه بر این، تایلند توافق‌نامه تجارت آزاد با کشورهای چین، هند، ژاپن، کره جنوبی، استرالیا و نیوزیلند منعقد کرده است.

گنجاندن و انجام تجارت در تایلند امکان دسترسی به بازار مصرف داخلی روبه‌رشد، نیروی کار ماهر مقرون‌به‌صرفه، سیستم بانکی تقویت شده و آزادی تجاری نسبتاً بالا را فراهم می‌کند.

تایلند دارای زیرساخت‌های کلاس جهانی، شامل سیستم بزرگراه توسعه‌یافته، 7 فرودگاه بین‌المللی، ترانزیت جمعی مدرن در سطح شهر، 6 بندر دریای عمیق و 2 بندر رودخانه بین‌المللی است.

علاوه بر این، هزینه‌های تجاری در بانکوک مانند اجاره دفتر، برق و آب به طور قابل‌توجهی کمتر از سایر مراکز تجاری منطقه مانند سنگاپور، کوالالامپور، شانگهای یا هنگ‌کنگ است.

به طور معمول ورود و ایجاد یک تجارت رقابتی در پادشاهی تایلند برای خارجی‌ها ممکن است دشوار باشد. این امر به دلیل بسیاری از محافظت‌های صورت‌گرفته برای محدودکردن توانایی خارجی‌ها برای رقابت با تایلندی‌ها برای مشاغل محلی است. بااین‌حال، هیئت سرمایه‌گذاری تایلند (BOI) قوانین ویژه‌ای را برای ارتقا companies شرکت‌ها در بخش‌های اصلی وضع کرده است تا بتواند با همسایگان جنوب شرقی آسیا مانند سنگاپور و هنگ‌کنگ رقابت کند.

تایلند BOI ، شما می‌توانید یک شرکت صددرصد خارجی داشته باشید که به طور فیزیکی در خاک تایلند فعالیت می‌کند. این می‌تواند مزایای قابل‌توجهی مانند اقامت رسمی مالیات را به شما بدهد. علاوه بر این، با کار در خارج از تایلند هزینه‌های سربار شما بسیار کمتر خواهد شد. تأسیس در تایلند به‌عنوان یک شرکت BOI مزایای بسیاری دارد.

مزایای یک شرکت تأیید شده BOI

0٪ مالیات شرکتی – تعطیلات مالیاتی 8 ساله (با امکان تمدید به 11 سال)

اقامت تایلند

مجوز کار تایلندی

ویزای 2-3 ساله غیر B

ورود دیپلماتیک به فرودگاه سوارنابهومی

تا 50٪ کاهش مالیات شخصی (تخفیف مالیات شخصی تایلند)

مالکیت 100٪ خارجی

4: 1 کارهای خارجی به تایلندی استثنائات قانون اجازه

اجازه مالکیت یک قطعه زمین کوچک

تهیه برنامه

مدارک واقعی برنامه حدود 8 صفحه است. شما باید اطلاعات اولیه، پیش‌بینی‌های مالی و تعداد تخمینی کارمندانی را که در میان سایر اطلاعات استخدام می‌کنید ارائه دهید. برای تهیه شواهد و پرکردن همه موارد به روشی خاص باید مراقبت کنید. اگر با روند کار آشنایی ندارید، انجام یک وظیفه توسط خودتان می‌تواند دلهره‌آور باشد. انتظار می‌رود که کل روند درخواست از ابتدا تا انتها 3-6 ماه طول بکشد.

مصاحبه در ستاد BOI

پس از ارسال مدارک، در مرکز BOI در بانکوک مصاحبه‌ای انجام خواهد شد. مؤسسان شرکت باید در این جلسه حضور داشته باشند. ما شما را برای آنچه در این مصاحبه انتظار داریم آماده خواهیم کرد – ما 95٪ آنچه BOI از شما می‌پرسد می‌دانیم – برای 5٪ دیگر شما فقط باید پاسخ صادقانه درباره شرکت خود بدهید. شما می‌خواهید در این مصاحبه از هر نظر نسبت به BOI صادق باشید – آنها متقاضیان زیادی را دیده‌اند، بنابراین می‌دانند چه کسی سعی در گمراه کردن دارد. فقط انتظار داشته باشید که یک برنامه تجاری عادی و گردش مالی تخمینی خود را که برای تجارت پیش‌بینی کرده‌اید به آنها ارائه دهید.

مروجین (توسعه‌دهنده) شرکت در تایلند

برای تشکیل یک شرکت تایلندی، برخی از الزامات خاص دررابطه‌با مروجان شرکت وجود دارد.

باید حداقل 3 مروج (20 سال یا بیشتر) برای یک شرکت محدود خصوصی – یا 12 مروج برای یک شرکت سهامی خاص داشته باشد

توسعه‌دهنده‌ها باید در مراحل ثبت‌نام برای ثبت‌اسناد ثبت‌نام و در دسترس باشند.

مروجین باید بلافاصله پس از ثبت شرکت سهام‌داران اولیه باشند و حداقل باید یک سهم داشته باشند.

مروجین ممکن است پس از آن در انتقال آن سهام به اشخاص دیگر آزاد باشند.

این استفاده از مروجین از ویژگی‌های قانون تایلند است که معمولاً برای راه‌اندازی شرکت در مکان‌های دیگر نیازی به آن نیست.

رزرو نام

نام شرکت درخواست خواهد شد. متقاضی ملزم به ارائه سه نام احتمالی است و ثبت‌کننده دارای صلاحیت رد هر یک از نام‌ها در صورت عدم مطابقت با الزامات، استفاده از آنها در حال استفاده یا عدم دلایل دیگر تعیین شده است.

ثبت‌نام MOA

تفاهم‌نامه انجمن MOA باید شامل موارد زیر باشد:

نام شرکت

استانی که شرکت در آن واقع شده است

دامنه تجارت شرکت

سرمایه‌ای که باید ثبت شود

نام مروجین (توسعه‌دهنده)

اطلاعات سرمایه باید شامل تعداد سهام و ارزش اسمی آنها باشد

سرمایه باید صادر شود، اگرچه فقط در این مرحله تشکیل بخشی از آن پرداخت می‌شود

ثبت شرکت

پس از ثبت MOA و دریافت تأییدیه BOI ، شرکت باید ثبت شود. همراه با هزینه‌های دولتی مناسب، 25٪ سرمایه ثبت شده باید پرداخت شود. اگر این شرکت از کارگران خارجی استفاده کند، سایر الزامات مربوط به سرمایه ثبت شده ممکن است اعمال شود.

جلسه قانونی

باید توجه داشت که همه سهام ثبت شده در آن مشترک شده‌اند، مروجین تجارت را به مدیران تحویل داده‌اند و پرداخت حداقل 25٪ از کل سهام توسط سهام‌داران در یک جلسه قانونی با حضور پرداخت شده است از همه مشترکین و مروجان

ثبت FBL

اگر در تعریف شرکت خارجی مطابق قانون تجارت خارجی قرار گیرد، شرکت قبل از شروع فعالیت ملزم به دریافت مجوز تجارت خارجی (FBL) خواهد شد. این مرحله وقت‌گیر دیگری است که ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا راه‌اندازی شرکت BOI شما بدون مشکل پیش برود.

مالیات بر ارزش افزوده و ثبت مالیات

این شرکت ملزم به درخواست و دریافت شناسه مالیاتی و گواهی مالیات بر ارزش افزوده با 60 روز ادغام یا شروع فعالیت خواهد بود. اگر گردش مالی شرکت بیش از 1.2 میلیون بات (پول کشور تایلند) باشد، ثبت‌نام برای مالیات بر ارزش افزوده در اداره درآمد نیز باید ظرف 30 روز از عبور از این آستانه درآمد سالانه انجام شود.

محدودیت‌های مالکیت خارجی

فقط چند نوع تجارت وجود دارد که اجازه مالکیت کاملاً خارجی را نمی‌دهد.

کشاورزی – تکثیر و توسعه گیاهان

استخراج – کاوش سنگ معدن

استخراج – پانسمان مواد معدنی یا سنگ معدن (به‌استثنای استرالیایی‌های تحت پیمان)

استخراج – استخراج سنگ مرمر یا گرانیت

ساخت – ساخت موتورسیکلت 4 زمانه

خدمات عمومی و بازرگانی شرکت های تایلندی

لازم به ذکر است که BOI حق تعیین مقدار سهام برای هر پروژه تبلیغی را دارد که ممکن است توسط سرمایه‌گذاران خارجی نگهداری شود. بااین‌حال، BOI درگذشته با توجه به این نکته بسیار منطقی بوده است، و آنها به‌طورکلی همکاری خوبی دارند.

تایلند هنوز تبادل خودکار اطلاعات OECD برای اهداف مالیاتی (AEoI) را امضا نکرده است.

به طور خلاصه، تایلند یک بازار در حال ظهور و قطب منطقه‌ای جنوب شرقی آسیا و یک شرکت مورد تأیید BOI است، وسیله نقلیه عالی برای تجارت در یکی از مناطق با رشد سریع در سراسر جهان.

مجاز

کد کشور – TH

مبانی حقوقی – مختلط (قانون مدنی و عادی)

چارچوب قانونی – قانون مدنی و تجاری، قانون تجارت خارجی

فرم شرکت – هیئت‌مدیره سرمایه‌گذاری تایلند (شرکت خصوصی محدود شده توسط سهام، شرکت، آموزشی ویبولیتین)

مسئولیت – مسئولیت یک سهام‌دار در برابر شرکت به مبلغ پرداخت نشده باقی‌مانده، در صورت وجود، از ارزش اسمی سهام آنها محدود می‌شود.

سرمایه سهام – در زمان تأسیس، کلیه سهام باید مشترک باشد و حداقل 25٪ از کل سهام باید توسط سهام‌داران پرداخت شود.

حداقل سرمایه اشتراکی ثبت شده موردنیاز ممکن است متفاوت باشد، منوط به تأیید هیئت سرمایه‌گذاری است، اما معمولاً کمتر از 1.000.000 THB نیست.

سهام عادی و ممتاز سهام ممکن است منتشر شود، اما همه سهام باید دارای حق رأی باشد. قانون تایلند انتشار سهام باارزش اسمی کمتر از THB را ممنوع کرده است. سهام خزانه‌داری ممنوع است.

سهام‌داران – مروجان شرکت مسئول ثبت شرکت در وزارت بازرگانی (MOC) هستند. مروجین باید افراد (نه اشخاص حقوقی) باشند. حداقل سه مروج برای یک شرکت محدود خصوصی باید وجود داشته باشد.

حداقل سه سهام‌دار همیشه لازم است. اطلاعات سهام‌داران در دسترس عموم است.

یک شرکت تبلیغاتی BOI ممکن است کاملاً متعلق به خارجی‌ها باشد. شرایط، از جمله حداقل سرمایه، انتقال فناوری و نیازهای گزارشگری، ممکن است با هیئت سرمایه‌گذاری مذاکره شود.

مدیران – حداقل یک مدیر لازم است که باید یک فرد طبیعی باشد و ممکن است ساکن یا غیر مقیم باشد. جزئیات مدیران در یک پرونده عمومی افشا می‌شود.

دبیر – انتصاب منشی با صلاحیت محلی اختیاری است.

آدرس ثبت شده – شرکت‌ها باید در یک آدرس فیزیکی ثبت شوند.

جلسه عمومی 

سالانه اجباری است و باید در تایلند برگزار شود. مدیرمسئول ترتیب دادن مجمع سالیانه سهام‌داران برای تصویب صورت مالی حسابرسی شده شرکت طی 4 ماه از پایان سال مالی است.

امضای الکترونیکی – مجاز

تسویه مجدد – مجاز نیست.

انطباق – شرکت‌ها باید دفاتر را نگهداری کنند و روش‌های حسابداری را همان‌طور که در قانون تجارت مدنی، قانون درآمد و قانون حساب‌ها مشخص شده است، دنبال کنند. اسناد را می‌توان به هر زبانی تهیه کرد، مشروط بر اینکه ترجمه تایلندی به آن ضمیمه شده باشد.

ثبت شرکت در کشور تایلند

طبقه بندی شرکت ها در تایلند

شرکت‌ها باید در اداره درآمد ثبت شوند و شماره مالیات و شناسنامه مالیاتی شرکت‌ها را دریافت کنند.

کلیه شرکت‌های حقوقی موظف‌اند صورت‌های مالی هر دوره حسابداری را تهیه کنند. صورت مالی باید توسط یک حسابرس مجاز حسابرسی شود و تحت‌نظر وی قرار گیرد.

شرکت‌ها باید بیانیه حسابرسی شده و اسناد پشتیبان، از جمله لیستی از سهام‌داران را در تاریخ جلسه، حداکثر 1 ماه پس از تاریخ جلسه سهام‌داران، به اداره درآمد و مدیر ثبت بازرگانی ارائه دهند.

شرکت‌های تایلندی ملزم به ارائه اظهارنامه مالیاتی خود (فرم CIT 50) در طی 150 روز از تاریخ بسته شدن دوره‌های حسابداری خود هستند. پرداخت مالیات باید همراه با اظهارنامه مالیاتی ارائه شود.

علاوه بر این، همچنین لازم است پیش‌پرداخت مالیات را انجام دهید (فرم CIT 51). یک شرکت موظف است ظرف دو ماه پس از پایان شش ماه اول دوره حسابداری خود، سود خالص سالانه خود و همچنین بدهی مالیاتی خود را تخمین زده و نیمی از مبلغ مالیاتی برآورد شده را پرداخت کند. مالیات پیش‌پرداخت در مقابل بدهی مالیاتی سالانه آن قابل اعتبار است.

بسته به فعالیت‌های تجاری خود، ممکن است یک شرکت محدود مجبور شود برای مالیات بر ارزش افزوده یا مالیات خاص تجارت ثبت‌نام کند.

هزینه ثبت‌نام برای MOA و تأسیس شرکت 5500 THB برای هر 1 میلیون THB سرمایه ثبت شده است.

مشارکت تایلندی دقیقاً مانند هر مشارکت دیگری است که ممکن است عادی باشد یا محدود. یک شرکت محدود در تایلند شرکتی است که با تقسیم سرمایه به سهام مساوی تشکیل می‌شود و مسئولیت سهام‌داران به ترتیب به سهام مربوط به آنها محدود می‌شود.

ویژگی های ثبت شرکت در تایلند

مالکیت آن حداقل سه سهام‌دار است.

مسئولیت هر یک از سهام‌داران محدود به ارزش اسمی سهام آنها است.

مشارکت سهام‌داران در شرکت محدود است زیرا مدیران امور شرکت را مدیریت می‌کنند.

مراحل نحوه ثبت شرکت تایلندی را طی کنید.

مرحله 1: ثبت‌نام شرکت

اولین قدم در راه‌اندازی شرکت در تایلند رزرو نام شرکت خود است. نام نباید شبیه نام هر شرکت ثبت شده موجود در تایلند باشد. نام شرکت باید با کلمه “محدود” پایان یابد.

 

نکته: توصیه می‌شود سه اسم را به ترتیب دلخواه خود رزرو کنید تا مطمئن شوید شانس موفقیت بیشتری دارید. نام شرکت شما به زبان تایلندی ثبت خواهد شد حتی اگر نام شرکت به انگلیسی باشد. نام شرکتی را انتخاب نکنید که برای غیرانگلیسی زبان طولانی یا دشوار باشد زیرا این امر ممکن است در آینده هرگونه عارضه‌ای از جمله اشتباه در تنظیم چک و غیره ایجاد کند. نام کسب‌وکار شما ممکن است با نام شرکت ثبت شده شما متفاوت باشد.

 

رزرو نام شرکت را می‌توانید به‌صورت آنلاین در وب‌سایت دپارتمان توسعه تجارت DBD انجام دهید. برنامه رزرو نام معمولاً طی 1-3 روز تأیید می‌شود. پس از تأیید نام شرکت، فقط 30 روز معتبر است و اجازه تمدید ندارد.

مرحله 2: تشکیل یادداشت همکاری

پس از ثبت‌نام در وزارت بازرگانی MOC این شرکت می‌تواند تفاهم‌نامه همکاری خود را ثبت کند. در این مرحله، کلیه سهام باید پرداخت شود. برای شرکت در مشاغل خارجی ابتدا باید تصویب کابینه را جویا شوید.

 

این تفاهم‌نامه شامل:

 

نام شرکت پیشنهادی

دفتر ثبت شده پیشنهادی شرکت در تایلند

اهداف شرکت

اعلامیه‌ای مبنی‌بر محدود بودن مسئولیت سهام‌داران

مقدار سرمایه سهامی که شرکت با آن قصد دارد ثبت شود و تقسیم آن به سهام.

نام، آدرس، مشاغل و امضاهای مروجین و تعداد سهام مشترک هر یک از مروجان

مرحله 3: جلسه قانونی

این شرکت همچنین باید آیین‌نامه و اساسنامه خود را که باید در یک جلسه قانونی تنظیم شود، ارائه دهد. همچنین در جلسه مذکور هیئت‌مدیره و حسابرسان شرکت منصوب می‌شوند. سایر مشاغل انجام شده در جلسه قانونی شامل موارد زیر است:

 

تصویب مقررات شرکت، در صورت وجود؛

تصویب هرگونه قرارداد منعقد شده و هرگونه هزینه‌ای که مروجین در ارتقا ترویج کردن شرکت متحمل شده‌اند.

تعیین مبلغی که در صورت وجود به مبلغی پرداخت شود.

اصلاح تعداد سهام ترجیحی، در صورت وجود؛

تعیین تعداد سهام عادی یا سهام ممتاز که به طور کامل یا جزئی پرداخت می‌شود.

انتصاب اولین مدیران و حسابرسان و تعیین اختیارات مربوطه.

 

مرحله 4: ثبت شرکت در تایلند

ثبت شرکت باید در همان روزی ثبت شود که تفاهم‌نامه انجمن در وزارت بازرگانی ثبت شود مشروط بر اینکه جلسه قانونی از قبل تشکیل شده باشد. درخواست ثبت‌نام باید حداکثر 90 روز از تاریخ جلسه قانونی ارسال شود.

در این مرحله از فرایند ثبت‌نام است که هزینه‌های ثبت شرکت پرداخت می‌شود.

ثبت نام مالیاتی شرکت ها در تایلند

پس از ثبت شرکت و ظرف مدت 60 روز از زمان تأسیس یا شروع عملیات، باید کارت شناسایی شرکت مالیات شرکت را از اداره درآمد درخواست و اخذ کنید.

 

مالیات بر ارزش افزوده از سال 1992 در تایلند اجرا می‌شود. این مالیات مالیاتی غیرمستقیم است که بر ارزش افزوده هر مرحله از تولید و توزیع اعمال می‌شود. هر نهاد تجاری که به طور منظم کالا در تایلند تأمین می‌کند یا خدمات ارائه می‌دهد و گردش مالی سالانه آن از 1.8 میلیون بات بیشتر است باید برای مالیات بر ارزش افزوده در تایلند ثبت‌نام کند. علاوه بر این، در صورت تمایل به دریافت مجوز کار، باید سریعاً شرکت خود را برای مالیات بر ارزش افزوده ثبت کنید.

 

اگرچه ثبت شرکت در تایلند کمی پیچیده است، با این وجود تایلند مکانی عالی برای سرمایه‌گذاری است. توصیه می‌شود در تصمیم‌گیری در مورد انتخاب شرکت با یک وکیل شرکت تایلندی مشورت شود.

سؤالات متداول

حداقل سرمایه ثبت شده موردنیاز شرکت چقدر است؟

 

حداقل سرمایه ثبت شده 2 میلیون THB برای مشاغل خارجی که غیر محدود فعالیت می‌کنند و 3 میلیون THB برای مشاغل محدود تحت قانون تجارت خارجی. شرکت‌های متعلق به تایلند مشمول چنین شرایطی نیستند (اما برای حمایت از مجوز کار برای کارمندان خارجی باید شرایط مالی را داشته باشند).

مراحل ثبت‌نام چه مدت طول می‌کشد و چه زمانی می‌توانم کار خود را شروع کنم؟

 

مدت‌زمان ثبت‌نام به ماهیت تجارت و سرعت شما در ارائه اطلاعات درخواستی بستگی دارد. یک شرکت می‌تواند طی 1 تا 2 هفته تأسیس شود اما درخواست مجوز تجارت خارجی بسته به فعالیت تجاری حداقل 6 ماه طول می‌کشد.

تعهدات بعد از ثبت شرکت در کشور تایلند

پس از ثبت مشاغل، شما ملزم به ارائه پرونده‌های مالیات و مالیات بر ارزش افزوده در اداره درآمد و پرداخت ماهیانه مشارکت‌های تأمین اجتماعی کارمندان خود در اداره تأمین اجتماعی خواهید بود. همچنین برای اینکه حسابرس در گزارش‌های مالی که باید سالانه به اداره درآمد و دپارتمان توسعه تجارت ارسال شود، باید اطمینان حاصل کنید که سوابق حسابداری صحیح حفظ می‌شود. تعهدات دیگری نیز وجود دارد مانند تهیه گزارش نیم‌سال، پرداخت هزینه جبران خسارت کارمند، ارائه گزارش‌ها مربوطه به مقامات مانند شرکت‌های تبلیغ شده توسط هیئت سرمایه‌گذاری و غیره. در مورد خارجی که دارای اجازه کار و ویزای غیر مهاجرتی است، این موارد نیز باید قبل از تاریخ انقضا تمدید شوند.

چگونه می‌توان یک حساب بانکی برای تجارت باز کرد؟

نسبت به ثبت یک نهاد تجاری در تایلند، افتتاح حساب بانکی یک شرکت برای پشتیبانی از معاملات و عملیات آن ضروری است. کاملاً ساده است که پس از ثبت‌نام، یک حساب بانکی شرکتی در یک بانک محلی برای تجارت خود باز کنید. بانک برای تأیید افتتاح حساب شرکت با جزئیات مرجع امضا و الزامات، همراه با اسناد ثبت مشاغل و اسناد شناسایی سهام‌داران، مدیران و امضاکنندگان مجاز بانک، به مجموعه‌ای از صورت‌جلسه هیئت‌مدیره نیاز دارد. حساب. همچنین هنگام افتتاح حساب شرکتی باید چندین فرم را در بانک پر کنید. توجه داشته باشید که برخی از بانک‌ها قبل از اینکه اجازه استفاده از خدمات خاص مانند بانکداری آنلاین در حساب شرکتی را بدهند، مدیران خارجی را ملزم به داشتن مجوز کار و ویزای غیر مهاجرتی می‌کنند.

 

 

 

ثبت شرکت بین المللی فقط با ثبتا شرکت

فهرست مطالب