(5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

ثبت شرکت در ترکمنستان

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه ثبت شرکت در ترکمنستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به ثبت شرکت در ترکمنستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند

ثبت رسمی شرکت  توسط وکلای رسمی در زمینه امور ثبتی بهمراه افتتاح حساب شرکتی ظرف مدت کمتر از 30 روز بدون محدودیت ثبتی تعداد اعضا از 1 نفر تا 10 نفر امکان اخذ اقامت بهمراه سرمایه گذاری راه اندازی کسب و کار واقعی اخذ سیم کارت این کشور پشتیبانی و پاسخگویی 24 ساعته بیش از 12000 مشتری راضی
امروز مورخ: ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق
وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

خدماتـــــــ : ثبت شرکت در ترکمنستان

نوع شرکت
هزینه ثبت شرکت
LTD
تماس بگیرید
ثبت شرکت در ترکمنستان

خدمات ثبت شرکت در ترکمنستان

با ثبت شرکت در ترکمنستان یا بعبارتی با داشتن یک بیزنس پلن دقیق و سرمایه کافی می توانید در کوتاه ترین بازه زمانی به اقامت دائم و شهروندی کشور ترکمنستان برسید. ثبت شرکت در ترکمنستان، یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به خارج و اخذ اقامت دائم فرد و اعضای خانواده او است. با ثبت شرکت بین المللی در ترکمنستان فرزندان شما نیز قادر خواهند بود تا در دانشگاه ها و مدارس دولتی ترکمنستان با هزینه بسیار کم و گاها به صورت رایگان تحصیل کنند. موسسه مهاجرتی و ثبتی ثبتا می تواند در مسیر ثبت شرکت در کشور ترکمنستان به شما کمک کند. کارشناسان ما هفت روز هفته به صورت ۲۴ ساعته به متقاضیان ثبت شرکت در ترکمنستان ، مشاوره تلفنی رایگان ارائه می دهند. این مرکز از لحظه درخواست شما تا زمان ثبت نهایی شرکت در ترکمنستان همراه شما خواهد بود .

دلایل ثبت شرکت در ترکمنستان

ثبت شرکت در ترکمنستان یکی از رایج ترین روش های مهاجرت به ترکمنستان است و در واقع به معنای استارت و گسترش یک فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی محسوب می شود. این روش از مهاجرت یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین راهکارها برای افراد اهل راه اندازی کسب و کار و بیزینس است. معمولا افرادی که دارای ایده ها و بیزینس های مختلفی هستند و در بازارهای داخلی به نتیجه های کاملاً ایده آل و مطلوب نرسیده اند، نیازمند به عرضه و تقاضا در بازارهای جهانی و بین المللی هستند. به همین منظور تصمیم به اخذ ویزای ترکمنستان از طریق ثبت شرکت در این کشور میگیرند.

یکی از فاکتورهای مهم انتخاب کشور برای ثبت شرکت و انجام فعالیت اقتصادی، میزان تولید ناخالص داخلی کشور مورد نظر است. تولید ناخالص داخلی ارزش پولی تمامی کالاها و خدمات نهایی تولید شده در داخل مرزهای یک کشور طی دوره زمانی خاص را نشان می دهد.

تاسیس و راه اندازی شرکت در ترکمنستان

برای این که موفق به ثبت شرکت در ترکمنستان شوید لازم است که سرمایه لازم و تجربه کافی در زمینه فعالیت های اقتصادی در بازارهای بین المللی را داشته باشید. در ادامه درباره شرایط و ویژگی های اخذ اقامت ترکمنستان از طریق ثبت شرکت در ترکمنستان توضیحات بیشتری خواهیم داد و اطلاعات مفیدی برایتان ارائه می دهیم.

شرایط ثبت شرکت در ترکمنستان

برای استفاده از مزیت های ثبت شرکت در ترکمنستان اولین قدم طراحی و ایجاد بیزینس پلن و یا برنامه اقتصادی در حوزه تخصصی خودتان است. به طور کلی ثبت شرکت در ترکمنستان ، برای افرادی که قصد فعالیت اقتصادی در بازارهای بین المللی را دارند، مناسب است. برای ثبت شرکت در ترکمنستان، لازم است به مواردی که در ادامه گفته شده است توجه کنید:

ثبت شرکت بین المللی

تعیین موضوع فعالیت شرکت در ترکمنستان

متقاضیان برای راه اندازی شرکت در ترکمنستان باید از طریق ثبت رسمی شرکت در این کشور اقدام کنند. برای این کار، فرد متقاضی ثبت شرکت در ترکمنستان باید رزومه و ایده اقتصادی برای اثبات بیزینس خود را داشته باشد. همچنین لازم است تسلط کامل نسبت به فعالیت مورد نظر و بازار اقتصادی مربوط به آن داشته باشد. توجه داشته باشید حوزه ای که می خواهید در آن فعالیت اقتصادی کنید باید در کشور ترکمنستان پرتقاضا و مورد نیاز جامعه باشد.

پروسه راه اندازی شرکت در ترکمنستان

در صورت داشتن شرایط لازم برای ثبت شرکت در ترکمنستان ، شخص با دادن وکالت نامه رسمی به نماینده خود می تواند شروع به فرایند ثبت شرکت خود در کشور ترکمنستان نماید. پس از پروسه هایی مانند تائید بیزینس پلن، تعیین سازوکار، اساس نامه، کد اقتصادی شرکت، گستره فعالیت ها و … شرکت شما در کشور ترکمنستان راه اندازی می شود. پس از آن، به متقاضی دعوت نامه ای برای کار در زمینه موضوع فعالیت شرکت ثبت شده اعطا می گردد تا با حضور در این کشور، ایده و تخصص خود را گسترش دهد.

طراحی برنامه اقتصادی شرکت در ترکمنستان

درک درست از ایده تجاری شما در کشور ترکمنستان، اهمیت بخصوصی دارد. برای اینکه شرکت شما در ترکمنستان ، یک شرکت موفق و پربازده باشد، طراحی برنامه اقتصادی، بسیار حائز اهمیت است.

عوامل مهم ثبت شرکت در ترکمنستان

شما برای راه اندازی هر نوع شرکتی در ترکمنستان ، نیازمند شناخت بازار این کشور و برنامه ریزی براساس میزان سرمایه و برنامه انتخابی خود هستید. بعضی از موارد موثر در انتخاب نوع شرکت و نوع فعالیت در کشور ترکمنستان شامل موارد زیر می شوند:

انواع شرکت ها برای ثبت در کشور ترکمنستان

برای اینکه موفق به ثبت شرکت در ترکمنستان شوید، در مرحله اول لازم و ضروری است که با انواع شرکت در کشور ترکمنستان آشنایی داشته و تفاوت های آن ها را به خوبی درک کنید. در این قسمت از مقاله به معرفی 6 توع شرکت می پردازیم که با توجه به نیاز و شرایط خود ، قادر به ثبت آنها در ترکمنستان هستید. این موارد عبارت اند از:

ثبت شرکت سهامی در ترکمنستان

برای ثبت شرکت سهامی در ترکمنستان نیازمند به حداقل دو نفر اعضا هیئت مدیره خواهید داشت و مسئولیت های سهام دارها با توجه به مبالغ اسمی سهام ها تعیین میشوند. ثبت شرکت سهامی در ترکمنستان یکی از رایج ترین انواع شرکت های ثبتی در این کشور میباشد.

ثبت شرکت مسئولیت های محدود در ترکمنستان

ثبت شرکت با مسئویت محدود یکی دیگر از انواع شرکت هایی که دارای محبوبیت زیادی در کشور ترکمنستان میباشد . در این نوع شرکت ها یک شخص به صورت مستقل نیز قادر به ثبت و راه اندازی شرکت در ترکمنستان خواهد بود. البته لازم به ذکر است که هزینه های ثبت شرکت با مسئولیت محدود در ترکمنستان از سایر شرکت ها مناسب تر و پایین تر است. چنانچه تمایل به اخذ اطلاعات در زمینه هزینه ثبت شرکت مسئولیت محدود در ترکمنستان را داشته باشید، می توانید با کارشناسان و مشاورین موسسه امور ثبتی ثبتا تماس گرفته و مشاوره اخذ کنید.

ثبت شرکت تعاونی در ترکمنستان

برای ثبت شرکت تعاونی در ترکمنستان به حداقل سه شخص نیاز خواهید داشت و باید بدانید که مسئولیت این قبیل از شرکت ها نیز می تواند به صورت محدود و یا نامحدود باشد. همچنین مدت زمان ثبت شرکت تعاونی در کشور ترکمنستان بین 2 الی 4 ماه میباشد.

تاسیس شعبه شرکت در ترکمنستان

از دیگر شرکت های رایجی که می توانید در کشور ترکمنستان ثبت نمایید، مربوط به ثبت شعبه شرکت است. افرادی که در یک کشور شرکت ثبت نموده اند و صاحب شرکت خاصی هستند، می توانند برای ثبت شعبه شرکت در ترکمنستان اقدام کنند.

ثبت شرکت مدنی - تجاری در ترکمنستان

ثبت شرکت مدنی تجاری در کشور ترکمنستان دارای شرایط خاص خود است ، این قبیل از شرکت های مدنی- تجاری معمولاً از تجمیع تعدادی از مالکین تشکیل شده و هر یک از اشخاص مالک سرمایه مربوط به خود هستند که به صورت جمعی آن ها را اداره می کنند.

ثبت شرکت تجاری در ترکمنستان

به جرأت می توانیم بگویم اکثر شرکت هایی که در ترکمنستان به ثبت می رسند، شامل حوزه تجاری و بازرگانی هستند . شرکت های تجاری در ترکمنستان خود به چهار دسته تقسیم بندی می.شوند. این موارد عبارت اند از:
• ثبت شرکت سهامی خاص و عام در ترکمنستان
• ثبت شرکت تضامنی در ترکمنستان
• ثبت شرکت سهامی در ترکمنستان
• ثبت شرکت تولیدی در ترکمنستان
حال که با انواع شرکت های مختلف در ترکمنستان ا آشنا شدید ، لازم می دانیم که در ادامه به شرایط و مراحل مختلف برای ثبت شرکت در ترکمنستان بپردازیم. چنانچه تمایل دارید در سریع ترین زمان ممکن برای اخذ اقامت در ترکمنستان به روش ثبت شرکت اقدام کنید، توصیه می کنیم که از کارشناسان و مشاورین موسسه ثبتی و بین المللی ثبتا در این زمینه مشورت گرفته و روند مهاجرت خود به کشور ترکمنستان را سرعت ببخشید.

مراحل ثبت شرکت در ترکمنستان

تاسیس یک شرکت در ترکمنستان و یا سرمایه گذاری در ترکمنستان ، می تواند بسیار پیچیده به نظر برسد. به طور معمول توصیه می شود برای طی کردن این راه پر پیچ و خم به تنهایی اقدام نکنید، به خصوص اگر به زبان کشور ترکمنستان، و یا قوانین مقررات کشور ترکمنستان آشنایی ندارید.
فضای تجارت برای شرکت های بین المللی ترکمنستان بی نظیر است. اما قبل از هر اقدامی لازم است حتما تمام جنبه های ثبت شرکت در ترکمنستان را بررسی کنید. مراحل ثبت یک شرکت در ترکمنستان به شرح زیر است:
• ارسال نام شرکت و مشخصات فردی خود برای مرحله پیش ثبت نام در اداره ثبت شرکتهای ترکمنستان.
• تصویب و اخذ تاییدیه از سازمان تجارت کشور ترکمنستان
• آماده سازی سایر مدارک برای ثبت شرکت در

مشاوره و ارزیابی شرایط متقاضی

قبل از هرگونه اقدام برای ثبت شرکت در ترکمنستان لازم است با مشاوران با تجربه در خصوص ثبت شرکت صحبت نمایید و مواردی از قبیل : هدف از ثبت شرکت ، حوزه فعالیت ، دیدگاه و چشم انداز ها و … را برای خود مشخص نمایید.

عقد قرارداد ثبت شرکت در ترکمنستان

پس از قطعیت یافتن موضوع ثبت شرکت در ترکمنستان باید نسبت به عقد قرارداد رسمی و تنظیم وکالت نمامه به وکلای مجموعه اقدام نمایید .

آماده سازی مدارک ثبت شرکت در ترکمنستان

یکی از مهمترین مراحل برای ثبت شرکت در ترکمنستان آماده سازی اسناد و مدارک لازم برای ثبت شرکت در این کشور میباشد که پس از انعقاد قرارداد توسط کارشناسان موسسه و با همکاری مقاضی این مرحله انجام میشود.

ثبت نهایی شرکت در ترکمنستان

با آغاز فرایند ثبت شرکت در ترکمنستان معمولا در طول مدت 1 الی 2 ماه ، شرکت شما بطور کامل ثبت شده و کلیه اسناد و ندارک شرکت بهمراه کد ریجیستری به متقاضی تحویل میشود.

مدارک ثبت شرکت در ترکمنستان

ثبت شرکت در ترکمنستان به مدارک و اسناد مخصوص خود نیاز دارد. از این رو لازم است قبل از اقدام قوانین کشور ترکمنستان را به دقت بررسی کنید. برخی از مدارک که برای ثبت شرکت در ترکمنستان ضروری است عبارتند از:

اقامت از طریق ثبت شرکت در ترکمنستان

ازجمله روش های اخذ اقامت کشور ترکمنستان ، کار کردن و گسترش فعالیت های اقتصادی، اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت بین المللی در ترکمنستان است. با ثبت برند و شرکت خود در کشور ترکمنستان ، اقامت موقت برای شما صادر می شود. به علاوه می توانید از سیستم بانکی بین المللی نیز در این حوزه استفاده کنید. در صورت موفقیت، شما میتوانید پس از گذشت مدتی، مشمول اقامت دائم کشور ترکمنستان شوید. در صورت اخذ اقامت دائم ترکمنستان می توانید پاسپورت ترکمنستان را اخذ کنید و در نهایت پس از طی مراحلی میتوانید تابعیت کشور ترکمنستان را کسب کنید. همچنین ثبت شرکت خارجی در کشور ترکمنستان به شما امکان اخذ اقامت این کشور برای همسر و فرزندان زیر سن قانونی را نیز می دهد.

هزینه ثبت شرکت در ترکمنستان

در حالت کلی برای ثبت یک شرکت در ترکمنستان نیاز به پرداخت مبالغ زیادی نیست. اصلی ترین سرمایه برای اقامت ترکمنستان از طریق ثبت شرکت در ترکمنستان ، تمکن مالی شما است. در واقع پس از ثبت شرکت فرامرزی در این کشور و اخذ اجازه کار ، شخص حتماً باید مبالغ و مدارک مربوط به گردش مالی و سرمایه مانند گواهی تمکن مالی را ارائه دهد تا بتواند بیزینس خود را در کشور ترکمنستان راه اندازی کند و بتواند از این طریق آن اقامت دریافت کند.

مزایای ثبت شرکت در ترکمنستان

شما با ثبت شرکت در ترکمنستان می توانید اقامت کاری و در نهایت پاسپورت کشور ترکمنستان را اخذ کنید. همچنین امکان افتتاح حساب بانکی بین المللی در این کشور را خواهید داشت. برخی از مزیت های ثبت شرکت در ترکمنستان عبارتند از:
• امکان اخذ اقامت برای خود و افراد خانواده
• اخذ کارت اعتباری و حساب بانکی در کشور ترکمنستان
• امکان عرضه سهام شرکت در بورس ترکمنستان
• اخذ آسان ویزای سایر کشورها
• امکان دریافت تابعیت کشور ترکمنستان برای خود و خانواده تان
• عدم نیاز به سرمایه بالا برای ثبت شرکت در ترکمنستان
• ورود به بازارهای جهانی و کسب اعتبار بیشتر برای برند خود

ثبت شرکت بین المللی

سخن پایانی:

موسسه ثبتا با شناختی کامل از کشور ترکمنستان و مسیرهای مختلف ثبت شرکت در ترکمنستان و همچنین تسلط کامل به حوزه های اقتصادی، با توجه به نوع تخصص، برنامه اقتصادی و سرمایه ای که دارید، بهترین گزینه ها را برای شما مشخص می کند. مجموعه ثبتا به شما کمک می کند تا در کشور ترکمنستان کسب و کار خود را راه اندازی کنید . این نجموعه از مرحله ثبت شرکت و طراحی بیزینس پلن تا مرحله به موفقیت رساندن شرکت شما در کشور ترکمنستان در کنارتان خواهد بود و این مسیر پر فراز و نشیب را برای شما ساده تر خواهد کرد.

سوالات متداول:

مدت زمان لازم برای ثبت شرکت در ترکمنستان معمولا بین 1 الی 2 ماه زمانبر است
بله امکانپذیری بوده ، شما میتوانید بمنظور عقد قرارداد ثبت شرکت در ترکمنستان و یا اطلاع از شرایط ثبت شرکت ها در این کشور با موسسه ثبتا تماس بگیرید.
هزینه ثبت شرکت در ترکمنستان با توجه به نوع شرکت و شرایط ثبتی از 1800 دلار تا 4000 دلار متغییر است.
شما میتوانید به دو روش حضوری و غیر حضوری نسبت به عقد قرارداد ترکمنستان اقدام نمایید ، متقاضیان میتوانند بمنظور کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان این مرکز ارتباط بگیرند.
آخرین مطالب:

خدماتـــــ : ثبت شرکت در ترکمنستان

نوع شرکت
هزینه ثبت شرکت
LTD
تماس بگیرید

فهرست مطالب