اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

ثبت شرکت در کشور ترکمنستان

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۲۴ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ثبت شرکت در کشور ترکمنستان

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور ترکمنستان * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور ترکمنستان * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور ترکمنستان * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در ترکمنستان

ثبت شرکت در کشور ترکمنستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور ترکمنستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور ترکمنستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور ترکمنستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور ترکمنستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور ترکمنستان را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور ترکمنستان

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور ترکمنستان

مراحل ثبت شرکت در کشور ترکمنستان

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور ترکمنستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور ترکمنستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در ترکمنستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

آشنایی ثبت شرکت در کشور ترکمنستان

ترکمنستان با مساحت 488.100 کیلومتر مربع پنجاه و دومین کشور بزرگ جهان میباشد. این کشور در ا کتبر سال 1991 در یک همه پرسی موجودیت خود را به عنوان یک کشور مستقل اعلام کرد و قانون در 18 مه 1992 در چهاردهمین نشت مجلس ترکمنستان به تصویب رسید.
ترکمنستان دارای اقتصاد روبه رشد است و به منابع زیاد نفت وگاز دسترسی دارد که این امر باعث شده این کشور از نظر اقتصادی سطح مطلوبی داشته باشد. این شرایط همگی دست به دست هم داده و موجب شده تجار و بازارگانان علاقه مند به ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در ترکمنستان شوند .

شرایط اقتصادی ترکمنستان

ترکمنستان جز 5 کشور بزرگ تولیید کننده گاز طبیعی و نفت در جهان میباشد که آن را به کشور های دیگر از جمله ایران صادر می نماید .
در زمینه توسعه اقتصادی،اقتصاد کشور ترکمنستان طبق آمار صندوق بیین المللی در سا ل 2007 حدود 11.5 % رشد اقتصادی داشته است که بدین واسطه جز کشورهایی که رشد اقتصادی بالایی دارند قرار میگیرد.
ترکمنستان،کشورترکمنستان از جمله کشورهای همسایه است که برای ثبت شرکت اتباع خارجی و سرمایه گزاران داخلی جز مناسبترین کش ور ها است که از حیث قانونی و حمایتی خوبی برخوردار است. با توسعه تجارت بیین الملل و با داشتن مزایای زیاد،این منطقه دارای موقعیت مناسب به منظور سرمایه گذاری های بیین المللی است.

ثبت شرکت و سرمایه گذاری ترکمنستان

قانون سرمایه گذاری در ترکمنستان حقوق و امتیاز های سرمایه گذاران را مشخص میکنه. یکی از مزیت های سرمایه گذاری در ترکمنستان آزاد بودن سیاست خارجی است که فرد سرمایه گذار میتواند راحت سرمایه خود را خارج یا وارد بکند.
سرمایه گذاری در ترکمنستان بواسطه ثبت شرکت و اخذ اقامت دائم فقط از یک طریق صادر میگردد.سرمایه گذاری درترکمنستان باید بیش از500 دلار امریکا باشد که این سبب اخذ ویزای 2 ساله میشود که بعد از گذشت 5 سال شما میتوانید ویزای دائم خود را دریافت کنید. برای تمدید ویزای خود شما باید حداقل 9ماه از هر سال را در ترکمنستان ساکن باشید. سرمایه گذاری در ترکمنستان به دوصورت میباشد.

 • نمایندگی شعبه
 • ثبت شرکت در ترکمنستان
ثبت شرکت در ترکمنستان

چالش های سرمایه گذاری در ترکمنستان

1 .یکی از چالش های سرمایه گذاری در ترکمنستان نبود قانون شفاف اقتصادی است.
2 .قوانین ترکمنستان در زمینه اقتصاد به صورتمتنائب تغییر میکند.
3 .اگر مشکل زبان انگلیسی دارید این میتواند یکی از مشکلات مهم شما باشد.
4 .برای ورود به باز ترکمنستان نیاز به مجوز دارد.
5.تبدیل ارزهای خارجی کمی دشوار است.
6 .دریافت روادید ترکمنستان سخت است.


***به عنوان یک سرمایه گذار شما باید از واردات و صادرات کشور ترکمنستان اگاه باشید**

سرمایه گذاری در ترکمنستان بواسطه ثبت شرکت

 • در این کشور از سوی دولت حمایت زیادی از سرمایه گذاران میکند
 • یکی از چشم گیرترین مزایای کشور ترکمنستان بالا بودن ذخایر نفتی و گازی است
 • شما میتوانید در کشور ترکمنستان به راحتی در امر های عمومی شریک بشوید
 • .مناسب بودن نرخ مالیات نسب به در امدی که دارید
 • در بخش صادرات و واردات زود بازه بودن سود سرمایه گذار میتواند یکی از چشم گیر ترین مزایا در
  سرمایه گذاری بیین الملل باشد
 • نظارت دقیق و تاثیر گذار بانک ها
 • تسریع معرفی به صندوق های بیین المللی پو ل

نمایندگی شعبه در ترکمنستان

در این نوع سرمایه گذاری وفعالیت تجاری برای ثبت شرکت مجوزی داده میشود که برای ارائه خدمات محصولات یک شرکت است و مجوز فعالیت تولیدی را ندارید.

 شخص حقیقی هیچ گونه دارایی از خود ندارد و پس در نتیجه شرکت های که می خواهند در ترکمنستان فعالیت های تولیدی داشته باشند شرکت های حقوقی کوچک را ثبت میکنند .

ثبت شرکت در ترکمنستان

در این حالت مجوزی برای فرد حقیقی صادر میشود که میتواند به صورت مشارکت یا شخصی اجازه فعالیت تجاری را
داشته باشند.مجوزی که برای شخص صادر شده برای انجام فعالیت شخصی میباشد که امکان راه اندازی یک بیزنس
خاص را برای شخص حقیقی فراهم میکند.

فهرست مطالب