اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1401

ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۸ /۰۵ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق

ارائه خدمات ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

All rights reserved
International SABTTA Institute
ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین

ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه ثبت شرکت خدمات ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین

مراحل ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه ای بر ثبت شرکت در لیختن اشتاین

لیختن اشتاین یکی از کشور های اروپای مرکزی است. در این کشور به دلیل همجواری با رشته کوه های آلپ، صنعت گردشگری اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. همچنین به دلیل قوانین و مزایای ویژه ای که به منظور توسعه بخش های مختلف کشور در نظر گرفته شده است، تعداد زیادی از شرکت های خارجی در حوزه های مختلف مشغول به فعالیت های تجاری و غیر تجاری هستند. در این مقاله از وب سایت ثبتا به صورت جامع با کشور لیختن اشتاین، شرایط اقتصادی و نحوه ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین و همچنین مراحل و مدارک مورد نیاز برای این کار آشنا خواهیم شد. در صورت داشتن هر گونه سوال در خصوص ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین می‌توانید با کارشناسان موسسه بین المللی ثبتا تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما در این مورد شما را راهنمایی کنند. ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین از جمله موضوع های مهمی است که می بایست با مشاوره و راهنمایی در یک مسیر اصولی انجام شود. موسسه ثبتا به عنوان یکی از شرکت های معتبر در زمینه ثبت شرکت، اخذ ویزا، مهاجرت و… به افراد و سرمایه گذارانی که تمایل به ثبت شرکت در این کشور را دارند خدمات ویژه ای را ارائه می دهد.

آشنایی با کشور لیختن اشتاین

لیختن اشتاین یکی از کشور های اروپا مرکزی  است که بین اتریش و سوئیس قرار دارد. لیختن اشتاین از غرب و جنوب با سوئیس و از شرق و شمال با اتریش همسایه است. جمعیت این کشور در حدود 39000 نفر می باشد. لیختن اشتاین چهارمین کشور کوچک اروپا است که بیش از 160 کیلومتر مربع مساحت (62 مایل مربع) مساحت دارد و به 11 بخش تقسیم شده است. پایتخت لیختن اشتاین شهر وادوز است و بزرگترین شهرداری آن شهر شان است. لیختن اشتاین یکی از دو کشور محصور خشکی در جهان است. از نظر اقتصادی ، لیختن اشتاین یکی از بالاترین تولیدات ناخالص داخلی را برای هر نفر در جهان دارد که بر اساس برابری قدرت خرید تنظیم می شود. این کشور دارای یک بخش مالی قوی با مرکزیت وادوز است. این شهر قبلاً به عنوان پناهگاه مالیاتی برای میلیاردر ها شناخته می شد. رشته کوه های آلپ لیختن اشتاین را به یک مقصد ورزش زمستانی تبدیل کرده است. لیختن اشتاین عضو سازمان ملل متحد و انجمن تجارت آزاد اروپا است. این کشور عضوی از اتحادیه اروپا نیست اما هم در منطقه شینگن و هم در منطقه اقتصادی اروپا فعال است. این کشور یک اتحادیه گمرکی و یک اتحادیه مالی ویژه با سوئیس دارد.

شرایط اقتصادی کشور لیختن اشتاین

لیختن اشتاین با وجود منابع طبیعی محدود، یکی از معدود کشورهای جهان است که تعداد شرکت های ثبت شده در آن بیش از شهروندان است. این کشور دارای یک اقتصاد سرمایه گذاری آزاد و کاملاً صنعتی و توسعه یافته است که دارای یک بخش خدمات مالی و همچنین یک بخش استاندارد است که قابل مقایسه با بسیاری از کشور های همسایه اروپایی است. لیختن اشتاین در اتحادیه گمرکی با سوئیس شرکت می کند. در این کشور فرانک سوئیس به عنوان پول ملی شناخته می شود. این کشور حدود 85 درصد از انرژی خود را از طریق واردات تامین می کند. دولت این کشور در تلاش است سیاست های اقتصادی خود را با سیاست های یکپارچه اروپا هماهنگ کند. در سال 2008 ، نرخ بیکاری 1.5 درصد بود. صنایع مهم این کشور شامل الکترونیک، منسوجات، ساخت فلز، دارو و محصولات غذایی است. شناخته شده ترین شرکت بین المللی و بزرگترین کارفرمای چند ملیتی در این کشور شرکت هیلتی است که تولید کننده سیستمهای اتصال مستقیم و سایر ابزارهای پیشرفته است. این کشور یکی از بالاترین سطوح زندگی در جهان را دارد. صادرات این کشور را بیشتر ماشین آلات و فراورده‌های دندانپزشکی تشکیل می‌دهند. گردشگری، تولیدات (ابزار دقیق صنعتی) و بانکداری از صنایه مهم این کشور هستند.

ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین

مزایا ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین

کشورهای مختلف برای جذب سرمایه گذار و پیشرفت خود در زمینه‌های مختلف مزایا و امکانات ویژه‌ای را برای شرکت‌ها و سرمایه گذاران در نظر می‌گیرند. علاوه بر این هر کشوری دارای یکسری ویژگی‌های خاصی می‌باشد که بسیاری از تجار و سرمایه گذاران را جذب خود می‌کند. سرمایه گذاری و ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین هم مزایایی دارد که در این بخش با آنها آشنا خواهیم شد:

 

انواع ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین

شرکت با مسئولیت محدود: این شرکت برای ثبت نیاز به یک سهامدار و یک مدیر و حداقل سرمایه 30000 یورو نیاز دارد. همچنین طبق قانون برای انجام فعالیت تجاری می بایست مجوز لازم برای تجارت را از ادارات مربوطه بگیرد. این شرکت می تواند در بیشتر زمینه های تجاری و غیر تجاری کشور فعالیت کند ، اما در برخی از زمینه ها مانند بانکداری و بیمه با محدودیت هایی رو به رو است.
شرکت سهامی: برای ثبت شرکت سهامی در کشور لیختن اشتاین نیاز به یک مدیر، یک سهامدار و حداقل سرمایه 50000 یورو می باشد. این شرکت می تواند در همه نوع فعالیت تجاری و غیر تجاری در حوزه های مختلف انجام دهد.
بنیاد: هدف اصلی این شرکت، تسهیل در مدیریت دارایی های خانوادگی است. این نوع شرکت برای نگهداری دارایی هایی مانند املاک و مستغلات ، سهام شرکت های دیگر و سایر اشکال سرمایه گذاری مناسب ترین است.
شرکت هلدینگ(آنستانت): این شرکت مهم ترین نوع شرکت برای اهداف مالیاتی است و معمولاً توسط شرکت های خارجی به عنوان یک شرکت هولدینگ مورد استفاده قرار می گیرد.

قوانین ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین

به دلیل قوانین و مقررات ویژه‌ای که در کشور لیختن اشتاین وجود دارد داشتن یک وکیل و مشاور حرفه‌ای باعث می‌شود که سرمایه گذاری و ثبت شرکت در این کشور برای شما بسیار سود آور شود. موسسه ثبتا با سابقه درخشان در زمینه ثبت شرکت، مهاجرت و سرمایه گذاری و با داشتن مشاورین حرفه‌ای می‌تواند شرایط سرمایه گذاری و ثبت شرکت موفقی را در  لیختن اشتاین برای شما به همراه داشته باشد. برای ثبت شرکت در لیختن اشتاین قوانین خاصی وجود دارد که با برخی از مهمترین این قوانین آشنا خواهیم شد: نرخ مالیات برای شرکت ها در لیختن اشتاین 12.5٪ می باشد. همچنین شرکت ها باید صورتهای مالی حسابرسی شده خود را به سازمان مالیاتی لیختن اشتاین ارائه دهند. شرکت هایی که در لیختن اشتاین فعالیت تجاری ندارند، باید سالانه حداقل 1200 یوروی مالیات به سازمان مالیاتی لیختن اشتاین پرداخت کنند و صورتهای مالی حسابرسی نشده را به دولت ارائه دهند. شرکت های خارجی در صورت فعالیت تجاری در بازار داخلی، باید مجوز تجارت لیختن اشتاین را درخواست کنند. نرخ مالیات بر ارزش افزوده در لیختن اشتاین 8 درصد است.  شرکت ها باید اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده خود را به صورت فصلی ثبت کنند. از آنجا که بیش از نیمی از نیروی کار لیختن اشتاین بین کشورهای سوئیس، آلمان و اتریش رفت و آمد می کند. نحوه محاسبه مالیات بر درآمد این کارمندان نسبت به سایرین متفاوت است. برای مثال کارمندان ساکن سوئیس که به عنوان مسافران مسافر مرزی در لیختن اشتاین کار می کنند فقط در سوئیس از درآمد آن ها مالیات می گیرند. لیختن اشتاین تنها کشور در قاره اروپا است که قانونی بر مبنای اعتماد دارد.

 

سخن آخر

در این مقاله در خصوص ثبت شرکت، مزایا ثبت شرکت و قوانین ثبت شرکت در این کشور و … توضیحاتی ارائه شد. که می‌تواند یک راهنمای کلی برای شما در این مورد باشد. برای ثبت شرکت در هر کشوری در ابتدا باید اطلاعات جامعی از شرایط اقتصادی و سرمایه گذاری آن کشور، انواع شرکت های تجاری ، قوانین و مزایای ثبت شرکت در آن کشور بدست آورید. سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور لیختن اشتاین موضوع مهمی است که باید به صورت حرفه‌ای و در یک مسیر درست صورت بگیرد. تا توجیه اقتصادی دقیقی فراهم شود. ما در موسسه بین المللی ثبتا با داشتن وکلا و مشاوران حرفه به شما کمک می‌کنیم تا با سرمایه گذاری درست و اصولی در کشور لیختن اشتاین به موفقیت‌های چشمگیری دست یابید. با توجه به توضیحات بالا و شرایط ویژه‌ای که کشور لیختن اشتاین برای جذب سرمایه گذار در نظر گرفته می‌توان گفت که ثبت شرکت در این کشور با توجه به شرایط رو به رشد اقتصادی می‌تواند یک سکوی پرتاب برای دستیابی به شرایط ایده آل و آینده‌ای درخشان برای کسب و کار شما باشد. همچنین شما عزیزان می‌توانید به جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرمایه گذاری و ثبت شرکت در لیختن اشتاین با کارشناسان موسسه تماس برقرار کرده و بصورت رایگان اطلاعات تکمیلی را در این خصوص را دریافت کنید.

فهرست مطالب