اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1400

موضوع : ثبت شرکت در کشور قطر

5/5 - (1 امتیاز)
پاسخگویی 24 ساعته
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه در سایر کشورها
رتبه برتر MQFL
واحد پشتیبانی و خدمات مشتریان
130.000 رجیستری
بیش از 130 هزار ثبت موفق
ارائه خدمات *ثبت شرکت در کشور قطر * توسط موسسه ثبتا
موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور جهان کلیه خدمات * ثبت شرکت در کشور قطر * را به عنوان نماینده تام شما در سراسر جهان انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * ثبت شرکت در کشور قطر * را در کشور مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، چین ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین ارائه میدهد .
All rights reserved
International SABTTA Institute

ثبت شرکت در کشور قطر

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به ثبت شرکت در کشور قطر را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور ثبت شرکت در کشور قطر میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

ثبت شرکت در کشور قطر فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور ثبت شرکت در کشور قطر

شروط و الزامات ثبت شرکت در کشور قطر

مراحل ثبت شرکت در کشور قطر

توجه داشته باشید بمنظور ثبت شرکت در کشور قطر میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل ثبت شرکت در کشور قطر را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور ثبت شرکت در کشور قطر هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

محتوای این صفحه عبارتند از:

شرایط ایجاد شرکت در مناطق آزاد قطر

برای ثبت شرکت در مناطق آزاد به این گونه است که نیازی به شریک قطری و با مالکیت 100% ندارید. کشورقطر دارای دو منقطه آزاد میباشد،این دو عبارتند از: پارک علم و فناوری قطر – مرکز قطر مال

شرایط مورد برای تایید و ثبت شرکت در پارک علم و فناوری قطر:

 • توسعه و تحقیقات
 • تولیدات تخصصی با سرمایه گذاری پایین و ارزش افزودهبالا
 • فعالیت های آموزشی تکنولوژی های مربوط به خدمات مشاوره ای
 • فعالیت های تجاری خلاقانه و بر پایه توسعه فنی
 • توسعه تکنولوژی در فرآیند تولید و یا فرآوری
 • صنعت بیمه
 • هلدینگ های سرمایه گذاری خارجی
 • موسسات تامین مالی

مزایای دریافت امتیازات مناطق آزاد قطر

امتیاز های دریافتی پس از تاییدیه پارک علم و فناور قطر:

 • مالکیت 100 درصد ایرانی
 • اخذ اقامت 2 ساله قطر برای تمام شرکای ایرانی
 • ثبت شرکت با اختیار انتخاب قالب محلی و یا نمایندگی شرکت خارجی
 • استخدام نامحدود نیروی خارجی
 • معاف از مالیات
 • معاف از تعرفه گمرکجهت واردات ماشین آلات، تجهیزات و مواد اولیه به کشور قطر
 • بدون محدودیت بازگرداندن سرمایه و سود حاصل از شرکت به کشور اصلی و خروج سرمایه از کشور قطر

امتیاز های دریافتی پس از تاییدیه پارک علم و فناور قطر:

 • مالکیت 100 درصد ایرانی
 • اخذ اقامت 2 ساله شرکای ایرانی
 • 10 درصد مالیات بر سود
 • بازگرداندن 100 درصد سرمایه و سود حاصل از شرکت به کشور اصلی

بررسی اقتصاد در کشور قطر

کشور قطر در کنار آب های خلیج فارس واقع شده است و مساحت آن 11.493 کیلومتر مربع است. این کشورازگذشته بزرگترین منبع صید مرواردید را داراست. اما امروزه منابع نفت و گاز نیز به مزایای قطر اضافه شده است، و در جهان نیز کشور قطر را به همین عنوان میشناسند.
قطر دارای 7 شهر میباشد که این شهر ها عبارتند از: وکره، خور، دخان ، زباره ، شمال ، مسیعید ، راس لفان. شایان به ذکر است که  شهر جدیدی به نام لوسیل و شهرک جزیره ای به نام مروارید قطر نیز در حال ساخت است.

سهم بیشتر اقتصاد این کشور را ذخایر نفت آن تشکیل میدهد به طوری که قطر سومین کشور دارنده ی ذخایر نفت بعد از روسیه و ایران است. البته لازم به ذکر است که به جز نفت و گاز این کشور از توریست نیز بهره مند است. به جز اینها کشور قطر با 130 هزاردلار یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان می‌باشد

پارک علو و فناوری

مزایای ثبت شرکت در کشور قطر

 • معافیت از هر گونه مالیات بر درآمد
 • معافیت از هر گونه مالیات بر صادرات و وارداتو یا پرداخت مالیات 5 درصدی
 • صدور مجوز برگشت کامل سود و سرمایه در خارج از کشور به ارز خارجی
 • 10 درصد مالیات بر همکاری های خارجی شرکت ها
 • اجازه فعالیت های زیر ساختی در حال توسعه
 • استفاده از نمایشگاه های بین المللی عالی و سالن های کنفرانس مجلل
 • ایجاد اداره ها و مکان های اقامتی با کیفیت بسیار بالا
 • جذب نیروی کار ارزان و انجام فرآیند استخدام بسیار راحت
 • وجود هتل های مجلل، بیمارستان های تخصصی، مدارس و مراکز خرید

- ثبت شرکت سهامی در کشور قطر :

سرمایه های این نوع شرکت به صورت برابر تقسیم می شود و هر سهامدار با توجه به میزان سهم خود در سرمایه خود مسئول است. در قرارداد شرکت های سهامی باید اساسنامه شرکت و مدت شرکت ذکر شود. تعداد موسسان نباید از پنج نفر کمتر باشد. تعهدات لازم برای تأسیس شرکت سهامی خاص:  کپی شناسنامه امضا کننده در صورت درخواست ، کپی شناسنامه متقاضی ، مدل خدمات

- ثبت شرکتی که با سهام محدود می شود :

این شرکت شامل دو نوع سهام است که هر دو شامل حداقل یک شریک هستند. دسته اول مسئولیت بدهی ها و بدهی های شرکت را بر عهده دارد، در حالی که دسته دوم فقط به میزان سهم خود در سرمایه شرکت مسئول هستند. لازم به ذکر است که سرمایه گزاری در آن از یک میلیون ریال قطر کمتر نیست.در اساسنامه شرکت باید نام شرکای مشترک، محل زندگی آنها، ملیت آنها و اسامی هرکدام به عنوان مدیر شرکت نوشته شده باشد.

- ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کشور قطر :

این نوع شرکت حداقل از یک نفر تشکیل شده است و تعداد شرکا نباید بیشتر از پنجاه شریک باشد. هریک از شریکا با توجه به ارزش سهم خود در سرمایه شرکت مسئول هستند. تفاهم نامه انجمن شرکت با مسئولیت محدود شامل موارد زیر است: نوع سرمایه گذاری، نام، هدف و دفتر مرکزی شرکت. – نام، ملیت، محل زندگی و آدرس شرکا. – میزان سرمایه و سهم هر یک از شرکا. – نام و ملیت مدیران شرکت، مدت مشارکت نحوه تقسیم سود و زیان. – شرایط واگذاری سهام. – فرمی که باید در اطلاعیه های شرکت خطاب به شرکا در نظر گرفته شود. – اسامی اعضای هیئت نظارت در صورت وجود داشتن.

- ثبت شرکت سرمایه گذاری مشترک در کشور قطر :

این شرکتی است که شخصیت حقوقی ندارد و به این معنی است که هیچ نام، محل شرکت و ملیتی برای شرکت وجود ندارد. همچنین وجود ظاهری ندارد زیرا فقط یک قرارداد بین شرکا است. لازم به ذکر است که این نوع شرکت شامل دو شریک هستند که یکی از آنها در حوضه ای در تجارت فعالیت دارد.

- ثبت شرکت ساده با شرکا در کشور قطر :

یک شرکت ساده از دو نوع شریک تشکیل شده است:

شرکای عمومی: کسانی که این شرکت را مدیریت می کنند و از بدهی های آن مراقبت می کنند.

شرکای محدود: کسانی که وظایف مدیریت شرکت را به عهده ندارند، اما سرمایه خود را تقسیم می کنند و فقط به میزان سهم خود در شرکت موظف به پرداخت بدهی های شرکت هستند.

- ثبت شرکت گروهی در کشور قطر :

این نوع از شرکت در قطراز دو یا چند نفر تشکیل شده است و کلیه شرکا، مسئول تعهدات و بدهی های شرکت هستند.شرکت باید در وکالت نامه تجاری ثبت شود.

قرارداد و وکالت نامه ی تجاری باید شامل موارد زیر باشد: نام شرکت ، هدف آن و مقر آن – نام، حرفه، نام خانوادگی، ملیت، تاریخ تولد و محل زندگی هر یک از شرکا – میزان سرمایه شرکت – تاریخ و دوره تاسیس شرکت -نحوه اداره شرکت شروع و پایان سال مالی شرکت -نحوه تقسیم و درصد سود و زیان‌های شرکت.

5/5 - (1 امتیاز)