سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه سرمایه گذاری در امارات متحده عربی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات سرمایه گذاری در امارات متحده عربی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ:
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

سرمایه گذاری در امارات متحده عربی
سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به سرمایه گذاری در امارات متحده عربی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور سرمایه گذاری در امارات متحده عربی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

سرمایه گذاری در امارات متحده عربی فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

شروط و الزامات سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

مراحل سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

توجه داشته باشید بمنظور سرمایه گذاری در امارات متحده عربی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل سرمایه گذاری در امارات متحده عربی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور سرمایه گذاری در امارات متحده عربی هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

محتوای این صفحه عبارتند از:

سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

سرمایه گذاری در امارات متحده عربی ساده است و توسط یک فضای قانونی، نظارتی و مالی مناسب برای تجارت تشویق می شود. امارات متحده عربی به عنوان یکی از آزادترین اقتصادهای جهان که دارای فرهنگ تجارت جهانی است، یک مرکز جهانی با ثبات و سرمایه گذار است. این کشور، دومین اقتصاد بزرگ خلیج فارس است که توانسته است، سرمایه گذاری مستقیم خارجی FDI دریافت کند که عمدتا در فعالیت های تجاری، املاک و مستغلات، امور مالی، بیمه و تولید بوده است.

این روند در امارات متحده عربی در حال افزایش است، طیف وسیعی از کلاس های دارایی برای مهاجران جهت انتخاب ثروت در حال گسترش است. از معاملات بورس اوراق بهادار تا خرید املاک و مستغلات، طرح های بازنشستگی خصوصی، وجوه و حساب های سپرده، گزینه های ورود سرمایه متناسب با هر نمایه ریسک وجود دارد که در دبی، ابوظبی، راس الخیمه و شارجه نیز وجود دارند.

دلایل جذابیت سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

سرمایه گذاری در امارات به دلایل زیادی جذاب است. هنوز هم ممکن است نفت و گاز از بیابان های آن به وفور جریان داشته باشد. با این حال، اقتصاد این کشور هرگز برای تجارت باز نبوده است. صندوق بین المللی پول، شاهد رشد ناخالص داخلی است. در همین حال، بانک مرکزی رشد غیرنفتی را پیش بینی کرده است.

به فضای ایجاد شده در امارات متحده عربی مثبت نگاه می شود. گسترش اقتصادی گسترده این کشور نتیجه تلاش برای تقویت فضای کسب و کار و پرورش ظهور بخش خصوصی متنوع تر است. قوانین قوی، یک معیار اصلی برای کسانی است که در امارات متحده عربی سرمایه گذاری می کنند.

مسیری آسان برای ورود سرمایه های خارجی

امارات متحده عربی یکی از آسانترین مکان های تجارت جهانی است. گرفتن مجوز برای راه اندازی مشاغل برای تجارت محلی یا بین المللی سریع و ساده است و برخی از ساختارها را می توان با مالکیت کامل خارجی تنظیم کرد. مهاجران و افراد غیر مقیم می توانند معاملات خود را در بورس اوراق بهادار امارات متحده عربی با حداقل اسناد و مدارک آغاز کنند.

در حالی که بسیاری از سرمایه گذاران خارجی از مزایا و سود بازار پر جنب و جوش بازار املاک و مستغلات کشور بهره مند می شوند. طرح های بازنشستگی خصوصی، صندوق های سرمایه گذاری مشترک و سایر طبقات دارایی نیز از گزینه های محبوب سرمایه گذاری در امارات متحده عربی هستند.

سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

سرمایه گذاری در امارات متحده عربی با سپرده گذاری

شاید عامل اصلی بسیاری از سرمایه گذاران این واقعیت باشد که امارات دارای فضایی از آرامش اقتصادی، مالی و سیاسی است. اهداف بلند پروازانه توسعه دولت برای کشور، درجه ای از اطمینان را برای سرمایه گذاران و بازارها فراهم می کند. در نتیجه، بسیاری از مهاجران و افراد غیر مقیم در مورد سرمایه گذاری در آنجا راحت هستند.

همچنین بانک های محلی به خوبی به مهاجران امارات متحده عربی خدمت می کنند و طیف وسیعی از حساب های پس انداز و سپرده متعارف و منطبق با شرع را ارائه می دهند که برخی از آنها دارای نرخ بازدهی بسیار جذاب هستند. بانک های امارات متحده عربی طیف وسیعی از حسابهای سپرده اسلامی و غیر اسلامی را ارائه می دهند.

سرمایه گذاری های بازنشستگی در امارات

آمارها نشان داده است که حدود یک سوم مهاجران مستقر در امارات متحده عربی، انتظار دارند تا 55 یا 60 سالگی بازنشسته شوند. با این حال، تقریباً کمتر از نیمی از آنها در واقع برای بازنشستگی سرمایه گذاری در امارات متحده عربی را انتخاب کرده اند.

در حال حاضر، مهاجران مشغول به کار در امارات متحده عربی از کارفرمایان خود پاداش پایان خدمت دریافت می کنند. این کار بر اساس آخرین حقوق اولیه آنها و چند سالی که در این شرکت بوده اند محاسبه می شود. با این حال، اخیراً یک طرح جدید بازنشستگی داوطلبانه در امارات متحده عربی پیشنهاد شده است. براساس این طرح، کمک های پایان خدمت کارمندان از کارفرمایان جمع آوری می شود و مبلغ آن از طرف کارمند سرمایه گذاری می شود. با این حال ، برخی از مهاجران امارات متحده عربی تصمیم می گیرند در یک طرح بازنشستگی خصوصی سرمایه گذاری کنند.

املاک گزینه ای عالی برای سرمایه گذاری

املاک امارات یک کلاس دارایی محبوب است که تقریباً دو دهه است در معرض دید سرمایه گذاران بین المللی قرار دارد. سودهای بالایی به دست آمده است و به عنوان بازار پر رونق و سرمایه گذاری در امارات متحده عربی در جهت ثروتمند شدن به آن اشاره می شود.

البته مقررات شدیدتر املاک را محدود می کند و در نتیجه، بازار بسیار پایدارتر است. برای ایجاد ثبات بیشتر در بازار املاک کشور، دولت ویزای بازنشستگی را راه اندازی کرد و به اصطلاح کارت طلایی اجازه اقامت طولانی مدت را برای سرمایه گذاران صادر کرد. قوانین جدید در مورد مالکیت مشاغل آزاد برای مهاجرینی که آپارتمان، ویلا و زمین در ابوظبی خریداری می کنند، به اجرا درآمد.

روند سرمایه گذاری در امارات متحده عربی

تشریفات سرمایه گذاری در امارات متحده عربی در املاک ساده است. البته همانطور که گفته شد، ممکن است از مواردی باشد که سرمایه گذار با آنها کمتر آشنا است. بهتر است در این خصوص با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا مشورت نمایید تا به شما در روند کار کمک کند. آنها در تهیه پیش نویس توافق نامه برای خریدار و فروشنده، امضای تفاهم نامه، پرداخت هزینه های ادارات دولتی و انتقال اسناد مالکیت شما را همراهی می کنند.

همچنین مهاجران و خارجی های غیر مقیم می توانند یک شرکت امارات متحده عربی با مالکیت 100٪ در یک منطقه آزاد ایجاد کنند. این یک منطقه مشخص است که در آن مالیات یا محدودیت های شغلی یا تجارت به همان روشی که در سرزمین اصلی اعمال می شود، انجام نخواهد شد. راه اندازی و اخذ مجوز برای یک شرکت منطقه آزاد امارات متحده عربی معمولاً آسان تر است.

مهاجران همچنین می توانند یک شرکت دریایی راه اندازی کنند. از آنجا که این نهاد برای داشتن 51٪ سهم به یک شهروند امارات متحده عربی نیاز دارد، از هزینه های راه اندازی یک شرکت امارات متحده عربی به طور معمول بیشتر است. به خاطر داشته باشید که هزینه های راه اندازی مشاغل در امارات متحده عربی به نوع نهاد ، فعالیت و مجوز مورد نیاز بستگی دارد.

فهرست مطالب

فهرست مطالب