سرمایه گذاری در سوئد

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه سرمایه گذاری در سوئد را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات سرمایه گذاری در سوئد را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ:
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

سرمایه گذاری در سوئد
سرمایه گذاری در سوئد

سرمایه گذاری در سوئد

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به سرمایه گذاری در سوئد را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور سرمایه گذاری در سوئد میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

سرمایه گذاری در سوئد فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور سرمایه گذاری در سوئد

شروط و الزامات سرمایه گذاری در سوئد

مراحل سرمایه گذاری در سوئد

توجه داشته باشید بمنظور سرمایه گذاری در سوئد میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل سرمایه گذاری در سوئد را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور سرمایه گذاری در سوئد هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

سرمایه گذاری در سوئد

محتوای این صفحه عبارتند از:

سرمایه گذاری در سوئد

سوئدیک اقتصاد سرمایه داری کاملاً رقابتی با یک سیستم رفاه جهانی سخاوتمندانه و دنیایی موسوم به مدل شمال اروپا ایجاد کرده است. سرمایه گذاران بین المللی با اقتصاد متنوع و پیشرفته خود، جذب ثبات این کشور و سرمایه گذاری در سوئد می شوند.

سوئد یک اقتصاد سرمایه داری کاملاً رقابتی ایجاد کرده است و آن را فرصتی بی نظیر برای سرمایه گذاران بین المللی کرده است. اقتصاد سوئد طی قرن نوزدهم از کشاورزی به صنعت دیگر تبدیل شد. در دهه 1930 ، این کشور یکی از بالاترین استانداردهای زندگی در جهان را داشت. این کشور در طول هر دو جنگ جهانی موقعیت بی طرفی را اتخاذ کرده و از رونق های بعدی پس از جنگ بهره مند شد است که توانسته است رشد مناسبی را در اقتصاد خود تجربه نماید.

رشد اقتصادی سوئد

در دهه 1980 ، سوئد تجربه حباب املاک و مستغلات و دارایی های مالی ناشی از افزایش سریع وام ها را آغاز کرد. این مشکلات در اواخر بحران اقتصادی در دهه 1990 ، ناشی از تغییر ساختار سیستم مالیاتی، به اوج خود رسید. پس از فروپاشی، تولید ناخالص داخلی این کشور نیز 5 درصد کاهش یافت ، در حالی که بیکاری افزایش یافت.

سرانجام دولت دارایی های مشکل دار را خریداری کرد و بحران به پایان رسید. بنابراین اقتصاد سوئد با رشد چشمگیر رشد تولید ناخالص داخلی و تورم کم، به هشتمین رقابتی در جهان تبدیل شده است. برای آن که بتوانید سرمایه گذاری در سوئد را به بهترین شکل ممکن انجام دهید، می توانید از مشاوره و راهنمایی موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا بهره مند شوید.

نکات مهم در سرمایه گذاری در سوئد

سوئد اقتصاد سرمایه داری مدرن قوی را به سرمایه گذاران ارائه می دهد که از دهه 1990 تاکنون از بسیاری از رکودهای اقتصادی جان سالم به در برده است. اما با وجود این عملکرد قوی، خطراتی وجود دارد که سرمایه گذاران بین المللی قبل از اقدام به سرمایه گذاری در سوئد باید از آنها آگاه باشند.

از مزایای ایجاد سرمایه در این کشور می توان به مواردی همچون داشتن اقتصاد سرمایه داری قوی اشاره کرد. سوئد دارای یک اقتصاد سرمایه داری کاملاً رقابتی است که بسیاری از شرکت های چند ملیتی را در مجموعه ای از صنایع مختلف در خود جای داده است. همچنین نسبت بدهی سوئد به تولید ناخالص داخلی بسیار پایین است و دولت در طول سال های پیشین مازاد دارد.

سوئد بخاطر حفظ مزایای گسترده رفاهی مشهور است که تاکنون کارساز بوده است اما ممکن است رشد کندتر تولید ناخالص داخلی را ایجاد کند و شرایط را برای سرمایه گذاری در سوئد و حضور پر رنگ تر سرمایه گذاران خارجی تغییر دهد.

سرمایه گذاری در سوئد

جذابیت اقامت با سرمایه گذاری در سوئد

سوئد در منطقه ای واقع شده است که کانون فرصت های کسب و کار، شغل، تحصیلات و مراقبت های بهداشتی است. این کشور یکی از با ثبات ترین و امن ترین مکان ها از نظر سیاسی و اقتصادی در سراسر جهان است. زندگی در کشوری مانند سوئد، انتخابی روش زندگی لوکس است.

 اقامت سوئد توسط سرمایه گذاری در سوئد برنامه ای است که از سرمایه گذاران خارجی با ارزش خالص بالا در کشور مقیم خود استقبال می کند. سوئد به عنوان یک کشور پیشرفته با اقتصاد مداوم در حال رشد، طبقه بندی می شود که این امر را به گزینه ای امن برای سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری دارایی های خود و دریافت بازده تضمین شده تبدیل می کند.

حمایت سرمایه گذاری در سوئد از فناوری ها

بسیاری از فعالیتها در بازار سوئد توسط صندوق های سهام خصوصی فعال در منطقه انجام می شود. تعداد کمی از خانه های محلی در بازار فعال هستند، اما معاملات نیز شامل خانه های بزرگتر بین المللی است. به دنبال همه گیری، این نگرانی وجود داشت که خریداران خارجی از فرصت استفاده کرده و دست به خریدهای متفاوت بزنند، اما این امر هنوز در سوئد تا حد زیادی اتفاق نیفتاده است.

در حال حاضر چند بخش به عنوان جلب توجه ویژه سرمایه گذاران شناخته می شوند. جای تعجب نیست که علاقه زیادی به شرکت های فناوری وجود دارد، از جمله اینکه شرکت های بزرگتر شرکت های نوپا را جذب می کنند. سوئد دارای چندین بازیگر بزرگ در بخش است، اما همچنین یک جامعه فعال از کارآفرینانی است که در طی مراحل مختلف تکامل خود کسب و کارهای نوپایی ایجاد می کنند و توسط سرمایه گذاری در سوئد از سوی خارجی ها پشتیبانی می شوند.

دارایی های زیر ساختی در سوئد

همانطور که معمولاً در زمان های نامشخص اتفاق می افتد، علاقه به دارایی های زیرساختی زیاد است. این امر هم در رابطه با دارایی های سنتی تر، مانند خطوط لوله انتقال گاز، بنادر و غیره و هم در رابطه با پروژه هایی در زمینه انرژی های تجدید پذیر مانند پارک های بادی صدق می کند.

باید اشاره کنیم که سوئد هنوز هم دارای زیر ساخت های سنتی قوی است و در حفظ هر دو شرکت بزرگ صنعتی بین المللی و همچنین یک بازار سهام خصوصی، توسعه یافته و فعال است، جایی که فعالیت های عمومی نیز همچنان قوی است. در طی چند سال گذشته تعداد معاملات بزرگ انحصاری افزایش یافته است، زیرا مشتریان صنعتی فعالیت های خود را متمرکز کرده اند.

نقش سرمایه گذاری خارجی ها در سوئد

سوئد در حال حاضر هیچ قاعده کلی کنترل غربالگری مستقیم و مسدود کردن تغییرات مالکیت را ندارد. البته بخش هایی مانند بخش مالی، وجود دارد که ممکن است در آن ارزیابی مالکیت مورد نیاز باشد، اما سوئد هیچ برنامه کلی سرمایه گذاری در سوئد از سوی خارجی ها تاکنون نداشته است.

 

با این حال، یک ابتکار عمل سریع، ناشی از شیوع  همه گیری در 1 ژانویه 2021 ، با استفاده از تجدید نظر در قانون امنیت حفاظتی، اجرا شد. طبق این اصلاحات، فروشنده دارایی یا سهام در شرکتی که به فعالیت های مشمول این قانون می پردازد، موظف است با مرجع صالح مشورت کند. این قانون هرکسی را که از نظر امنیت سوئد از اهمیت برخوردار است را تحت پوشش قرار خواهد داد. البته هیچ لیست جامعی از بخش ها وجود ندارد، اما در کارهای مقدماتی مثال هایی مانند زیرساخت های مدنی مانند فرودگاهها ، انرژی و مخابرات ذکر شده است.

فهرست مطالب

فهرست مطالب