سرمایه گذاری در عمان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه سرمایه گذاری در عمان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات سرمایه گذاری در عمان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۳۰ /۰۱ /۱۴۰۳
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

سرمایه گذاری در عمان
سرمایه گذاری در عمان

سرمایه گذاری در عمان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به سرمایه گذاری در عمان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور سرمایه گذاری در عمان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

سرمایه گذاری در عمان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور سرمایه گذاری در عمان

شروط و الزامات سرمایه گذاری در عمان

مراحل سرمایه گذاری در عمان

توجه داشته باشید بمنظور سرمایه گذاری در عمان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل سرمایه گذاری در عمان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور سرمایه گذاری در عمان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

سرمایه گذاری در عمان

محتوای این صفحه عبارتند از:

سرمایه گذاری در عمان

سرمایه گذاری در عمان نقش عمده ای در تمام اقتصادهای در حال توسعه منطقه دارد در حالی که اصول پویای رشد، توسعه و تغییرات ساختاری را پیش می برد. علی رغم شرایط اقتصادی، سیاسی و اجتماعی حاکم در دوره ظهور عمان، برنامه های فشرده سرمایه خارجی در این کشور در چهار دهه گذشته همراه با دستورالعمل های محتاطانه، قادر به انتقال متوسط درآمد نفت به زیرساخت های اقتصادی و اجتماعی توسعه یافته در جهت برای هدایت توسعه پایدار بوده است.

در واقع، عمان زیرساخت هایی دارد که سرمایه گذاری ملی و خارجی در عمان را تشویق و تسهیل می کند. موقعیت جغرافیایی آن نیز به خطوط دریایی بین المللی و منطقه ای مشرف است که به همراه وجود بنادر عمان، افق های جدیدی را برای سرمایه گذاری و تجارت آزاد باز می کند. در این خصوص می توانید به سادگی، راهنمایی موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا را داشته باشید.

اقتصاد پایدار در عمان

علاوه بر این، عمان با اقتصاد پایدار، زیرساخت های قوی و منابع انسانی واجد شرایطی که سهولت سرمایه گذاری در عمان را تضمین می کند، شناخته می شود. نیازی به ذکر مقررات صادر شده برای حمایت از این جهت اقتصادی باز و تشویق سرمایه گذاری های خارجی نیست.

به تدریج با درگیری عمان در سازمان های بین المللی، سازمان تجارت بین المللی و توافق نامه تجارت آزاد با کشورها افزایش می یابد. عمان از طریق مشوق هایی مانند قیمت خدمات رقابتی، معافیت مالیاتی به مدت پنج سال و در برخی شرایط طولانی تر و یا شرایط تجارت بدون مالیات بر درآمد برای افراد و همچنین آزادی انتقال سرمایه و سود و آزادی مبادله ارز با نرخ ثابت ارز توانسته است سرمایه گذاری در عمان را برای بسیاری از شهروندان خارجی جذاب نماید.

مزیت های سرمایه گذاری در عمان

از جمله مزیت های سرمایه گذاری در عمان می توان به حق مالکیت خارجی کامل اشاره کرد که نرخ مالکیت پس از کسب رضایت شورای وزرا از هفتاد تا صد در صد شروع می شود. از سویی دیگر، شرکت هایی که مشاغل خود را با دولت اداره می کنند، مجاز به گشودن دفاتر یا نمایندگی های بازرگانی جدید در عمان هستند.

سرمایه گذاران می توانند برای سازماندهی تجارت خود بیش از یک شخص حقوقی تشکیل دهند که می تواند در شکل های مختلفی همچون شرکت های سهامی عام، همکاری های بسته عمومی، شرکت های با مسئولیت محدود و شرکت های هلدینگ باشد.

سرمایه گذاری در عمان

شاخه های مختلف در عمان

در چارچوب تنوع اقتصادی مبتنی بر صادرات، عمان بهره برداری و صنعتی شدن از منابع طبیعی خود را هدف قرار می دهد. به ویژه گاز طبیعی و افزایش ارزش افزوده به این منابع مطرح است. این در حالی است که دولت تلاش خود را برای بازاریابی منابع متمرکز کرده است. تلاش های مداوم منجر به امضای توافق نامه هایی برای ایجاد برخی از پروژه های بزرگ صنعتی با سرمایه گذاری در عمان و مشارکت شهروندان خارجی در مواردی مانند پلی پروپیلن، اوره و آمونیاک، متانول و ذوب آلومینیوم مطرح است.

فرصت های سرمایه گذاری در عمان

با تأکید بر اهمیت تغییر اقتصاد و بزرگنمایی منافع موقعیت استراتژیک عمان، علاوه بر در نظر گرفتن منافع حاصل از سرمایه گذاری در عمان از سوی شهروندان خارجی، دولت ایده ایجاد برخی مناطق آزاد در مناطق مختلف را پذیرفته است. این مناطق آزاد عبارتند از منطقه آزاد اسلااله، بندر صنعتی سوهار و یا منطقه آزاد مسندام می باشند.

این مناطق به دلیل زیرساخت های تکمیل شده، مناطق جذابی محسوب می شوند. همچنین، در زمینه پروژه های خدمات زیربنایی، پروژه های آموزشی، نفت، گاز، بهداشت، گردشگری و فناوری اطلاعات، فرصت های مختلف زیادی وجود دارد. در همین راستا، وزارت بازرگانی و صنایع خدمات، شرایطی را فراهم می کند که به پیش بینی روندها و تصمیم گیری های استراتژیک برای بهبود فضای کسب و کار به نفع عمان کمک می کند.

صادرات و واردات در عمان

همانطور كه یكی از اهداف برنامه اول توسعه عمان است، این کشور صادرات غیرنفتی خود را توسعه داده و منافع مورد انتظار را بدست آورده است. تماس با جهان از طریق شبکه چند ملیتی با گشایش بازارهای جدید محصولات عمانی توانسته است به سرمایه گذاری در عمان نیز کمک موثری داشته باشد.

مرجع عمومی توسعه سرمایه گذاری و صادرات، منبع اصلی اطلاعات در مورد صادرات و واردات در عمان تلقی می شود. این استراتژی توسعه صادرات را دنبال می کند که به توسعه صادرات غیر نفتی در عمان کمک خواهد کرد. اکنون یک استراتژی متعادل در عمان شکل گرفته است تا با در نظر گرفتن برنامه مالی میان مدت  که به سود مشاغل بزرگ و کوچک و همچنین سرمایه گذاری مستقیم خارجی است عمل نماید.می توانید اطلاعات بیشتر در خصوص ورود سرمایه در این کشور را از ثبتا دریافت کنید.

سرمایه گذاری در عمان با املاک

سرمایه گذاران خارجی طبق طرح جدید اقتصادی که توسط دولت عمان تدوین شده است، برای اولین بار در این کشور می توانند دارای مالکیت زمین باشند. این اقدام بخشی از مشوق های ارائه شده توسط دولت برای افزایش جذابیت سرمایه گذاری در عمان است و همچنین در تسهیل فضای کسب و کار موثر بوده و به خوبی می تواند تاثیر گذار باشد.

مالکیت زمین همراه با بسته مشوق های وعده داده شده توسط دولت بوده است که برای اجرایی شدن بهتر آن، موارد دیگری همچون کاهش هزینه ثبت نام برای سرمایه گذاران جدید، پایین آوردن نرخ مالیات بر درآمد برای شرکت های کوچک و متوسط​​، اجازه اقامت طولانی مدت برای خارجی ها و بهره کسر نرخ را منظور نموده است.

یک عنصر جدید در این طرح محرک وجود دارد که مطابق با آن به شرکت های خارجی اجازه داده می شود تا زمینی به مساحت بیش از 5000 متر مربع یا زمین اجاره ای که تجاری یا مسکونی یا زمین گردشگری یا صنعتی باشد، را داشته باشند. پیش از این، شرکت های خارجی مجاز به مالکیت زمین نبودند. اما اکنون، با مشوق جدید، شرکت ها برای اولین بار مجاز به مالکیت زمین خواهند بود، به شرطی که شرایط لازم را برآورده کنند. این نکته می تواند در سرمایه گذاری در عمان موثر بوده و سرمایه گذاران خارجی را که تمایل به دریافت اقامت در این کشور دارند، جذب نماید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب