سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ:
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا
سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا

سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا

شروط و الزامات سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا

مراحل سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا

توجه داشته باشید بمنظور سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا

محتوای این صفحه عبارتند از:

سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا

جزایر ویرجین بریتانیا اکنون دومین حوزه قضایی بزرگ صندوق های سرمایه گذاری تنظیم شده در جهان است. این کشور، از مزایای بسیاری برای تأمین مالی سرمایه گذاران برخوردار است که شامل یک سیستم حقوقی پیچیده مبتنی بر قوانین انگلیس و قابل تجدید نظر در مشاور خصوصی در انگلستان است. همچنین یک محیط خنثی مالیاتی، یک حوزه قضایی سیاسی و اقتصادی پایدار که متعهد به رعایت کامل قوانین و مقررات نظارتی مالی بین المللی است، می باشد. عدم محدودیت نظارتی در سیاست ها یا استراتژی های سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا نیز بر این موضوع موثر است. بدون نیاز به تعیین مدیران محلی، کارمندان یا بازرسان، یک روش سریع برای تصویب صندوق حرفه ای، طیف وسیعی از ارائه دهندگان خدمات حرفه ای و نسبتاً شروع آسان همراه با هزینه های مناسب را خواهد داشت.

صندوق های سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا

برای ایجاد سرمایه در صندوق های سرمایه های ویرجین بریتانیا ، می تواند یک شرکت تجاری، شرکت نمونه کارها مجزا، مشارکتی یا نهاد دیگری باشد که در نتیجه گزینه های بیشتری نسبت به گزینه های موجود در برمودا یا جزایر کیمن ارائه می دهد. همچنین یک صندوق ممکن است پایان باز یا بسته باشد که وجوه پایان یافته دارای سرمایه ثابت هستند. بنابراین در حالی که قیمت دارایی ها ممکن است نوسان داشته باشند، مقدار سهام موجود در صندوق با گذشت زمان تغییر نمی کند.

از سویی دیگر، صندوق های خصوصی برای سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا ، با اسناد قانون اساسی هستند که مشخص می کنند صندوق مجاز به داشتن بیش از پنجاه سرمایه گذار نیست. یا دعوت نامه مشترک یا خرید منافع صندوق صادر شده فقط به صورت خصوصی انجام می شود. در این خصوص اطلاعات کامل تر را از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا کسب نمایید.

سرمایه گذاری در املاک

کلیه دارایی های املاک تحت امضای امانی به معتمدان واگذار شده است که مالکیت سودمند صندوق را به تعدادی از واحدهای قابل انتقال و بازپرداخت تقسیم می کند. این سند تعهدات متولی و دارندگان واحد را مشخص می کند. در جزایر ویرجین بریتانیا BVI ، اگر یک شرکت به عنوان متولی کار کند، مجوز آن طبق قانون بانک ها و شرکت های مورد اعتماد لازم است.

برای عضویت در یک شرکت تجاری و سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا ، تفاهم نامه و اساسنامه باید در سازمان ثبت شرکت ها ثبت شود. در این تفاهم نامه و اساسنامه عملکردهای صندوق از جمله تاریخ ارزیابی، روش های انتشار و بازخرید سهام، روش های قیمت گذاری سهام و ارزیابی حق رأی دارایی ها، محدودیت های انتقال یا صدور مسئولیت سهام و مدیر پیش بینی شده است.

سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا

مزیت های سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا

در صورتی که قصد سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا را دارید، لازم است که تمامی جوانب آن را مورد بررسی قرار دهید که شامل پیشرو در مرکز دریایی شرکت های فراساحل بوده و دومین منبع بزرگ سرمایه گذاری مستقیم خارجی بین المللی در سطح جهان می شود.

همچنین مالیات شرکت با درجه صفر، سود سرمایه یا مالیات بر املاک برای اشخاص فراساحل می تواند بر این موضوع تاثیر گذار باشد. ضمن آنکه بار اداری و هزینه های پایین برای ادغام یا حفظ شرکت وجود داشته است. شرکت های BVI از نظر عملیاتی انعطاف پذیر هستند و می توان حاکمیت شرکتی را متناسب با ساختار سازگار کرد. این دارای چارچوب نظارتی قوی و سیستم حقوقی و قضایی آشنا و مستقر بر اساس قوانین رایج انگلیس است که می تواند بر اقتصاد این منطقه تاثیر گذار باشد.

نحوه سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا

جذابیت اصلی زندگی در جزایر ویرجین انگلیس محیط بکر آن است، مسلماً بهترین سواحل و آبهای غواصی در شمال شرقی کارائیب را دارد. همچنین سهولت سفر میان کلانشهرهای بزرگ، با توجه به نزدیکی آن به جزایر ویرجین ایالات متحده جذابیت سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا را افزایش می دهد. این شهرت به عنوان یک مقصد ایده آل برای بازدید کنندگان، ساکنان و سرمایه گذاران به طور یکسان بوده است.

واحد پول محلی دلار آمریکا است و این یک مزیت اضافی برای سرمایه گذاران است که نیازی به نگرانی در مورد مبادله ارز ندارند. البته باید اشاره کنیم که BVI هیچ کنترل ارز ندارد که یک مزیت عمده است. به همه این دلایل، املاک در BVI همچنان یک سرمایه گذاری محکم  و سودده است.

توسعه در سرمایه گذاری ها

در خصوص سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا ، به ویژه دارای یک بازار اجاره ویلای قوی برای تعطیلات است. بسیاری از خانه ها در منازل مسکونی و همچنین ویلاهای مستقل حداقل برای بخشی از سال اجاره داده می شوند. اگرچه اجاره بلند مدت دلسرد نشده است ، اما دولت BVI به آسانی اجازه اجاره کوتاه مدت را از طریق توسعه مسکونی یا بنگاه های املاک و مستغلات به عنوان بخشی از روند صدور مجوز NBLH یا درخواست بعدی می دهد. همچنین، مالکان باید پروانه تجارت مناسب را بدست آورند.

همه زمین ها در یک دفتر مرکزی ثبت زمین ثبت شده است که جزئیات و تاریخچه مالکیت و سایر منافع موجود در زمین را منعکس می کند، برای ایجاد تغییرات مالکیت، باید یک ابزار انتقال به فرم استاندارد ثبت شود. مدارک و مستندات عنوان توسط ثبت زمین برای هر ملک نگهداری می شود و از آنجا که عنوان ملک برای جبران خسارات ناشی از کلاهبرداری یا خطای آشکار با صندوق تضمین می شود.

فرصت هایی مناسب در ویرجین بریتانیا

جزایر ویرجین بریتانیا که یک منطقه خارج از کشور انگلیس است و از مزایای عدم مالیات بر درآمد، مالیات بر ارزش افزوده یا مالیات بر سود سرمایه برخوردار است، به عنوان یک مرکز مالی خارج از کشور بسیار موفق ظاهر شده است. با 4 جزیره اصلی، 11 جزیره مسکونی کوچکتر و تقریبا 35 جزیره حاشیه ساحل و خلیج های دیگر که در آب های فیروزه ای پراکنده شده اند و بسیار نزدیک به نظر می رسند، به منطقه ای جذاب برای گردشگری تبدیل شده است که می تواند سرمایه گذاری در ویرجین بریتانیا را توجیه کند. BVI همچنین به عنوان یکی از بهترین قایقرانی های جهان شناخته می شود و مقصد غواصی است.

از سویی دیگر، برنامه مالیاتی جذاب، به BVI کمک کرده است تا خود را به عنوان یک مکان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات نشان دهد که خریداران املاک با ارزش خالص دارند. املاک در جزایر ویرجین بریتانیا شامل خانه های باشکوه کنار ساحل با چشم انداز تماشایی از دریا و جزایر همسایه است.

فهرست مطالب

فهرست مطالب