امور حقوقی در جمهوری دومینیکن

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه امور حقوقی در جمهوری دومینیکن را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات امور حقوقی در جمهوری دومینیکن را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۷ /۱۲ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

امور حقوقی در جمهوری دومینیکن
امور حقوقی در جمهوری دومینیکن

امور حقوقی در جمهوری دومینیکن

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه امور حقوقی بین الملل خدمات امور حقوقی در جمهوری دومینیکن را در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات تخصصی مربوط با امور حقوقی در جمهوری دومینیکن را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و امور حقوقی در جمهوری دومینیکن نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات با کیفیت و تخصصی را برای شما به ارمغان آورد .
هم اکنون به منظور انجام امور حقوقی در جمهوری دومینیکن میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور امور حقوقی در جمهوری دومینیکن

شروط و الزامات امور حقوقی در جمهوری دومینیکن

مراحل امور حقوقی در جمهوری دومینیکن

توجه داشته باشید بمنظور امور حقوقی در جمهوری دومینیکن میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل امور حقوقی در جمهوری دومینیکن را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

امور حقوقی در جمهوری دومینیکن

محتوای این صفحه عبارتند از:

امور حقوقی در جمهوری دومینیکن

موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا، یکی از شرکت های برتر در امور حقوقی در جمهوری دومینیکن است که توانسته است خدمات کاملی را با تمرکز بر مسائل تجاری و پرونده های مالکیت معنوی به مشتریان ملی و بین المللی ارائه نماید. حوزه های عملی شامل حقوق شرکت ها، حقوق مدنی و تجاری، املاک و مستغلات، قانون کار، بانک و امور مالی، دعاوی حقوقی و حل اختلاف جایگزین، حفاظت از نام ها و علائم تجاری است.

این موسسه متشکل از تیمی با چندین دهه تجربه حقوقی است و موفقیت های خود را همراه با وکلا، مشاوران حقوقی و کارکنان اداری بسیار آگاه خود کسب کرده است که باعث شده است بتواند خدمات شخصی را برای هر مشتری ارائه دهند. در این راستا می توانید برای مسائل حقوقی ایجاد شده در جمهوری دومینیکن، با کارشناسان ثبتا مشورت نموده و راه حل های عملی را دریافت کنید.

خدمات حقوقی در دومینیکن

این تیم حقوقی، بر ارائه مشاوره و راه حل هایی متمرکز است که برای برآورده کردن نیازهای مشتریان و فراتر از انتظارات آنها طراحی شده است. تیم حقوقی متعهد به حفظ ارزش های کیفیت در خدمات، صداقت، سرعت، کارایی، ثبات و ارزش های اخلاقی است. این یک دفتر حقوقی معتبر با خدمات عمومی در امور حقوقی در جمهوری دومینیکن است که طیف وسیعی از حوزه‌های عملی از قبیل قانون مدنی مربوط به قراردادها، مناقصات، وصول‌ها، طلاق، ارث و تقسیم اموال اجتماعی و حل اختلاف جایگزین از جمله داوری و میانجیگری را در دستور کار خود دارد.

ضمن آنکه در حقوق بازرگانی موارد حقوقی مربوط به شرکت های سهامی، سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، گردشگری و مناطق آزاد را با تکیه بر تخصص و تجربه وکلای خود ارائه می کند. همچنین در حقوق اداری به اموری همچون گمرک، مالی، مالکیت معنوی، ارتباطات، املاک و مستغلات ، قانون کار، قانون کیفری، حقوق بین الملل از قبیل حل و فصل اختلافات عمومی و خصوصی و قانون آیین دادرسی رسیدگی و نمایندگی می کند.

وکلای متخصص جمهوری دومینیکن

وکلای این موسسه، با استناد به تخصص و مهارت خود، نمایندگی و مشاوره به افراد و مشاغل را ارائه می دهند. آنها با مهارت، صداقت، سرسختی و تخصص، به مشتریان خدمت رسانی کرده و هدف خود را کمک به پیشرفت علم حقوقی در کشور و اجرای بهتر عدالت به عنوان بخشی از حرفه خدماتی، قرار داده اند. این موسسه، قادر است که در امور حقوقی در جمهوری دومینیکن ، خدماتی را در رشته های سنتی و در تخصص های مدرن در سطح ملی و بین المللی ارائه دهد.

از همین روست که توانسته است طیف گسترده ای از خدمات حقوقی را به افراد و شرکت های داخلی و خارجی ارائه دهد. لازم به ذکر است که وکلای این موسسه، چندین دهه تجربه ترکیبی در قوانین دومینیکن و قوانین خارجی دارند. با چشم انداز جهانی، آنها کمک های حقوقی شخصی، چند زبانه و مقرون به صرفه و راه حل های عملی را ارائه می دهند.

امور حقوقی در جمهوری دومینیکن

گرفتن وکیل در دومینیکن

تیم حقوقی ثبتا، متعهد به کار با استانداردهای بسیار حرفه ای و اخلاقی است. آنها برای کمک به مشتریان حتی در سخت ترین شرایط قانونی، با مشاوره و نمایندگی بسیار متعهدانه عمل می کنند. وکلای این موسسه با تسلط به زبان رایج دنیا، و آگاهی از فرهنگ های چند ملیتی ، توانسته اند در امور حقوقی در جمهوری دومینیکن و در طیف گسترده ای، خدمات خود را در حوزه های عملی در اختیار مشتریان داخلی و بین المللی خود قرار دهند.

در نظر داشته باشید که موسسه حقوقی ثبتا، با هماهنگ کردن استراتژی های خود با نیازهای مشتریان، به نتایج مقرون به صرفه می رسد. اصل راهنمایی در این موسسه این است که قبل از شروع کار، بهترین نتایج را در کمترین زمان با هزینه ای که برای مشتریان مشخص است، به دست آورد.

موضوعات مختلف حقوقی در دومینیکن

بنابراین، از زمانی که فعالیت های خود را در امور حقوقی در جمهوری دومینیکن شروع کرده است، هدف خود را کمک به مشتریان در شناسایی نیازها، ساختاردهی اهداف، حل مشکلات و تکمیل موفقیت‌آمیز پروژه‌هایشان قرار داده است. از همین روست که وفاداری و قابلیت اطمینان مشتریان، درک واقعی تیم حقوقی ثبتا را برای هر رابطه مشتری برجسته می کند.

در حقیقت ، ثبتا به دلیل کار تیمی، سطوح بالای خدمات مشتری، پاسخگویی و توجه عالی به جزئیات، مرتباً در میان وکلای برجسته منطقه قرار می گیرد. این موسسه، با کارایی خود مشخص می شود و هیچ گاه پس از پایان یک موضوع، مشتری را با شک و تردید رها نمی کند. وکلای آن درک بسیار خوبی از این زمینه دارند و سنت حفظ روابط کاری خوب در سطح محلی و بین المللی دارند.

مشاوره حقوقی جمهوری دومینیکن

هدف ثبتا، ارائه راه حل های به موقع و مؤثر است که فراتر از نیازها و انتظارات مشتریان باشد. این موسسه، متشکل از وکلای آموزش دیده در سطح بین المللی است که به مشتریان متنوعی از سراسر جهان برای برآوردن نیازهای تجاری خود خدمت می کند. از همین روست که مشتریان خود را در فرآیند مشاوره حقوقی ادغام می نماید تا به عنوان یک تیم با هدفی واحد در امور حقوقی در جمهوری دومینیکن کار کنند.

وکلای ثبتا، متخصصین معتبر در سطح جهانی هستند که  دارای تجربه در حوزه عمومی و خصوصی می باشند. آنها متخصصانی با آموزش چند تخصصی هستند که با در نظر گرفتن واقعیت حقوقی و اقتصادی کشور، ریسک ها را تحلیل، ارزیابی کرده و کاهش می دهند. آنها همچنین متخصص در قوانین بانکی و مالی، قانون اعتماد، داوری و میانجیگری، می باشند.

پذیرش پرونده در جمهوری دومینیکن

وکلای حرفه ای و برجسته ثبتا، در مورد طیف کامل خدمات امور حقوقی در جمهوری دومینیکن ، از جمله حقوق تجاری و شرکتی آگاهی کامل داشته و با تکیه بر دانش خود در زمینه های قوانین و دعاوی حقوقی این کشور، توانسته است راه حل های عملی بسیاری را در اختیار مشتریان حقوقی و حقیقی خود قرار داده و آنها را در مسائل ایجاد شده همراه کرده  و حمایت های لازم را ارائه کند.

رویه حقوقی این موسسه، برای ارائه خدمات استثنایی به مشتری، به حداکثر رساندن کیفیت، کارایی و بهره وری، تحت رعایت دقیق قانون، ارزش ها و اصول اخلاقی و تجاری آن شناخته شده است. وکلای این موسسه، با حفظ توجه عالی، شخصی و تخصصی، رویه و حضور ملی و بین المللی خود را تقویت می کنند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب