اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ:
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان
اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان

اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان

شروط و الزامات اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان

مراحل اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان

توجه داشته باشید بمنظور اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان

اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان برای افراد خارج از کشور دشوار است. تاجیکستان یکی از فقیرترین کشورهای آسیا است که تقریباً 40٪ از جمعیت آن زیر خط فقر زندگی می کنند. حدود 47.9٪ از نیروی کار در کشاورزی ، 41.2٪ در خدمات و 10.9٪ در صنعت استخدام شده اند. امروزه صنایع اصلی تاجیکستان آلومینیوم و روغن نباتی هستند.

از زمان استقلال از روسیه، اقتصاد تاجیکستان از صادرات این منابع مهم به کشورهای خارجی درآمد کسب کرده است. از سال 2005 ، تولید ناخالص داخلی تاجیکستان به تدریج افزایش یافته است ، اما هنوز هم در مقایسه با سایر کشورهای شوروی سابق کمترین میزان تولید ناخالص داخلی است.

مشاغل مهم برای استخدام در تاجیکستان

شایع ترین مشاغل و اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان برای مهاجران در آموزش است، زیرا تقاضا برای کودکان تاجیکی برای یادگیری انگلیسی در مدرسه بطور پیوسته در حال افزایش است. البته باید یادآوری کنیم که جستجوی کار در تاجیکستان کار سختی است زیرا در بسیاری از مشاغل تبلیغ نمی شود.

هر مهاجری که به تدریس در خارج از کشور فکر می کند، باید ابتدا برای یک گواهینامه بین المللی TEFL / TESOL یا CELTA اقدام کند، زیرا این یک صلاحیت شناخته شده در تاجیکستان و یک روش خوب برای کار است. برخی از مشاغل تدریس در تاجیکستان معمولاً در آگهی های خود اعلام می کنند که آنها معلمان باتجربه تر انگلیسی را ترجیح می دهند، بنابراین مهاجران با سابقه کلاس قبلی در کشور زادگاه خود و یا در کشورهای دیگر خارج از کشور ممکن است برای کارفرمایان مطلوب باشند.

انتخاب تدریس برای اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان

در خصوص اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان باید گفت که بیشتر مشاغل تدریس در تاجیکستان حقوق بالایی ندارند، اما در مقایسه با سایر کشورها هزینه زندگی در تاجیکستان معمولاً بسیار کم است. یک حقوق متوسط ​​تدریس باید برای تأمین هزینه های غذا و محل اقامت با مقداری پول باقیمانده برای سفر و تفریح ​​کافی باشد.

یک راه خوب برای پس انداز این است که از کارفرمایان احتمالی در مورد هرگونه اقامتگاهی که ممکن است در آن شغل گنجانده شود سوال کنید. برخی از شرکت ها و آموزشگاه های زبان نیز ممکن است در تنظیم ویزای کار کمک کرده و بدین ترتیب  روند درآمد زندگی در خارج از کشور را بسیار ساده تر کنند.

اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان

مالیات در تاجیکستان

هنگام اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان، در خارج از کشور باید ماهیانه مطابق حقوق مالیات بر درآمد پرداخت شود. قوانین مربوط به نحوه مالیات بر درآمد می تواند گیج کننده باشد، به خصوص اگر مشخص نباشد که آیا مهاجران در هنگام کار در خارج از کشور هنوز مجبور به کمک به کشور خود هستند یا خیر. خوشبختانه، اکثر کارفرمایان دائمی مالیات بر درآمد خود را از طریق سیستم PAYE پردازش می کنند، بنابراین حداقل افراد مهاجر مجبور به محاسبه پرداخت محلی نیستند.

مهاجران همچنین باید معاهدات مالیاتی موجود بین تاجیکستان و کشور خود را بررسی کنند. چنین معاهداتی می تواند بار مالیات مضاعف را کاهش دهد، یعنی اطمینان حاصل کند که از دو برابر درآمد یکسان مالیات گرفته نمی شود. در این خصوص می توانید شرکت هایی را که قصد دارند فعالیت های خود را در تاجیکستان گسترش دهند، بررسی کنید و از محل زندگی خود با آن ها وارد مذاکره شوید تا مطابق با تخصص و مهارت خود، راهی برای استخدام در شعبه تاجیکستان این شرکت ها بیابید.

فرصت اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان

این کشور آسیایی دارای یک اقتصاد در حال توسعه است، اما اگر بخواهید برای اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان یا برای تجارت خود تلاش کنید، هنوز هم فرصت هایی برای رشد دارد. با این حال، مانند هر کشور دیگر، تاجیکستان مجموعه قوانین و مقررات منحصر به فردی برای شرکت های بین المللی دارد که تجارت در آنجا را انتخاب می کنند.

اگر قصد دارید برخی از کارمندان فعلی خود را برای سهولت در انتقال به تاجیکستان منتقل کنید، یکی از اولین وظایف شما اخذ مجوزها و ویزاهای مورد نیاز برای کار قانونی در این کشور است. متأسفانه ، اگر از قبل روی مدیریت یک شرکت موفق متمرکز شده باشید، این فرآیند می تواند زمانبر باشد و می تواند شما را در مسیر استخدام در این کشور، منحرف نماید.

ویزای کاری برای تاجیکستان

اتباع خارجی که مایل به سفر و اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان هستند، لازم است که برای دریافت مجوز کار و ویزای کاری خود اقدام کنند. ویزای کار یا ویزای M به شما اجازه می دهد تا طی سفر به تاجیکستان برای کار در یک شرکت ثبت شده محلی مشغول شید.

هر شهروند خارجی که قصد زندگی و کار در جمهوری تاجیکستان را دارد، ملزم به گرفتن ویزای کار دارد. در مورد هر یک از اعضای خانواده که قصد سفر با آنها را دارند، همین امر صدق می کند. علاوه بر ویزای کار، کارمندان خارجی نیز قبل از شروع رسمی کار خود باید مجوز کار بگیرند.

شرایط اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان

امروزه بیشتر شرکت های جهانی ارزش اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان را برای کارمندان بین المللی در این بازار می بینند. از آنجایی که ویژگی های محلی قانون گذاری مطلوب وجود داشته و نیروی کار جهانی در شرایطی بی خطر و با اجرت های مقرون به صرفه درگیر است. با توجه به این نکته ، تاجیکستان یک اشتغال جهانی، یا همان راه حل حقوق و دستمزد را برای کمک به شرکت های خارجی و در راستای گسترش دامنه فعالیت های تجاری بین المللی طراحی کرده است.

اگر به دنبال اشتغال به کار و استخدام در تاجیکستان مطابق با مهارت خود هستید، می توانید با روشی مطابق با قوانین مشخص شده و اجرایی تاجیکستان و به روشی منطبق بر قانون کار اقدام کنید که می تواند ضمن تامین مالی، امنیت شغلی را نیز در یک شغل بین المللی فراهم کند.

مانند سایر کشورها ، تاجیکستان نیز تفاوت های شغلی خاص خود را دارد که باید اطمینان حاصل شود که 100٪ مطابقت دارد. برای مدیریت اشتغال در سطح جهانی و نیروی انسانی در مدیریت نیروی کار در تاجیکستان، می توانید راهنمایی های لازم را از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب