اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ:
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن
اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن

اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در این حوزه در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما در این کشور کلیه امور مربوط به اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر این کشور انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کار نیاز به حضور شما در این کشور نمیباشد

هم اکنون به منظور اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

international

Guaranteed

Fast service

Official degree

اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن فعال میباشد (قابل ارائه)

مدارک مورد نیاز بمنظور اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن

شروط و الزامات اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن

مراحل اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن

توجه داشته باشید بمنظور اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

فرم مشاوره / ثبت درخواست

بمنظور اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن هم اکنون اقدام کنید

SABTTA

SABTTA GLOBAL CENTER

اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن

محتوای این صفحه عبارتند از:

اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن

بسیاری از مهاجران این روزها اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن را در نظر دارند. این کشور صادرکننده سنتی قند، توتون و قهوه بوده و یکی از کشورهای دارای رشد سریع اقتصادی در منطقه است و محصولات زیادی را برای مهاجران در جمهوری دومنیکن ارائه می دهد.

جمهوری دومنیکن کشوری زیبا با سواحل تمیز و جمعیت زیادی از مهاجران است. این دومین کشور بزرگ کارائیب است و بیش از 10 میلیون نفر جمعیت دارد. در حالی که به دلایل زیادی در حال تبدیل شدن به یک مقصد محبوب در خارج از کشور است، یک دلیل مهم این است که مزایای مفیدی برای بازنشستگان دارد. با این حال، اگر به دنبال گزینه کار هستی ، می توانید مشاوره های لازم را از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا دریافت کنید.

استخدام در جمهوری دومینیکن

در کشور جمهوری دومینیکن، اقتصاد محلی، به ویژه بخش فناوری در حال رشد است، اما نابرابری درآمد هنوز یک مسئله اساسی است. نرخ بیکاری زیاد است، بنابراین توصیه می شود با تقویت مهارت های اسپانیایی و انگلیسی شانس خود را برای اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن افزایش دهید. دومینیکن ها به شبکه و روابط خود اهمیت زیادی می دهند و آنها مذاکره کننده ای سرسخت هستند.

در گذشته، کار در جمهوری دومینیکن به این معنی بود که شما در تجارت صادرات بودید. کشور جزیره کارائیب از مدت ها پیش صادر کننده عمده قند ، توتون و قهوه بوده است. اگرچه بخش خدمات به طور كلی و گردشگری به طور خاص، امروزه به مهمترین منبع شغل در جمهوری دومینیكن تبدیل شده است، اما كشاورزی هنوز یك بخش عمده است. بسیاری از کالاهای صادراتی این کشور نه تنها به دلیل کیفیت، بلکه به دلیل صدور گواهینامه آلی نیز ارزش گذاری می شوند.

مشاغل مهم برای اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن

باید اشاره کنیم که تنها بخش گردشگری در اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن موثر نبوده، بلکه ایجاد مناطق آزاد تجاری نیز بوده است که به اقتصاد رونق قابل توجهی بخشیده اند. این کشور، سرمایه گذاران خارجی را به خود جلب کرده است، آنها به رشد اقتصادی کمک کرده و مشاغل جدیدی را برای افراد محلی و خارجی که در جمهوری دومینیکن کار می کنند ایجاد کرده اند. این مناطق بیشتر به تولید در زمینه های منسوجات، الکترونیک، داروسازی و محصولات دخانیات توجه دارند.

یکی دیگر از زمینه های جدید توسعه در جمهوری دومینیکن، بخش فناوری است که بر آموزش نیروی کار برای فعالیت در صنایع پیشرفته متمرکز است. پارک سایبری سانتو دومینگو برای جلب سرمایه گذاران در همین زمینه طراحی شده است. مهاجران شاغل در بخش فناوری جمهوری دومینیکن ممکن است خود را در یک شرکت تولید کننده نرم افزار، طراحی رایانه یا فناوری پیشرفته در این زمینه استخدام کنند. با وجود بهبود خوب کشور پس از بحران مالی جهانی ، جمهوری دومینیکن هنوز از نابرابری قابل توجهی در درآمد و بیکاری قابل توجهی رنج می برد.

اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن

نیروی کار در دومینیکن

طبق نظرسنجی های مختلف مستقل، بیش از 4.9 میلیون نفر نیروی کار جمهوری دومینیکن بوده که اغلب بزرگترین سرمایه اقتصادی این کشور محسوب می شوند. گفته می شود که کارمندان سخت کوش، آموزش پذیر و ماهر هستند و این در حالی است که دولت صرف هزینه های کمتری برای آموزش می کند.

تقریباً 64٪ از کل افرادی که در جمهوری دومینیکن کار می کنند توسط دولت استخدام می شوند یا در بخش خدمات کار می کنند. 15٪ از نیروی کار در بخش کشاورزی جمهوری دومنیکن مشغول به کار است. بخش صنعت، عمدتا تولیدی، حدود 22٪ از کل نیروی کار را برای اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن  استفاده می کند.

شرایط اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن

در ابتدا یافتن کار و اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن برای شما دشوار به نظر می رسد. با این حال، کارفرمایان معمولاً بسیار انعطاف پذیر هستند و حتی ممکن است از استخدام مهاجران خوشحال شوند. با این وجود، همیشه بهتر است قبل از انتقال به این کشور، پیشنهاد و شغل ایمن داشته باشید.

 فرصت های شغلی در جمهوری دومینیکن محدود است، مگر اینکه در یک صنعت خاص تقاضا کار کنید و یا مهارت های تخصصی داشته باشید. بعلاوه، اگر به زبان اسپانیایی صحبت نکنید، گزینه های شما محدود به کار در صنعت گردشگری، فناوری اطلاعات، یک شرکت بین المللی یا مرکز تماس و همچنین آموزش زبان انگلیسی است. از طرف دیگر ، روان صحبت کردن به زبان اسپانیایی به شما امکان می دهد از تنوع شغلی بیشتری بهره مند شوید.

چگونگی استخدام در جمهوری دومینیکن

علاوه بر این ، هنگام برنامه ریزی برای اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن ، باید انعطاف پذیر باقی بمانید. به یاد داشته باشید ممکن است هزینه زندگی در جمهوری دومنیکن کمتر از آن باشد که شما به آن عادت کرده اید، اما هنگامی که در جمهوری دومنیکن کار می کنید، حقوق شما احتمالاً نشان دهنده این خواهد بود.

کار دیگری که برای آماده شدن برای کار در جمهوری دومینیکن باید انجام دهید این است که تا آنجا که می توانید تحقیق کنید. به عنوان مثال درباره زبان در جمهوری دومینیکن باید گفت که آن ها به تنوع منحصر به فردی اسپانیایی صحبت می کنند و از اصطلاحات خاص در موقعیت های کاری استفاده می کنند، به همین دلیل است که اگر قصد دارید برای یک موقعیت اسپانیایی زبان صحبت کنید، باید این نکته را در نظر بگیرید. اگر آنها بتوانند برخی از آداب و رسوم مصاحبه را نیز به شما یاد دهند، به شانس شما برای کار در محل جدید کمک می کند.

نحوه اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن

اگر به دنبال یک اشتغال به کار و استخدام در جمهوری دومینیکن به عنوان یک شهروند خارجی هستید، باید در نظر داشته باشید که جستجوی کار در جمهوری دومینیکن آسان نیست، به خصوص اگر هنوز مجوز کار برای این کشور را ندارید. اما اگر شما واجد شرایط و مهارت کافی یا تجربه کار خوب هستید، شانس زیادی برای یافتن کار در جمهوری دومنیکن دارید، به ویژه در برخی از بخش های خاص با کمبود نیروی کار محلی مواجه است.

فرصت های شغلی زیادی در بخش های گردشگری ، تولید دخانیات ، تجارت ، کشاورزی ، ماهیگیری ، معدن ، منسوجات ، تولید مواد غذایی ، تصفیه فلزات ، آموزش و امور مالی وجود دارد. بیشتر افرادی که در جمهوری دومنیکن کار می کنند، به ویژه کارگران خارجی، در صنعت گردشگری استخدام می شوند. زیرا این موتور اصلی ترین نیروی محرکه اقتصاد کشور است.

فهرست مطالب

فهرست مطالب