اخذ ویزا آفریقای جنوبی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا آفریقای جنوبی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا آفریقای جنوبی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۳ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا آفریقای جنوبی
اخذ ویزا آفریقای جنوبی

اخذ ویزا آفریقای جنوبی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا آفریقای جنوبی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا آفریقای جنوبی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا آفریقای جنوبی نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا آفریقای جنوبی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا آفریقای جنوبی

شروط و الزامات اخذ ویزا آفریقای جنوبی

مراحل اخذ ویزا آفریقای جنوبی

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا آفریقای جنوبی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا آفریقای جنوبی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا آفریقای جنوبی

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی که به عنوان یکی از بهترین مقاصد گردشگری در جهان شناخته می شود ، به بازدیدکنندگان آب و هوای آفتابی، مناظر زیبا، برخی از بهترین سواحل جهان با هتل ها و رستوران های برتر در سراسر نقشه راه دارد. آفریقای جنوبی همچنین یکی از مقرون به صرفه ترین و در بعضی موارد آسان ترین مقصد برای تعطیلات در جهان است که بسیاری از گردشگران را برای اخذ ویزا آفریقای جنوبی مشتاق می نماید.

کشور تولد دولتمرد نمادین نلسون ماندلا سالانه از میلیون ها گردشگر استقبال می کند و بسیاری از آنها بدون ویزا وارد کشور می شوند. زیرا آفریقای جنوبی معافیت ویزا را به تعدادی از کشورها ارائه می دهد. اگر قصد دارید به عنوان یک جهانگرد به این کشور سفر کنید و یا برای کمتر از 90 روز به دیدار دوستان و خانواده خود بروید، ممکن است نیازی به ویزای توریستی برای آفریقای جنوبی نداشته باشید. برای بررسی اینکه آیا کشور شما در لیست معافیت ویزا آفریقای جنوبی است، می توانید با ثبتا مشورت نمایید.

گزینه های ویزای آفریقای جنوبی

بازدید کنندگان می توانند از طریق چندین روش برای اخذ ویزا آفریقای جنوبی اقدام کنند. ویزا هنگام ورود، نه تنها بازدیدکنندگان را ملزم به سفر با مدارک می کند بلکه شامل انتظار در صف های طولانی در مرز است. گزینه دیگری وجود دارد که مراجعه به سفارت یا کنسولگری آفریقای جنوبی، برای و درخواست ویزا را شامل می شود. باز هم، این روش شامل سفر به مکانی با اسناد شخصی است. سفارتها نیز معمولاً مدت بیشتری برای پردازش مدارک و اطلاعات خواهند داشت.

درخواست ویزای آنلاین با رویکردی کمتر استرس زا روبرو می شود. متقاضیان به جای انتظار در صف های طولانی، مراحل کار را کاملاً به صورت آنلاین انجام می دهند. در حالی که هر مسافر می تواند روش خود را برای درخواست ویزای انتخاب کند، eVisa روش پیشنهادی مناسب است. توجه به این نکته مهم است که گردشگران دارای eVisas باید از طریق فرودگاه بین المللی آدیس آبابا بول وارد کشور شوند. ورود از طریق هر نقطه مرزی دیگر برای دارندگان eVisa ممنوع است.

مدارک لازم برای ویزای آفریقای جنوبی

شهروندان خارجی که می خواهند برای اخذ ویزا آفریقای جنوبی اقدام کنند، باید ابتدا شرایط خاصی را داشته باشد که شامل جمع آوری اسناد صحیح است. پس از جمع آوری تمام مدارک، روند درخواست می تواند آغاز شود. متقاضیان باید تمام اطلاعاتی را كه ارائه می دهند، دوباره بررسی كنند. اطلاعات نادرست یا عدم ارائه کلیه اطلاعات لازم می تواند باعث تأخیر یا رد ویزا شود.

برای این کار لازم است که گذرنامه ارائه شود در حالی که شش ماه قبل از انقضا گذرنامه باقی مانده است و حداقل دو صفحه تمبر خالی دارد. همچنین لازم است که مشخصات متقاضی در فرم درخواست ویزا به صورت کامل ثبت گردد که شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ تولد، جنسیت، آدرس فعلی و جزئیات سفر مانند تاریخ و محل اقامت در آفریقای جنوبی است. همچنین عکس ها نیز باید مانند گذرنامه فعلی باشد.

اخذ ویزا آفریقای جنوبی

درخواست آنلاین ویزای آفریقای جنوبی

درخواست آنلاین برای اخذ ویزا آفریقای جنوبی یک روند سریع و آسان است. برنامه eVisa به شرط برآورده شدن شرایط به دارندگان گذرنامه از همه کشورها ارائه می شود. داوطلبان باید شرایط لازم را داشته باشند. آنها باید آماده باشند تا جزئیات شخصی را ارائه دهند و به سوالات اساسی و مربوط به امنیت پاسخ دهند. پس از ارسال اطلاعات و پرداخت هزینه پردازش، مقامات مربوطه برنامه را ارزیابی می کنند. هنگامی که توسط امنیت تایید شد، eVisa آفریقای جنوبی در قالب PDF به ایمیل ارائه شده ارسال می شود.

مدت زمان پردازش ویزا

هنگام ارسال آنلاین، ویزای  آفریقای جنوبی اغلب به سرعت و 24 ساعت پس از اتمام تحویل می شود. به همین دلیل eVisa روش ترجیحی برای دریافت ویزای توریستی است. هر چند گاهاً تأیید ویزا کمی بیشتر طول می کشد. در این موارد، سه روز کاری برای تأیید و تحویل ویزا انتظار داشته باشید.

بنابراین، متقاضیان باید سفر را با زمان کافی برای تأیید و تحویل ویزا ، برنامه ریزی کنند. eVisa به صورت پی دی اف و  از طریق ایمیل ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است که دارندگان گذرنامه های خدماتی یا دیپلماتیک هر کشور، می توانند برای مدت 3 ماه بدون ویزا به آفریقای جنوبی وارد شوند.

ویزای توریستی آفریقای جنوبی

آفریقای جنوبی مردمانی سرزنده داشته و تاریخ جالبی دارد. با این حال، برای بازدید از این کشور بیشتر گردشگران نیاز به ویزا دارند و باید برای اخذ ویزا آفریقای جنوبی اقدام کنند. اما دیگر لازم نیست این یک روند طولانی باشد. یک ویزای توریستی معمولی به بازدیدکنندگان اجازه می دهد تا یک بار وارد این کشور شوند.

کسانی که مایل به سفر به اتیوپی و آفریقای جنوبی هستند نیاز به ویزای توریستی دارند. ویزای اتیوپی برای شهروندان آفریقای جنوبی فقط برای یک بار ورود استفاده می شود. این ویزاها برای اقامت 30 یا 90 روزه معتبر هستند. کسانی که ویزای توریستی دارند، تحت هیچ شرایطی نمی توانند در اتیوپی کار کنند. بعلاوه، دارندگان ویزای توریستی نمی توانند وضعیت مهاجرت را تغییر دهند. شهروندان خارجی لازم است قبل از سفر به آفریقای جنوبی با تمام مقررات و مراحل ویزا آشنا شوند.

شرایط اخذ ویزا آفریقای جنوبی

سرویس یک مرحله ای اخذ ویزا آفریقای جنوبی ، اطمینان حاصل می کند که در حین انجام مراحل درخواست خود، مستندات و لیست معیارهای ویزای توریستی آفریقای جنوبی را دریافت کنید. همچنین بازدیدکنندگان مجاز هستند در هر بار ورود یکبار ویزای خود را تمدید کنند. موارد اضافی بر اساس شرایط ویزا شما تنظیم می شوند و در صورت عدم توانایی تمدید ویزا به وضوح بیان می شوند. معمولاً برنامه های افزودنی باید در مدت 60 روز از تاریخ انقضا ویزای اصلی شما اعمال شوند.

مقررات جدید مهاجرتی این کشور  که در سال 2014-2015 وضع شده است، مقرر می دارد که همه متقاضیان اخذ ویزا آفریقای جنوبی باید درخواست خود را شخصاً در نزدیکترین کنسولگری یا سفارت آفریقای جنوبی در کشور محل اقامت خود ارسال کنند. به طور معمول پردازش ویزای توریستی آفریقای جنوبی حدود 5-10 روز طول می کشد، اما توصیه می شود که برای جلوگیری از تأخیر و شرایط پیش بینی نشده ، درخواست خود را خیلی زودتر ارسال کرده و مدارک لازم را آماده نمایید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب