اخذ ویزا اتریش

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا اتریش را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا اتریش را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۸ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا اتریش
اخذ ویزا اتریش

اخذ ویزا اتریش

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا اتریش در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا اتریش را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا اتریش نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا اتریش میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا اتریش

شروط و الزامات اخذ ویزا اتریش

مراحل اخذ ویزا اتریش

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا اتریش میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا اتریش را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا اتریش

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

بسیاری از گردشگرانی که سالانه راهی اتریش می شوند، نیاز به ویزا دارند. اگرچه اتباع منطقه شینگن به این مورد احتیاج ندارند، اما بازدیدکنندگان از بسیاری از کشورهای دیگر لازم است برای اخذ ویزا اتریش اقدام کنند. علاوه بر این، از سال 2022 ، سیستم اطلاعات و مجوز سفر اروپا، برای این ملیت ها اجرا می شود.

برنامه معافیت ویزا ETIAS روند تقاضا را ساده می کند و دارندگان را از طریق کنترل مرز، سریع تر می نماید. توافق نامه شینگن امکان جابجایی آزادانه مردم و کالاها را بین همه کشورهای عضو فراهم می کند. شهروندان از کشورهای شینگن می توانند بدون کنترل مرزها یا نیاز به ویزا در هر یک از کشورهای منطقه به مسافرت ، زندگی ، تحصیل و کار بپردازند.

در صورتی که تصمیم دارید به کشور اتریش سفر کرده و برای ویزای اتریش اقدام نمایید، می توانید از خدمات موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا بهره مند شوید.

معافیت ویزای اتریش

تقاضای معافیت ویزای ETIAS برای اتریش پس از ارائه درخواست و اخذ ویزا اتریش ، امکان پذیر است. این اسناد و مدارک لازم برای شهروندان کشورهای واجد شرایط است که از منطقه شینگن بازدید می کنند. گروهی از 26 کشور اروپایی، از جمله اتریش که کنترل مرز بین یکدیگر را لغو کرده اند و امکان جابجایی آسان بین این کشورها را فراهم می کند، در این شرایط می باشند.

در این نوع از ویزا دقیقاً مانند مجوزهای سفر الکترونیکی دیگر، متقاضی باید با ارائه اطلاعات شخصی خود و پاسخ به سوالات امنیتی، یک فرم را بصورت آنلاین تکمیل کند. جزئیات مدارک شامل گذرنامه معتبر، آدرس ایمیل، مشخصات شخصی، از جمله نام کامل، تاریخ تولد و کشور می شود. همچنین لازم است که بابت مدارک سفر و بیمه سلامت نیز مدارک لازم ارائه گردد.

شرایط خاص برای ویزای ETIAS

هنگام اخذ ویزا اتریش ، مسافرانی که با ETIAS به اتریش می روند، باید گذرنامه ای داشته باشند که حداقل 3 ماه پس از تصمیم به ترک کشور اعتبار داشته باشد. برای درخواست ETIAS ، باید تابعیت یکی از کشورهایی همچون آلبانی، آندورا، آرژانتین یا استرالیا را داشته باشید.

ETIAS همچنین به دارنده اجازه می دهد از هر یک از کشورهای دیگر در منطقه شینگن بازدید کند. اگر متقاضی قصد دارد به بیش از یک کشور شینگن سفر کند، باید هنگام کامل کردن فرم، اولین کشور شینگن را که قصد ورود به آن را دارد، اعلام کند. درخواست آنلاین ETIAS برای اتریش ساده و سریع تکمیل و ارسال شده و به سرعت پردازش می شود. پیش بینی می شود متقاضیان ظرف 48 ساعت پس از ارسال فرم آنلاین، پاسخی دریافت کنند.

اخذ ویزا اتریش

اخذ ویزا اتریش از نوع توریستی

بازدیدکنندگانی که واجد شرایط مجوز سفر ETIAS نیستند و شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا یا شینگن نباشند، نیاز به ویزای توریستی دارند. لازم است اشاره کنیم که این شهروندان خارجی، به جهت ورود به کشور اتریش، لازم است که درخواست خود را برای ویزای شینگن دهند تا بتوانند دسترسی به دیگر کشورهای این منطقه را داشته باشند. برای اخذ ویزا اتریش و ویزای شینگن، بایستی در مصاحبه در سفارت اتریش یا سفارت کشور در دیگر کشورهای شینگن شرکت کرده و مدارک لازم ارائه گردد.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن عبارتند از فرم درخواست تکمیل و کامل شده به همراه گذرنامه مسافر و دو نسخه از عکس اخیر به اندازه گذرنامه، اثبات وضعیت تأهل، بیمه سفر، رزرو هتل، اثبات بودجه کافی برای سفر و برنامه سفر می باشد.

انواع ویزای اتریش

برای مسافرانی که به دلایلی غیر از گردشگری به اتریش می روند، انواع مختلف دیگری از ویزا برای اتریش وجود دارد که از آن جمله می توان به ویزای کار و ویزای ترانزیت اشاره نمود. کلیه اتباع کشور های ثالث که مایل به اقامت در اتریش برای مدت بیش از 180 روز هستند، باید درخواست اجازه اقامت دهند.

اجازه اقامت بر اساس هدف خاصی مانند کار یا تحصیل اعطا می شود. قبل از ورود به اتریش، اجازه اقامت باید در سفارت اتریش درخواست شود. با این حال، چند استثنا وجود دارد. اعضای خانواده اتریشی ، EEA و شهروندان سوئیس و دارندگان ویزا D و شهروندان غیر اتحادیه اروپا متقاضی مجوز تحقیق می توانند برای اجازه اقامت در اتریش اقدام کنند.

برای درخواست مجوز اقامت، متقاضیان باید گذرنامه، فرم اخذ ویزا اتریش ، دو عکس اخیر در اندازه گذرنامه، کپی شناسنامه ، اثبات بیمه درمانی، اثبات تمکن مالی کافی و اثبات محل اقامت در اتریش را داشته باشند.

اخذ ویزا اتریش برای تحصیل

اتریش به دلیل سیستم آموزشی خود شهرت جهانی دارد، به همین دلیل سالانه هزاران دانشجوی خارجی را به خود جذب می کند. افرادی که قصد ادامه تحصیل در اتریش را برای مدت بیش از شش ماه دارند، یا تحقیق در یک موسسه آموزشی اتریش را انجام می دهند، باید مجوز تحصیل یا ویزای دانشجویی را درخواست کنند که به دارنده آن اجازه می دهد 12 ماه در اتریش بماند یا برای مدت زمان طولانی اقامت داشته باشد که بستگی به برنامه آموزش دارد. با این حال، اگر دوره مورد نظر کمتر از 6 ماه باشد، دانشجویان احتمالی فقط به ویزای ملی اتریش نیاز دارند.

همچنین باید یادآور شویم که دارندگان جواز اقامت دانشجویی می توانند 20 ساعت در هفته کار کنند. متقاضیان باید با ارائه گواهی ثبت نام یا ارائه نامه پذیرش صادر شده توسط دانشگاه یا موسسه آموزشی اتریش، معیارهای واجد شرایط بودن را داشته باشند. آنها همچنین باید مدرکی برای اسکان و اثبات معیشت مالی ارائه دهند که ممکن است شامل بورسیه تحصیلی باشد.

چگونگی همراه آوردن خانواده به اتریش

شهروندان غیر اتحادیه اروپا که قصد اقامت در اتریش  و اخذ ویزا اتریش ، را برای دوره ای بیش از شش ماه دارند، نیاز به ویزای اقامت دارند و می توانند اعضای خانواده خود را حمایت مالی کنند، مشروط بر اینکه شرایط عمومی را داشته باشند. اتباع کشورهای ثالث می توانند برای آوردن همسر، شرکای زندگی ثبت شده و فرزندان مجرد زیر 18 سال درخواست کنند.

اعضای خانواده موظفند توافق نامه ادغام را که شامل دو صفحه است، تکمیل کنند. مجوزهای اقامتی خاص فقط برای کسانی صادر می شود که با شرایط تعیین شده مطابقت داشته باشند که شامل درک اساسی از ارزش های اساسی اتریش و سیستم های حقوقی و اجتماعی این کشور است. توجه داشته باشید در این خصوص می توانید از ثبتا راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب