اخذ ویزا ازبکستان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا ازبکستان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا ازبکستان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۹ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا ازبکستان
اخذ ویزا ازبکستان

اخذ ویزا ازبکستان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا ازبکستان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا ازبکستان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا ازبکستان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا ازبکستان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا ازبکستان

شروط و الزامات اخذ ویزا ازبکستان

مراحل اخذ ویزا ازبکستان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا ازبکستان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا ازبکستان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا ازبکستان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

eVisa یا ویزای الکترونیکی ازبکستان در 2018 معرفی شد. این سیستم دیجیتال به اتباع خارجی از کشورهای واجد شرایط اجازه می دهد تا با تکمیل فرم اخذ ویزا ازبکستان، آن را بصورت آنلاین دریافت کنند. eVisas ازبکستان می تواند برای اهداف بازدید مانند گردشگری، تجارت یا آموزش استفاده شود. مسافران می توانند ویزای الکترونیکی یکبار ورود یا ورود چندگانه را برای ازبکستان انتخاب کنند.

دارنده ویزای ازبکستان، اجازه ورود به کشور را دارد و می تواند هر بار حداکثر 30 روز در این کشور اقامت داشته باشد. در مورد ویزاهای چند بار ورود، دارنده آن می تواند در زمان دیگری و به مدت 30 روز دیگر دوباره وارد کشور شود. eVisa ازبکستان از تاریخ اعطای آن در کل 90 روز معتبر است. در این مدت دارنده می تواند در هر زمان از کشور بازدید کند.

نحوه اخذ ویزا ازبکستان

درخواست آنلاین ویزای ازبکستان شامل پر کردن مشخصات اولیه شخصی، اطلاعات گذرنامه و آدرس ایمیل است. مسافران بین المللی که مایلند برای اهداف دیگری غیر از گردشگری، تجارت یا آموزش، مانند برنامه های کار یا زندگی در این کشور، به ازبکستان سفر کنند، باید در مورد اسناد مورد نیاز مطابق آخرین دستورالعمل ها با نزدیکترین سفارت یا کنسولگری ازبکستان تماس بگیرند.

برای ارائه درخواست و اخذ ویزا ازبکستان ، لازم است که مدارکی همچون پاسپورت معتبر، اسکن دیجیتال صفحه بیوگرافی گذرنامه، عکس به اندازه گذرنامه، کارت اعتباری و آدرس پست الکترونیک فعلی را ارائه نمایند. برای آن که بتوانید اطلاعاتی جامع تر در این خصوص کسب نمایید، با موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا همراه باشید.

شرایط ویزای الکترونیکی ازبکستان

برای درخواست موفقیت آمیز و دریافت eVisa ازبکستان، اتباع خارجی باید شرایط خاصی را داشته باشند. در مرحله اول، متقاضیان باید تابعیت یکی از کشورهای واجد شرایط را داشته باشند که در سیاست ویزای ازبکستان شرح داده شده است. همچنین هنگام تکمیل فرم درخواست eVisa ازبکستان، مسافران بین المللی باید مدارک خود را نیز آماده تحویل نمایند.

به مسافران توصیه می شود، حداقل 3 روز قبل از اینکه قصد سفر به این کشور را داشته باشند،  برای eVisa ازبکستان اقدام کنند. eVisa تایید شده برای ازبکستان، به آدرس ایمیل ارائه شده در فرم اخذ ویزا ازبکستان ، ارسال می شود. مسافر هنگام ورود به کشور باید آن را چاپ کرده و در کنترل مرز ارائه نماید. ضمن آنکه گذرنامه مورد استفاده برای تکمیل فرم درخواست، باید هنگام ورود به ازبکستان ارائه شود.

اخذ ویزا ازبکستان

ورود بدون ویزا

برخی از اتباع خارجی مربوط به ملیت های لیست شده، می توانند بدون ویزا وارد ازبکستان شده و به مدت 30 روز اقامت در این کشور زیبا را داشته باشند که شامل ورود به مرزهای زمینی و همچنین فرودگاه است. این در حالی است که دیگر مسافران باید قبل از سفر ویزای خود را تنظیم کنند.

می توانید ویزای خود را هنگام ورود به فرودگاه تاشکند دریافت کنید، با این حال پیشخوان شخصی با چاپگر وجود دارد و گاهی ممکن است مدتی طول بکشد. بنابراین اگر گرفتن ویزا در سفارت قبل از سفر برای شما امکان پذیر است، توصیه می شود که برای اخذ ویزا ازبکستان اقدام کنید. اگر در کشوری بدون سفارت ازبکستان زندگی می کنید و از قبل به جای دیگری سفر نمی کنید، تهیه آن در فرودگاه یک گزینه است.

دعوتنامه جهت اخذ ویزا ازبکستان

در LOI شما قید شده است که ویزا در کدام سفارت صادر می شود و پس از درخواست نمی توان آن را تغییر داد. اگر شهروند یکی از کشورها دارای سفارت ازبکستان هستید یا اتفاقاً از کشوری عبور می کنید که دارای یکی از آنها باشد، می توانید LOI خود را مستقیماً به سفارت ببرید و ویزای خود را با هزینه شخصی خود سازماندهی کنید.

البته لازم به ذکر است که شرایط ورود به ازبکستان  و اخذ ویزا ازبکستان در سال 2019 بسیار کاهش یافت. کشورهای بیشتری تحت شرایط ورود بدون ویزا قرار گرفته و ویزای الکترونیکی دریافت کرده اند. اکنون ملیت های بیشتری می توانند بدون دعوت نامه اضافی وارد ازبکستان شوند که شامل برنامه های نود، شصت، سی و ده روزه می شود.

مسافران باید از طریق هوایی وارد و خارج شوند و هنگام ورود باید بلیط پرواز برگشت داشته باشند. ضمن آنکه هیچ محدودیتی برای تعداد دفعاتی که می توان بدون ویزا ازبکستان خارج شده و مجدد وارد شد، وجود ندارد.

ترانزیت 5 روزه بدون ویزا برای مسافران هوایی

شهروندان کشورهایی همچون بحرین، آلبانی، هند، لبنان در صورت ترانزیت از طریق فرودگاه های بین المللی ازبکستان برای پرواز به داخل و خارج از کشور، جهت اقامت پنج روزه، نیازی به ویزا ندارند. ضمن آنکه پرواز خروجی از ازبکستان باید در خطوط هوایی ازبکستان باشد.

از طرفی دیگر، برای اخذ ویزا ازبکستان و ویزای توریستی ازبکستان 2 راه وجود دارد. می توان از طریق وب سایت ویزای الکترونیکی یا از طریق سفارت ازبکستان اقدام نمود. پیش از این ویزای الکترونیکی برای 51 کشور در دسترس بود، اما اکنون به همه این کشورها حالت بدون ویزا داده شده است. ویزای الکترونیکی برای 76 کشور همچون آلبانی، بحرین، بنگلادش، چین و الجزایر در دسترس است.

ورود چندگانه به ازبکستان

ازبکستان ویزای الکترونیکی ورود دو و چندگانه را در مارس 2019 معرفی کرده است. می توانید پس از ورود به ازبکستان، مانند ویزای الکترونیکی تاجیکستان، برای ویزای الکترونیکی دیگری نیز اقدام کنید. در صورت داشتن تابعیت مضاعف، این امکان وجود دارد که به طور همزمان برای دو ویزای الکترونیکی اقدام کنید.

برای اخذ ویزا ازبکستان، باید به وب سایت رسمی ویزای الکترونیکی این کشور وارد شده و فرم درخواست خود را کامل کنید. توجه داشته باشید این کار را با حوصله و دقت انجام دهید. البته همه افراد موفق به دریافت ویزای الکترونیکی خود نمی شوند، برخی از افراد مجبور به استفاده از ویزا از طریق سفارت می شوند. می توانید برای این کار از کارشناسان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا بهره مند شوید.

در اینجا چند نکته وجود دارد.وقتی فرم ویزای الکترونیکی درخواست محل اقامت در ازبکستان را می دهد، می توانید یک هتل را بنویسید و لازم نیست حتما در آنجا بمانید. همچنین بارگذاری تصاویر بایستی در قالب .jpg بوده و عکس مطابق گذرنامه و با ظرفیت کمتر از مگابایت باید منظور شود. این عکس می بایست حتما در زمینه ای سفید بوده و در اندازه 35*45 میلی متر تهیه شده باشد. در صورتی که برای کامل کردن فرم اخذ ویزا ازبکستان مساله دارید، می توانید با ثبتا همراه باشید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب