اخذ ویزا اسلواکی

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا اسلواکی را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا اسلواکی را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا اسلواکی
اخذ ویزا اسلواکی

اخذ ویزا اسلواکی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا اسلواکی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا اسلواکی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا اسلواکی نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا اسلواکی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا اسلواکی

شروط و الزامات اخذ ویزا اسلواکی

مراحل اخذ ویزا اسلواکی

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا اسلواکی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا اسلواکی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا اسلواکی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

برای اخذ ویزا اسلواکی و بازدید از این کشور، بیشتر اتباع خارجی، درخواست ویزای یکنواخت شینگن را می دهند. این ویزا به دارنده خود این امکان را به شهروندان خارجی می دهد تا به منظور گردشگری، دیدار از اقوام و دوستان و غیره وارد کشورهای عضو منطقه شینگن شود.

این ویزا می تواند برای یک، دو یا چند مورد صادر شود. مدت اقامت در منطقه شینگن براساس این نوع ویزا ممکن است در هر دوره 180 روزه از 90 روز بیشتر نباشد. به طور کلی، این نوع ویزا را نمی توان برای کار و یا دیگر اهداف منظور کرد. درخواست ویزا در یک فرم رسمی در نمایندگی دیپلماتیک جمهوری اسلواکی معتبر برای کشوری که متقاضی در آن اقامت دارد، ارائه می شود. شما می توانید برای دریافت ویزای اسلواکی ، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی اقدام کنید.

مدارک لازم برای درخواست ویزا اسلواکی

برای اخذ ویزا اسلواکی ، شما به اسناد معتبری نیاز دارید. برای این کار نیاز است تا فرم درخواست را کامل کرده و امضا کنید. همچنین لازم است تا یک عکس رنگی به اندازه یک گذرنامه 3 * 3.5 سانتی متر آماده کرده و گذرنامه با اعتبار حداقل 3 ماه پس از تاریخ انقضای ویزا ارائه نمایید.  

همچنین اسنادی که هدف و شرایط سفر برنامه ریزی شده را ثابت می کند به همراه مدارک مسافرتی، یا یک دعوت نامه از شخصی که شما را به اقامت دعوت می کند یا یک دعوت نامه تأیید شده توسط پلیس وزارت خارجه نیاز است. همچنین دعوت نامه صادر شده توسط شریک تجاری لازم است. ضمن آنکه برای سفرهای کاری مکرر، قرارداد همکاری با شرکت اسلواکی را باید ارائه دهید.

ویزای اسلواکی با اهداف فرهنگی

هنگام اخذ ویزا اسلواکی ، جهت کنفرانس های بین المللی، سمینارها، رویدادهای ورزشی، یک دعوت نامه توسط برگزار کننده رویداد، یا یک نامه رسمی از سازمان فرستنده درخواست ویزا نیاز است، یا اینکه بلیط ورود به نمایشگاه های تجاری باید ارائه شود. همچنین اسناد دیگری که هدف از سفر و اقامت در اسلواکی را تأیید می کند، نیز باید پیوست گردد.

همچنین بلیط رفت و برگشت و اثبات محل اقامت، به همراه اثبات تمکن مالی به میزان حداقل 56 یورو برای هر روز اقامت نیاز است. همچنین لازم است که اظهارنامه حساب بانکی با تأیید درآمد منظم برای دوره 6-12 ماه گذشته احتیاج است. به متقاضیان توصیه می شود سندی را که اثبات تمکن مالی کافی برای دوره اقامتشان در ویزا را نشان می دهد، به همراه داشته باشند، زیرا ممکن است در مرز جمهوری اسلواکی درخواست شود. لازم به ذکر است که به منظور اعطای ویزا، سفارت مجاز است هر سند دیگری را با هدف تأیید برنامه اعلام شده از سفر و قصد بازگشت به کشور محل اقامت مورد نیاز قرار دهد.

اخذ ویزا اسلواکی

مراحل درخواست ویزای اسلواکی

هنگام اخذ ویزا اسلواکی ، زمان رسیدگی به درخواست ویزا 15 روز تقویمی است. این دوره را می توان به حداکثر 45 روز تقویمی تمدید کرد، خصوصاً اگر ارزیابی بیشتری از برنامه لازم باشد. روند صدور ویزا ساده است و زمان انجام درخواست ویزا 10 روز تقویمی است. باید اشاره کنیم که شهروندان صربستان، اوکراین، مونته نگرو، آلبانی، مولداوی و گرجستان برای ورود بدون ویزا به منطقه شینگن به گذرنامه بیومتریک نیاز دارند.

ویزا به صورت برچسب به گذرنامه اعطا می شود. پس از دریافت ویزا، یک تبعه خارجی، مجاز به اقامت در مدت زمان ویزا در منطقه شینگن است. سفارت حق دارد برای ورود به کشور گذرگاه مرزی را تعیین کند که در ویزای شینگن ثبت شود. یک تبعه خارجی که ویزا به وی اعطا شده باید ظرف سه روز از زمان ورود به خاک جمهوری اسلواکی، محل و مدت اقامت تخمینی را در اداره صلاحیت دار پلیس خارجی اعلام کند.

انواع دیگر ویزای اسلواکی

برای اخذ ویزا اسلواکی ، انواع مختلفی وجود دارد که از آن جمله می توان به ویزای ترانزیت فرودگاه اشاره نمود. این نوع ویزا به اتباع خارجی اجازه می دهد هنگام عبور از یک کشور غیر شینگن از منطقه ترانزیت بین المللی یک یا چند فرودگاه کشورهای عضو منطقه شینگن عبور کنند. مدت اقامت مجاز با زمان لازم برای هدف حمل و نقل مطابقت دارد.

اما در خصوص ویزای ملی،  اتباع خارجی در رابطه با اجازه اقامت خود در اسلواکی یا جهت افرادی با سن بالاتر از 15 سال که در آموزش زبان اسلواکی پذیرفته شده اند، قابل اعطا خواهد بود. ویزا برای یک دوره 90 روزه یا برای مدت زمان آموزش زبان ارائه می شود. همچنین ممکن است برای رعایت تعهدات ناشی از توافق نامه های بین المللی اسلواکی ، برای مدت اقامت بیش از سه ماه، حداکثر برای یک سال، اعطا شود.

درخواست ویزای اسلواکی، ظرف 30 روز پردازش می شود. دارنده ویزای ملی می تواند در مدت زمانی که برای آن صادر شده در قلمرو جمهوری اسلواکی اقامت داشته باشد و در هر دوره شش ماهه در کل منطقه شینگن تا سه ماه اقامت داشته باشد.

ویزای اعتبار محدود LTV

هنگام اخذ ویزا اسلواکی و درخواست این ویزا برای قلمرو کشور عضو شینگن که ویزا را صادر کرده معتبر است. در موارد استثنایی، در صورت اعطای مجوز برای هر یک از این کشورها، ممکن است در قلمرو چندین کشور عضو شینگن معتبر باشد. به دلایل منافع ملی یا به دلیل تعهدات بین المللی استثنایی به دلایل بشردوستانه صادر می شود.

کلیه اسناد نباید از 90 روز بیشتر باشد. اداره پلیس خارجه اسلواکی درخواست را ظرف 15 روز ارائه می دهد. دعوت نامه تأیید شده توسط اداره پلیس خارجه از تاریخ تأیید به مدت 90 روز معتبر است. پس از تأیید دعوت، فرد دعوت کننده باید آن را برای متقاضی ارسال کند که آن را به درخواست ویزای شینگن ضمیمه نماید.

دعوت نامه ویزای اسلواکی

از دیگر مواردی که هنگام اخذ ویزا اسلواکی باید در نظر داشت این است که یک تبعه خارجی ممکن است توسط فردی که تبعه جمهوری اسلواکی یا یک تبعه خارجی است که دارای اقامت موقت یا دائم در اسلواکی است دعوت شود. سندی که تأیید کند متقاضی قادر به پوشش کلیه هزینه های مربوط به اقامت و عزیمت فرد تبعه خارجی است به درخواست پیوست می شود. اما اگر شخص دعوت کننده یک شخصیت حقوقی است، می تواند یک تبعه خارجی را که فعالیت مشابهی انجام می دهد دعوت کند تا به اسلواکی بیاید. بدین ترتیب مدارک ثبت تجاری یا مجوز تجارت تأیید شده به فرم اخذ ویزا اسلواکی پیوست شده است.

فهرست مطالب

فهرست مطالب