اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

اخذ ویزا اندونزی

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۴ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

اخذ ویزا اندونزی Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * اخذ ویزا اندونزی * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا اندونزی * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * اخذ ویزا اندونزی * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
اخذ ویزا اندونزی
اخذ ویزا اندونزی

اخذ ویزا اندونزی

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا اندونزی در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا اندونزی را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا اندونزی نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا اندونزی میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا اندونزی

شروط و الزامات اخذ ویزا اندونزی

مراحل اخذ ویزا اندونزی

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا اندونزی میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا اندونزی را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا اندونزی

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

اولین کاری که برای اخذ ویزا اندونزی باید انجام دهید این است که تعیین کنید به چه نوع ویزایی نیاز دارید. از آنجایی که چندین نوع ویزا وجود دارد، مهم است که برای اطمینان از قانونی بودن اقامت خود در اندونزی، آخرین شرایط ویزا را مطالعه کنید. می توانید در این خصوص، راهنمایی های لازم را از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا دریافت کنید.

ضمن آنکه برای ورود به اندونزی چند نکته مهم وجود دارد که باید به آن توجه داشته باشید. نخست آنکه برای برخی از کشورها، ورود به کشور اندونزی برای مدت سی روز، رایگان است که دو روز آن مربوط به روزهای ورود و خروج شما می باشد. همچنین لازم است که گذرنامه شما شش ماه اعتبار داشته و یک صفحه خالی در آن داشته باشید. اگر با گذرنامه با اعتبار محدود مانند گذرنامه اضطراری سفر می کنید، باید قبل از ورود به اندونزی ویزا بگیرید.

ویزا توریستی در هنگام ورود

ویزای توریستی هنگام ورود به بالی صادر می شود. اما می تواند قبل از خروج از کشور مبدا نیز تنظیم شود. معافیت ویزای توریستی برای شهروندان 169 کشور در دسترس است که به شما امکان می دهد مهر ویزای رایگان در گذرنامه خود داشته باشید.

اما قابل تمدید نیست و دقیقاً 30 روز اعتبار دارد. اگر قصد دارید بیش از 30 روز را در بالی بگذرانید، می توانید برای اخذ ویزا اندونزی Visa on Arrival (VOA) اقدام کنید. برای درخواست این نوع ویزای توریستی 60 روزه،  قبل از خروج، به یک عکس در ابعاد و فرمت گذرنامه و مدارک مربوط به برنامه سفر خود در اندونزی نیاز دارید.

اگر قادر به مراجعه حضوری در کنسولگری اندونزی نیستید، لازم است فرم درخواست ویزای خود را به همراه گذرنامه به نزدیکترین کنسولگری برای رسیدگی ارسال کنید. در این خصوص کارشناسان ثبتا نیز می توانند شما را یاری کنند.

اخذ ویزا اندونزی Sosial Budaya

ویزای اجتماعی یا Sosial Budaya گزینه خوبی برای کسانی است که تصمیم دارند بیش از 60 روز در اندونزی بمانند. برای احراز شرایط اخذ ویزا اندونزی ، به نامه اسپانسر اندونزی، مدارک اثبات مالی در طول اقامت خود در این کشور و یک نسخه از شناسنامه حامی مالی نیاز دارید.

دریافت این نوع از ویزا، باید در سفارت اندونزی خارج از این کشور انجام شود. ساده ترین مکان برای ثبت درخواست شما پرواز به سنگاپور و استفاده از نمایندگی برای رسیدگی به امور تشریفاتی است. آنها گذرنامه و تمام مدارک لازم را می گیرند و بیشتر اوقات در همان روز با ویزای Social Budaya برمی گردند.

در ابتدا ویزای 60 روزه اجتماعی به شما تعلق می گیرد که می توانید هر 30 روز تا چهار بار تمدید کنید، بنابراین به شما اجازه می دهد 180 روز در اندونزی اقامت داشته باشید. پردازش این ویزای اجتماعی به صورت خودکار امکان پذیر است، اما زمان زیادی را در دفتر مهاجرت و خارج از آن خواهید گذراند.

اخذ ویزا اندونزی

ویزای بازنشستگی

ویزای بازنشستگی اندونزی به شما امکان می دهد به مدت پنج سال در این کشور به طور دائم زندگی کنید. همچنین می توانید یک حساب بانکی باز کرده و از بسیاری از مزایای دیگر بهره مند شوید. این ویزا اجازه کار حتی داوطلبانه را نمی دهد، بنابراین قبل از اقدام، اطمینان حاصل کنید که می خواهید یک زندگی همراه با اوقات فراغت داشته باشید. البته پیش شرط هایی وجود دارد که برای اطمینان از صلاحیت شما این موارد را بررسی می کنند.

برای اخذ ویزا اندونزی از نوع بازنشستگی نیاز است که شما 55 سال یا بیشتر داشته و برنامه ای برای کار در اندونزی نداشته باشید. لازم است مدارک بیمه درمانی معتبر ارائه کرده و یک فرم محلی برای اثبات اینکه شما در بالی زندگی می کنید را ارائه کنید. ضمن آن که گذرنامه شما باید اعتباری بیش از هجده ماه داشته باشد.

از آنجا که به یک حامی مالی اندونزیایی نیاز دارید، اگر هیچ ارتباطی در بالی ندارید نگران نباشید. نمایندگانی وجود دارند که این کار را برای شما انجام می دهند. همچنین لازم به یادآوری است که تا زمانی که ویزای چند بار ورود درخواست نکنید، محدود به 12 ماه اقامت در اندونزی هستید. ویزای چند بار به شما اجازه می دهد که مطابق میل خود بروید و بازگردید.

مجوز معتبر چندین مرحله ای ورود و خروج

اگر به هر دلیلی می خواهید اندونزی را ترک کنید باید اطمینان حاصل کنید که یک مجوز خروج و ورود مجدد معتبر ERP دارید که به مدت سه ماه اعتبار داشته و به شما اجازه می دهد یک بار کشور را ترک کنید. یا چندین مجوز خروج و ورود مجدد MERP داشته باشید.

اکنون می توانید برای اخذ ویزا اندونزی در این نوع اقدام کنید که به مدت دو سال اعتبار دارد و به شما اجازه می دهد هر چند بار که خواستید خارج شده و دوباره بازگردید. بسیاری از دارندگان ویزا بدون توجه به این موارد، اقدام کرده و دچار مساله شده اند.

بنابراین توصیه می شود از قبل برنامه ریزی کنید. این مجوز به مقامات می گوید که شما باید کشور را ترک کنید اما تصمیم به بازگشت دارید. اگر این سند را ندارید، چاره ای نیست جز اینکه مجدداً در یک ویزای توریستی یا اجتماعی وارد شوید و دوباره تمام مراحل را شروع کنید.

ویزای اقامت دائم KITAP

در صورتی که برای اخذ ویزا اندونزی اقدام کرده و توانستید ویزای کار یا بازنشستگی را دریافت نمایید، پس از پنج سال حضور در KITAS ، شما واجد شرایط  ویزای اقامت دائم یا KITAP هستید که برای خارجی های مقیم اندونزی می باشد.

واجدین شرایط KITAP در اندونزی از جمله خارجی ها با همسر اندونزیایی هستند و یا سرمایه گذاران، مدیران یا کارفرمایان خارجی در یک شرکت اندونزیایی  که حداقل چهار سال در همان شرکت اندونزیایی کار کرده اند، می باشند. درخواست برای KITAP می تواند کاملاً دقیق باشد و توصیه می شود از طریق مراکز معتبری همچون ثبتا اقدام کنید تا اطمینان حاصل شود که تمام موارد تحت پوشش قرار گرفته است. پردازش آن ممکن است هشت تا دوازده هفته طول بکشد. هر چند پس از تأیید، مزایای آن بسیار خوب است. شما بدین ترتیب با اخذ ویزا اندونزی ، دارای اجازه اقامت معتبر پنج ساله بوده و یک MERP معتبر دو ساله و شناسه اندونزی و گواهینامه رانندگی اندونزی با اعتبار پنج ساله را خواهید داشت و حساب های بانکی، کارت های اعتباری و وام دریافت خواهید کرد.

تمدید ویزای اندونزی

برای کسانی که در ویزای اجتماعی باقی می مانند، باید در زمان های مشخص30 روز ، 60 روز یا 180 روز کشور را ترک کنند. بیشتر اوقات این کار برای تمدید ویزا انجام می شود و ساده ترین گزینه سفر به سنگاپور است. می توانید از گشت و گذار در این کشور لذت ببرید.

مناطق دیگری نیز برای سفر وجود دارد که از آن جمله، کوالالامپور یا پنانگ در مالزی می باشد، اما پردازش آنها ممکن است پنج روز طول بکشد. اگر می خواهید تعطیلات طولانی مدت داشته باشید، گزینه ای عالی برای شما خواهد بود. در نهایت توجه داشته باشید که قوانین جدید در همه کشورها به طور منظم در حال تغییر است که می تواند در تصمیم گیری و اقامت شما و اخذ ویزا اندونزی تاثیر گذار باشد. بنابراین می توانید همواره پیش از اقدامی، راهنمایی های لازم را از ثبتا داشته باشید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب