اخذ ویزا باهاما

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا باهاما را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا باهاما را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۰۴ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا باهاما
اخذ ویزا باهاما

اخذ ویزا باهاما

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا باهاما در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا باهاما را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا باهاما نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا باهاما میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا باهاما

شروط و الزامات اخذ ویزا باهاما

مراحل اخذ ویزا باهاما

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا باهاما میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا باهاما را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا باهاما

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا باهاما

حتماً چیزهای زیادی در مورد افرادی که برای گذراندن اوقات خود در باهاما مشتاق بوده و قصد دارند تعطیلات خود را در یک کشور زیبا بگذرانند، شنیده اید. از هرکسی که به آن جا سفر کرده است، سوال کنید، به شما خواهند گفت که قطعاً باهاما ارزش هیاهوی تبلیغاتی را دارد و اخذ ویزا باهاما می تواند اوقاتی مفرح را رقم بزند.

هر بازدید کننده ای که به باهاما وارد می شود، لازم است هنگام ویزا باهاما ، یک ویزای سفر سلامت تهیه کند، یک پرسشنامه سلامت روزانه را کامل کرده و همواره اثبات نتیجه منفی آزمایش را با خود داشته باشد. مسافران می توانند را بصورت آنلاین درخواست کنند و همچنین به روزرسانی های وضعیت تأیید را دریافت نمایند. همچنین می توانید برای دریافت اطلاعاتی کامل تر در خصوص شرایط و سیاست ویزای این کشور، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اطلاعات لازم را دریافت کنید.

انواع ویزای باهاما

باهاما یکی از برترین مقاصد گردشگری در جهان است و بنابراین، سالانه میلیون ها گردشگر را به خود جذب می کند. اگر حتی شما برای تعطیلات یا ملاقات با اقوام خود قصد سفر به این کشور زیبا را دارید، بایستی برای اخذ ویزا باهاما و درخواست ویزای توریستی اقدام کنید. ضمن آنکه در صورتی که برنامه کار و تجارت در این کشور را دارید و می خواهید در یک جلسه یا کنفرانس شرکت کنید، می توانید ویزای تجاری را درخواست نمایید.

برای این کار لازم است که گذرنامه ای معتبر با شش ماه اعتبار داشته و دو صفحه خالی در آن داشته باشید. همچنین دو قطعه عکس گذرنامه با پس زمینه سفید نیز نیاز است. ضمن آنکه نامه کار یا پروانه کسب و بیانیه بانکی نیز در خصوص اثبات توان مالی شما احتیاج خواهد بود.

مدت اعتبار ویزا باهاما

پس از اخذ ویزا باهاما ، از تاریخ صدور فقط سه ماه اعتبار دارد. بنابراین، شما باید در دو هفته قبل از اینکه قصد سفر به باهاما را دارید، به طور ایده آل درخواست خود را ثبت کنید. اگر کسی با یک بلیط به باهاما سفر کند و قصد داشته باشد از طریق کشور دیگری با قایق تفریحی شخصی، هواپیما و غیره کشور را ترک کند، اجازه ورود به وی داده می شود. البته باید مدارک لازم برای اثبات ترک کشور را ارائه کند.

شما باید مدرکی در دست داشته باشید که قصد دارید کشور باهاما را ترک کنید و قصد عبور از آن را دارید. نامه ای از کاپیتان قایق تفریحی با اجازه سفر و عبور از باهاما، یا نامه ای از کاپیتان هواپیمای خصوصی با اجازه پرواز نیاز است. در این خصوص می توانید شرایط جدید را در سایت اداره مهاجرت این کشور ملاحظه کنید.

اخذ ویزا باهاما

اهمیت گردشگری در باهاما

صنعت جهانگردی در باهاما نقش مهمی در اقتصاد باهاما دارد. این صنعت،  بیش از 60٪ از تولید ناخالص داخلی کشور را تامین کرده و باعث استخدام بیش از نیمی از نیروی کار کشور است. در سال 2012 بیش از 5.8 میلیون بازدید کننده از باهاما بازدید کرده اند و از آن زمان، تعداد بازدیدهای گردشگران در حال افزایش است.

تمامی شهروندان خارجی ، هنگام اخذ ویزا باهاما و هنگام ورود و خروج از کشور باید حداکثر 10 هزار دلار ارز را اعلام کنند. ضمن آنکه اتباع آنتیگوا و باربودا، بلژیک، کانادا، دانمارک، یونان، ایتالیا، هلند، نروژ، سوئیس، ترکیه، انگلستان و ایالات متحده می توانند تا 8 ماه بدون ویزا در باهاما بمانند. ویزای توریستی و تجاری برای این کشور 15 روز در مدت زمان 90 روزه می باشد.

شرایط عمومی ویزای باهاما

برای اخذ ویزا باهاما باید علاوه بر درخواست ویزا که بایستی فرم آن تکمیل و به سفارت یا دفتر کنسولگری تحویل گردد، گذرنامه معتبر که دارای شش ماه اعتبار است نیز پیوست شود. همچنین این گذرنامه لازم است تا دو صفحه خالی جهت مهر ویزا داشته باشد.

اگر متقاضی خردسال باشد، والدین یا سرپرستان قانونی باید فرم را امضا کنند. ضمن آن که عکس هایی به اندازه گذرنامه که در پس زمینه سفید گرفته شده اند، نیاز بوده و مدارکی مستند در مورد اثبات سفر و دلایل آن، اثبات حمایت مالی، اثبات محل اقامت، کپی بلیط پرواز برگشت و اسنادی که روابط متقاضی با کشور خود را نشان می دهد، ارائه گردد.

نحوه ثبت ویزای سفر باهاما

هنگام اخذ ویزا باهاما با ایجاد یک فرم درخواست ویزا شروع کنید. همه مسافران بزرگسال باید یک درخواست ویزا ایجاد کنند. نمی توانید یک فرم درخواست برای کل گروه خود داشته باشید. در مرحله بعدی مشخصات گذرنامه خود را وارد کنید. وضعیت مهاجرت باهاما را به عنوان بازدید کننده انتخاب کرده و صفحه اطلاعات گذرنامه خود را بارگذاری کنید.

این صفحه حاوی مشخصات شخصی شما مانند نام و نام خانوادگی است. اگر تابعیت مضاعف دارید، تابعیت خود را به عنوان کشوری که در آن اقامت دارید قرار دهید. اگرچه مشهود نیست، اطمینان حاصل کنید که گذرنامه شما ظرف 6 ماه منقضی نمی شود. این می تواند احتمال رد درخواست را افزایش دهد.

در مراحل بعدی نیز، مشخصات شخصی و مسکونی خود را وارد کنید. این آدرس محل زندگی شما در کشور خود است و نه جایی که در باهاما اقامت خواهید داشت. در مرحله بعد، باید شرایط سلامتی خود را شرح دهید کنید. این مورد الزامی است زیرا ویزای سفر باهاما شما شامل بیمه COVID-19 است.

اخذ ویزا باهاما و ویزای سلامت

برای واجد شرایط بودن برای اخذ ویزا باهاما ، شما نیاز به اثبات واکسیناسیون دارید و دو هفته پس از دوز نهایی واکسیناسیون COVID-19 خود، به باهاما مراجعه کنید. مسافران واکسینه نشده لازم است در روز پنجم سفر خود یک آزمایش سریع آنتی ژن سریع انجام دهند.

یک مرکز آزمایش تایید شده باید آزمایشات سریع آنتی ژن را انجام دهد. هزینه های آزمایشات به عنوان بخشی از هزینه ویزا در نظر گرفته شده است. عدم انجام تست سریع آنتی ژن در روز پنجم می تواند به جریمه 1000 دلاری یا حبس یک ماهه یا هر دو منجر شود.

 مسافرینی که واکسینه نشده اند و آزمایش آنها مثبت است، لازم است یک تست RT-PCR دیگر با هزینه خود انجام دهند. با گزارش مثبت RT-PCR ، مسافران می توانند مقصدی را از طریق حمل و نقل پزشکی تایید شده انتخاب کنند. یا  قرنطینه سازی را در محل اقامت خود برای مدت 14 روز یا مدت اقامت شروع کنید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب