اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

اخذ ویزا بحرین

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۴ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

اخذ ویزا بحرین Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * اخذ ویزا بحرین * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا بحرین * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * اخذ ویزا بحرین * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
اخذ ویزا بحرین
اخذ ویزا بحرین

اخذ ویزا بحرین

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا بحرین در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا بحرین را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا بحرین نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا بحرین میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا بحرین

شروط و الزامات اخذ ویزا بحرین

مراحل اخذ ویزا بحرین

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا بحرین میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا بحرین را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا بحرین

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

بحرین کشوری منحصر به فرد در قسمت مرکزی منطقه خلیج فارس با جاذبه های دیدنی فراوان است که سالانه از میلیون ها گردشگر بین المللی استقبال می کند. این کشور از 33 جزیره طبیعی و همچنین چند جزیره ساخته شده توسط بشر تشکیل شده است. می توان با مطالعه سیاست اخذ ویزا بحرین ، برای سفر به این کشور برنامه ریزی نمود.

بحرین دارای یک سیستم ویزای آنلاین است که به خوبی پیاده سازی شده و مراحل طولانی مدت درخواست ویزا را برای بسیاری از کشورهای جهان از بین می برد. ضمن آنکه امکان دریافت ویزای آنلاین برای ملیت های مختلف وجود دارد. شهروندان خارجی بسیاری از کشورها، واجد شرایط درخواست ویزای الکترونیکی، ویزا هنگام ورود یا ورود بدون ویزا به بحرین هستند.

انواع ویزای بحرین

هنگام اخذ ویزا بحرین ، می توان انواع آن را متناسب با مدت و هدف اقامت درخواست نمود که شامل موارد ذیل است. ویزاهای کوتاه مدت که شامل ویزای توریستی بحرین، ویزای تجاری و ویزای بازدید می شود متناسب با هدف شما از بازدید که محدود به 90 روز است، صادر می شود.

ویزای توریستی بحرین برای شهروندانی صادر می شود که تصمیم دارند در بحرین به گشت و گذار بپردازند. همچنین برای بسیاری از ملیت های در جهان، ورود به کشور بحرین بدون ویزا نیز میسر است که مدت زمان آن حداکثر 90 روز می باشد.

در صورتی که شرایط ورود بدون ویزا به بحرین را ندارید، توصیه می شود که تمامی مدارک لازم از قبیل اثبات محل اقامت و تمکن مالی را به همراه داشته باشید.

اخذ ویزا تجاری بحرین

از سویی دیگر، کسانی که قصد دارند با اهداف تجاری و مشارکت در نمایشگاه ها یا رویدادها به این کشور وارد شوند، می توانند ویزای تجاری دریافت کنند. برای این گروه از متقاضیان، داشتن دعوت نامه از سازمان های میزبان، مورد نیاز است.

همچنین در صورتی که هدف از سفر به بحرین و اخذ ویزا بحرین ، دیدار خانواده یا دوستان است، ویزای بازدید لازم است که برای دریافت ویزا، داشتن دعوت نامه از شخصی که هنگام درخواست از وی بازدید می کنید، مهم است. ضمن آن که ویزای تحصیلات کوتاه مدت بحرین نیز برای دانشجویان بین المللی صادر می شود که مایل به تحصیل در بحرین برای پروژه های دانشگاهی هستند.

اخذ ویزا بحرین

درخواست آنلاین ویزا بحرین

بسیاری از شهروندان خارجی در سراسر جهان می توانند از طریق سیستم ویزای آنلاین، برای درخواست خود اقدام کنند. پس از تکمیل فرم درخواست ویزا به صورت آنلاین در سایت رسمی مهاجرت کشور بحرین، لازم است که مدارک خود را نیز آماده نمایید که شامل تصویر گذرنامه و کپی کارت شناسایی حامی مالی به همراه اثبات درآمد کافی متقاضی می شود. اگر ملیت شما واجد شرایط ویزای آنلاین یا ورود بدون ویزا به بحرین نیست، برای بازدید از بحرین به حمایت مالی احتیاج خواهید داشت. حمایت ویزا را می توان از طریق شرکت های مستقر در بحرین، دریافت کرد

بسیاری از کشورها می توانند بدون ویزا وارد بحرین شده یا از طریق سیستم درخواست ویزای آنلاین برای یک کشور درخواست دهند. برای اخذ ویزا بحرین باید قوانین و سیاست ویزای این کشور را در نظر داشته باشید که از آن جمله می توان به اعتبار گذرنامه که باید بیش از شش ماه از روز ورود به بحرین بوده و بلیط پرواز برگشت  و بیمه سفر به بحرین اشاره نمود.

راهنمای ویزای توریستی بحرین

پیشنهاد می گردد، پیش از برنامه ریزی در خصوص سفر به بحرین، شرایط لازم برای پردازش ویزای توریستی را مطالعه نمایید و توجه داشته باشید، قوانین مهاجرت قابل تغییر است. از جمله شرایطی که برای اخذ ویزا بحرین مطرح است یک نسخه کاملاً اسکن شده از گذرنامه متقاضی است که حداقل از تاریخ سفر 6 ماه اعتبار داشته باشد. همچنین هزینه ویزا از قبل به صورت نقدی یا کارت اعتباری پرداخت شود.

همچنین باید اشاره نمود که برای پردازش ویزا حداقل دو روز نیاز بوده و ویزا فقط برای یک بار ورود معتبر است و مدت اقامت از تاریخ ورود به 7 روز محدود می شود. ضمن آنکه اعتبار ویزا از تاریخ صدور یک ماه است و برای مدت یک هفته قابل تمدید می باشد که در مجموع، مهمان می تواند 14 روز با تمدید دوره ای اقامت داشته باشد و هزینه های اضافی اعمال می شود.

ویزای بلند مدت بحرین

ویزاهای بلند مدت بحرین برای اقامتی که بیش از یک دوره سه ماهه با اهداف مختلف در بحرین باشد، حتی اگر ملیت متقاضی در لیست بدون ویزا آمده است، مورد نیاز خواهد بود. از سویی دیگر، اخذ ویزا بحرین به شکل ترانزیت به فرد اجازه می دهد تا برای مدت زمان اقامت دو روز به کشور ثالثی از قلمرو بحرین سفر کند.

برای دریافت ویزای بلند مدت بحرین، شرایط و ضوابط مشخصی وجود دارد که با توجه به تغییر سیاست ویزای، بهتر است پیش از برنامه ریزی، آن ها را بررسی کنید. اما به صورت کلی برای دانشجویی که قصد تحصیل در یک موسسه آموزش عالی، گذراندن دوره زبان یا کارآموزی طولانی مدت را دارد یا فردی که عضوی از خانواده اش شهروند بحرین است یا سرمایه گذاری که بیش از یکصد هزار دینار بحرین را برای یک صنعت، پروژه یا تجارت مستقر در بحرین سرمایه گذاری کرده است، ویزای بلند مدت صادر می شود.

ویزای الکترونیکی بحرین

بیشتر درخواست های ویزا هنگام درخواست ویزا الکترونیکی بررسی می شوند. پس از ارسال درخواست ، شماره مرجع ویزا به شما ارائه می شود. می توانید روی دکمه بررسی ویزا الکترونیکی در وب سایت ویزای الکترونیکی بحرین کلیک کنید.

با وارد کردن شماره مرجع ، می توانید دریابید که آیا درخواست شما در حال انجام است، ویزا اعطا شده یا رد شده است. در صورت نداشتن شماره مرجع برنامه، می توانید شماره گذرنامه، ملیت و تاریخ تولد خود را وارد کنید. معمولاً مراحل تصمیم گیری 72 ساعت طول می کشد.

در صورت تأخیر طولانی یا رد درخواست ویزا، می توانید با دفتر سفارت تماس بگیرید. ضمن آنکه این امکان برای شما فراهم است تا با استفاده از مشاوره کارشناسان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام کرده و روند اخذ ویزا بحرین را در زمانی مناسب و به سهولت به انجام برسانید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب