اطلاعیه مهم موسسه Sabtta : افتتاح دفاتر نمایندگی موسسه حقوقی و مهاجرتی ثبتا در کشور عمان ، قطر ، آذربایجان ، گرجستان و آلمان در سال 1402

اخذ ویزا جمهوری دومینیکن

2893 امتیاز
5/5
امروز مورخ: ۱۱ /۰۹ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

اخذ ویزا جمهوری دومینیکن Charity

وضعیت : قابل ارائه (فعال)

10/10

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات * اخذ ویزا جمهوری دومینیکن * را به عنوان نماینده تام شما انجام میدهد . این موسسه با دارا بودن بیش از 2600 نفر پرسنل مجرب و وکلای حرفه ای امور مربوط به * اخذ ویزا جمهوری دومینیکن * را در کشور مورد نظرتان انجام میدهد ، ثبتا توانایی آنرا داشته که در سایر کشورهای مورد نظر شما اعم از اروپایی ،آسیایی ، استرالیا ، آمریکا و آمریکای لاتین این خدمات را به متقاضیان ارائه دهد . موسسه ثبتا همچنین به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به * اخذ ویزا جمهوری دومینیکن * را در در سریع ترین زمان ممکن انجام میدهد .

Copyright
All rights reserved for TehranBozorg 2022-2023
اخذ ویزا جمهوری دومینیکن
اخذ ویزا جمهوری دومینیکن

اخذ ویزا جمهوری دومینیکن

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا جمهوری دومینیکن در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا جمهوری دومینیکن را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا جمهوری دومینیکن نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا جمهوری دومینیکن میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا جمهوری دومینیکن

شروط و الزامات اخذ ویزا جمهوری دومینیکن

مراحل اخذ ویزا جمهوری دومینیکن

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا جمهوری دومینیکن میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا جمهوری دومینیکن را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا جمهوری دومینیکن

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا جمهوری دومینیکن

اگر به دنبال سفر به خارج از کشور هستید، ممکن است جمهوری دومینیکن به عنوان گزینه احتمالی در نظر گرفته شده باشد. این کشور سواحل زیبا، سبک زندگی آرام و هزینه های زندگی پایینی را ارائه می دهد که می تواند یکی از جاذبه های گردشگری بوده و گردشگران را به سوی خود جذب کند. هنگامی که برای اخذ ویزا جمهوری دومینیکن اقدام می کنید، درخواهید یافت که روند ارائه درخواست و دریافت ویزا، بسیار ساده است.

بیشتر بازدیدکنندگانی که به جمهوری دومینیکن می آیند،از جمله بازدید کنندگان از ایالات متحده، کانادا، انگلستان، اتحادیه اروپا، روسیه، مکزیک، بسیاری از کشورهای آمریکای جنوبی و ژاپن برای ورود به کشور نیازی به ویزا ندارند. کلیه شهروندان خارجی که منحصراً برای اهداف گردشگری وارد جمهوری دومینیکن می شوند، باید در طول اقامت و خروج از کشور دارای گذرنامه معتبر باشند.

ارائه درخواست ویزای جمهوری دومینیکن

هنگام اخذ ویزا جمهوری دومینیکن ، تا زمانی که شرایط بازنشستگی یا سرمایه گذاری را ندارید، باید درخواست اقامت موقت را تکمیل کنید و هر سال این اقامت را به مدت پنج سال تمدید نمایید، قبل از اینکه بتوانید برای اقامت دائم درخواست دهید. درخواست اقامت موقت به مدارک زیادی احتیاج دارد و بررسی آن ممکن است از سه تا شش ماه طول بکشد.

ضمن آنکه شما باید اسناد را به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی ارائه دهید و هردو را محضری کرده باشید. از جمله مدارک لازم می توان به فرم درخواست ویزا، گذرنامه معتبر با دو فتوکپی، شناسنامه همراه با فتوکپی، گواهی پزشکی، گواهی پلیس، گواهی اداره مهاجرت و کپی کارت گردشگری، قرارداد کار (در صورت لزوم)، سه عکس به سبک گذرنامه و نامه درخواست خطاب به بخش کنسولی با ذکر نام، ملیت، محل زندگی و شغل و دلایل تمایل به مهاجرت به کشور را ارائه کنید.

اخذ ویزا جمهوری دومینیکن برای بازنشستگی

هنگام اخذ ویزا جمهوری دومینیکن ، لازم است که مدارک لیست شده را به همراه اثبات حقوق بازنشستگی حداقل 1500 دلار در ماه ارائه دهید. به ازای هر فرد وابسته 250 دلار اضافی در ماه منظور شود. این برنامه به طور معمول 45 روز طول می کشد تا تأیید شود و با مزایا و تخفیف های مالیاتی همراه است.

بدون توجه به وضعیت تابعیت خود می توانید همچنان در اینجا از مزایای تأمین اجتماعی خود بهره مند شوید و آنها را می توانید به آدرس خود در جمهوری دومینیکن تحویل دهید. ضمن آنکه حقوق بازنشستگی و مزایای تأمین اجتماعی از قانون مالیات این کشور مستثنی هستند.

اخذ ویزا جمهوری دومینیکن

درخواست ویزای رانتیستا

برای اینکه بتوانید برای اخذ ویزا جمهوری دومینیکن  و این نوع ویزا اقدام کنید، باید نشان دهید که برای اجاره ملکی، ماهانه از خارج از کشور درآمد دریافت می کنید. شما باید یک نسخه از قرارداد اجاره آن ملک را ارائه کرده که نشان می دهد اجاره ملک را از موجر دریافت کرده اید و بیانیه بانکی را ارائه دهید. مدارک درآمد شما برای این ویزا حداقل باید 2000 دلار در ماه باشد.

این ویزا دو سال اعتبار دارد و نسبتاً سریع و به راحتی تمدید می شود. شما به سادگی باید یک نامه از بانک ارائه دهید که ثابت کند شما یک حساب دارای اعتبار دارید. تحت این اقامت، شما از درآمد جمهوری دومنیکن مالیات پرداخت می کنیدو از درآمد جهانی، معاف هستید. این از درآمد اجاره شما از مالیات خارج از کشور محافظت می کند. علاوه بر این، برای خرید ملک در جمهوری دومنیکن حتی تخفیف مالیاتی بیشتری دریافت می کنید.

ویزای سرمایه گذار

اخذ ویزا جمهوری دومینیکن و درخواست این گزینه ویزا نیاز به سرمایه گذاری حداقل 200،000 دلار در یک تجارت محلی یا ابزار مالی محلی دارد. این بدان معناست که شما حتی می توانید سرمایه گذاری خود را در صنایع جمهوری دومنیکن قرار دهید و واجد شرایط شوید و در عین حال یک جریان درآمد برای خود ایجاد کنید.

هنگام واجد شرایط بودن برای هر یک از این سه نوع ویزا در جمهوری دومنیکن که شامل بازنشستگی ، rentista یا سرمایه گذار است، به طور خودکار بدون نیاز به گذراندن زمان مشخصی در کشور ، اقامت دائم می گیرید. در خارج از این برنامه ها، تحت برنامه استاندارد، باید دو سال به عنوان اقامت موقت قبل از درخواست اقامت دائم و سپس هفت سال به عنوان یک اقامت دائم قبل از درخواست تابعیت سپری کنید.

شرایط اخذ ویزا جمهوری دومینیکن

ساکنان کشورهایی که معاف از ویزا نیستند، برای ورود به کشور نیاز به اخذ ویزا جمهوری دومینیکن دارند. کنسولگری های دومینیکن حق صدور و تمدید ویزای گردشگری  و تجارت ساده برای اقامت قانونی در حوزه های مربوطه خود را بدون اجازه قبلی وزارت امور خارجه دارند.

شهروندان خارجی که برای ورود به کشور دارای کارت گردشگری هستند، نیاز به ویزا و گذرنامه معتبر دارند. همچنین به عنوان یک قاعده کلی، تمام خارجیانی که مایل به بازدید از جمهوری دومینیکن برای تجارت هستند، نیاز به درخواست ویزای تجاری ساده یا چندگانه در یک نمایندگی دیپلماتیک یا کنسولگری خارج از کشور دارند. برای ادامه بازدید از جمهوری دومنیکن ، گردشگر باید به دفاتر کنسولگری در فرودگاه برود و هزینه تمدید هزینه را پرداخت کند.

اخذ ویزا جمهوری دومینیکن الکترونیکی

هنگام اقدام برای اخذ ویزا جمهوری دومینیکن ، جمهوری دومینیکن یک سیستم الکترونیکی را ارائه داده است که نسخه های دیجیتالی اعلامیه گمرکی و فرم های سوار یا پیاده شدن بین المللی را در یک فرم دیجیتالی واحد ترکیب می کند. بنابراین کلیه مسافران ورودی و خروجی کشور با پروازهای تجاری، باید قبل یا هنگام ورود به کشور فرم های دیجیتالی خود را از طریق درگاه بلیط الکترونیکی کامل کرده و ارسال کنند.

برای صرفه جویی در وقت در هنگام ورود، توصیه می شود فرم را 72 ساعت قبل از سفر کامل کنید، کد QR را چاپ یا اسکرین شات نموده و آن را تا به صورت دستی نگه دارید تا در محلی که توسط مقامات اسکن می شود، ارائه کنید. لازم به ذکر است که  استفاده از فرم های دیجیتالی اجباری است و هیچ روش دیگری برای ارائه اطلاعات مورد نیاز برای ورود به جمهوری دومینیکن مجاز یا معتبر شناخته نمی شود. فرودگاه های دومینیکن به اینترنت رایگان دسترسی دارند، بنابراین مسافرانی که قبل از پرواز فرم را پر نکرده اند، می توانند هنگام ورود به کشور، این کار را انجام دهند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب