اخذ ویزا جمهوری چک

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا جمهوری چک را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا جمهوری چک را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۰ /۰۱ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا جمهوری چک
اخذ ویزا جمهوری چک

اخذ ویزا جمهوری چک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا جمهوری چک در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا جمهوری چک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا جمهوری چک نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا جمهوری چک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا جمهوری چک

شروط و الزامات اخذ ویزا جمهوری چک

مراحل اخذ ویزا جمهوری چک

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا جمهوری چک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا جمهوری چک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا جمهوری چک

محتوای این صفحه عبارتند از:

اخذ ویزا جمهوری چک

جمهوری چک، کشوری زیبا همراه با قلعه های با شکوه است. برای یک سفر کوتاه، با مدت زمان کمتر از 90 روز، شما باید برای اخذ ویزا جمهوری چک و ویزای شینگن جمهوری چک درخواست کنید. زیرا این کشور بخشی از منطقه شینگن کشورهای اروپایی است که کنترل مرزی بین یکدیگر را لغو کرده اند.

ویزای کوتاه مدت جمهوری چک، نوع استاندارد ویزایی است که برای سفر به اروپا مورد استفاده قرار می گیرد و به همین دلیل به دلایل مختلفی قابل استفاده است. این موارد شامل گردشگری، دیدار با خانواده و دوستان، سفرهای کاری، دیدارهای رسمی، تحصیل برای مدت کوتاه، سفرهایی که به دلایل پزشکی انجام شده، حضور در رویدادهای فرهنگی و ورزشی یا شرکت در پروژه های هنری است. در این خصوص می توانید اطلاعاتی کامل تر را از موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا دریافت کنید.

شرایط درخواست ویزای جمهوری چک

پس از تکمیل کردن فرم درخواست ویزای شینگن برای اخذ ویزا جمهوری چک ، شما باید دو عکس جدید به سبک گذرنامه به همراه پاسپورت خود را که بیش از 10 سال بیشتر ندارند و حداقل سه ماه پس از تاریخ عزیمت از منطقه شینگن معتبر هستند، تهیه کنید.

همچنین به بیمه مسافرتی و پزشکی نیاز دارید که تا سقف هزینه های 30،000 یورویی شما را پوشش دهد. ضمن آنکه  نامه ای حاوی برنامه سفر و هدف از بازدید، همچنین برنامه سفر، اثبات محل اقامت، اثبات وضعیت مدنی مانند ازدواج گواهینامه و اثبات اینکه شما در طول اقامت خود وسیله معیشت دارید، احتیاج است.

اخذ ویزا جمهوری چک برای کار، تجارت یا تحصیل

در صورت درخواست ویزای کار به جمهوری چک برای اخذ ویزا جمهوری چک ، باید مدارکی را به سفارت یا کنسولگری این کشور ارائه دهید که ثابت کند شما شرایط ویزای شینگن را بر اساس وضعیت شغلی خود برآورده می کنید. در صورت اشتغال، شما به یک قرارداد کار، بیانیه بانکی جدید، نامه عدم اعتراض کارفرمای خود که دارای مجوز سفر شما باشد و اظهارنامه مالیات بر درآمد نیاز دارید.

اگر خود اشتغالی دارید، نیاز به مدارکی همچون یک نسخه از پروانه کسب، بیانیه های بانکی شرکت و اظهارنامه مالیات بر درآمد نیاز خواهید داشت. همچنین بدون توجه به اینکه شما برای ویزای کار با مدت طولانی تری درخواست می کنید یا برای ویزای شینگن کوتاه مدت برای تجارت اقدام می کنید، به یک دعوت نامه احتیاج خواهید داشت. ضمن آنکه ویزای دانشجویی مستلزم اثبات ثبت نام در یک موسسه چک و دعوت نامه است.

اخذ ویزا جمهوری چک

مراحل انجام اخذ ویزا جمهوری چک

با توجه به هدف سفر ، برای اخذ ویزا جمهوری چک و نوع ویزای مورد نیاز خود بپردازید. فرم درخواست ویزای خود را پر کنید و بررسی نمایید که آیا مدارک لازم برای ویزای جمهوری چک را دارید. مطمئن شوید که مدارک صحیح جمع آوری شده اند. در این خصوص می توانید مشاوره های لازم را از ثبتا دریافت کنید.

همچنین با سفارت یا کنسولگری چک یا یک مرکز درخواست ویزا معتبر در کشور خود یک وقت ویزا بگیرید. در مصاحبه ویزا شرکت کنید منتظر تایید ویزا از سوی مقامات صدور ویزای جمهوری چک باشید.

اهمیت بیمه در درخواست ویزای جمهوری چک

شما باید به سفارت یا کنسولگری چک در کشور محل اقامت خود یا یک مرکز درخواست ویزا که از طرف کشور اقدام می کند، مراجعه کنید و برای اخذ ویزا جمهوری چک اقدام نمایید. توجه داشته باشید که کسانی که به منطقه شینگن، از جمله جمهوری چک سفر می کنند، نیاز به پوشش سفر دارند. لازم است برای بیمه سفر شینگن اروپا اقدام کنید. کسانی که به دنبال ویزای چند بار ورود هستند، می توانند بیمه سفر چند سفره را در سال خریداری کنند که بازهم هزینه های بیمه سفر شما را تا 100000 یورو پوشش می دهد.

لازم به ذکر است که سفارت چک فقط برای دریافت درخواست ویزای بلند مدت صلاحیت دارد، نهاد صالح برای رسیدگی به آن وزارت داخله است. در طی مراحل، سفارت چک با متقاضی ارتباط برقرار می کند، وی را برای بررسی دعوت می کند یا از او می خواهد ویزا را بگیرد. رویه های درخواست توسط قانون اقامت اتباع خارجی، قانون آیین دادرسی اداری و سایر اقدامات مرتبط اعمال می شود.

اخذ ویزا جمهوری چک برای بیش از 90 روز

اخذ ویزا جمهوری چک و درخواست ویزای بلند مدت برای بیش از 90 روز می تواند در سفارت چک در خارج از کشور اقدام شود. شما موظف هستید درخواست را فقط در سفارت چک در کشوری که تابعیت آن را دارید یا سند سفر فعلی خود را صادر کرده یا در ایالتی که در آن اجازه اقامت طولانی مدت یا دائمی دارید، ارائه دهید.

درخواست ویزای بلند مدت فقط در موارد تعیین شده قانونی می تواند در داخل جمهوری چک ارائه شود. شما باید درخواست را در فرم تکمیل شده به همراه کلیه الزامات لازم تعیین شده توسط قانون ارسال کنید. با این حال، همیشه باید اصل و کپی رسمی اسناد را ارائه دهید. تمام اسناد ارسالی باید به زبان چک باشد یا به طور رسمی به چک ترجمه شود. علاوه بر این، اسناد عمومی خارجی باید با تأیید صحت بالاتر پشتیبانی شود.

مدارک لازم برای ویزای بلند مدت

همراه با درخواست ویزای بلند مدت  و اخذ ویزا جمهوری چک ، باید اسناد و مدارکی تحویل شود که شامل یک سند سفر اصلی،  یک عکس با زمینه سفید، اثبات محل اقامت، سندی در مورد هدف اقامت و اثبات وجوهی که توانایی شما را در طول اقامت در این کشور اثبات می کند، نیاز است.

همچنین سندی برای اثبات تحقق شرایط تعیین شده در معیار وزارت بهداشت در مورد پیشگیری از شیوع بیماری های عفونی احتیاج است. سند مسافرت، سند تأیید هدف از اقامت و اسناد ثبت هویتی مانند شناسنامه یا گواهی ازدواج باید در اصل ارائه شود. کپی تأیید شده برای این منظور کافی نیست.

در صورت تأیید درخواست شما، قبل از الصاق ویزا ، شما موظف به ارائه مدرکی از بیمه مسافرتی پزشکی هستید که با شرایط تعیین شده مطابقت داشته باشد. بر اساس یک توافق نامه بین المللی، اگر تبعه خارجی بتواند نشان دهد که خدمات درمانی به روشی دیگر تحت پوشش قرار می گیرد و یا سندی در مورد پرداخت بیمه ارائه شده در اثبات بیمه سفر پزشکی وجود دارد، در این مرحله کفایت می کند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب