اخذ ویزا دانمارک

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا دانمارک را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا دانمارک را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۲۰ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا دانمارک
اخذ ویزا دانمارک

اخذ ویزا دانمارک

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا دانمارک در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا دانمارک را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا دانمارک نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا دانمارک میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا دانمارک

شروط و الزامات اخذ ویزا دانمارک

مراحل اخذ ویزا دانمارک

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا دانمارک میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا دانمارک را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا دانمارک

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

دانمارک یکی از بزرگترین کشورهای اسکاندیناوی در اروپا است و همچنین عضو منطقه شینگن است. به موجب آن، شرایط اخذ ویزا دانمارک به گونه ای است که با شرایط ویزای شینگن نیز مطابقت دارد. چندین شرایط لازم برای دریافت ویزای دانمارک وجود دارد، اما اولین و اساسی ترین شرط این است که محل ورود شما به منطقه شینگن از طریق دانمارک باشد یا حداقل بیشترین روزها را در کشور دانمارک بگذرانید.

لازم به ذکر است که متناسب با برنامه و هدف سفر شما به دانمارک، انواع مختلفی از ویزا وجود دارد که می توانید درخواست کنید. چه بخواهید فقط به عنوان یک توریست سفر کنید، تحصیل یا کار نمایید و به طور دائم در آنجا اقامت داشته باشید، باید بر اساس آن درخواست ویزای دیگر دانمارک را بدهید.

انواع ویزاهای دانمارک

همانطور که ذکر شد، شرایط ویزای دانمارک بر اساس اینکه در کدام گروه از مسافران قرار می گیرید، متفاوت است. بنابراین علاوه بر دانستن مجموعه عمومی شرایط مورد نیاز برای اکثر ویزاهای شینگن، باید از انواع ویزاهایی که می توانید درخواست کنید، نیز آگاه باشید و شرایط خاص اخذ ویزا دانمارک را بدانید.

ویزای توریستی یکی از پرطرفدارترین ویزاهای دانمارک است که برای مسافرانی است که قصد دارند کمتر از 90 روز به دانمارک سفر کنند و تنها هدف آنها گردشگری است. با توجه به شرایط ویزای دانمارک، مدارک مشخصی، به ویژه برای درخواست ویزای توریستی به سفارت ارائه می شود.مدارکی همچون دعوت نامه همراه با آدرس و شماره تلفن اعضای خانواده یا حامی مالی، صورتحساب بانکی 6 ماه گذشته و کپی گذرنامه معتبر نیاز است.

اخذ ویزا دانمارک برای ویزای تجاری

ویزای تجاری به کسانی تعلق می گیرد که قصد دارند برای انجام کار یا تجارت موقت به دانمارک سفر کنند. با این حال، این ویزا به طور قطع، به متقاضی اجازه کار جدید در دانمارک را نمی دهد. مدارک مورد نیاز برای درخواست ویزای تجاری عبارتند از دعوت نامه شرکت محلی دانمارکی که در آن مشغول به کار خواهید شد و آدرس دقیق آن به همراه تاریخ سفر نیاز است.

همچنین نامه ای از کارفرمای خود مبنی بر اجازه سفر کاری شما به همراه صورتحساب بانکی 6 ماه گذشته باید پیوست گردد. ضمن آنکه در دعوت نامه باید ذکر شود که چگونه هزینه های متقاضی در طول سفر تأمین می شود. لازم است مشخص شود که آیا توسط کارفرما یا شرکت محلی حمایت مالی می شود.

اخذ ویزا دانمارک

ویزا برای درمان پزشکی

بسیاری از افراد برای جستجوی درمان پزشکی بهتر یا درمان تخصصی بیماری که در کشور خود درمان نمی شود، به دانمارک و برخی کشورهای دیگر سفر می کنند. برای این منظور، شرایط اخذ ویزا دانمارک لازم است که گزارش پزشکی از پزشک محلی دریافت شود. همچنین یک گواهی پزشکی از بیمارستان یا پزشک در دانمارک نیاز است که تاریخ و وضعیت پزشکی شما را تأیید می کند.

در صورتی که درخواست ویزا برای فعالیت های فرهنگی، گروه های ورزشی یا فیلمبرداری باشد، نوع ویزای متفاوتی منظور می شود، این نوع ویزای ویژه ای است که به متقاضیانی که می خواهند برای شرکت در رویدادهای فرهنگی یا ورزشی به دانمارک سفر کنند، داده می شود.

علاوه بر آن  گروه فیلمبرداری می توانند برای گرفتن اجازه فیلمبرداری در یک فیلم درخواست ویزا کنند. اسناد و مدارکی که برای تحقق شرایط اخذ ویزا دانمارک برای این گروه باید ارائه شود شامل دعوت نامه از مقامات مربوطه با جزئیات ماهیت وقایع یا فعالیت ها می باشد. در این نامه باید هدف از بازدید و همچنین نحوه تأمین هزینه ها ذکر شود. همچنین لیست اسامی همه اعضای خدمه مسافرتی، مدت اقامت و برنامه سفر باید پیوست گردد.

درخواست ویزای دانمارک از نوع دانشجویی

 فقط متقاضیانی که قصد تحصیل در موسسه و دانشگاه های دانمارک را داشته و جهت انجام تحقیقات و یا حتی گذراندن نوعی آموزش و کارآموزی برای مدت زمان کمتر از 6 ماه قصد دارند در این کشور اقامت داشته باشند، واجد شرایط ویزای دانشجویی هستند. مدارک لازم برای واجد شرایط بودن این ویزا شامل گواهی ثبت نام و پذیرش در یک دوره یا برنامه آموزشی، گواهی پایان دوره هایی که قبلاً شرکت کرده اید، اثبات حمایت مالی یا بورس تحصیلی نیاز است.

همچنین طبق شرایط اخذ ویزا دانمارک، اگر در هر شهر دانمارک قبل از اینکه به مقصد بروید، برنامه ریزی چند ساعته انجام شود، ویزای ترانزیت مورد نیاز است. برای دریافت ویزای ترانزیت فرودگاه برای دانمارک، باید یک نسخه از ویزای معتبر خود را برای مقصد نهایی خود ارائه دهید.

ویزای بازدید رسمی

 اگر سفر شما مربوط به شرکت در جلسات، مشاوره ها، مذاکرات یا رویدادهای بین دولتی است، باید درخواست ویزای سفر رسمی ویژه دهید و برای اخذ ویزا دانمارک اقدام نمایید. مدارک لازم برای واجد شرایط بودن این ویزا که باید به سفارت نشان داده شود شامل نسخه رسمی دعوت نامه، هویت متقاضی، هدف سفر  که می تواند شامل مذاکرات، جلسات، رویدادهای سازمان های دولتی، مشاوره ها باشد، مدت اقامت و جزئیات محل اقامت خواهد بود.

شرایط ویزای دانمارک در دسته های مختلف درخواست ویزا متفاوت است. هنگام درخواست ویزای خاص، اطمینان حاصل کنید که لیست اسنادی که باید به طور کامل ارسال شود را بررسی کرده اید. ثبتا به شما کمک خواهد کرد تا مشخص کنید برای کدام ویزا،  واجد شرایط هستید و مدارکی که برای تحویل به سفارت نیاز دارید، چیست. اگر به اطلاعات بیشتری در مورد شرایط ویزای دانمارک نیاز دارید، با کارشناسان ثبتا تماس بگیرید.

الزامات ویزای عمومی دانمارک

علاوه بر اسناد خاص فوق الذکر برای هر دسته از درخواست های ویزا، مجموعه معمول اسناد نیز برای تأمین موفقیت آمیز شرایط ویزای دانمارک باید ارائه شود. این لیست شامل اسنادی همچون فرم درخواست ویزا می باشد که لازم است به درستی و کامل نوشته شود. همچنین پاسپورت معتبر برای اخذ ویزا دانمارک لازم است که دارای شش ماه اعتبار بوده و حداقل دو صفحه خالی برای مهر داشته باشد.

همچنین دو قطعه عکس به اندازه گذرنامه به همراه بیمه مسافرتی با حداقل پوشش 30000 یورویی، رزرو پرواز رفت و برگشت یا برنامه سفر کامل، رزرو هتل یا اثبات محل اقامت، نامه عدم اعتراض کارفرما، اظهارات بانکی 3 ماه گذشته نیاز خواهد بود. در ضمن می توانید برای اخذ ویزا دانمارک خود، از خدمات ثبتا بهره مند شوید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب