اخذ ویزا سوئیس

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا سوئیس را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا سوئیس را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۳۱ /۰۶ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا سوئیس
اخذ ویزا سوئیس

اخذ ویزا سوئیس

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا سوئیس در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا سوئیس را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا سوئیس نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا سوئیس میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا سوئیس

شروط و الزامات اخذ ویزا سوئیس

مراحل اخذ ویزا سوئیس

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا سوئیس میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا سوئیس را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا سوئیس

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

برای کسانی که به دنبال اخذ ویزا سوئیس هستند باید اشاره کنیم که سوئیس یک کشور محصور در خشکی در اروپای غربی است که مرزهای مشترکی با ایتالیا، فرانسه، آلمان، اتریش و لیختن اشتاین دارد. این کشور از اوایل دهه 1900 و ظهور جهانگردی زمستانی یک مقصد گردشگری بوده است. زوریخ و ژنو دو شهر برجسته این کشور هستند و مردم اینجا به زبان های آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و رومانش صحبت می کنند.

سوئیس بالاترین رکورد گردشگری خود را بین ماه های جولای تا آگوست و دسامبر تا آوریل دارد. با این حال، بهترین زمان برای برنامه ریزی سفر برای سوئیس، بین ماه های اکتبر تا مارس است که هتل ها و پیست های اسکی تخفیف های خوبی را ارائه می دهند. برای برنامه ریزی سفر به سوئیس و اخذ ویزا سوئیس ، می توانید از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام کنید.

درخواست ویزای سوئیس

برنامه ریزی برای هرگونه تعطیلات بین المللی با اخذ ویزا سوئیس آغاز می شود. از سال 2004 به بعد، سوئیس بخشی از منطقه شینگن بوده است و بنابراین برای ورود به سوئیس نیازی به درخواست ویزای سوئیس نیست. بلکه نیاز به ویزای شینگن برای سوئیس است. این ویزا به گردشگران امکان حرکت آزادانه بین سوئیس و 25 کشور دیگر را می دهد.

بسته به ماهیت برنامه های سفر شما، سه نوع ویزا وجود دارد که می توانید درخواست کنید. ویزای یکنواخت شینگن به گردشگران امکان می دهد تا در مدت زمان شش ماه تا 90 روز در یکی از کشورهای عضو شینگن اقامت داشته باشند. این می تواند ویزای یک بار ورود یا چند بار ورود باشد.

ویزای دارای اعتبار، سرزمینی محدود برای کشوری که ویزا را صادر کرده یا ایالت های شینگن که در درخواست ویزا ذکر شده اند را انتخاب می کند که به عنوان ویزای ملی شناخته می شود و به افرادی که در یکی از کشورهای شینگن تحصیل می کنند و یا اقامت دائم دارند، اعطا می شود.

ویزای سوئیس برای ترانزیت

در صورتی که فقط از طریق کشور سوئیس در حال ترانزیت هستید، ممکن است فقط به ویزای ترانزیت احتیاج داشته باشید. سایر ویزاهای شینگن برای سوئیس را می توان در دسته ویزاهای اقامت کوتاه مدت یا طولانی مدت قرار داد. اخذ ویزا سوئیس و ویزای اقامت کوتاه مدت به متقاضی اجازه می دهد تا حداکثر 90 روز در سوئیس بماند در حالی که اگر بیش از 90 روز در محل اقامت اقوام خود حضور داشته باشید یا در سوئیس تحصیل کنید یا بیش از 120 روز به اجازه کار نیاز دارید، می توانید ویزای طولانی مدت درخواست کنید.

ویزاهای اقامت کوتاه مدت را می توان در چند دسته درخواست نمود. ویزای توریستی که به فرد اجازه می دهد تا 90 روز در کشور بماند. ویزای تجاری برای یک دوره سفر تا 90 روز را تامین می کند و ویزای بازدید کننده که در صورت بازدید از سوئیس برای اقامت در کنار دوستان یا اعضای خانواده تا 90 روز اعتبار دارد.

اخذ ویزا سوئیس

مراحل درخواست ویزای سوئیس

هنگام اخذ ویزا سوئیس ، فرم درخواست ویزای توریستی سوئیس را می توان به صورت الکترونیکی تکمیل کرد و یا آن که ابتدا چاپ کرده و به صورت دستی کامل نمود. این درخواست باید شخصاً یا توسط آژانس مسافرتی یا نماینده مجاز در مرکز درخواست ویزا سوئیس ارسال شود. درخواست ویزای سوئیس، باید بین 90 تا 15 روز قبل از تاریخ سفر ارسال شود. ضمن آنکه برای این، یک قرار ملاقات باید از قبل تعیین شود.

همراه با برنامه ، شما لازم است گذرنامه خود را به همراه 2 عکس جدید به اندازه گذرنامه داشته باشید. گذرنامه شما باید حداقل 3 ماه از تاریخ بازگشت در برنامه سفر معتبر باشد و حداقل باید دو صفحه خالی داشته باشد. همچنین یک نسخه از رزرو پرواز و برنامه سفر، بیمه درمانی، اثبات توان مالی و نامه ای حاوی ماهیت بازدید را باید ارائه کنید.

انواع مختلف درخواست ویزا

فرم درخواست ویزا C که به عنوان درخواست ویزای شینگن سوئیس نیز نامیده می شود، برای اقامت در سوئیس و کل منطقه شینگن تا 90 روز در مدت 180 روز برای هدف گردشگری  و بازدید است. اگر هدف از سفر پیگیری شغل باشد، مجوز کار لازم است.

فرم درخواست ویزا D نیز برای اقامتی که بیش از 90 روز طول بکشد و با هدف اشتغال و پیوستن به خانواده خواهد بود. لازم به ذکر است که فرم اخذ ویزا سوئیس را می توانید از نمایندگی دیپلماتیک یا کنسولی سوئیس در کشور خود دریافت کنید یا از سایت مهاجرت سوئیس بارگیری نمایید. پردازش ممکن است بین شش تا هشت هفته طول بکشد.

اخذ ویزا سوئیس به صورت آنلاین

در برخی موارد، ممکن است بتوانید به صورت آنلاین نیز درخواست ویزا کنید. برای این کار به سایت اصلی مهاجرت سوئیس وارد شده و درخواست خود را ارائه نمایید. برای این کار لازم است آدرس  ایمیل معتبری را اعلام کنید تا ویزای شما به ایمیل ارسال گردد.

توجه داشته باشید که هنگام اخذ ویزا سوئیس ، هرکسی می تواند برای ویزای توریستی درخواست کند. اما کسانی که زیر 18 سال دارند باید تاییدیه را از والدین خود نشان دهند. همچنین دانشجویانی که برای امتحانات یا تحصیل به سوئیس سفر می کنند، لازم است اسناد مربوطه را به همراه جزئیات مکانی که در آن تحصیل می کنند، نشان دهند.

شرایط ویزا برای افراد بازنشسته

برای افراد بازنشسته که تصمیم دارند برای اخذ ویزا اقدام کنند، مدارک لازم جهت اثبات بازنشستگی به همراه سایر اسناد لازم هستند. توجه داشته باشید که هنگام درخواست ویزای سوئیس ، با اهداف کار، تحصیل، تجاری یا توریستی ، شرایط را پیش از برنامه ریزی سفر بررسی کرده و سپس متناسب با موقعیت خود، فرم درخواست آن را ارسال کنید.

اگر ویزای خود را در بازه زمانی مشخص دریافت نکردید، پیشنهاد می شود با کارشناسان ثبتا در ارتباط باشید تا آن را برای شما پیگیری کنند. کلیه نمایندگی های دیپلماتیک و کنسولی سوئیس، سیستم اطلاعات ویزا را معرفی کرده اند.

 متقاضیان اخذ ویزا سوئیس ، برای ارائه اطلاعات بیومتریک اثر انگشت و عکس، باید شخصاً حاضر شوند. این داده های بیومتریک به مدت 5 سال معتبر خواهد بود و مسافرانی که قبلاً یک بار بایومتریک خود را داده اند، نیازی به مراجعه شخصی برای بیومتریک یا ارسال برای 5 سال آینده نخواهند داشت. کودکان زیر 12 سال از این روند معاف هستند.

فهرست مطالب

فهرست مطالب