اخذ ویزا عمان

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا عمان را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا عمان را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۲ /۱۱ /۱۴۰۱
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا عمان
اخذ ویزا عمان

اخذ ویزا عمان

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا عمان در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا عمان را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا عمان نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا عمان میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا عمان

شروط و الزامات اخذ ویزا عمان

مراحل اخذ ویزا عمان

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا عمان میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا عمان را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا عمان

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

در حالت کلی، اکثریت شهروندان خارجی لازم است مجوز سفر به عمان را دریافت کنند. البته امروزه اخذ ویزا عمان به صورت آنلاین، روند کار را ساده تر و سریعتر کرده است. گردشگران از کشورهای واجد شرایط می توانند از طریق یک درخواست آنلاین ساده ویزای الکترونیکی عمان را دریافت کنند و نیازی به مراجعه به سفارت یا کنسولگری ندارند. در واقع گرفتن ویزا برای عمان بدون خروج از خانه امکان پذیر است.

eVisa عمان مجوز سفر الکترونیکی است که توسط سلطنت عمان در مارس 2018 معرفی شد که برای اقامت کوتاه مدت و برای اهداف گردشگری ضروری است. می توانید برای دریافت ویزای عمان و سفر به این کشور، از طریق موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا اقدام نمایید.

انواع ویزاهای عمان

لازم به ذکر است که اخذ ویزا عمان یا ویزای الکترونیکی این کشور، روند دریافت ویزای توریستی عمان را برای اقامت کوتاه مدت ساده می کند. اعتبار ویزای عمان ممکن است متفاوت باشد. برای اکثر مسافران واجد شرایط، eVisa آنلاین عمان به شکل های متفاوتی در دسترس است.

ویزای یکبار ورود برای اقامت تا 30 روز یکی از اشکال آن است، همچنین ویزای چند بار ورود که اجازه می دهد در هر ورود 30 روز در طول مدت اعتبار ویزای یک ساله در این کشور اقامت داشته باشید.کسانی که کارت اقامت معتبر برای یکی از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس دارند، می توانند ویزای آنلاین عمان را برای یک بار ورود حداکثر تا 28 روز دریافت کنند.

اخذ ویزا عمان برای شهروندان خارجی

اکثر خارجی ها برای ورود به کشور نیاز به ویزا دارند. نوع خاص مجوز به نیاز و شرایط مسافر بستگی دارد. دریافت آسان ترین ویزا برای گردشگران ویزای الکترونیکی عمان است. برای درخواست موفقیت آمیز ویزای عمان بصورت آنلاین، باید شرایط لازم را از جمله داشتن پاسپورت واجد شرایط eVisa داشته باشند.

شهروندان کشورهایی همچون استرالیا، برزیل، چین، ایران، عراق، ژاپن و فرانسه واجد شرایط دریافت ویزای آنلاین عمان هستند. همچنین مسافرانی که تا 6 ساعت از طریق عمان عبور می کنند، نیازی به داشتن eVisa برای عمان ندارند، به شرطی که بتوانند بلیط های بعدی را برای مقصد نهایی خود تهیه کنند.  این در حالی است که شهروندان خارجی که با کشتی به عمان وارد می شوند، می توانند ویزای خود را بدون هزینه دریافت کنند.

اخذ ویزا عمان

نحوه دریافت ویزای آنلاین عمان

برای دریافت آنلاین ویزای عمان، شهروندان واجد شرایط باید فرم درخواست الکترونیکی ویزای عمان را که تکمیل آن تنها چند دقیقه طول می کشد، تکمیل کنند. متقاضیان اخذ ویزا عمان ، باید اطلاعات شخصی و گذرنامه و اطلاعات سفر را پر کنند و هزینه ویزای عمان را بصورت آنلاین پرداخت نموده و یک آدرس ایمیل فعلی ارائه دهند که در آن یک نسخه از درخواست ویزای الکترونیکی عمان و رسید پرداخت را دریافت کنند. همچنین لازم است که دارای گذرنامه با اعتبار حداقل 6 ماه از تاریخ پیش بینی ورود به عمان داشته باشند.

اعتبار ویزای الکترونیکی عمان

eVisa عمان برای گردشگری معتبر است. این بدان معنی است که می توان از آن برای سفر در این کشور زیبا و لذت بردن از فعالیت های گردشگری استفاده کرد. لازم به ذکر است که فعالیت های تجاری و کار با ویزای الکترونیکی عمان امکان پذیر نیست.

بسته به دسته eVisa درخواستی، گردشگران بین 10 روز تا 3 ماه فرصت دارند تا در كشور خاورمیانه گردش كنند. در حقیقت برنامه ویزای آنلاین و اخذ ویزا عمان ، بخشی از تلاش مداوم این کشور برای تشویق گردشگری بین المللی است. دولت مجوزهای آسانی را برای دستیابی به سفر به عمان شروع کرده است. با این حال، بیماری همه گیر ویروس کرونا باعث شد مقامات عمان اقدامات فوق العاده ای انجام دهند و محدودیت های سفر را اعمال کنند.

شرایط خاص استفاده از ویزای عمان

بیشتر بازدیدکنندگان، eVisa تأیید شده خود را ظرف 24 ساعت از ارسال درخواست آنلاین دریافت می کنند. ویزا مستقیماً از طریق ایمیل به مسافر ارسال می شود تا همراه با گذرنامه چاپ و به مقامات مرزی ارائه شود. البته به خارجیان در عمان توصیه می شود هنگام بازدید از کشور، یک نسخه از ویزای الکترونیکی و سند سفر خود را نگه دارند. همچنین ضروری است که مسافران تا پایان دوره اعتبار ویزای عمان از سلطنت خارج شوند

گردشگران می توانند درخواست تمدید ویزای الکترونیکی عمان را در فرودگاه بین المللی مسقط انجام دهند. تعداد دفعات ورود خارجی ها به عمان با استفاده از eVisa نیز مشخص شده است. این را باید اشاره کنیم که در حال حاضر ورود 10 روزه بدون ویزا برای ملیت های واجد شرایط به حالت تعلیق درآمده است.

نحوه اخذ ویزای توریستی عمان

بسیاری از گردشگران متوجه می شوند که روند درخواست eVisa عمان بسیار ساده تر از اخذ ویزا عمان طی مراحل سفارت و هنگام ورود است. به جای اینکه در کنسولگری یا فرودگاه در صف های طولانی منتظر بمانند، مسافران دارای eVisa می توانند ویزای عمان خود را بصورت آنلاین دریافت کرده و به سرعت از مرز عبورکنند.

متقاضی ابتدا لازم است فرم درخواست ویزا آنلاین را برای عمان به طور مناسب تکمیل کرده و همان را ارائه دهد. سپس متقاضی باید از فرم تکمیل شده چاپ تهیه کند. این فرم باید با کلیه اسناد فوق الذکر ضمیمه شده و به نزدیکترین دفتر ویزا ارسال شود.

سپس روند اخذ ویزا عمان ، می تواند به صورت آنلاین ردیابی شود. پس از اتمام مراحل، گذرنامه از طریق ایمیل فعال ثبت شده برای متقاضی ارسال می شود. اگرچه روند درخواست ویزای عمان بسیار ساده است، اما درصورتی که متقاضی بخواهد از تجربه ای بدون دردسر بهره مند شود، می تواند تمامی این فرآیند را به کارشناسان با تجربه موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا بسپارد.

کشور عمان به عنوان یکی از کشورهای خاورمیانه با امکانات رفاهی و جاذبه های توریستی، یکی از کشورهای مورد علاقه بسیاری از شهروندان خارجی است. ضمن آنکه شرایط کار و فعالیت های تجاری، این کشور را به بستری آماده و رو به رشد و توسعه تبدیل کرده است که می تواند برای هر بازرگان و جویای کاری جذاب باشد. همین امر باعث شده است که این کشور، اخذ ویزا عمان را با روندی سهل و آسان ایجاد نماید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب