اخذ ویزا قبرس

 (5/5) 1513 امتیاز  
0 / 5

Your page rank:

موسسه بین المللی ثبتا (Sabtta Group) با ایجاد شعب خود در 34 کشور کلیه خدمات در زمینه اخذ ویزا قبرس را به عنوان نماینده تام شما در کشور مورد نظر انجام میدهد . موسسه ثبتا به پشتوانه سالها تجربه و کادر مجرب و متخصص تمامی امور مربوط به خدمات اخذ ویزا قبرس را در در سریع ترین زمان ممکن به متقاضیان ارائه میکند .

امروز مورخ: ۱۵ /۰۳ /۱۴۰۲
پاسخگویی 24H
واحد پشتیبانی
شبکه جهانی
بیش از 34 شعبه
رتبه MQFL
گواهینامه cess
130.000 RG
130 هزار ثبت موفق

وضعیت : قابل ارائــــــــــــــــــــه (فعـــــــــــــــال)

اخذ ویزا قبرس
اخذ ویزا قبرس

اخذ ویزا قبرس

موسسه بین المللی ثبتا بواسطه قدمت 20 ساله در زمینه اخذ ویزا قبرس در سریع ترین زمان ممکن و همچنین بعنوان نماینده تام شما خدمات مربوط به اخذ ویزا قبرس را بطور کامل از ابتدا تا انتها و مطابق با آخرین استانداردها و قوانین حاکم بر کشور هدف انجام میدهد بطوریکه در هیچ یک از مراحل اجرایی و فرایند کاری اخذ ویزا قبرس نیاز به حضور شما در کشور هدف نمیباشد . این مجموعه همچنین به شما این اطمینان را میدهد که تجربه ای فراموش نشدنی در ارائه خدمات برای شما به ارمغان آورد .

هم اکنون به منظور اخذ ویزا قبرس میتوانید با کارشناسان حقوقی موسسه تماس حاصل نمایید و یا از طریق همین سامانه بصورت اینترنتی درخواست خود را ثبت نهایی کنید .

مدارک مورد نیاز بمنظور اخذ ویزا قبرس

شروط و الزامات اخذ ویزا قبرس

مراحل اخذ ویزا قبرس

توجه داشته باشید بمنظور اخذ ویزا قبرس میبایست مراحل زیر طی شود :

مجموعه ثبتا توانسته با ایجاد شرایطی امکان ثبت درخواست و انجام مراحل اخذ ویزا قبرس را بصورت آنلاین و اینترنتی فراهم کند ، هم اکنون کلیه متقاضیان میتوانند از طریق همین سامانه و با تکمیل فرم مربوطه همچنین بارگزاری مدارک خود نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند ، ثبت نام و ارسال درخواست در این سامانه به منزله ثبت نهایی درخواست میباشد لذا در صحت و سقم اطلاعات وارد شده کمال دقت را داشته باشید .

اخذ ویزا قبرس

محتوای این صفحه عبارتند از:

مقدمه

قبرس کشوری واقع در خاور میانه است که به خاطر مناظر بسیار زیبا شناخته شده است. این کشور همراه با صخره های افسانه ای و ساحلی زیبا همراه است که وجود آب های تمیز و آبی می تواند برای بسیاری از گردشگران جذابیت داشته باشد. در صورتی که از یکی از کشورهای معاف از ویزا نباشید، لازم است که برای اخذ ویزا قبرس ، به نزدیکترین سفارت کنسولگری در کشور خود مراجعه کرده و در آنجا درخواست ویزا کنید.

برای درخواست ویزا به مواردی همچون فرم تکمیل شده ویزا که امضا شده باشد، نیاز خواهید داشت. همچنین یک قطعه عکس جدید در اندازه گذرنامه به همراه گذرنامه نیز احتیاج خواهد بود. اطمینان حاصل کنید که گذرنامه شما حداقل سه ماه پس از پایان سفر مورد نظر معتبر بوده و حداکثر ده سال قبل صادر شده است.

مدارک لازم برای ارائه درخواست ویزا

از دیگر مدارکی که هنگام اخذ ویزا قبرس نیاز است، بیمه مسافرتی است که باید برای مدت اعتبار ویزای اعمال شده لازم الاجرا باشد و کل منطقه شینگن را پوشش دهد. حداقل پوشش بیمه نامه باید 30،000 یورو باشد و لازم است بیمه هزینه های ناشی از بیماری و حادثه ناگهانی و هزینه های بازگشت را پوشش دهد.

همچنین این نکته را به خاطر داشته باشید که ضمایم مورد نیاز بسته به کشور متفاوت خواهد بود، برای اطمینان از اینکه به کدام یک از آنها نیاز دارید به سایت مهاجرت قبرس مراجعه کرده و یا با کارشناسان موسسه حقوقی، ثبتی و مهاجرتی ثبتا مشورت نمایید.

در برخی از موارد، هنگام ارائه درخواست ویزا، از شما خواسته می شود تا مدارکی در خصوص هدف از سفر و شرایط و مدت زمان اقامت در کشور قبرس را نیز ارائه نمایید. همچنین مدارکی همچون بلیط، تأیید رزرو هتل، دعوت نامه و دعوت نامه رسمی است.

ارائه دعوت نامه

هنگام اخذ ویزا قبرس، لازم است که دعوت نامه نیز ارائه گردد. این نامه ای آزاد است که اطلاعات تماس سازمان میزبان یا میزبان خصوصی و مشخصات شخص دعوت شده را نشان می دهد که شامل نام، تاریخ تولد، آدرس، شماره گذرنامه و هدف و مدت زمان بازدید خواهد بود.

در صورت بازدید خصوصی در برنامه سفر قبرس، توصیه می شود ذکر کنید که میزبان شما چه کسی خواهد بود. علاوه بر این، ممکن است از شما خواسته شود که اطلاعاتی راجع به برنامه سفر، وسایل حمل و نقل، بلیط برگشت، امکانات مالی پشتیبانی و دارایی ها را ارائه دهید. در صورتی که درخواست ویزای قبرس را ارائه می کنید، لازم است که مدارک لازم در خصوص اثبات تمکن مالی را جهت مدت زمانی که در این کشور اقامت دارید، ارائه کرده و توانایی هزینه زندگی در طول این مدت در کشور قبرس را داشته باشد. همچنین رضایت والدین برای افراد زیر سن قانونی لازم است.

اخذ ویزا قبرس

مدت زمان پردازش ویزا

درخواست ویزای خود را حداکثر 15 روز قبل از سفر در سفارت و یا کنسولگری قبرس ارسال کنید. شما می توانید بیش از شش ماه قبل از شروع بازدید مورد نظر، درخواست خود را ارسال کنید. زمان پردازش می تواند طولانی تر باشد، توصیه می شود پیش از برنامه ریزی برای سفر، در خصوص شرایط فعلی اخذ ویزا قبرس ، با کارشناسان ثبتا مشورت نمایید.

در نامه همراه با فرم درخواست لازم است که جزئیات سفر، مشخصات مسافر، هدف بازدید و مدت اقامت نیز مشخص شود. این نامه باید توسط امضا كننده مجاز با مهر شركت امضا شود و به سفارت قبرس ارائه شود. کودکان زیر 18 سال که بدون همراه به قبرس سفر می کنند، نیاز به بیانیه ای دارند که توسط والدین امضا شده و تایید شده باشد. اگر فرزندان فقط با یکی از والدین همراه شوند، مجوز والدین دیگر اجباری است.

ویزای قبرس در هنگام ورود

مسافرانی که با ویزای معتبر شینگن دو یا چند بار وارد قبرس می شوند و حداقل یک بار با ویزا وارد منطقه شینگن شده اند، می توانند بدون ویزا وارد قبرس شوند. بنابراین در صورتی که شهروندان خارجی برای مقاصدی مانند گشت و گذار، تعطیلات یا ملاقات با دوستان یا خانواده خود به قبرس وارد می شوند، باید برای ویزای توریستی یا مسافرتی اقدام کنید. از همین رو، لازم است با سفارت تماس گرفته شود و مدارک لازم را ارائه نمایند.

در صورتی که اخذ ویزا قبرس در خصوص ویزای تجاری باشد، این نوع از ویزا برای افرادی صادر می شود که می خواهند برای اهداف کاری مانند نهایی کردن یک معامله به قبرس بروند. اما باید توجه نمود که این نوع از ویزا مانع از این است که شهروند خارجی بتواند در کشور، جویای کار و شغل باشد.

ویزای دانشجویی قبرس

کلیه دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا برای تحصیل در قبرس نیاز به اخذ ویزا قبرس و ویزای دانشجویی دارند. دانشجویان باید در بازه زمانی تعیین شده توسط مشاور دانشگاه درخواست دهند تا اسناد برای تأیید بیشتر به مقامات مهاجرت ارسال شود.

هنگامی که نامه پیشنهاد مشروط خود را دریافت کردید، باید تمام مدارک مربوط به ویزای دانشجویی را آماده کنید. برای این کار ابتدا لازم است فرم درخواست را تکمیل کرده و هزینه درخواست را پرداخت کنید. سپس نامه پیشنهاد را دریافت کرده و اسناد مربوط به درخواست ویزای دانشجویی را جمع آوری کنید.

اسنادی که برای درخواست ویزای دانشجویی مورد نیاز است شامل، نسخه های اصلی تأیید شده مدارک دانشگاهی به زبان انگلیسی بوده و نسخه اصلی تصدیق شده گذرنامه با حداقل اعتبار 2 سال نیاز است. همچنین اصل گواهی پلیس مبنی بر عدم سابقه محکومیت کیفری با اعتبار 6 ماه هنگام اخذ ویزا قبرس نیاز می باشد.

مدت زمان تأیید اسناد

از آنجا که این گواهی ها از کشوری به کشور دیگر متفاوت است و متناسب با اسنادی که در سفارت قبرس اعلام می شود، باید مدارک و اسناد خود را تهیه کنید، بنابراین بهتر است از مشاور دانشگاه خود مشاوره بگیرید تا شما را راهنمایی کند و تمام جزئیات لازم را در اختیارتان قرار دهد.

می توانید تمام اسناد فوق را ابتدا اسکن کرده و برای تأیید از طریق ایمیل به مشاور دانشگاه ارسال کنید. پس از تأیید، کلیه اسناد اصلی باید از طریق پست الکترونیکی  به دانشگاه ارسال شود. توجه داشته باشید تمامی گواهی های ارائه شده لازم است که حداقل چهار ماه اعتبار داشته و به زبان انگلیسی باشد. در این خصوص  و اخذ ویزا قبرس می توانید از خدمات ثبتا بهره مند شوید.

فهرست مطالب

فهرست مطالب